REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Queen te Crees - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
matea p.p.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea p.p.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 7:21

i ja isto jedva čekam zabavu,ne razumijem kako neko tako može biti zao i štetiti drugima (mislim na Bel i May) nadam se da če na kraju Mia shvatiti da anahi nije loša kao što joj je bel rekla i da če anahi i poncho biti skupa!!!! inače priča je pre preeee!
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 8:08

Hvaaalaa :DDD
Ahaha :D
Videćete :D
nastavak sutra ili eventualno večeras :D
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 8:16

Odlično je
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 8:23

hvala :D
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 8:24

Nema na čemu
Back to top Go down
matea p.p.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea p.p.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 24 Jun 2010 - 9:56

a ok,uglavno presuper je priča nastavi pisati :srce:
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyFri 25 Jun 2010 - 1:08

još malo pa nastavaaak :DDD
Šta mislite šta će se desiti na zabavi?
I ko su TO dvoje što znaju SVE?
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptySat 26 Jun 2010 - 0:04

Pa ne znam sta ce se desiti na zabavi,cekam da saznam xD
A mozda su te dvije osobe Rodrigo i Nejt.
Back to top Go down
Ivona
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ivona

Broj postova : 23
Godina : 28
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2v7tnwp

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptySat 26 Jun 2010 - 2:15

Ajj supeer :super:
Back to top Go down
matea p.p.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea p.p.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 1:28

kad je nastavak?
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 6:26

danna_garcia wrote:
Pa ne znam sta ce se desiti na zabavi,cekam da saznam xD
A mozda su te dvije osobe Rodrigo i Nejt.

Blizu si :DDD

Nastavak sada sledi :D
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 6:28

Nekoliko sati na jednoj zabavi moze svasta da promeni.Previse toga... I previse toga ce i biti promenjeno. Da li ce se oni odupreti tome ili pasti u zamku istine, videcemo.

Svi su bili veoma uzbudjeni. Niko nije ni slutio da se nesto moze desiti. Tacnije nisu verovali da ce se nesto desiti. Jednostavno je bilo previse neverovatno da ce se nesto desiti.

Anahi je zavrsila sve u poslednjoj sekundi i gosti samo sto nisu dosli.Bilo je sve savrseno i spremno. Trebalo je da sve bude po planu. I na pocetku, tako je i izgedalo.
Zaculo se prvo zvono.
Gosti su polako dolazili.
Bilo ih je 15. Samo oni "najvazniji".
A najvazniji su upravo dolazili.
Dulce y Christopher, Nate y Lu, Mai, Chris i Alfonso y Belinda.
Svi su dosli.
Atmosfera je bila pomalo napeta.
Anahi: Dobro vece svima. Drago mi je sto ste dosli. Ovo je moj muz- Aaron Diaz...
Aaron: Zdravo, drago mi je sto ste dosli.-pogledao je u Alfonsa, nije verovao.kao ni Alfonso, zurili su jedan u drugog.- Iiii lepo se provedite veceras.

Nije moguce, on je Anahin muz. Samo mi je jos ovo falilo. Jos jedna misterija.

Zabava je odlicno tekla. Zabavljala se sa Dulce, Uckerom, Chrisom, Lu, Natom... Cak je i popricala sa Beli, Mai i Alfonsom. Cisto par reci, da bude ljubazna kad ih je vec pozvala. A sa Aaronom se hvalila svuda. Zelela ga sto bolje predstavi. Takodje je zelela i ljubomoru. Iako nije verovala da ce je dobiti, bilo je.
Ali... Tada je dosao neko.
Jos jedan gost, ali nije nikog pozvala vise.
A tada je usao unutra i svi su se okrenuli. Nije moguce, ON. Nije se ni malo promenio, i dalje je isti. Isti skot... Rodrigo.
Anahi: STA TI RADIS OVDE! TI SI POSLEDNJA OSOBA KOJU SAM HTELA NA OVOJ ZABAVI. OTKUD TI PRAVO?!
Rodrigo: ja imam pravo. A sada, doslo je vreme istine!
Anahi: Istine?! Kakve istine?
Rodrigo: Znas ti Anahi. Kao i svaka osoba u ovoj prosoriji. Vreme je za istinu.

8 njih je bilo zacudjeno.
A u 5 glava je odjeknula samo jedna miso "NEEE!!!"
A u 2 " ahahhahaha! DA! DA! DA!"
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 6:33

Super je
Back to top Go down
perronita
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
perronita

Broj postova : 276
Godina : 32
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Qqppwx

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 9:24

oodlicna ti je prica !!!
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 9:46

hvala vam oboma :D
Back to top Go down
matea anahi h.r.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea anahi h.r.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 21:41

da super je priča ali kad če dalje???????
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 21:52

uskoro :D
Msm da ću čak danas završiti ( Ako se slažete) jer idem na put i vraćam se u nedelju.
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:01

Anahi: Nemaš ti nikakvo pravo da se pojaviš nepozvan ovde. Izlazi napolje. Kakvu istinu ti imaš da otkrivaš???
Rodrigo: Kakvu istinu? E pa sada ćeš saznati. Hmmm... Odakle da krenemo... aaaah da. CHristopher Uckermann...
Dul: Šta on?
Uckermann: Da, šta ja?
Rodrigo: Šta ti? Još imaš smelosti da pitaš? da te podsetim.. Pre 5 godina, pijana lepa plavuša u tvom krevetu.. Pre dve večeri njih tri-cetiri u tvom krevetu. Pre nedelju dana isto... Pre mesec dana, pre mesec ipo dana. I tako unazad 7 godina?
Dul: MOOOLIM?
Ucer: Laže Dulce laže.
Rodrigo: lažem? Ne ja ne lažem, ja nikad ne lažem. Imam tri dokaza. Daje slike DUlce.

pre dve večeri:

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Promo910

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Promo911


Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Promo912
Dulce: Šta??? Ovo je nemoguće. Nemoguće!
Rodrigo: Moguće je, ali to nije sve.
Lu se tresla od straha. Anahi je samo začuđeno buljia, a ostali, samo su čekali njihov red.
Rodrigo: Christopher, sećaš se svoje stalne ljubavnice. Stalna je već 5 godina. Tri puta nedeljno, isti hotel ista soba.
Christopher: ŠTA?
Rodrigo: Da, da... E pa, evo je tvoja ljubavnica..
Ulazi devojka, žena, lepa, zgodna. Svi je gledaju kao da su videli duha.

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 168blg10

AnahI: Nemoguće! Helena! zar ti nisi mrtva????
Helena: NE draga, nisam!
Dulce: Ali zar ti nisi umrla?
Helena: Ne Dulce, draga nisam. To ti je samo trik da bi te Christopher, zajebao. Blago rečeno. A osim toga, on je još uvek moj muž tako da si ti njegova ljubavnica.
Dulce: Ja idem, ovo je previše.
Bel,Alfonso, Lu: I ja isto.
Rodrigo: Niko nigde ne ide. Tek smo počeli.
Back to top Go down
matea anahi h.r.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea anahi h.r.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:12

superrrrrrrrrr! slažem se da večeras dovršiš! ali nije valjda kraj priče????????
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:25

pa ima jos 3 epizode :D Mrzelo me je da pisem pa sam skratila. :D
Imam ja napisane te tri epizode :D
Sad cu postaviti sve tri, pa vi komentarisiti posto uskoro idem :D
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:26

Lu: Ne možeš da nas zadržiš ovde! NEćemo da ovde stojimo i slušamo LAŽI!
Helena: Laž? Devojko
Lu: Luisana
Helena: Luisana, da li ti ovo izgleda kao laž. Pogledaj samo Christopherovu facu- Ucker je samo bulji, ostao bez teksta, kao i svi ostali-. Ovo nije laž. Ovo je istina. Zar ja i slike nismo dovoljan dokaz. Ja sam Helena Gutierrez Luis Casillas von Uckermann. Ili možda ti zbog nečeg drugog nećeš da ostaneš?
Anahi: Šta se ovo događa?
Dulce: Ne mogu da verujem.
Rodrigo: Luisana, Luisana, Lulita. Pa umalo da zaboravim na tebe... Da li ti 5 godina unazad nešto govori. Mrtvo pijano stanje. I ogrooomna greška.
Lu: Da se nisi usudio! Žašto ovo radiš?
Rodrigo: Ko će mi zabraniti? Da, da.. Uchermann, da li tebi taj opis nešto govori. Iskoristio si tako jaadnu nevinu devojku. A Luisana?
Dulce: Šta hoćeš da kažeš? Da je Luisana spavala sa Christopherom dok smo mi bili u navodnom braku.
Rodrigo: Upravo to Dulcita.
Dulce: Molim???? Ne mogu da verujem! OVo je previše! Ja ne mogu da verujem!
Rodrigo: da da... E pa sedi DUlcita, i ti Christopher, Luisana, Helena draga. Sa ostalima još nisam završio.
Anahi: Svinjo!
Rodrigo: Aaaa. Anahi, ljubavi...
Anai: Ne zovi me LJUBAVI! Ja nisam tvoja LJUBAV!
Rodrigo: Da da. Alfonso, sećeš se one noći kad sam naterao Anahi da spava samnom!
Alfonso: Naterao?
Rodrigo: Da, samo je trebalo da zapretim smrti njene ćerke i da joj zamalo zakucam metak u glavu, i sve je sređeno!
Alfonso: Anahi, ti ti ti si to uradila zbog Mie?
Anahi: -tužno- da!
Alfonso: Zašto si to uradio?
Rodrigo: Sam si kriv! SAM! Da se meni nisi zamerio, da si poslušao i obavio taj poslić, sve bi bilo uredu, zar ne Aaron?
Anahi: Šta je ovo?
Rodrigo: Reći ću ti šta! Aaron, Alfonso i ja smo braća. Ja sam najstariji, a Alfonso najmlađi. Svi smo od iste majke ali od drugog oca. Sva trojica od bogatih očeva i sva trojica mafijaši. Alfonso nije obavio svoj deo i puff propao brak. A Aaron, potom se oženio tobom i zamalo da i vaš brak nije otišao!
Anahi: Lagali ste me! Obojica! NE mogu da verujem! Šta još neću čuti!
Rodrigo: A draga ovo je samo početak! Lea i Enna..
Anahi: Da se nisi usudio.
Rodrigo: Dea od Alfonsa!
Aaron, Belinda: MOLIM?!
Rodrigo: DA, dva putovanja u Pariz i eto dvoje dece.
Alfonso: Anahi, da li je to istina?
Anahi: Da..
Belinda: KURVO!
Rodrigo: A Belinda, šta si ti mislila, da ako si ubila njihovo drugo dete, da ćeš sprečiti rođenje trećeg i četvrtog?
Anahi: Šta?!
Rodrigo: Da Anahi, ona je izazvala tvoj sudar kad si izubila dete pre Alfonsovog i tvog razvoda.
Alfonso: Ovo je nemoguće!
Rodrigo: DA! Moguće je! Moj posao ovde je završen! Doviđenja!
-odlazi-
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:27

Helena: Dulce, šta si kog đavola mislila kada si se "udala" za Christophera? On nije za tebe. To ti je pokazao mnogo puta! A ovo je već deseti.
Dulce: I ti hoćeš da kažeš da si ti i dalje njegova žena a ja LJUBAVNICA?
Helena: Upravo tako!
Christopher: Dulce... Žao mi je. Jako mi je žao. Oprosti mi.
Dulce: Stvarno si skot! -ošamari ga-
Christopher: Izvini Dulcita.
Dulce: Zašto mi se izvinjavaaš kada znaš da ga neću prihvatiti? Da li se uopšte kaješ?
Christopher: Ja se nikad ne kajem.
Dulce: Stvarno si skot! Želim da sutra izađeš iz moje kuće. Ustvari odmah pokupiš svoje stvari.
Christopher: Sa zadovoljstvom! Helena, ljubavi, idemo!
Helena: Zdravo svima. Byeee Dulcita.
-odlaze-
Dulce: Ovo se ne dešava. Ne mogu da verujem.
Alfonso: Ni ja ne mogu da verujem.
Aaron: A tek ja! Brate, ti si mene zajebao žestoko. Ono su tvoja deca.
Anahi: Žao mi je Aaron. Htela sam da ti kažem, ali nisam mogla.
Aaron: Uredu je Anahi, nekako... Oduvek sam znao. Kao da je u tvojoj prirodi Alfonso.
Anahi: Bio. U mojoj prirodi je bio Alfonso. Dok me nije prevario prvo sa Maite pa onda sa Belindom. Ja nisam ni znala da je on sa njom.
Alfonso: Da Anahi, ali ti si mene prva prevarila.
Anahi: Zato što sam morala. Ili bi možda više voleo da je Mia umrla?
Alfonso: Ne naravno da ne bi voleo. Mia je nešto najlepše što nam se ikad desilo. Anahi, žao mi je. Ja sam mislio da... Ne znam ni šta sam mislio. Žao mi je.
Anahi: Uredu je. Stvarno je uredu. Oprošteno ti je.Ali tebi Belinda, nikada neću oprostiti, ubila si mi dete. Ubila si mi ga!
Belidna: Ahahha.. Pa meni nije žao, ja bi to ponovo uradila da mogu. Ponovo bi našuškala Maite protiv tebe.
Anahi: zašto???
Belinda: TI si uvek imala sve. Puno para, dobrog oca, majku, maćehu, muža i onda i dete. Uvek si imala sve. A ja... Ništa od toga. Uvek si imala sreće! Uvek!
Alfonso: Gadiš mi se Belinda.
Belinda: E pa žao mi je! Pokupiću stvari i idem, sa decom.
Alfonso: NE! Nećeš decu odvesti.
Belinda: Nisu tvoja. Aaronova su.
ANAHI: ŠTA????
Belinda: Da draga, opet sam ti otela muža. Ja i Aaron idemo danas u Pariz.
Aaron: Žao mi je Anahi.
ANahi: Ne mogu da verujem. Španska serija.
Lu: Ani, ja i Nejt idemo.
Anahi: važi.
Lu: Dulce , hoćeš mi ikad oprostiti?
Dulce: Možda... NIsi ti kriva.Idemo...
Svi gosti su otišli. Ostao je samo Alfonso.
Alfonso: Anahi, žao mi je zbog svega. Hoćeš li mi ikad oprostiti?
Anahi: Ikad? Pa ne znam... Možda...
Alfonso: -smeje se- Možda?
Anahi: Možda... -sa osmehom-
Alfonso: Volim te.
Anahi: I ja tebe volim.Nikad te nisam zaboravila. I nikad nisam prestala da te volim. Voleću te uvek.
Alfonso: Zauvek.
Anahi: Forever.
-ljube se-
FIN!
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyWed 30 Jun 2010 - 22:27

EPILOG

Godinu dana kasnije

Mnogo toga se desilo za ovih godinu dana. Mnogo odnosa se pokvarilo, mnogo ognosa izgladilo, dosta parova pomirilo, posvadjalo. Neki se nisu čuli dugo dugo. Neki tvrde da su se promenili, ali zapravo, svi su ostali isti. U duši naravno. Možda se spoljašnji izgled menja ali sama srž čoveka nikada. Neki to možda još uvek nisu shvatili, neki su previše kasno to shvatili.
Ljubav je zapravo ono što sve navodno menja. Tako barem kažu. Iako ja kao posmatrač to baš i ne mogu da tvrdim. Jer se neki ljudi nikad neće promeniti. To je sada svima jasno. Neke osobe su samo bile, kako da kažem, zavarane. Nego dosta moje priče. Sada ću da vam ispričam šta se desilo sa našim likovima posle one večeri. Ahh... od koga da krenemo.

Rodrigo, on nam je kako bi rekli, glavni krivac za sve. Ali zapravo, krivi su oni koji su uradili sve te stvari. On samo voli istinu, ako ćemo to tako da kažemo. Iako on mnogo više voli da napakosti ljudima sa tom istinom. Kao što ste saznali on je ustvari brat Alfonsa i Aarona. On je nakon tolko tog spletkarenja našao sebi partnerku. Maite Perroni, upravi ona. Ahh.. Ali i dalje se nisu promenili. NI on ni Ona. Uvek će ostati.... isti. Jednom đavo, uvek đavo. ALi znate kako kažu Đavo zna više. 3:)

Alfonso i Anahi. Naši glavni ljunaci su se konačno skrasili. Mia je kao oprostila svojoj majci a Lea i Enna su se kao navikle na Alfonsa. Navodno su shvatile da im je on otac. Kod njih je sve bajno... Dosadno zar neee..? :D

Dulce... Naša DUlce... Našla je ona sebi dragog.. Upoznala ga je na nekom od svojih putovanja. Tačnije već ga je znala. Ispalo je da je Pablo ipak pravi za nju. Sada žive na Karibima. Happy Ending za Dulce :D

Christopher y Helena. Divno nam se oni slažu. Uživaju u svom braku. Helena u šopingu, zabavama, visoko društvo... A Christopher ima dozvolu za zabavu. Oboje uživaju... A da ne zaboravimo njehovu Marianu... Uživa i ona. Samo naravno u svojoj "srećnoj porodici". Čudna porodica, zar ne?

Nejt i Luisana. Kod njih se ništa nije promenilo. Srećni su, sa decom. Žive na Karibima, u vili pored Dulcine. Izgleda da je Dulce ipak oprostila našoj Lu, ali nije zaboravila. Pazi ona dobro na svog muža. I Lu, kad je pijana. 3:)

Belinda i Aaron... Navodno su srećni...BIli... ALi, ups. Nesreća, poginuli su u saobraćajnoj nesreći. I njihova deca. Šteta...


Anahi: Ljubavi, dođi! Dulce nemoj da zezaš! Postroji decu za sliku. LUISANA! Kakvi ste Bože.
LU: Ajde ANi opusti se. Svi smo tu.. Dulce, Pablo, deca, Alfonso, ti , deca, ja, Nejt, deca.. :D Svi smo tu i srećni :D Jedino nam fale Rodrigo i Maite... I naravno Belinda i Aaron.
Alfonso: Važno da smo mi ovde. :DDD
Mia: Ajde, ajde... Pitičica
SVI : PTIČICA :DDD


I živeli su HAPPILY EVER AFTER...
kao u bajkama... Ali... Zamalo :D

THE END!
Back to top Go down
matea anahi h.r.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
matea anahi h.r.

Broj postova : 3

Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 1 Jul 2010 - 8:49

aiiiii,šteta šta je kraj :(((( priča mi je bila super
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 EmptyThu 1 Jul 2010 - 8:53

Super je bila
Back to top Go down
Sponsored content




Queen te Crees - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Queen te Crees - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-