REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Queen te Crees - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 1:25


Francuska...Sva sreca pa govorim francuski.
Xx: Bonne journée, Mme Puente (Dobar dan, gospodjice Anahi)
Anny: Bonne journée (Dobar dan)
Xx: Vous avez réservé une chambre 507e ( Vi ste rezervisali sobu 507?)
Anny: Ainsi ( Tako je)
Xx: Ici vous votre clé. Profitez de votre séjour à l'hôtel Glamour ( Evo vam kljuc. Uzivajte u boravku u hotelu Glamour)
Anny: Merci.Au revoir. ( Hvala. Dovidjenja)

I moj dalji zivot mora biti glamoruzan. Moram biti srecna.Nece me neko kao Maite spreciti u tome. Nastavicu sa svojim zivotom. Ionako me niko ne voli iz Mexica, osim Dulce i Lu. Moram da nastavim sa svojim zivotom. A verujem da ce i oni nastaviti. Barem me Rodrigo vise nece uznemiravati. Nikada vise. Dulce ce se udati za Pabla. Ne mogu doci na vencanje. Shvatice ona. Isto se tako ona osecala. Nastavicu sa svojim zivotom. A njima...NEKA IM JE SA SRECOM..


Zaputila sam se ka Anahinom stanu.Nisam je videla od preključe.A danas su se Maite i Alfonso vratili sa medenog meseca, sve bolesno "zaljubljeni".A Mija se sutra vraća od babe i dede.Zaista je tužno što to petogodišnje dete ne voli svoju mamu.Ko zna šta joj je Maite napričala.Udajem se za dva meseca a Ucermann me i dalje proganja.I dalje želi da mu ja budem devojka, rekla sam mu sto puta ne a on i dalje navaljuje.Jedini način da ga se rešim je zabrana prilaska, od policije.Došla sam na Anaina vrata, i zakucala...Niko nije otvarao.Ne volim da koristim ključ, ali ću morati-Mora da je otišla u shopping.Sačekaću je.Ušla sam unutra i zaputila se ka salonu.Tamo sam videla pismo na stolu...Samo da se nije ubila...Pismo adresirano na mene i Lu.

Drage L. i D. ,
Jako mi je žao što ovo radim, ali ja više ne mogu da izdžim u ovom gradu.Previše uspomena.Patnje.Bola.Sve me previše podseća na njega.On ne sme da zna gde sam.Molim vas nemojte mu reći.Ne smete ništa pominjati Herreri.Takođe ni ako ROdrigo pokuša da otkrije gde sam.Znate da mi je pretio...Samo mi nije jasno zašto posle toliko godina.Što je najgore ja se čak ni ne sećam toga.Ovako je najbolje.Niko nije u opasnosti.Znate da vas puno volim.Ali vreme je da sredim svoj život.Dok ovo budeš čitala ja ću već biti u Parizu.Tamo ću nastaviti karijeru.I Dulce, znaš da te obožavam, ali ne mogu doći na tvoje venčanje.Nisam spremna.Jednog dana hoću, kada, ne znam. Odlazim, i neću se vraćati duže vreme. Dok ne budem spremna.Ako ikada dođete u Pariz, pozovite me.Broj je promenjen.Dobićete novi u mailu.Imate ga, kao i Skype.Obavezno mi pošaljjite slike sa venčanja.
Volim vas puno
A.

Moja Anny je otišla.Proklet da si Herrera.Nadam se da će Ani srediti svoj život.A i takođe se nadam da će otkriti ko je pokušao da je ubije, i ko joj je ubio dete.





Sedeo sam u salonu.Nija dolazi sutra.U kući je konačno mir..I potpuna tišina...Na..
BUM!!!!! Uletela je kao furija.
Xx: Tvoja bivša žena je na naslovnici!!!!
O Bože...
Xx: Čak se i mi pominjemo!!!
Xxxx: Daj mi to ovamo Mai.
Pružila mi je novine.Anahi je na naslovnici....Ček, pa ona je na aerodromu.Otišla je Neka je...
Naslov je.



ANAHI GIOVANNA ex HERRERA
Problemi.Patnja.Spas.

Naša prelepa plavuša, glumica i model je odlučila da napusti zemju. Nakon razvoda i pobačaja, inostranstvo. Podelila je sa nama nekoliko reči.
"MOj život je postao haos.Nakon što mi je najbolja drugarica Maite Perroni ukrala muža, nemam više šta da tražim ovde. Sa nekoliko prijatelja ću ostati u kontaktu.Dulce Maria Espinosa i Luisana Lopilato su mi puno pomogle.Svima ću poručiti nešto.Ako imate problem, rešavaj ga što pre.Jer život ovde prođe kao vetar preko vode."A na pitanje kada se vraća odgovorila je " Možda jednog dana-možda nikad" Nadajmo se da nije NIKDA.-

Maite: Kučkaaa!!! :@@@
Herrera: Šta si očekivala da se neće saznati_
Mai: NE naravno.
Herrera: SMiri se ljubavi.Nadajmo se da se ova kurva neće vratiti nikad..
Mai: Nadajmo se...
Poljubac.



Deset godina kasnije....
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 2:29

Extra!!!Odlicno!!!! Maite je kucka! Sory na izrazu, ali stvarno! Bas mi je zao Aniahi... Jadna... Bas me zanima sta ce se dalje desavati!
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 5:48

Super,jedva cekam da vidim sta ce se dalje desavati.Meni je Maite najbolja,jeste mi zao Anahi,ali obozavam negativce.
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 9:07

sad će se sveee zakompilikovati :D
Meni je Maite likuša na kubni, videćete posle :D
a posle ove novele će biti još jedna :D
drago mi je da vam se svidja :D
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 22:45

Deset godina kasnije

Zima.Sneg.Sve što je nemoguće u Mexicu, ove godine se pojavilo.Kada kažem sve. Sve je bilo savršeno.Deset godina smo živeli u miru i sreći.A onda se ona pojavila.Posle deset godina.I to ne sama.Igledala je divno.Čak joj ni hladnoća nije smetala.Ali kada me je ugledala, nestao joj je osmeh sa lica.
Stajala je sa Dulce, u parku kroz koji svaki dan prolazim kada idem da kupim Miji njen omiljen doručak.Što je loše, ovaj put je ona išla samnom.Nisam je na prvi pogled prepoznao.VIše nije bila plava...ALi i dalje prezgodna.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Blair111 ( naravno lice joj je ko Anahino)
Pogledala me je onim dubokim plavim očima...Sve se promenilo za ovih deset godina.Pitam se šta sada ona radi ovde.Šta traži posle toliko vremena? Postoji samo jedan način da saznam.
Anahi: Herrera!
Poncho: Zdravo Anahi, Dulce.
Anahi: Šta hoćeš?!
Poncho: Jel se tako pozdravlja stari prijatelj?
Anahi: Prijatelj?! Ne budi smešan!
Pogled joj se zaustavio na Miji. Izgledala je zadivljujuće, naravno. Petnaestogodišnja devojka.Samo je gledala u Anahi.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Taylor11

Mia: Zdravo Dulce, dobar dan gospođo.
Anahi: Jel se tako pozdravlja majka?
Mia: Ja vas, nemam zašto da zovem mamom.
Anahi: Mia Herrera, nemoj da se tako ponašaš!
Mia: Zašto da ne!? Zašto bi ja vas uopšte smatrala mamom, napustili ste me!
Anahi: A ne! Nisam! Sa tobom već deset godina pokušavam da održim kontakt.Kad si bila u Parizu, nisi htela da me vidiš! To ti nisam ja kriva.
Mia: Jeste! Vi ste krivi za sve!
DUlce: Dosta je Mia! Lepo se ponašaj!
Mia: Zašto bi!?
Poncho: Idemo, razgovaraćemo kasnije Anahi!
Anahi: Zdravo, Herrera!
Udaljili smo se.
Mia: Daddy, molim te, ne želim da je vidim! Ona mi nije mama. Niti će mi ikada biti.
Poncho: Smiri se Mia. Ona ti jeste biološka majka!
Mia: Prava mama me čeka kući. Kako će ona reagovati kada sazna za da se ona vratila.
Poncho: Ne znam, al sada ćemo saznati.
Ušli smo u kuću.Moja supruga je sedela u fotelji u salonu. Pogledala me je i odmah je znala da nešto nije uredu.
Xx: Šta nije uredu, dragi.
Poncho: Ljubavi, moram ti nešto reći.
Xx: šta je bilo, plašiš me!
Poncho: ( praveći se vazan) Well,you can tell Jesus that the bitch is back.
Xx: Maite se vratila?
Poncho: Ne, Anahi.
Xx: Ona?!!! OMG!!! Nemoguće.
Poncho: Draga, danas, sve je moguće.


~Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here now.~
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptySun 20 Jun 2010 - 23:07

Poncho vise nije sa Maite.Sta se desilo???
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 0:24

Šutnuo ju je :D
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 1:13

Anahi:Ne mogu da verujem! Jel ona to sad rekla da sam ja kriva za sve?! Pokušava da održim kontakt sa njom 10 godina, a ona me stalno izbegava..Za sve je kriva Maite!
Dulce: Pa, ne bi baš rekla da je Maite kriva.Razveli su se pre tačno devet ipo godina.Nisu ni šest meseci izdžali.
Anahi: Šta?! Ne razumem! Herrera je solo?
Dulce: Pa, ne baš. godinu dana nakon razvoda.Alfonso je našao novu devojku, tj ženu.Bolje reći ona je njega našla.
Anahi: Šta?! KO je sad ona?!
Dulce: Nećeš nikad poverovati..
Anahi: Dulce, plašiš me.
Dulce: Nikad nisam očekivala to od nje.Iako kaže da je ljubav se pobedila.Maite im je pravila mnogo problema.ALi, ona je postala glavno kučka ovde.
Anahi: O kome je pobogu reč?!
Čuo se smeh iza mene, tako prokleto poznat smeh.
Xx: Pa, samo jedan način postoji da saznaš!Zdravo Anahi.
Dulce: Ahh.Eto, to ti je nova gospođa Herrera.
Anahi: Molim?!! Kako si mogla?! Nakon svega! Mislila sam da si mi drugarica.Ali izgleda da me je izdala još jedna.
Xx: Ohh, tako mi je žaooo...NOT! ahahahha
Anahi: Koja si ti cinična glupača...I ti si odgovorna što me moja ćerka prezire?
Xx: PA?!
Anahi: Pa?! PA ?! Da li si upravo rekla PA?!
Xx: Da, querida.Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here now!
Anahi: Pa očigledno onda nisi upoznala mene dobro, gospođice! A sada ćeš! Kada pokušaš da mi oduzmeš ono što je moje, plaćaš duplo.
Xx: aaa...Kolko ja dobro znam, Maite ti je otela muža a ja sam njoj!
Anahi: Ne govorim o Alfonsu, govorim o Miji! A sada ćeš videti šta znači biti kučka!
Xx: A zaštO MOLIĆU?!
Anahi: Zato što mi se može!Ne znaš sa kim se kačiš! ALi zapamti. Ko se meša samnom, plati! Jel si me razumela Belinda Peregrin de Herrera!
Belinda: Jasno mi je sve, kao dan!Doviđenja!
Odlazi...
Anahi: Ne mogu da verujem DUlce.Šta se sa njom desilo?!
Dulce: Mnogo toga..Luisana joj je ukrala dečka, od tada..Nije ista! Od tada je prava kučka! Mnogo toga se izdešavalo od kada si otišla...
Anahi: Ispričaj mi sve...


Poncho:Da li si ti LUDAAA?!!! Šta si kog đavola radila sa njom! Nisi smela nikakooo! ALi NIKAKO DA ODEŠ!!
Belinda: Smiri se, ljubavi, probudićeš Carlosa i Aniu.Smiri se pobogu.Samo sam išla da je podsetim na neke stvari!
Poncho: Kakve stvari?
Belinda: Kako kakve stvari?! Jel si nju video kako izgleda, kako se obukla? Jel ti misliš da je ne treba da se osećam ugroženo?
Poncho: Izvini ljubavi. Izvini Bel, upravu si.
Čuo se dečiji plač.
Belinda: Ajde ide, Ania se probudila.
Poncho: Oni imaju 6 i 4 godine a i dalje moraju da spavaju preko dana?
Bel: San je potreban. Uostalom Carlos ne spava.Igra igricu.Ajdee, idii.
Poncho: Evo evo...
Otišao je u subu.
Bel: Ehh...Anahi, nemoj biti tako naivna ko Alfonso...Sada znaš. Ja sam ovde glavna kučka, sada, neka te to nauči pameti...




Dulce i Anahi su sedele u kafiću i pile kafu.
Anahi: Ajde počni da pričaš.
Dulce: Okej. ALi nemoj da vrištiš.
Anahi: Dulce, pobogu imam 34 godina, kako kog đavola misliš da ću vrištati.Ja sam majka dvoje, tačnije troje dece i misliš da ću i dalje da se ponašam detinjasto?Pobogu...
Dulce: Ahh...Upravu si.E pa evo ovako.Od kada si ti otišla mnogo se promenilo. Mija je prvih mesec dana bila histerična, zagorčavala je život Maite. Bilo je previše pritiska za Alfonsa, i onda je počeo da pije i izlazi.Svako veče veća kolčina pića, svako veče drugi klub, svako veče druga devojka u krevetu.Maite je ludela, nije mogla da veruje da više nisu HAPPY COUPLE.Verovala ili ne...Belinda se onda posle 6 meseci vratila. Izlazila je sa preeelepim dečkom, Nejtom.On je iz SAD-a.I naravno, Lu ga je odmah opazila. U početku je sve bilo okej, ali onda je Nejt počeo da traži Lu, nije odolela i smuvali su se.A Nejt je raskinuo sa Belindom. Bel je počela takođe da izlazi, i jedno veče je naišla na Alfonsa, spanđali su se...I on je promenio svoju rutinu, nije svako veče bila druga devojka u krevetu, već svako veče Bel.I onda nakon par mesec, uspela je da nagovori Alfonsa da se razvede od Maite.On je to uradio, i od tada..Sve je krenulo nizbrdo po Maite. Mija je zavolela Bel. Oni su se uzeli, činilo se savršeno.Sada imaju dvoje dece Carlosa i Aniu.Lu se udala za Nejta.U braku im je divno.Imaju dve ćerkice, bliznakinje, Nadiu i Auroru.Pablo i ja se kao što znaš nismo venčali.Ja sam se udala za Christophera. I sada kao što znaš imamo sina Davida i ćerke Anu Lusiu i Klaru. I eto to je cela priča..
Anahi: Pa zanimljivo...Zaista.A šta se još tu dešava? Sigurno ima još nešto.
Dulce: (prebrzo i nervozno) Nema ništa.
Anahi: Ahaaa..
Dulce: Ne stvarno.
Anahi: Uredu.
Dulce: Sada si ti na redu..
Anahi: Pa dooobro..Sada sam Anahi Giovanna Puente Portillo de Diaz Spencer. Udata sa, za Arona Diaza SPencera.:D Imamo ćerku Leu i Ennu.
Dulce: Uuuu: :D Kad ću moći da ga upoznam?
Anahi: Paaa-okreće se- upravo sada.Dulce upoznaj Arona.

Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize...

Dulce: Drago mi je Arone, ja sam Dulce.
Aron: Takođe.Izvini Ani, ne mogu da ostanem. DOšao sam samo da ti javim, da sam kupio onu vilu koju si mi rekla.A sada idem da se nađem sa bivšim vlasnikom.
Anahi: Uredu je ljubavi, vidimo se posle-ljubi ga-
Aron: Vazi, Bye.
AyD: Byee
Aron odlazi.
Anahi: I šta misliš?
Dulce: Ja ko je lep.Voli te i sve slatko.
Anahi: Alii.?
Dulce: Previše je Alfonso Herrera look.
Anahi: DULCEE!
Back to top Go down
Ivona
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ivona

Broj postova : 23
Godina : 28
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2v7tnwp

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 6:06

Super :jupi:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 8:56

Odlicno!!!!! Zar je moguce da je Belinda tako odvratna? Sta li ce biti dalje??? Jedva cekam nastavak...
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 9:23

hvala :D
Moguće je :D
platiće na kraju za sve.
evo sad će nastavak.
ova novela će biti brzo završena jer sam je već ispisala celu :D
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 9:44

Previše brzo vreme teče.Previše brzo.Deset godina je prošlo jako jako brzo.Previše brzo za moj ukus.Ako ćemo iskreno, jedina stvar koja se promenila ovde je ANAHI.Samo je ona promenjena.I kladim se da trži osvetu.Garantovano.JA, ja pa čak se ni kod mene nije posebno promenilo.Ništa posebno.Oženjen sa Dulce, troje dece, David, Ana Lucia i Klara i idalje verovali ili ne švrljam okolo.Jednom sam uradio nešto strašno.Devojka je bila pijana, i spavala je samnom, ja se naravno nisam opirao, taman posla..Možeš reći da sam muška svinja, ali zapravo- nisam.Samo uživam u životu kao uvek.Ali ako se sazna za tu davojku, Dulce ce me ubiti.To je bilo pre nego što se ona udala..Niko nikada ne sme da sazna ko je ta devojka.Niko.Niko neće ni saznati, ja ću se pobrinuti za to.Bez imalo problema.

Xxx:Draaaagiii!! STIGLA SAM!
Ucermann: Dulcee, u salonu sam.
Dul: Ljubavi!!!-poljubac-
Ucermann: Kako je bilo? Šta kaže Annie?
Dul. PA tako svašta...Upoznala sam joj muža.
Ucermann: Aha.Super...-odsutno-
Dul: Dušo, rekla sam muža.
Ucker: ŠTAAA????!!
Dul: Da, da ,da ...i još dvoje dece.
Ucker: I ko joj je muž...
DuL:Aron Diaz Spenser.
Ucker: MORA DA SE ŠALIŠ!!! ON!!!
Dul: DA zašto?!
Ucker: aaaa... nema veze...
DUl: ucker????
Ucker: Rekao sam NEMA VEZE!
Dul: Uredu!!!!-ustaje i odlazi-
Neverovatno.Neverovatno...On je njen muž...Pitam se da li zna? Čisto sumnjam...Ne bi bila sa njim..OVo znači samo jedno...
~Prošlost...Vraća se...Polako.~
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 9:46


--------------------------------------------------------------------------------

Moj život se konačno sredio.Konačno promena.DUgo mi je trebalo ali sam konačno smogla snage da se ponovo vratim.Uckermann ce verovatno misliti da sam se vratila iz osvete.ALi je delimično upravu.TU sam iz dva razloga.Mija i moj novi život.Baš me briga šta Alfonso radi, ne zanima me.Mene sada interesuje samo Aron.
Imam diiivnu novu kuću predivnu kuću tačnije.Jako sam zadovoljna i baš me briga za sve.
DING DONG- Ko li je sada?
Otišla sam do vrata i imala sa šta da vidim.
Annie: Šta ti radiš ovde???
Xx: Treba da razgvaramo.
Annie: Nemamo mi šta da razgovaramo.Mi smo završili svoje.
Xx: Anahi, treba zaista da razgovaramo.
Annie: Neću da pričam sa tobom, Herrera!
Alfonso: Molim te.Hitno je.Zaista.
Gledala sam ga.
Annie: REci!
Alfonso: Hoćeš me pozvati da uđem.
Pomerila sam se sa vrata.
Annie: Uđi. Ovuda- povela sam ga do salona.- MOlim te budi brz.Šta hoćeš? Moram da završim spremanje.Uostalom sada će mi se muž vratiti.
Alfonso: Imaš muža?
Annie: I decu.
Alfonso: I muza i decu?
Annie: Isto kao i ti, Herrera!Kakve sad to veze ima.Pričaj.
Alfonso: Da, naravno.Izvini.-gledao ju je u oči.
Annie: Pa hoćeš li početi?! Nemam vremena za gubljenje!
Alfonso: RAdi se o Mii, i Belindi.
Anahi: Pa izvoli.Šta čekaš??? Limunadu?
Alfonso: Paa...Mogao bi jednu.
Anahi: Herrera, nemam vremena za gubljenje.Bolje počni.
Alfonso: Uredu, izvini.
Anahi: uredu...Šta imaš da mi kažeš za Miju...i...Belindu
Alfonso: Jako mi je žao Anny.Zaista mi je žao.
Anahi: Za?
Alfonso: Ne mogu da ti kažem.Žao mi je.Kad saznaš, znaj da mi je jako žao.Izvini, moram da idem...
I samo se okrenuo i izašao..Zaista čudno, veoma veoma čudno..Ne znam šta je sa ovim čovek.Potpuno je poludeo.
Bože..da li će nešto zanimljivo da se desi.



Šta ona kog đavola misli? Da je najvažnija na svetu.Mala, slatka Mija.Ma kako da ne.Ovo je sve samo gluma.Ja sam joj kao drugarica, mama.A ustvari...Muka mi je od nje.Ali sve što je potrebno da zadržim Alfonsa...I da maloj trujem mozak ako treba.Pričaću joj najlošije o majci, i dalje.Moj plan je savršen.Savršen je već deset godina.Možda sam kučka, ali, dobro mi je.Uspela sam.Bolje mi je nego pre.Mnogo, mnogo bolje.Znam da je Aron sada Anahin muž.TO je već nekih sedam godina.I idalje mora biti.TO je bio naš dogovor.I taj dogovor mora i dalje trajati...Ahh...
Xxx: Mama!
Bel: TU sam Mija.U sobi.
Mia: Mama.Šta radiš.
Bel: Pijem kafu.
Mia: Oćeš mi učiniti uslugu?
Bel: Naravno ljubavi.
Mia: Hoćeš se potruditi da ne srećem Anahi.
Bel: Zašto?
Mia: Ne želim. I sama si rekla da je užasna.
Bel: Jeste.I sto posto hoće da mi preotme tvog tatu.
Mia: E pa onda, sprečićemo je.
Bel: -"nevino"- Kako to misliš?
Mia: Lepo...Nešto ćemo malo zakuvati.
Bel: Na šta ciljaš?
Mia: Sećaš se onih snimaka?
Bel: ONIH snimaka?
Mia: da.
Bel: Naravno.Šta sa njima?
Mia: Jel znaš ko je čovek na njemu i gde da ga nađemo.
Bel: Znam. Jel misliš ono što ja mislim?
Mia: Ako misliš da ga dovedemo ovde, i nešto malo "začinimo", onda da.
Bel: Kako si DIVNA.Obožavam te.Odmah ćemo to srediti.
Mia: Odlično.
Jer jedino ja znam gde da ga nađem.I neće biti nikakvih problema da Anahi ponovo napravimo problemčić.Nikakvih problema.Ahhh...Mia kako si NAIVNA.Ali dobro da si na mojoj strani.DOk razmišljaš kao ja sa tobom neće biti nikakvih problema
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 22:26

ODLICNO!!Ja koliko sam shvatila Belinda i Aron imaju dogovor,a Ucerman za to zna.Jesam li u pravu?Hoce li se Maite jos pojavljivati???
Back to top Go down
Ivona
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ivona

Broj postova : 23
Godina : 28
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2v7tnwp

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 22:28

Savrseno
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 23:14

Pa jednim delom.
Belinda i Aaron imaju dogovor, da ona smuva Alfonsa a on Anahi.
A uckermann ima sasvim drugi problem:D
A Anahi ne zna nešto u vezi Aarona što zna ucermann :D
Videćete :D

hvala :D

Maite će se pojaviti u jednoj epizodi malo kasnije
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyMon 21 Jun 2010 - 23:18

Šta li je mislio time, dođavola?Šta je mislio time..?Kako da mu oprostim?ako saznam, naravno.Šta li kriju od mene?Šta?
Neko je ušao u kuću.Aron se vratio.I Lea i Enna.




Lea:Mamiiii :D

Annie: Ljubaviii.Kako vam je bilo sa bakom i dekom?

Enna: Lepo mami.

Aron: Znaš kako su bile uzbiđene.Neverovatno.-ljubi je-

Annie: Fino Ajde na spavanje.Doći ću ja sada gore.:D

Lea i Enna su otrčale gore.

Annie: Ljubavi, kako ti je bilo na poslu?

Aron: Klijenti previše zahtevni ali je bilo okej. :D

Annie: Umoran?

Aron: Jako.

Annie: Ajde sedi da te izmasiram.

Aron: Znaš kako volim kad me masiraš.

Annie: I kako ti se svidja grad?

Aron: Divan je.Ali još nikoga ne znamo ovde.

Annie: Šta kažeš da napravimo zabavu, ovde u kući.

Aron: To je divna ideja.Kad bi ta zabava bila.

Annie: Pa, danas je ponedeljak, sve bi bilo spremno do srede uveče.Ja ću sve da organizujem.

Aron: Odlično.Može.

Annie: Obećaj mi da ćeš biti na zabavi.Ne smeš me ostaviti samu.

Aron: Zašto?

Annie: Želim da pozovem sve.A pod sve mislim i na Alfonsa i Belindu.

Aron: Aha.Sad mi je jasno.Taj tvoj fatalni bivši.Uredu.Obećavam.

Annie: Hvala ti ljubavi.Volim te.

Aron: I ja te.


Zazvonio je telefon.


Aron: Ko li ja sada.-uzima mobilni u ruke- nepoznat broj.

Annie: Javi se.

Aron: Halo.

Cc: Zdravo Arone, dugo se nismo čuli.Nisi se javio da si se vratio u Mexico.

Aron: Ko je to?

Cc: Pa Rodrigo.Jel me se ne sećaš?

Aron: Naravno da se sećam.

Annie: Ljubavi ko je to?

Aron: Niko ljubavi, idi gore kod Lee i Enne.

Annie: Ali..Uredu.

Odlazi gore.


Aron: Šta ti hoćeš sada?

Rodrigo: Kako šta oću.Oženio si se sa Anahi.A da li si trebao?NE! Šta si imao u glavi.

Aron: Kako šta sam imao u glavi.PA ANAI!!!

Rodrigo: NEmoj samnom da se prepireš.Mogu veoma lako da ti ništim brak.Jednim potezom.Kao što sam uradio pre deset godina Alfonsu.

Aron: Alfonso je posebna priča.Ti to znaš!

Rodrigo: Nemoj se prepirati samnom.Jel ti jasno?!

Aron: Da! Uredu, jasno mi je!

Rodrigo: Bolje bi bilo da ti je jasno!A sad zdravo.Bićemo u kontaktu.Nemoj raditi ništa nepromiljeno.Zdravo.

Prekinula se veza.


Aron: Samo mi je još ovo falilo!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyTue 22 Jun 2010 - 5:10

ODLICNO!!!!!!!!!! Zar je mopguce da je Mia takva?!?! Stvarno super novela!!
Back to top Go down
Ivona
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ivona

Broj postova : 23
Godina : 28
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2v7tnwp

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyTue 22 Jun 2010 - 6:31

Savrseno :) ovaaj Rodrigoo
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyTue 22 Jun 2010 - 9:32

hvala :D
Ko vam se najviše svidja od likova?? :D
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyTue 22 Jun 2010 - 23:36

Meni su svi na neki nacin dobri.Bila mi je najbolja Maite prije,a sada Anahi
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyWed 23 Jun 2010 - 4:12

Šta znači otkriti tajne proslosti. Ništa. Samo te nepotrebno opterećuju. Ali drugimo to ne znači tako. Drugima je to osveta. Naravno ne mislimo na sve druge ljude. Ti ljudi kojima znači otkrivanje prošlosti su samo spletkaroši. I ti ljudi žive oko nas. Ima ih veoma malo, ali dosta da nam unište sa mukom stvoren život. I to je upravo što će se desiti sa našim likovima. Naći će se jedan čovek i jedna žena kojima će odgovarati da unište nečije živote. To će možda uraditi iz čiste dosade, ali i možda jer vole da uživaju u tuđoj patnji. On je mazohista a ona osvetoljubiva i prelakirana. Odgovaraće im patnja nekih ljudi- ponovna patnja. Ali ta patnja možda dovede i do neček novog i boljeg, možda do nečeg ponovljenog i možda do nečeg što se nikad neće promeniti. A to je ljubav. Uvek je u našim srcima i uvek će i biti. Samo je pitanje vremena kada će biti otkrivena ili ponovo ponovljena.
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyWed 23 Jun 2010 - 23:46

Cekam nastavak...
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyThu 24 Jun 2010 - 3:36

Pripreme za zabavu su tekle odlicno. Sve je polako bivalo spremno. Sve pozivnice su poslate. Ne planiram ništa veliko bice 30-setak njih zajedno sa Belindom,Alfonsom,Dulce,Christopherom,Lu i Nejtom,Chirsom čak sam pozvala i Maite. Biće ovo zanimljivo veče. Veoma zanimljivo.Ko zna šta se sve neće dogoditi večeras. Ko zna.. mislila je Anahi.
Ali nije dobro mislila...
Ipak je neko znao šta će se desiti. Tačnije dve osobe su tačno znale šta rade. A više njih je sumnjalo u otkrivanje istine. Možda baš te večeri.


Otvorio sam kovertu, bila je adresirana na Belindu i mene. Čitak rukopis. Hmmm... Pozivnica. Rukom ispisana... To je radila samo... Anahi... Pogledao sam.. Pa da, jeste Anahi.
Alfonso: Beeel!
Bel: Šta je bilo, ljubavi?
Alfonso: Dobili smo pozivnicu za zabavu večeras!
Bel: Kod koga?
Alfonso: Kod Anahi.
Zastao joj je dah.
Bel: Zaista?
Alfonso: Hoćemo ići? Da javim da ne dolazimo?
Bel: Ne to bi bilo nepristojno. Ići ćemo.

Oboje su znali šta može da se desi. Oboje su krili nešto. I oboje su sumnjali da će se te njihove tajne otkriti. Svakodnevno su strepili. Uvek je postojala tračak sumnje. A od kako se Anahi vratila, ta sumnja je iz svakog dana bila sve veća i veća. I sve je brže i brže izlazila na površinu.

Alfonso: Uredu. javiću da dolazimo.
Bel: (misli) Samo da ne bude nepozvanih gostiju.
Alfonso: (misli) Samo da se ne pojavi neko nepozvan.



Otvorio je pozivnicu. Rukom ispisana. Savršen ženski rukopis. Anahi... Jeste...
Xx: Dulceee! Dobili smo pozivnicu za zabavu večeras!
Dul: Stvarno? Kod koga?
Christopher: Anahi.
Dul: Odlično! Javiću joj da dolazimo.
Christopher: Ali..
Dul: Šta?
Chris: Ništa...Jel imaš šta da obučeš?
Dul: Znaš da imam.

Samo da ne bude ne željenih gostiju. Samo da se ne otkrije. Samo ne večeras... Ima previše tajni. Valjda se neće otkriti ona gora.


Otvorila je kovertu..Pozivnica za nju i Nejta. KOd Anahi... Savršeno. Taman nam treba opuštanje.. ALi... Valjda se ništa neće dogoditi. Nadam se da neće progovoriti. On neće. Ali njih dvoje? Ako su pozvani. To im je savršen trenutak. Nadam se da neće...
Lu: Neeejt! Idemo na zabavu večeras. Upoznaćeš Anahi!
Nejt: Važi ljubavi. Idemo. Dugo nismo bili na zabavama. Šta misliš oće Belinda doći?
Lu: Ne znam ljubavi, nadam se da neće. Može svašta da bude.
Nejt: I ja se nadam...

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Chace-11(Nejt)


Uuuu.. Pozivnica... Pitam se od koga je... zabava, večeras.. Uuuu.. Anahi. Savršeno... NIsam očekivala da će me pozvati. JA sam ipak Maite. Ovo je svaršeno. Pozvaču ga. Imaćemo nekog nepozvanog večeras... ahahahha ... Kako savršena prilika... šta će sve biti večeras...
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 EmptyThu 24 Jun 2010 - 6:54

Odlicno.Jedva cekam zabavu.
Back to top Go down
Sponsored content




Queen te Crees - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Queen te Crees - KRAJ   Queen te Crees - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Queen te Crees - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-