REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o seriji

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 6:27

Meni je ''Soy tu duena'' i dalje jedna od omiljenih telenovela (treca na mojoj listi). Nìje samo zbog ekipe,vec mi se i radnja dopala.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 11:09

Don Pio, ja poštujem tvoje mišljenje, ali mislim da će ti VELIKA VEĆINA gledalaca reći da je upravo uloga u seriji LAZOS DE AMOR bila najbolja u karijeri Lucero.Dobra serija, dobra gluma - ZAGARANTOVAN USPEH.
Osim toga, ja nisam rekao da je ona loše odigrala u SOY TU DUENA, naprotiv, bila je sjajna, ali postoji milijardu drugih razloga zašto ova serija ne može da priđe ni blizu jednoj USURPADORI,ESMERALDI,LAZOS DE AMOR,RUBI.
To je moje mišljenje.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 12:18

Poštujem i ja tvoje mišljenje.

Ako postoji milijardu drugih razloga, navedi mi bar tri.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 12:35

Pa dobro, navešću ti ih iako se ti sa time sigurno nećeš složiti.
Kao prvo,malo mi je nerealno da ljudi koji su blizu 40 - te igraju ljude od 25-30 godina ( Pogotovu Fernando Kolunga koji ima 45 godina zaista je prestareo za takve uloge ).
To je jedna od stvari zbog kojih radnja nekako gubi na uverljivosti.
Kao drugo, iako svi vrlo dobro znamo da su negatvni likovi - POKRETAČI RADNJE, mislim da je lik Ivane MAKSIMALNO NEREALAN: Kad je njena rođaka sa jednim momkom - ona se baš zaljubi u njega, kad ona raskine sa njime i počne vezu sa drugim - Ivana je opet LUDO ZALJUBLJENA U NJEGA.
Pored toga, svi znaju kakva je ona, ali niko ništa ne preduzima i NIKON NIKADA ne sumnja u nju.Šta god ona da kaže - NJOJ SE UVEK AUTOMATSKI VERUJE, a drugi ispadnu sumnjivi.
Dobro, znam da je u svim telenovelama slična stvar, ali ovo je baš malo previše.
I na kraju, sama radnja serije......
Ne mogu da kažem da je loša, ali nema ONO NEŠTO što izaziva neko veliko interesovanje, znaš ono - kad se završi epizoda, a ti jedva čekaš da vidiš nastavak.U ovoj seriji je vrlo malo tako INTERESANTNIH trenutaka.Ima ih, ali su vrlo retki.
Naravno, ukusi su različiti i sasvim je normalno da ima i ljudi koji ne misle kao ja.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 12:37

E tako volim objašnjenje. I apsolutno se slažem sa tobom u tom smislu. Mada moraš priznati da je ova verzija bolja od La duene sa Angelicom Riverom.

Ovih dana planiram i da pogledam brazilsku verziju, pa da uporedim.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyWed 14 Dec 2011 - 21:44


naravno da je najbolja uloga od Lucero u LDA
to je potvrdio i rejting,kritika i nagrade koje je osvojila

a meni je radnja bila bas okej..volim price na rancu
meni su pojedini glumci upropastili seriju na primer Colunga i Spanic
Back to top Go down
.::.PeRrOnItA.::.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
.::.PeRrOnItA.::.

Broj postova : 208
Godina : 26
Fan-gif : Teresa <33

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptySun 18 Dec 2011 - 5:44

Bezveze mi je serija,ne svidjaju mi se te serije kao selo i to..
Back to top Go down
marcoamelista
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
marcoamelista

Broj postova : 245
Godina : 27
Fan-gif : Komentari o seriji - Page 30 Fnhdah
Lokacija : sa Fernandom Colungom i na kraj sveta

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyTue 17 Jul 2012 - 2:17

jedina dobra stvar u ovoj seriji je moja ljubav FERNANDO COLUNGA ..inace je serija skroz pateticna,realno napravili su od Lucero/Valentine budalu i corav bi izvalio sta Ivana radi msm upropastili su ulogu..
inace obozavam ljude koji su glumili Hose Migelovog oca i Valentininu nanu !!!
jedna os meni najlosijih Luceinih serija (inace gotivim zenu mnogo)
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptySun 7 Oct 2012 - 2:46

Okej serija.. meni nije bila ništa posebnoo :)
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Komentari o seriji - Page 30 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyThu 18 Apr 2013 - 23:29




Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Chris Halliwell
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Chris Halliwell

Broj postova : 32

Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 EmptyTue 24 Sep 2013 - 10:13

Volim Gabrielu i Lucero a ovu seriju baš i ne preterano i ovde je bio kOLUNGA kojeg ne gotivim... a i nije mi se nešto baš svidela serija sama po sebi
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari o seriji - Page 30 _
PostSubject: Re: Komentari o seriji   Komentari o seriji - Page 30 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o seriji

View previous topic View next topic Back to top 
Page 30 of 30Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Soy Tu Duena/Valentina-