REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Spojleri

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyThu 1 Mar 2012 - 22:57

U petak uveče, saznaćete: Sulejman se sprema za ratni pohod, nadgleda izradu topova i lakih brodova i još uvek ne zna za poslednja dešavanja u haremu. Hurem je stalno u njegovim mislima, i tako srećan od ljubavi savetuje Ibrahima da se i on zaljubi i stvori svoj raj. Hurem se sporo oporavlja od skoro kobnih udaraca,a kada vidi svoje unakaženo lice pada u očaj! Sultan je uskoro poziva da dođe u njegove odaje, ali dobija odgovor da je sprečena i da nije dobro vreme. Sultan dolazi lično po nju i zatiče stravičan prizor!
Back to top Go down
*~tea-anahi~*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*~tea-anahi~*

Broj postova : 659
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Tumblr_mg928tDEkl1rg274eo1_250

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyFri 11 May 2012 - 10:31

aa apojavio se bali begg kako je diivan pojaviće se i još noovih glumaca jedva čekam *_*
a što se tiče ovih kometara...serija baš i nije rađena po istorijski izvorima pa čak po mom mišljenju oni prelepi kostimi nisu baš onako izgledali pre 500 godina (ipak su oni tada bili vrlo konzervativni muslimani,da li je moguće da mou da nose onolike dekoltee)...haljine frizure sve meni više liči na 19. vek..tako da je to modernizovano...osvajanje beograda su TOTALNO LOŠE PRIKAZALI beograd su branili ČISTO SRBI,a ne mađari kako je u seriji prikazano...itak...a i nije toliki akcenat na istoriji već na haremu i tim spletkama i zaljubljivanjima....ja iskreno i najviše volim što je radnja o haremu :D
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyTue 26 Jun 2012 - 9:58

Jasno pise da je serija FIKCIJA inspirisana istinitim dogadjajima,tako da ostavlja potpunu slobodu stvaraocima ;)Komentari da je "antisrpska" su presmesni.Najgore je komentarisati nesto o cemu se nema pojma....
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Kf4npd

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyThu 6 Dec 2012 - 11:51

FanSte Pall Mall wrote:
Netacno. Nemam nista protiv emitovanja turskih serija koje govore o ljubavi ili sa pricom kakvu ima Ezel(iako ih ne volim).Ali ovo je serija o coveku koji je klao Srbe,zahvaljujuci kome su nasi preci propatili i koji, kako sam cuo u seriji osvaja Beograd.I serija sa takvom tematikom zasluzuje udarni termin na Prvoj "SRPSKOJ" televiziji?! Zgrozen sam..

Moram ovo komentirati.Sad govorim za svoj narod-i on je mnogo naudio Hrvatima,propatio je mnogo i moj narod,ali Sulejman je osim sto je vrhunski vojskovoda,bio je velik zakonodavac i imao je uzbudljiv zivot.Mene je cisto serija privukla da je gledam jer obozavam povijest thumbup
Ali medutim,pokusavam izdvojiti Sulejmana kao stvarnu osobu i lika-meni se cini isto da su napravili promasaj sa njime.
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Kf4npd

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyWed 13 Nov 2013 - 2:56

Komentirat cu ovdje 4.sezonu...ovako,Vahide je kraljica:thumbup: Mnogo mi se svida kao Hurem,nema tu energicnost kao Meryem,no ja Hurem takvu zamisljam u toj zivotnoj dobi.
Princevi su mi odlicno pogodeni.No bas je na mene ostavio dojam Aras koji glumi Bayezita.Meni je odlican:thumbup: 
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyWed 13 Nov 2013 - 11:26

i meni je Vahide odlicna iako mnogi je kritiziraju...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Kf4npd

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyThu 14 Nov 2013 - 5:35

Ljudi i prvo nisu voljeli Meryem,pa je postala najobozavaniji lik serije(uz Ibrahim pasu).
Meryjem im je bila kraljica,i kako je sad zamijenjena..mislim da bi ljudi pljuvali bilo koga tko ju je zamijenio makar bila i M.Streep.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptyThu 14 Nov 2013 - 12:04

toliko je vole Merjem a po meni sta je ucinila je postupak neodgovorne osobe tek tako napustiti snimanje ..

po meni je Vahide dobra zamjena naravno treba se uhoditi ...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Spojleri - Page 4 Kf4npd

Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 EmptySat 16 Nov 2013 - 4:52

Ja razumijem zasto je to Meryem uradila,ipak je u pitanju njezina psiha i njezino dijete.
Back to top Go down
Sponsored content




Spojleri - Page 4 _
PostSubject: Re: Spojleri   Spojleri - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Spojleri

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Muhteşem Yüzyıl/Sulejman Veličanstveni-