REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Anahi ponovo u Srbiji

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty


Broj postova : 608
Godina : 32

Anahi ponovo u Srbiji Empty
20100825
PostAnahi ponovo u Srbiji

Anahi ce ponovo odrzati koncerte sirom sveta, ukljucujuci i Srbiju :)

Anahi ponovo u Srbiji Jl5xcl

Back to top Go down
Share this post on: reddit

Anahi ponovo u Srbiji :: Comments

SaraLoveWill<3
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 5:47 by SaraLoveWill<3
sta nije ona vec bila ove godine u srbiji?
hari_95
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 6:01 by hari_95
Da,zato je i naslov Anahi ponovo u Srbiji :D
Dolazi opet
Jelen@007
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 6:11 by Jelen@007
Super, iako nazalost verovatno necu otici...
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 7:03 by ♥..jeTza..♥
Hahahah, pa ona moze ovde da se preseli :P Msm ovo joj je vec cetvrti put xD

EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 10:12 by EJPRIL
bas hrabro od nje,posle proslog neuspeha al dobro njeni fanovi su sigurno odusevljeni...i za to joj treba odati priznanje jer ih maksimalno postuje....
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 11:01 by twetty
@Ejpril: Neuspeh je relativna stvar, Anahi je posle dva meseca dosla u Srbiju nakon izdavanja diska, ocekivano je bilo da nece napuniti u Srbiji, pogotovu sto ljudi bez neta nisu ni znali da je lansirala novi album. Uostalom, na drugom RBD koncertu je prisustvovalo 6 000 ljudi, tako da je ona odlicno prosla sa njih 3 000. Od 6 000 ljudi, 3 000 nju vole, sto znaci da ostali buntovnici svako ponaosob gotovo da nema fanova ako se uzme to u obzir

90% fanova nije islo na njen koncert u martu, sada je vec malo drugacije :)

U poslednjih par meseci je vrtoglavo odskocila toliko da je napunila sve hale u kojima je gostovala, pocevsi od hipodroma u Venecueli, Arene u Riju, Sao Paolo, Spaniju, arenu u Argentini, Metropolitan u Meksiku, Rumuniju, Cile :) Jedini los odaziv je bio u Sloveniji i Srbiji :) Sada se probila na svetskom nivou sama, bez onog statusa buntovnice, sada je samo Anahi, iliti nova princeza pop muzike :) Pogledaj njenu temu sa novostima, bice ti sve jasno :) Trenutno je najtrazenija i najpopularnija Meksikanka :)

Ljudi koji su je voleli nisu ni znali da je devojka snimila solo disk dok nije prosao koncert, pa su culi da je gostovala kod nas. Par njih me je gledalo bledo tipa: Anahi ima cd ? :)

Dakle, ne možeš reći da je imala neuspeh posle dva meseca, kada je krenula od nule, sada je već potpuno drugačije, sada je popularnija nego što je bila u RBD-u :)





SaraLoveWill<3
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 11:12 by SaraLoveWill<3
Alekschica wrote:
@Ejpril: Neuspeh je relativna stvar, Anahi je posle dva meseca dosla u Srbiju nakon izdavanja diska, ocekivano je bilo da nece napuniti u Srbiji, pogotovu sto ljudi bez neta nisu ni znali da je lansirala novi album. Uostalom, na drugom RBD koncertu je prisustvovalo 6 000 ljudi, tako da je ona odlicno prosla sa njih 3 000. Od 6 000 ljudi, 3 000 nju vole, sto znaci da ostali buntovnici svako ponaosob gotovo da nema fanova ako se uzme to u obzir

90% fanova nije islo na njen koncert u martu, sada je vec malo drugacije :)

U poslednjih par meseci je vrtoglavo odskocila toliko da je napunila sve hale u kojima je gostovala, pocevsi od hipodroma u Venecueli, Arene u Riju, Sao Paolo, Spaniju, arenu u Argentini, Metropolitan u Meksiku, Rumuniju, Cile :) Jedini los odaziv je bio u Sloveniji i Srbiji :) Sada se probila na svetskom nivou sama, bez onog statusa buntovnice, sada je samo Anahi, iliti nova princeza pop muzike :) Pogledaj njenu temu sa novostima, bice ti sve jasno :) Trenutno je najtrazenija i najpopularnija Meksikanka :)

Ljudi koji su je voleli nisu ni znali da je devojka snimila solo disk dok nije prosao koncert, pa su culi da je gostovala kod nas. Par njih me je gledalo bledo tipa: Anahi ima cd ? :)

Dakle, ne možeš reći da je imala neuspeh posle dva meseca, kada je krenula od nule, sada je već potpuno drugačije, sada je popularnija nego što je bila u RBD-u :)

nije ona uopce krenula od nule
rbd, a pre njega solo album i uloge u telenovelama
meni je ona simpaticna ali onaj njen menader ocekuje nemoguce
istina puno njih nema net i ne može da sazna da ima album ali ja ne znam od kuda guillermo da bi mogla da napuni arenu :S
to je rbd napunio prvi pu posle jedva :/
msm. svaka joj cast stoje odlucila da se vrati i ponovno odrzi koncert
al nece ni sada da odaziv bude veci od 4000 barem ja ne verujem
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 11:20 by twetty
Nisi me razumela, Anahi je imala ime pre RBD-a ali u Mekskiku, sa grupom je stekla svetsku slavu, kada je pocela sa Mi Delirio napustila je taj fazon koji je imala "buntovnice Mije" i krenula je od nule, kao nova umetnica, RBD je bio tinedžerska grupa, Anahi sada peva ozbiljniji i moderniji stil, prevazišla je te okvire i krenula od početka :)

Quote :
ali onaj njen menader ocekuje nemoguce

To sam i ja govorila, dok nije krenula da puni hale, rasprodala je sve ulaznice za Mi Delirio Reloaded za septembarske termine, da osvaja prva mesta u svim zemljama, ali bukvalno na svim MTV stanicama u svetu je prva, oborila je sve rekorde na MTV-u, you tubu, na svim radio stanicama je najtrazenija, na Ritmos Latinu je pogazila Shakiru, Thaliu, Enrique Iglesiasa, dok nije krunisana kao pop princeza, dok nije najpracenija Meksikanka na twitteru (sada već ima preko 800 000 sledbenika), devojka se probila neevrovatno :) Najbolje da udjes u njenu temu i pogledas sta se desava kod nje :)

Dosta njenih hejtera sada je voli, nije bez razloga novi pop fenomen :)
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 11:45 by EJPRIL
pa dobro jeste puno napredovala al sad da je bas pop fenomen...to je vec preterivanje
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 11:55 by twetty
Pa tako je proglasena, osoba koja pobedi Shakiru jeste fenomen :) Mada u ovom momentu Anahi je pokosila Rihanu, Lady Gagu, Britney Spears i druge na svim MTV stanicama. :)

Osoba koja ima preko 800.000 sledbenika na twitteru jeste fenomen. Meksikanka koja odrzava koncerte po celom svetu to jeste :)


Last edited by Alekschica on Wed 25 Aug 2010 - 12:03; edited 1 time in total
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 12:01 by EJPRIL
ja iskreno mislim da je to glupost,mislim stvarno ona jeste ok,napredovala al smesno je porediti nju sa njima.toliko od mene
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 12:13 by twetty

Quote :
al smesno je porediti nju sa njima.toliko od mene


Tebi je smesno ali jebiga ona se proedi sa njima i prevazilazi ih

Depois de 36 dias, sem sair do ranking, o clipe ‘Me Hipnotizas’ de Anahi é um êxito total no Los 10 + Pedidos da MTVLA e com 6 medalhas de ouro. Ontem, dia 13, o atual single mostrou que é sucesso e não só nas rádios, mas também na TV. Vejam!

Prevod:

Posle 36 dana, bez izlazenja sa liste, Anahin klip Me hipnotizas je totalni uspeh na Los 10 + Pedidos da MTVLA sa sest zlatnih medalja. 13. aktuelni singl pokazao je da nije samo na radiju uspeh, vec i na televiziji.

● Los 10 + Pedidos – MTVLA Norte

1º Anahi – Me Hipnotizas
2º Katy Perry feat. Snoop Dogg – California Gurls
3º Panda – Nuestra Aflicción
4º Miley Cyrus – Can’t Be Tamed
5º Camila – Alejate de Mí
6º Black Eyed Peas – Rock That Body
7º Eminem – Not Afraid
8º Lady Gaga - Alejandro
9º 30 Seconds To Mars – Closer To The Edge
10º Paramore – Careful

Anahi ponovo u Srbiji Anahilamejor

Anahi ponovo u Srbiji Sinttulo-copia

Anahi ponovo u Srbiji Ankteta

Anahi ponovo u Srbiji Look1o

Anahi ponovo u Srbiji O55mr4

Anahi ponovo u Srbiji Rezultati

1. Anahí - Me Hipnotizas
2. Black Eyed Peas - Rock That Body
3. Panda - Nuestra Aflicción
4. Alizée - Les Collines (Never Leave You)
5. Christina Aguilera - Not Myself Tonight
6. Green Day - Last of the American Girls
7. Camila - Aléjate De Mí RETURN
8. Miley Cyrus - Can't Be Tamed RETURN
9. Katy Perry featuring Snoop Dogg - California Gurls
10. Eminem - Not Afraid

fall offs:
Lady GaGa @9
Justin Bieber @10

Anahi ponovo u Srbiji Anaiopetnaj



Anahi ponovo u Srbiji Anahinaj

Já Me Hipnotizas levou mais uma vez o 1º lugar no Top 10 MTV! Confira a lista dos ganhadores:

Me Hipnotizas je postavio najveci rekord na MTV-u, nije se skinula sa prvog mesta od kako je izasao spot

1º Anahi – Me Hipnotizas
2º Justin Bieber and Jaden Smith – Never Say Never
3º Lady Gaga – Alejandro
4º Sandy – Pés Cansados
5º Restart – Levo Comigo
6º Hori – Linda, Tão Linda
7º Pitty – Fracasso
8º Katy Perry and Snoop Dogg – California Gurls
9º Eminem – Not Afraid
10º Dulce Maria – Inevitable

Ovo je samo delic kazem pogledati njenu temu sa novostima.
Ovo nije ni trecina samo sam postavila neke globalne ima ih na tone koje sam postavljala u njenoj temi. :)
SaraLoveWill<3
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 13:18 by SaraLoveWill<3
ma nije ona bre nikakav fenomen
mozda je presisala gagu i rihannu i ko zna koga ali pretekla ih je vecinom u zemljama latinske amerike
ja ne vidim nikakvog fenomena samo jednu pevacicu koja je uspela ono sto su retki mexikanci uspeli
i koliko znam na pj-u nije pokupila niti jednu nagradu a bila je u namoniaciji za njih 9
tako da ono
spustimo se na zemlju jer any nikad nece biti zvezda kao beyonce, gaga, rihanna, madonna itd.
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 13:24 by twetty
Quote :
ali pretekla ih je vecinom u zemljama latinske amerike

MTV Romania, MTV Brasil, MTV Europa, MTV Grcka su Latinske zemlje?

Ono, nauči prvo geografiju :)



Quote :
ja ne vidim nikakvog fenomena samo jednu pevacicu koja je uspela ono sto su retki mexikanci uspeli

Eto ti ne vidiš drugi vide, imaš najnoviju vest, upravo pre par minuta je proglašena najmoćnijom ženom Latinoamerike :)

https://tvnovele.darkbb.com/tvnovele-casopis-f107/anahi-postala-najmocnija-latino-zena-t5494.htm#comments


Toliko, priče ne znače ništa, samo dokazi :)
*Maya*
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 13:59 by *Maya*
Slazem se sa Sandrom :)

Quote :
ma nije ona bre nikakav fenomen

Mozda za tebe i druge antifanove nije, ali za one koji su je proglasili sigurno jeste :)

Pgledajte svarno novosti...nece skoditi
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 21:06 by EJPRIL
gledam sve novosti....i nisam anti fan-potpuno mi je ok....al pobogu ljudi spustite se na zemlju,koje su to liste gomila nekih lista ,a ovaj glavni mtv gde je tu.... :HY: necu nikom da namecem svoje misljenje al svako pri zdravoj pameti zna ko su prave zvezde,a sad koju je to proglasio fenomenom podjednako je lud kao i ovi sto su grand proglasili najboljom muzikom u Srbiji
Jelen@007
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 21:15 by Jelen@007
SaraLoveWill<3 wrote:
ma nije ona bre nikakav fenomen
mozda je presisala gagu i rihannu i ko zna koga ali pretekla ih je vecinom u zemljama latinske amerike
ja ne vidim nikakvog fenomena samo jednu pevacicu koja je uspela ono sto su retki mexikanci uspeli
i koliko znam na pj-u nije pokupila niti jednu nagradu a bila je u namoniaciji za njih 9
tako da ono
spustimo se na zemlju jer any nikad nece biti zvezda kao beyonce, gaga, rihanna, madonna itd.

Mrzim ovo ubedjivanje kakva je Anahi i sta je zasluzila, ali jednostavno moram...

Prvo se informisi, pogledaj novosti koje je Alekschica postavila, pa onda nesto pricaj...
Pa sta ako nije uzela nagrade sa PJ-a, ali je imala 9 nominacija, to vec dovoljno govori...

Ona nece biti kao Madonna i ne daj Boze...

P.S. Koncert u Srbiji ce mozda biti isto kao i prosli put, malog odziva, ali vecina njenih fanova ne moze da dodje, kao ni i ja...
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Wed 25 Aug 2010 - 23:06 by ♥..jeTza..♥
U svemu se potpuno slazem sa Ejpril, sve je lepo rekla :D

Meni je Anahi ok, nije da je ne volim ali nikako se ne moze prglasiti fenomenom, niti se reci da je presla Shakiru, Rihannu, Enrique-a itd.
Devojka mozda jeste napredovala ali ovo je preterivanje!

Takodje, onaj ko nema net mogao je da vidi reklamu na tv-u za njen novi album i koncert u Srbiji, a ko nema ni TV taj sigurno ne zna ni za Anahi ;)
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 1:01 by twetty
Quote :
Meni je Anahi ok, nije da je ne volim ali nikako se ne moze prglasiti fenomenom, niti se reci da je presla Shakiru, Rihannu, Enrique-a itd.
Devojka mozda jeste napredovala ali ovo je preterivanje!

Nema o čemu da se priča, Anahi ih jeste na svim listama prešišala i oborila sve rekorde na MTV stanicama, You Tubu, Ritmos Latinu itd. itd.

Uostalom proglašena je kao nova princeza popa i najmoćnijom ženom Latinoamerike, to sve govori :)

Toliko :)
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 9:00 by ♥..jeTza..♥
Okej, msm mozes da mislis kako hoces ali to je i dalje ne moguce. Ja ne znam ko je nju za to proglasio ali realno za te liste nikada nisam cula. Da li si nekada videla neku njenu pesmu na MTV-u? Nisi, jer tamo jos uvek nije dospela, dok su ovi ostali odaavno tamo ;)
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 9:05 by EJPRIL
Quote :
Da li si nekada videla neku njenu pesmu na MTV-u? Nisi, jer tamo jos uvek nije dospela, dok su ovi ostali odaavno tamo ;)

pa bas to zato mi i nisu jasna poredjenja
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 11:04 by twetty
Quote :
Da li si nekada videla neku njenu pesmu na MTV-u?


Aha milion puta jer je bez prestanka prva.

Evo primer, ima oko hiljadu videa jer svakog dana po neki izadje gde je naravno na prvom mestu :)







Cak i kod nas na Pinku kao hit dana

*Maya*
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 13:41 by *Maya*
Ja stvarno ne znam dokle ce te nastaviti da se prepirete oko toga Anahi ponovo u Srbiji Icon_r14

Za fanove ce ona uvek biti uspesna a za one druge nece i uvek ce naci neki levi odgovor da sve izvrnu.

Ako za vas ove liste sto je Sandra postavila nista ne znace ja onda ne znam sta traba da se postavi...
SaraLoveWill<3
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 14:06 by SaraLoveWill<3
^^
slazem se mislim da je dosta 'rasprave'
ja nisam niti antifan niti njen fan i ona mi je cist ok al da je fenomen nije
ali to je moje mišljenje, a svatko ima pravo na svoje ;) Anahi ponovo u Srbiji Wivcie
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post  by Sponsored content
 

Anahi ponovo u Srbiji

Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Meksička pevačica Anahi osvaja zlatni disk u Srbiji
» "El Rostro de Analia" ponovo u Srbiji !!!
» USKORO U SRBIJI!
» ANAHI - Ponovo ide pod nož
» POTVRDJENO! Anahi u Srbiji, Hrvatskoj i Rumuniji!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: