REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AuthorMessage
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 2:43

Tirske serije zavladale..xD
Ali latino su naj i uvek ce da budu :) to je prvi pronalazak i one se najvise prodaju uvek.
Ja mislim da ce ova serija biti dobra, mada mi je glupo sto ona umire u serji i to bash mrzim.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 2:51

Ja mrzim kad umire glavna uloga ... ali je opet jos veci dozivljaj, nerviras se i tako to .. :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 2:58

Ne volim ni ja to.
Ali opet nekad mi i ude dosta serija u kojoj znamo kraji glavni junaci uvijek skupa na kraju, uvijek HAPPY END :)
Nekad mi bude zao kad zavrsi nesrecom serija kao sto je ova, ali i bolje :/
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 218202510M5RG95

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 5:34

Upravo gledam seriju :D Ne cini se lose,Emina je prelijepa
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 18bdb020d2

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 6:04

snimano je u kuci u kojoj je snimana i Gumuš...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 6:19

mimimimimimi wrote:
snimano je u kuci u kojoj je snimana i Gumuš...
To sam i ja primetio, je l' je stvarno tako ili mi se čini?
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 6:23

Ja nisam primetila da je to ista kuca..xD
Svidja mi se za pocetak.
Emina je prelepa, glas joj je potpuno drugaciji. Nije isti kao kada prica srpski ;)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
***goga***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***goga***

Broj postova : 236
Godina : 28
Lokacija : iza suma..iza gora..iza rijeka..iza mora :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 6:50

Pogledala sam 1. epizodu :) Svidja mi se serija...Emina je predivna :)
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 18bdb020d2

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 6:52

Stefy wrote:
mimimimimimi wrote:
snimano je u kuci u kojoj je snimana i Gumuš...
To sam i ja primetio, je l' je stvarno tako ili mi se čini?

ja mislim da je tako...bas se lepo videlo dvoriste i bazen... meni je ta kuca bas lepa, na savrsenom mestu!
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 7:44

previse pateticno za moj ukus,nista posebno
al Emina stvarno lepo izgleda ovde,malo cudno prica
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 8:05

Ja nastavljam gledat.
Meni se svidja, Emina odlicno glumi.
Tolghan je isto vrh :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 8:12

pa to i nije njen glas,to je ona i rekla da je od neke druge glumice glas
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 8:55

Nije njen glas i malo mi to gubi volju, inace mi se svidja njena gluma, samo se nadam da nece da bude neka pateticna kao Gumus, ako bude prekidam da je gledam sigurno, pa da mi i mama glumi u seriju, a ne Emina.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 218202510M5RG95

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 8:59

Pogledao sam nekih 10ak minuta.Valja se svadjati sa majkom koja hoce da gleda dnevnik :D A mene mrzelo da idem u drugu sobu da gledam.Emina je prelijepa.To oko glasa se vidi da nije njen ali da zapravo ne znam kakav joj je glas nikad ne bih primijetio jer je super uklopljeno sa njenim ustima.Vecinu sam joj u usta gledao xD Valjda cu gledati ponekad,barem zbog Emine
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 9:16

Meni se sviđa melodija iz uvodne špice, a od telenovele sam odgledao 4-5min. xD Smaraju me turske serije čim počnu, uglavnom mi se dopadaju melodije i pesme, a serija nikada.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 9:31

Pa jeste to njen glas barem sam ja tako citala samo su ga malo preuredili da zvuci kao da pravilnije izgovara :D
Tako sam ja citala.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
***goga***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***goga***

Broj postova : 236
Godina : 28
Lokacija : iza suma..iza gora..iza rijeka..iza mora :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 10:32

Procitala sam da serija ima 80 epizoda :) To mi se svidja, taman kad pocne smarati dodje kraj :D
Evo ovde intervju :) Ima to za glas xD
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 19:53

Meni je ona simpaticna skroz, gledacu jos malo,videcu kako ce biti ... :Good:
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 22:35

Meni se serija puno svidela...i bas su lep par Emina i Cinar..malo me nervira ona njena sestra...ali cu gledati seriju svidja mi se..
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 22:39

Mene ona njena sestra bas ne nervira, simpaticna mi je skroz, u jednoj sceni mi je bila ruznjikava, ali onda mi je simpaticna.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 23:15

jel to turskih 80..znaci kod nas 160...
ili 40 turskih,nasih 80..?
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 23:27

Jeste ako budu seckali kao Prva.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 23:32

znaci 160 :)
pa nije lose...nema bas puno
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 23:37

Ma nemaju oni puno epizoda, i njima tamo je to nekako taman kad ide jedna epizoda nedeljno koja traje malo duze, 90 min, bilo bi glupo da ide jednom nedeljno, a da traje pola sata... :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 EmptyMon 18 Apr 2011 - 23:51

da :) i to sto kazes..samo to mnogo dugo..evo lisce vec tamo 5 godina traje....
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Lale Devri/Polje lala-