REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Larin Izbor

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AuthorMessage
Cokolatina*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cokolatina*

Broj postova : 358
Fan-gif : Larin Izbor  - Page 3 Rcpm47

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyTue 6 Dec 2011 - 11:23

ne znam jos termin ali ide najava na pinku!Slazem se sa fatom,serija ce vas osvojiti,zaista je divna ma odlicna! Ale
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyTue 6 Dec 2011 - 11:29

I ja sam prvo imala lose misljenje ii baaas sam se navukla.
Veceras na FTV nije bilo, pisala obavjest da sutra se moze pogledat nova epkica.
Bila Tajna starog mosta -_-
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyTue 6 Dec 2011 - 20:24

Ne zna se jos u kom terminu... pise uskoro.`
A promo mi se ne dopada,mada znam da je serija ok.

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyTue 6 Dec 2011 - 22:55

pa ovaka najava je bila i na NOVA TV...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 2:01

Na FTV ne znam kakav je promo bio, jer ja kada sam pocel gledta vec je pocela bila.


Spot za pjesmu SAMO LJUBAV OSTAJE
https://www.youtube.com/watch?v=ODq6hM4s3wM

Najbolja pjesma iz serije Čija sam kad tvoja nisam - Larin izbor
https://www.youtube.com/watch?v=zeVBAhq_mV4&feature=related

Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 2:15

i meni se dopala njezna dira u srce podsjetila me na nekog do koga mi je bilo jako stalo :( ,rastuzi te ....... nevjerujem da ovo Lara pjeva ...
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 5:03

Prije početka snimanja, "Larin izbor" je prodan u 17 zemalja svijeta kao što su Slovačka, Češka, Slovenija, Crna Gora, Makedonija, BiH, te zemlje Bliskog Istoka. [3]
Prva televizijska uloga protagonistice Doris Pinčić i sporednih glumaca Jagode Kumrić, Duje Grubišića, Karla Mrkše i Ornele Vištice.
Prva negativna uloga za Eciju Ojdanić i Filipa Juričića u hrvatskoj telenoveli.
U scenama gdje Lara svira klavir i pjeva pjesmu "Što to bješe ljubav" Olivera Dragojevića, Larin tekst pjeva hrvatska pjevačica Jelena Rozga.
Glumačka veteranka Vlasta Knezović tumačila je lik sluškinje Kike u drugoj epizodi telenovele. Od slijedeće epizode glumica je zamijenjena još jednom hrvatskom glumačkom legendom, Helenom Buljan.



Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 9:19

Kada pjeva od Olivera pjesmu, to je ono na pocetku kada je dovede Jasa da je upozna sa njegovim.

Ah neznam za tu pjesmu Fato canim, ja znam da je to pjesma od Magazina a bome meni to ne lici na glas Jelene Ne znam
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 9:58

U scenama gdje Lara svira klavir i pjeva pjesmu "Što to bješe ljubav" Olivera Dragojevića, Larin tekst pjeva hrvatska pjevačica Jelena Rozga.
Back to top Go down
Cokolatina*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cokolatina*

Broj postova : 358
Fan-gif : Larin Izbor  - Page 3 Rcpm47

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 10:36

jdva cekam da pocne kod nas!Iako vec uveliko gledam na novi,serija je stvarno odlicna!sta drugo reci :D
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 11:11

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Kada pjeva od Olivera pjesmu, to je ono na pocetku kada je dovede Jasa da je upozna sa njegovim.

Ah neznam za tu pjesmu Fato canim, ja znam da je to pjesma od Magazina a bome meni to ne lici na glas Jelene Ne znam

i ja sam nesto o tome citala ni meni nelici glas Jelenin il je u pitanju sto nismo navikli da pjeva balade....
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyWed 7 Dec 2011 - 11:23

Pa ima i u njenoj verziji meni nekako ne liici Ne znam
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyFri 9 Dec 2011 - 9:05

Larin izbor: Jakov i Nikša ponovno u fizičkom obračunu

Jašina i Nikšina netrpeljivost doći će do granice usijanja te će se njih dvojica ponovno fizički obračunati!



Sljedeći tjedan u popularnom ‘Larinom izboru’ gledatelji će imati prilike vidjeti glumicu Lindu Begonju u ulozi časne sestre. Kao što su vjerni gledatelji serije imali priliku vidjeti, Vjera (Tamara Garbajs) je otela Zlaju, a svoje utočište pronalazi u samostanu kod časne sestre Domenike. Jedno je sigurno, uzbudljivosti u narednom tjednu ‘Larinog izbora’ neće nedostajati. Jašina i Nikšina netrpeljivost doći će do granice usijanja te će se njih dvojica ponovno fizički obračunati. Lara (Doris Pinčić) će, pak, očajna zbog otmice Zlaje (Mark Urem) i dalje u nevjerici gledati kako se obračunavaju dva muškarca njezina života – Jaša (Ivan Herceg) i Nikša (Stefan Kapičić).


Larin Izbor  - Page 3 Jakov-lara-niksa
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:17

Ma Niksa po meni je thumbdown
Koliko je Jaaaaaaasa dobaar :D
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:28

Jedva cekam naravno! Opste je poznat izuzetan kvalitet telenovela nasih suseda Hrvata...zaista dobre serije prave i veoma realne!

Pridruzite se: https://www.facebook.com/pages/LARIN-IZBOR/321585381186603?ref=tn_tnmn
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:30

Veronika wrote:
Serija je prodana u 17 zemalja diljem europe prije same premijere!

ja iskreno nemam pojma sta je tu tako zanimljivo... :P
tu pricu kao da sam negdje vec vidjela, a i svi znamo kvalitetu hrv. telenovela -.-*

:PP
ugl. ocaj (:

Pa ti si klinka pa ne mozes da razumes ozbiljnije serije koje imaju veze sa realnim zivotom...tako da; idi gledaj u sunce ili tako nesto!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:30

Ja se prifruzila.
Pocni gledat vjeruj neces se pokajat, ja gledam na FTV i stvarno je odlicna, kada pocne na Pinku naravno da cu glllledat :D

Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:31

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ja se prifruzila.
Pocni gledat vjeruj neces se pokajat, ja gledam na FTV i stvarno je odlicna, kada pocne na Pinku naravno da cu glllledat :D


E hvala ti! Da gledam sigurno, do sada sam skoro sve hrvatske serije pratio a i ovu cu, kao sto rekoh najrealnije su od svih drugih serija! :D
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 1:40

Lex wrote:
Veronika wrote:
Serija je prodana u 17 zemalja diljem europe prije same premijere!

ja iskreno nemam pojma sta je tu tako zanimljivo... :P
tu pricu kao da sam negdje vec vidjela, a i svi znamo kvalitetu hrv. telenovela -.-*

:PP
ugl. ocaj (:

Pa ti si klinka pa ne mozes da razumes ozbiljnije serije koje imaju veze sa realnim zivotom...tako da; idi gledaj u sunce ili tako nesto!
xD xD kralj si.

Ja sam napocetku bila nekako skepticna, nije mi se gledala iskreno, i onda malo po malo osvojila me je.
Joj ja i ti Alex uvijek imamo isto misljenje ( NADAM SE DA TE SMIJEM TAKO ZVAT) .
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Cokolatina*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cokolatina*

Broj postova : 358
Fan-gif : Larin Izbor  - Page 3 Rcpm47

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 2:21

pridruzicu se i ja!Meni je serija extra poigitivo sto je tematika nekako prevazisla ove spanske placi sapunjare thumbdown koje su sve na isti kalup...i drago mi je da pocinje kod nas jel od ovih turskih gluposti nema spasa! Ijo
Meni je nekad bolji Jasa nekada Niksa obojica su frajeri,pa nikako da odlucim koji je bolji! :D
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 2:34

Joj ja Niksu nesto ne volim :) Lejla mi je slatka.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 2:36

serija mi se sviđa i pogledam je al budimo realni svaka cast sinopsisu odlican je i lokaciji gdje snimaju al glumci tako prozirno glume da se nikako nemogu porediti s meksickim il turskim glumcima il glumcima iz amerike ...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySat 10 Dec 2011 - 2:57

Pa naravno to su jace zemlje, imaju i jace glumce.
Ali dobro rade svoj posao.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Larin Izbor  - Page 3 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptySun 11 Dec 2011 - 7:25

dervisevic fata wrote:
serija mi se sviđa i pogledam je al budimo realni svaka cast sinopsisu odlican je i lokaciji gdje snimaju al glumci tako prozirno glume da se nikako nemogu porediti s meksickim il turskim glumcima il glumcima iz amerike ...

:super: :super: :super:
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 EmptyMon 12 Dec 2011 - 9:20

Epizoda 72/160 (26.12.2011.)
Anita je oteta od Dinkovih pijanaca. Maro želi pozvati policiju, no spriječi ga pojava Dinka. Daje mu ultimatum, ili će napustiti grad, ili više neće vidjeti svoju zaručnicu. Nemajući puno izbora, Maro pristaje. Anita je vraćena, no ne želi napustiti rodni grad. Nakon razgovora s Jakovom, zaključuje da je ipak najbolje Dinkove prijetnje shvatiti ozbiljno. Par napušta Split, te odlazi u Jašinu vikendicu. Nikol je lažno optužena za drogiranje te gubi titulu Miss Hrvatske. Ne može se s time pomiriti, te odbija predati krunu, lutajući po gradu s njom u torbi. Sretne i Matu, koji je pokuša oraspoložiti, no samo je uspije dodatno razljutiti.

Epizoda 71/160 (22.12.2011.)
Nikša je sve više i više anksiozan zbog Larinog odnosa s Jakovom. Kad Lara u snu spomene Jašino ime Nikša pukne od ljubomore. Odlazi u luku i presretne Jakova koji ga začuđeno pita što želi. Nikša mu odgovara kako želi da Jakov zauvijek nestane iz Splita. Jakov mu se nasmije u facu i kaže da mu nije na kraj pameti ostaviti sina. Nikša nasrne na Jakova i počne ga tući, iz njega je provalio sav nakupljeni bijes.

Epizoda 70/160 (21.12.2011.)
Dinkova večera s novinarima pođe po krivu nakon što ga Nikol napadne zbog neiskrenosti i izdaje. Tonči staje na Nikolinu stranu i udara Dinka. Dinko iz osvete laže novinaru da Tonči pati od staračke senilnosti, a da Nikol ima problema s opijatima. Blanka shvaća da se Dinko ne brine za Luciju i Ivana te ga pokušava osvijestiti no on se ne obazire. Nikša zahtjeva od Lare da mu dokaže svoju vjernost.

Epizoda 69/160 (20.12.2011.)
Lara se moli u obližnjoj crkvici za Zlajin povratak te tamo otkriva Vjeru.Dinko odlazi posjetiti Blanku i djecu i nailazi na hladan doček. Dinko se razljuti, odvodi djecu iz Blankine kuće i odluči ih preseliti u vilu Zlatarovih.Alen i Karmen dolaze urazumiti Vjeru, no ona se još više razljuti. Vjera je u seoskoj crkvici pobjegla pred Larom i popela se na kor, te prijeti svima da joj se ne približavaju inače će skočiti sa Zlajom . Očajna Lara gleda kako se Vjera sve više približava rubu ograde.

Epizoda 68/160 (19.12.2011.)
Nikša, Jakov i Lara došli su u selo u Dalmatinskoj zagori prema Alenovim upustvima. Otkrivaju da je selo napušteno i da nema ni traga ni glasa Vjeri i Zlaji. Nikša i Jakov puni tenzija jedan prema drugom samo što ne eksplodiraju. Nikša želi da odustanu i vrate se u Split, ali Lara to ne želi ni čuti. Lara odlazi u obližnju crkvicu pomoliti se za Zlajin povratak i tamo otkriva Vjeru.

Epizoda 67/160 (15.12.2011.)
Nela neoprezno odaje Tončijeve tajne poslove s Antom, a Dinko nalazi kompromitirajuće dokumente. Ante je prisiljen dati ostavku i na svoje mjesto stavlja Dinka. Dinko proglašava Nelu svojom zamjenicom. Ante se osvećuje tako što poništava sve javne natječaje, ostavljajući Dinka na nuli. Tonči je u šoku kada čuje vijesti o Dinku kao gradonačelniku i Neli kao njegovoj zamjenici.

Epizoda 66/160 (14.12.2011.)
Nakon pregleda kod dokora, Vuksan dobija sumornu dijagnozu. Ima tumor i neće dugo živjeti. Vuksan odluči šutjeti o navedenom, te glumi da je sve bila samo iscrpljenost. Na press konferenciji koju je sazvao, Dinko za sve optužuje gradonačelnika Antu, te okrečući mu leđa, najavljuje svoj dolazak na njegovo mjesto. Nela je oprezna, jer ispada kako se Dinko neće samo izvući, već i postati moćniji nego ikad. Prije puta rodbini na selo, Vjera i Alen odlaze na grob Bartulu, gdje Alen pokuša oteti Zlaju i vratiti ga Lari. No, bijesna Vjera ga svom snagom gurne, te on udari glavom o jedan nadgrobni spomenik.

Epizoda 65/160 (13.12.2011.)
Karmen i Alen napokon pronalaze šupu u kojoj se skrivala Vjera sa Zlajom. Nakon što u šupi pronađu lijekove shvate da je Zlaja bolestan i svi se još više zabrinu. Sestra Domenika na prevaru odnosi malog Zlaju u bolnicu. Mija i Vuksan dolaze u bolnicu raspitati se i saznaju da je Zlaja u bolnici. Vjera u tom trenutku krade Zlaju iz njegove bolesničke sobe. Mija i Vuksan presreću je na hodniku i pokušavaju je zaustaviti. Vjera ipak pobjegne, a Vuksan gubi svijest i ruši na pod.Nela provodi svoj plan uništenja Dinka. Internetski portali objavljuju dokumente koji dokazuju njegovu umiješanost u muljažu s urbanističkim planom Splita.

Epizoda 64/160 (12.12.2011.)
Nikša optužuje Jakova da je kriv za ponovni Vjerin nestanak. Jakovu je dovoljno teško jer i sam osjeća grižnju savjesti i ponovno se fizički obračuna s Nikšom. Njihovu tučnjavu zaustavlja Tonči koji ih moli da se saberu. Očajna Lara polako gubi svaku nadu da će pronaći sina i moli Karmen može li svojom intuicijom predosjetiti gdje bi Zlaja mogao biti. Karmen se koncentrira, ali vidi samo znak križa.
Back to top Go down
Sponsored content




Larin Izbor  - Page 3 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Larin Izbor

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 17Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-