REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Larin Izbor

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AuthorMessage
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 3 Oct 2012 - 11:53

Znas zasto barem ja mislim, jer je volio Lejlu sa njom je cekao dijete, Lara je bila sa njom. On je oteo Zlaju, i zavolio ga je. A iskreno prvi zenu nije volio, a i prema djecu nije bio bajan ajmo reci.
Iskreno neznam odkud uopce sa njom, kako je bila dosadna samo.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 10 Oct 2012 - 1:14

Lara priznaje Jakovu da je trudna!

Obožavatelji najpopularnije hrvatske sapunice oduševit će se činjenicom da je Lara ponovno trudna.
Larin Izbor  - Page 14 Jakov-i-lara

Nakon mnogobrojnih tragedija koje su obilježile život ove mlade žene, konačno u Larin i Jašin život dolazi jedna sretna vijest.

Jakov želi pomoći svom ocu Tončiju kojemu je sve lošije te se tako odluči na opasan izron amfora. Kad Jakov čuje sretnu vijest o prinovi, ona mu daje dodatni poticaj za spuštanje u morske dubine. No unatoč njegovom optimizmu u podmorju, Jaša doživljava nesreću. Lara govori Daliji o trudnoći što još više rasplamsa Dalijin bijes.

Nela se ipak ne može prisiliti na seks sa Šimunom. Otkriva mu da je Tonči bolestan, no Šimuna to uopće ne dirne. Tončiju je sve lošije i cijela njegova obitelj pati.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyTue 16 Oct 2012 - 3:16

Larin izbor: Dinko nastrada u požaru i ostaje slijep!

Negativca Larinog izbora Dinka stići će kazna za brojne loše postupke: ovog će tjedna izgubiti svoj vid!

Larin Izbor  - Page 14 Dinko-i-dalia

Larin izbor: Nova TV, petak, 19. listopada u 20 sati

Nakon što mu opaka Dalija (Sanja Popović) ispuni želju te pred zatvorsku zgradu dovede malog Zlaju, Dinko (Filip Juričić) će početi preispitivati svoj život. Upravo će ga mali Zlaja potaknuti da pročita Leilina pisma uz plamen svijeće. Nakon što zaspe, svijeća će uzrokovati požar koji će biti koban za ovog najpoznatijeg televizijskog negativca. Dinko će se probuditi u bolnici slijep. Činjenica da je oslijepio potpuno će poraziti starijeg brata Zlatara, kojem će jedinu utjehu pružiti osvetnica Dalija.

Larin Izbor  - Page 14 Dinko-slijep
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyTue 16 Oct 2012 - 10:17

Mama mi prati seriju pa ponekad pogledam.Sapunjara teška,kič,patetika.
Al pogledam ponekad:D Jakov je lijep O:)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyTue 16 Oct 2012 - 10:24

Promenjen termin na OBN. Sada je od nedelje do četvrtka u 20.00.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 17 Oct 2012 - 10:34

Larin izbor: Nela pristaje na nemoralnu ponudu!

Larina svekrva Nela sljedeći će tjedan pristati na nemoralnu ponudu kako bi spasila svoju obitelj.

Larin Izbor  - Page 14 Nela-i-simun-vjencanje

Larin izbor: Nova TV, utorak, 23. listopada u 20 sati

Nela (Ecija Ojdanić) će pristati na udaju za Šimuna (Branimir Popović). Dok Tonči bolesnog srca leži u bolnici, Šimun nudi Neli slamku spasa za Tončija, no pod njegovim uvjetima. Nela će biti šokirana Šimunovom prosidbom. Šimun joj jasno daje do znanja da je Tončijev život sada u njenim rukama. Nela nema drugog izbora nego prihvatiti Šimunovu nemoralnu ponudu te mu se podaje. Nela dolazi obitelji reći radosne vijesti. Uspjela je nabaviti novac i Tonči će biti operiran. Svi su presretni i istovremeno nesvjesni žrtve koju je Nela morala napraviti zbog toga.

Dok je obitelj sretna zbog nade u Tončijev oporavak, Nela će se u sebi tiho oprostiti sa svima, spakirati se i otići sa Šimunom u njegovu vilu. Obitelj će biti u šoku nakon što će saznati da je Nela nestala. Nela je na dnu i mora trpjeti Šimunove uvrede i ponižavajući tretman. Iako nema izbora, Nela svim snagama želi zaštititi obitelj od bolne stvarnosti. No plan joj se otme kontroli kad na zabavu u galeriji naiđu Lara, Nikol i Jakov, i to usred Šimunove objave o vjenčanju. Obred bi trebao biti već sutradan. Nela je šokirana, a Jakov napada majku kako može tako nešto učiniti ocu koji je bolestan.

Nela se slama u sebi shvaćajući da ne može reći obitelji pravu istinu. Tonči neće na operaciju ako je ona plaćena Šimunovim novcem. Jakov je zgrožen očevim odbijanjem operacije, a on skupi snage, pobjegne iz bolnice i krene prema Neli. Nela će, pak, saznati da ju je Šimun htio zaprositi još prije trideset godina.

Larin Izbor  - Page 14 Nela-vjencanje

Producenti su za vjenčanje Nele htjeli raskošnu haljinu za što je zadužen bio glavni stilist serije Robert Sever.
- “Kombiniram odjeću od svuda, od high street brandova koji su dostupni svima, do dizajnerskih komada, limitiranih edicija, vintage, second hand dućana pa do buvljaka, koristim apsolutno sve što je moguće” — opisuje Sever, čiji je omiljeni komad domaće proizvodnje, a riječ je o vjenčanici. Glamuroznu vjenčanicu s potpisom Matije Vuice scenarij opisuje kao najglamurozniju u svemiru, a ona nas uvodi u novi početak intrigantnog lika Nele u drugoj sezoni, koji tumači Ecija Ojdanić.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyThu 18 Oct 2012 - 3:32

Zoran Pribičević je novi Larin izbor?

Sljedeći tjedan gledatelji će upoznati novog lika, Larinog liječnika Dorijana, kojeg tumači Zoran Pribičević.

Larin Izbor  - Page 14 Jakov-lara-dorian

Nakon što će trudnoj Lari pozliti na cesti, spasit će je markantni liječnik Dorian koji će biti fasciniran ljepotom glavne junakinje. Lik Dorijana utjelovio je glumac Zoran Pribičević koji je hrvatskim gledateljima poznat kao glavni junak sapunice “Zabranjena ljubav”.

Dorian je crni princ velikoga srca. Vrijedan, uporan, borben, teži višim ciljevima u životu. Vjeruje u pravu ljubav koju je vrijedno čekati i koja traži žrtvu. Pomalo povučen, ali uvijek zapažen u društvu, voli glazbu i boks kojim liječi nakupljenu frustraciju. Puno vremena posvećuje svom poslu, zbog čega je često usamljen. Dovodi sebe do krajnjih granica iscrpljenosti posvećujući se poslu. Kao mladić-student medicine je izgubio majku zbog neizlječive bolesti. Osjeća se krivim što joj nije mogao više pomoći. Njezine zadnje dane proveo je uz njezin krevet, a život odlučio posvetiti medicini. Ljubavne veze nisu dugu trajale, jer nakon nekog vremena, Dorian pokazuje i svoju drugu stranu. Opsesivan je, ljubomoran i posesivan, a sve iz straha da će opet izgubiti voljenu osobu. Dorian će liječiti Laru te se pritom zaljubiti u nju. No hoće li osvojiti Larino srce gledatelji će saznati u daljnjim nastavcima serija.
Novi lik Dorian u Larinom izboru pojavljuje se u ponedjeljak, 22. listopada u 20 sati
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyThu 18 Oct 2012 - 23:01

Jao kako je dobar thumbup
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyTue 23 Oct 2012 - 10:52

Larin izbor na svim jezicima

Serija “Larin izbor” osvojila je zemlju i regiju, a sada kreće i na svjetsku scenu.

Larin Izbor  - Page 14 Lara-international

Uskoro u svojim domovima sudbinu lijepe Lare pratit će gledatelji iz Iraka, Azerbejdžana, Ujedinjenih Arapskih Emirata, Katara, Kuvajta, Tadžikistana, Uzbekistana, Bahreina i Kazahstana.

Ova dalmatinska priča prodana je u čak 19 zemalja diljem svijeta – uz Sloveniju i Češku, “Larin izbor” nesumnjivo će osvojiti i gledatelje Slovačke, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Srbije, Crne gore, Rumunjske, i Bugarske.

- “To je vrlo zanimljivo čuti kako govoriš bugarski, rumunjski. Zanimljivo, nisam ni znala da sve to pričam” — izjavila je Doris Pinčić o sinkroniziranim dijalozima njezine Lare za kamere IN magazina.

Kako Lara priča bugarski, rumunjski i arapski možete pogledati klikom ovdje.

http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/larin-izbor-gleda-se-i-u-kazahstanu.html
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 31 Oct 2012 - 8:39

Larin izbor: Nikol otkriva tko joj je pravi otac!

Uzbudljivi trenuci serije “Larin izbor” kulminirat će krajem ovog tjedna. Tada će mlada Nikol otkriti dugo čuvanu tajnu svoje majke Nele.

Larin Izbor  - Page 14 Nikol-zlatar

Nela će priznati svom novom suprugu Šimunu da je Nikol zapravo njegova kći. Lijepa Nikol saznat će da je toliko godina živjela u neznanju i da joj Tonči, kojeg je godinama smatrala ocem, zapravo nije pravi otac.

Šimun će nakon tog saznanja doći u vilu Zlatarevih kako bi popričao s Nikol. Tamo će se sukobiti s Jakovom, a njihov obračun prekinut će Nikol.

Glavna junakinja Lara u epizodi koja će se emitirati u petak zapjevat će pjesmu “Vrime o’ mižerije”.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 7 Nov 2012 - 11:35

Larin izbor: Leila se vraća iz mrtvih!

U sutrašnjem nastavku Larinog izbora gledatelji će prepoznati jedno poznato lice – Jemenku Leilu (Jana Milić).

Larin Izbor  - Page 14 Leila-i-dinko

Nakon pronalaska sreće u ljubavnom životu s Dinkom, Leila je nestala te su svi smatrali kako je izgubila život u oluji. Dinko je zbog toga godinama patio te se i dan danas u svojim mislima i snovima prisjeća sretnih trenutaka s prelijepom Jemenkom. Dinko se trenutno bori za pravdu u zatvoru, a u tome će mu pomoći svećenik Jeronim (Matija Kačan).

U sutrašnjoj epizodi, dok će zamišljen provoditi vrijeme u zatvorskom dvorištu, Dinko neće ni slutiti da ga promatra njegova ljubav Leila, koja je živa! Uskoro, u narednim epizodama serije, gledatelji će vidjeti emotivan susret njega i prelijepe Jemenke.

Larin Izbor  - Page 14 Jana-milic-leila
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:02

veceras samo pred kraj malo gledala i drago mi je sto jesam Leila i Dinko enamorado ma oni trebaju biti glavni skidamkapu stvarno me odusevljavaju samo ga je ona znala obuzdati njegovu tesku narav samo mi nikako ne sjeda to njezino vracanje iz mrtvi ...
i zasto mi se ucinilo da Dinko nije vise slijep dali je glumio slijepocu??
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:04

Cekaj znaci ziva je ?
jea jea razlog da gledam seriju, ja danas malo zapazila.
Oj kako je on samo voli enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:10

evet vratila se iz mrtvih malo cudan zaplet s obzirom da su u prvoj sezoni prikazali mrtvo tijelo ...al drago mi je valjda ce sad izbaciti onu nejzinu sesru Daliju nikako i nije sijela ...

ja se samo pitam zasto oni glavni likovi em sto dobro glume em sto njihova ljubavna prica zanimljivija em sto ima kemije ...dok su Lara i Jakov dosadni (s tim da mi je Jakov opet malo drazi od Lare )
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:13

I meni je Jasa drazi.
Mada od samog pocetka najdrazi mi je lik Dinko, taj lik ima nesto posebno. Jos sama ta njegova gluma, onda kada se pojavila Lejla njegova drasticna promjena. Cak i sam lik Lejle se popravio otkako je sa Dinkom, dok je tamo bila sa Jasom pa moze se reci bila je solidna.
Onda def mogu reci za mene su DINKO I LEJLA glavni. Kako me Lara nervira pa hoces da umres, umri. Jest dosadna o.O samo place ide mi na nerve.

Jao kako sam se Dinku nasmijala: LEJLA JESI TO TI ? E MOJ BILICU I TI SI POPIZDIO hahhahaha enamorado koji lik.

Kada ce mu reci da je ziva ? Znali se ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:21

zna ,zna ,,,,,razgovarali su lejal mu je rekla da se ni malo nije propmjenio ..al slagala mu je da je dijete mrtvo imam jednostavno osjecaj da je tako ...
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 14 Nov 2012 - 12:48

Videli se-vodili ljubav....

Dinko je bio slep, danas je progledao...

Lejlin i Dinkov sin je onaj mali što Dorijanovog brata Marina zove ocem. Marin je spasio Lejlu onomad...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyThu 15 Nov 2012 - 2:11

Oho je to nisam vidjela, sve zaboravim da ima na OBn a na BN mi kod mame u sobi losa slika, mroacu da pogledam. pravo mi sr to svidja bas kao da su glavni oni a ne Lara i Jasa.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyThu 15 Nov 2012 - 3:39

Odlični su...
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyThu 15 Nov 2012 - 11:18

ma ja cu opet poceti gledati zbog Leile i Dinka enamorado
i super mi je objasnjenje za navodnu Leilinu smrt .ono mislila sam da ce biti nebuloza na kvadrat al sasvim ok objasnjenje moze proci .....
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptySun 18 Nov 2012 - 1:56

I meni nije bilo jasno za Lejlinu smrt, i ja ponovo pocinjem radi njih. Usput kada je Lejla navodno umrla tada sam prestala.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptySun 18 Nov 2012 - 11:04

neznam dali si gledala ..al nju je doktor spasio nakon sto je Dinko donio u bolnicu i ona ga je zamolila da kaze da je umrijela i doktor je dao inekciju od koja uspava mentabolizam kao da izgledas mrtav ...meni je ok objasnjenje mislila sam da ce biti i gore uglavnom moze proci ...
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptySun 18 Nov 2012 - 11:54

Glumica Marija Karan pridružuje se ekipi Larinog izbora

Glumica Marija Karan pridružit će se ekipi “Larinog izbora”. U seriji će tumačiti lik plemkinje Anastazije, djevojke profinjenog izgleda i vatrene duše koja isijava iz njezinih očiju.

Larin Izbor  - Page 14 Marija-karan1

Strastvena, temperamentna, duhovita i privlačna, plijeni pojavom i samouvjerenošću gdje god se pojavi. No u sebi skriva i drugu, tamniju stranu: ona je kći vrlo utjecajnog plemića Nikole.

- “U Larinom izboru igrat ću lik Anastazije koja se bori da pronađe sebe u želji da pomiri dosljednost svog porijekla, ali i svojih vlastitih potreba. Ovo je jedan od najuspješnijih projekata u regiji u kojem igraju divni glumci, koja je okupila ekipu koja radi na projektu, a ujedno i gledatelje kraj malih ekrana” — izjavila je popularna glumica koja se već ovih dana pridružila ekipi na setu u Splitu.

Lijepa glumica rođena je 29. travnja 1982. godine u Beogradu. Proslavila se 2004. godine ulogom u seriji “Jesen stiže dunjo moja” redatelja Ljubiše Samardžića. Marija se može pohvaliti i angažmanom na filmovima “Kad porastem biću Kengur”, “Četvrti čovjek” i drugima. Pored izuzetno zapaženih uloga u domaćoj kinematografiji, Marija Karan je od 2008. godine uspješno razvila karijeru i u inozemstvu. Prvu inozemnu ulogu dobila je u britanskoj drami “Taksist” u Londonu, a potom slijedi uloga u popularnoj britanskoj seriji “Ambulanta” (“Casualty”). Marija je igrala jednu od glavnih uloga u TV filmu “Dark Relic” u režiji Lorenza Sene, zajedno s poznatim glumcima poput Jamesa Fraina, Clemencyja Burton-Hilla, Samuela Westa i Alyya Khana. Jedna od najuspješnijih glumica s ovog područja imala je priliku surađivati s najpoznatijim svjetskim glumcima. Uz Jean Claudea Van Dammea i Scotta Adkinsa prošle godine je snimila film “Assassination Games” u Rumunjskoj te film “Obred” uz glumačku legendu Anthonyja Hopkinsa. Ostvarila je i ulogu u seriji “Covert Affairs” koja je 2011. godine bila nominirana za Zlatni globus.

U “Larinom izboru” gledat ćemo je u drugoj sezoni kao Anastaziju, tvrdoglavu i inatljivu kada ne dobije što želi, spremnu na borbu kad je povrijeđena. Dolaskom u Split, u kojem se sprema njezino vjenčanje za muškarca kojeg ne voli, njen život se preokrene. Tamo će Anastazija susresti Jakova (glumi ga Ivan Herceg), čovjeka koji će imati velik utjecaj na njezin život.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyTue 20 Nov 2012 - 22:58

Sa kim ce imat veze ta nova ?

Nisam to gledala, samo do nevremena kada je Jasa spasio Laru.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 EmptyWed 21 Nov 2012 - 11:36

S Jakovom ( samo mislim da se jos nije pojavila )
Back to top Go down
Sponsored content




Larin Izbor  - Page 14 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 14 Empty

Back to top Go down
 

Larin Izbor

View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 17Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-