REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi

Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL


Broj postova : 26813

Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi Empty
20111014
PostZoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi

Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi 658505
Početkom 2004. otišla je na kasting za “Rebelde”, ali ne za ulogu sportašice Jose Lujan (koju je naposljetku utjelovila), nego za glavni lik Mije Colucci, koju je ipak dobila danas mnogo poznatija i slavnija pop-princezica Anahi. Zoraida ne skriva da je u početku bila razočarana što nije
dobila ulogu Mije, sve dok s vremenom nije shvatila da joj ipak više pristaje lik Jose Lujan, s kojim se vrlo dobro i poistovijetila. Za vrijeme snimanja sapunice osnovan je girl-bend “C3Q's”, s kojim je snimila pjesmu “No me importa” za potrebe TV reklame za šampon “Herbal Essences” (ironično, “RBD-ova” pjesma “Liso y Sensual” također je poslužila za promociju tog šampona, a glasnogovornica brenda bila je Anahi).
- Lagala bih kad bih rekla da mi je svejedno to što Anahi danas uživa slavu koja je trebala pripasti meni. Mislim da je ona zauzela moje mjesto u “RBD-u” - kaže Zoraida Gomez.

Reci nam nešto više o sebi?
- Mirna sam i povučena osoba. Ne volim skandale, više volim biti u dobrim odnosima s kolegama i medijima te pošteno odraditi svoj posao nego da, kao neke moje kolege, pravim skandale samo kako bih dobila dodatni publicitet.

Obožavam telenovele
Kažeš da voliš biti u dobrim odnosima s kolegama. Prije nekoliko godina pisalo se da si bila u lošim odnosima s Anahi te da niste razgovarale na snimanjima serije “Rebelde”?
- Pa, nije baš da se nismo podnosile i da nismo razgovarale, to su dezinformacije. Istina je da je između nas neko vrijeme vladala ne baš ugodna situacija. Sve je počelo još kad smo se srele na kastingu i kad je došlo vrijeme da ona zapjeva kako bi je producent Pedro Damian i ostali poslušali te ocijenili može li glumiti taj lik zbog benda koji lik Mije poslije osniva sa školskim kolegama. Tada je Anahi, slobodno to mogu reći, napravila nekoliko falševa, što se meni nije dogodilo. Ali njoj je, dakako, išla na ruku njezina ranija pjevačka karijera pa je ona i dobila ulogu. Kad smo došle na snimanje, i nismo baš nešto komunicirale, ali smo se na kraju sprijateljile i mogu reći da je ulogu Mije odigrala možda čak i bolje nego što bih ja to učinila.
Znači, misliš da pjevaš bolje od Anahi?
- Ne kažem da se oni falševi nisu mogli dogoditi i najboljima, ali bez imalo lažne skromnosti mogu reći da je tako. Ti falševi, kao i neke druge stvari poslije natjerale su me da duboko vjerujem da sam doista bolja pjevačica od nje.
Što je s Tvojim bendom?
- Taj bend je dokaz da producenti nisu zanemarili moj talent, kao ni talent Angelique Boyer i Estefanie Villareal.
Kako je došlo do suradnje na telenoveli “Kad zavolim, vrijeme stane”?
- Tri mjeseca prije početka snimanja producent Carlos Moreno pozvao me za ulogu Juliete, koju sam i dobila. Uloga je jedna od sporednih, ali mi se sviđa, i jako sam sretna jer volim telenovele.

Ni dečka ni ljubavnika
S kim si se najbolje slagala na snimanjima?
- Prije svega s Joseom Ronom, kojeg sam jedino poznavala i otprije. Protagonisti Silvia Navarro i Juan Soler vrlo brzo uvukli su mi se pod kožu i moram priznati da su mi njih dvoje glumački uzori. Kao obožavateljica sapunica privatno sam navijala da u jednoj od telenovela i oni budu glavni par. Često se družim i s Jessicom Coch, a ponovno sam glumila i sa svojim bratom Eleazarom koji se prema meni, iako je mlađi, uvijek ponaša zaštitnički.
Kako bi ukratko opisala svoj lik Juliete?
- Julieta je superodgovorna djevojka koja je izgubila majku i sada se brine o svojoj obitelji.
A kako stoje stvari u Tvom ljubavnom životu?
- Nemam dečka, a ni ljubavnika.
Pročitali smo na Tvom Twitter profilu da ne možeš zaspati od ljubavi...
- Pa da, ali mislila sam na to da volim ljubav. Zaljubljena sam u ljubav (smijeh).
Ipak mislim da se odnosilo na nekog ljubavnika
- Ma, možete samo sanjati.
Već si nekoliko puta uhvaćena kako se grliš, pa i ljubiš s nekim koga predstavljaš kao najboljeg prijatelja, a to je Emanuel Millan. Što kažeš na to?
- S Emanuelom? (smijeh) Dobro, da, istina je da smo izlazili onako spontano, tek da vidimo što će se dogoditi, bez mnogo očekivanja. Nismo u ljubavnoj vezi, sretna sam, mirna i opuštena, ponajprije stoga što sve situacije rješavam smireno.
A zašto si onda objavila na svom profilu da ne možeš spavati?
- Zato što mi je tu večer slao stotine mejlova od kojih nisam mogla spavati.
Ovakav tip komentara sugerira i nešto drugo - kao da si možda provela noć s njim?
- Pa da, ali (smijeh)... Više neću objavljivati takve komentare.


izvor:Glas Slavonije
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi :: Comments

Kako se devojka pogubila haha
Ajde za glumu...To ne znam, nisam ni jednu ni drugu nesto mnogo gledala kako glume...A i da jedna od njih zna da glumi, glumele bi u filmovima a ne u sapunicama...

Usudila bih se da da kazem da Anahi bolje peva, a i sto se tice izgleda, Anahi je stvarno mnogo lepsa (:
Ja ovo ne smatram ljubomorom,ok msm da joj je i dalje krivo raid uloge..ali sto se moze.
AnGel_Perroni
Re: Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi
Post Sat 15 Oct 2011 - 2:45 by AnGel_Perroni
Za glumu je sigurno bolja, ali da je lepsa i bolje peva to nije.
LA MUJER EN EL ESPEJO
Re: Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi
Post Sun 16 Oct 2011 - 1:30 by LA MUJER EN EL ESPEJO
hahaha
Njoj je sad najpotrebnije jedno povece ogledalce...


Last edited by LA MUJER EN EL ESPEJO on Sun 16 Oct 2011 - 2:31; edited 1 time in total
Fan de Portirroni
Re: Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi
Post Sun 16 Oct 2011 - 1:49 by Fan de Portirroni
sada sam sve procitala i zoraida nigde nije izjavila da je lepsa od anahi,niti da bolje glumi.
ona je sta vise rekla da je anahi cak bolje odglumila Miu

Kad smo došle na snimanje, i nismo baš nešto komunicirale, ali smo se na kraju sprijateljile i mogu reći da je ulogu Mije odigrala možda čak i bolje nego što bih ja to učinila.

Po meni obe su prelepe i obe extra glume,stvarno ij volim podjednako,ali anahi bolje peva
Srpski William Levy
Re: Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi
Post Mon 17 Oct 2011 - 8:23 by Srpski William Levy
ma samo izvlace pogresne zakljucke iz tekstova kako bi imali bombastican naslov
maite es mi princesa
Re: Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi
Post Mon 17 Oct 2011 - 8:34 by maite es mi princesa
Pa malo se izgubila sta Anahi pogresila jednput i sad nema pojma de peva Ijo
Mirjanna96
Jaoo zanima me kako bi ona odglumela Miuu :)
 

Zoraida Gomez: Glumim, pjevam i izgledam bolje od Anahi

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Zoraida Gomez
» Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi
» Šeherezada: Volela bih da glumim kod Kusturice
» Žaklin Brakamontes: Martin mi ne zabranjuje da glumim u sapunicama!
» Ana Brenda Kontreras uzima časove jahanja kako bi što bolje dočarala lik koji glumi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: