REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 18 Oct 2013 - 9:11

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 18 Oct 2013 - 9:11

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyWed 23 Oct 2013 - 2:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

Producentkinja Natalia Latireuks konačno je otkrila detalje o novoj telenoveli. U prvoj polovini 2014. godine kreće emitovanje telenovele “La gata” po kojoj je 1987. Televisa napravila rimejk popularne serije “Divlja ruža”. Natalia je izjavila da bih volela da Majte Peroni i Danijel Arenas budu protagonisti serije. Majte je odsutna iz telenovela još od lošeg prolaza serije “Cachito de cielo”, dok je Danijel nedavno završio sa snimanjem uspešne “Corazon indomable”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySat 2 Nov 2013 - 4:15

Majte Peroni promovisala album u Angoli!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mnoge Latino zvezde imaju veliku popularnost u Africi. Latino sapunice popularne su širom sveta. Bivša članica RBD, Majte Peroni izuzetno je popularna u Africi. Ona je nedavno otputovala u Angolu gde je promovisala pesme sa svog prvog solo albuma “Eclipse de Luna”. “Presrećna sam zbog mojih fanova ovde, hvala im mnogo“, prokomentarisala je Majte.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyThu 5 Dec 2013 - 1:21


Majte Peroni ima novog dečka!



[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica i pevačica Majte Peroni ima novog dečka. Iako je pre nekoliko nedelja negirala da je u vezi sa svojim duhovnim vodičem, Kristijanom Štambukom zvanim Koko. Ona je rekla da je u vezi sa Kokom, ali ne duhovnim vodičem – nego producentom njenog solo albuma. Ona je da je Koko Stambuko osoba sa kojom uživa u životu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySat 7 Dec 2013 - 22:09

Mane de la Para: Još uvek zaljubljen u Majte Peroni!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mane de la Para nedavno je izjavio da još uvek oseća ljubav prema bivšoj devojci Majte Peroni. “Najlepše je kaa nekog volite, osetite ljubav i sreću“, rekao je pevač. Prošlog decembra Majte i Mane javno su saopštili da su nakon dve godine veze raskinuli. Bivši takmičar “Mira quién baila” nakon što je čuo glasine da je Majte u vezi sa Kokoom, imao je samo lepe reči. “Zaslužuješ svu ljubav i uspeh na svetu“, rekao je pevač.
“Ja sam srećan i miran, trenutno sam, ali uživam mnogo“, izjavio je bivši dečko Majte Peroni.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySat 14 Dec 2013 - 3:24

Maite Perroni complementa un vestido negro con pedrería y abalorios con un clutch en azul y anaranjado.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 20 Dec 2013 - 20:31

MAJTE PERONI NAJAVILA POVRATAK TELENOVELAMA!



Popularna Majte Peroni potvrdila je danas da se definitivno vraća telenovelama naredne godine, i to u novom projektu producentkinje Natali Lartilju. Iako su mnogi očekivali da će lepa buntovnica nastaviti sa promocijom svog albuma prvenca, ona je ipak odlučila da se vrati pred kamere. Natali, sa kojom je već sarađivala na "Napuštenom anđelu", priprema ekranizaciju dela Ines Rodene "La Gata", prema čijim je motivima do sada snimljeno 14 telenovela.

Partner lepe Maj najverovatnije će biti Kolumbijac Danijel Arenas, sa kojim supruga Salvadora Mehije ima lepo iskustvo - upravo on je bio protagonista njene telenovele "Neukrotivo srce", koju ćemo od januara pratiti na TV PRVA.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 30 Dec 2013 - 8:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ova godina izuzetno je uspešna za slavne meksičke pevačice Lusero i Majte Peroni, koje su izdale svoje nove albume. Dok je Majte objavila svoj prvi solo album, Lusero je održala koncert kojim je obeležila 33 godine od početka svoje karijere.
Gotovo istovremeno, njih dve održale su nastup na različitim lokacijama u Meksiku, a obe su nakon toga provele mnogo vremena družeći sa fanovima, Lusero je tako satima potpisivala autograme dok je Maijte predstavila svoj novi singl “Eclipse de Luna” i zatim potpisivala svoje diskove. Interesantno je da su i Majte i Lusero najavile da će naredne godine ponovo raditi na televiziji. Majte će tako glumiti u seriji “La Gata” dok će Lusero učestvovati na novom projektu producenta telenovela, Huana Osoria.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 13 Jan 2014 - 4:01

Majte Peroni: Bez rizika nema dobitka!



[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni u svom novom intervjuu ističe kako nije sigurna šta joj donosi 2014. godina ali da se i pored toga nije uplašena. Majte kaže kako je svesna toga da bez rizika nema dobitka. “Ja jednostavno radim stvari na najbolji mogući način pa kasnije razmišljam o rezultatu”, priča ona za časopis Reforma. Ipak, ona kaže kako nije znala da li će publika dobro prihvatiti njen album, jer se uglavnom bavila glumom prethodnih godina. “Bilo je to kao bacanje novčića i čekanje da vidite hoće li on pasti na pravu stranu. Osećam se zahvalnom na tome što mogu da radim ono što želim.” Ono što će obradovati fanove jeste da nekadašnja članica grupe RBD definitivno planira da održi seriju koncerata ne samo u Meksiku, već i širom sveta. “Uvek ja donosim odluke o tome šta da radim ili ne radim. Uvek. Ranije to nisam mogla”, priznaje ona. Majte dodaje i kako ništa ne zna o mogućnosti da se RBD ponovo okupi, ali navodi da će neke stvari možda biti jasnije za par meseci.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySat 15 Feb 2014 - 23:44

Stiže "Mačka"!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Lepa glumica i pevačica Majte Peroni (30) morala je da žrtvuje svoju lepotu zarad uloge u novoj telenoveli producentkinje Natali Lartilo "Mačka", čija je prva klapa juče zvanično "pala". Puder za lice zamenila je garom, a elegantnu garderobu pocepanim prnjama. Sve u skladu sa devojkom iz siromašnog predgrađa Meksiko Sitija. Izgled joj, pak, nije toliko važan, već ono što će pružiti fanovima.
- Biće izvesnih promena kada je reč o mom govoru, neke reči ću izgovarati drugačije. Moj lik, inače, mnogo čita i voli da uči, pa neće biti velikih odskakanja u pogledu ličnosti - rekla je Majte.
Novim izgledom publiku neće iznenaditi samo Peronijeva. Popularna plavuša, Erika Buenfil u seriji će se pojaviti kao neuredna i zapuštena žena, koja je poludela kada su joj oteli ćerku (Majte Peroni).
- Gluma mi je omogućila da proputujem svet, snimam na najlepšim lokacijama, ali nikada do sada nisam bila bliže siromaštvu. Drago mi je što ćemo delić naše realnosti preneti gledaocima kroz seriju i na taj način skrenuti pažnju na probleme modernog sveta - poručila je Buenfilova.
Ista produkcija, slična priča, nepromenjeni glavni glumac, čak i nova junakinja neodoljivo podseća na Marikruz, ali hoće li "Mačka" uspeti da ponovi uspeh "Neukrotivog srca"?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyWed 19 Feb 2014 - 8:14

Srećna i zaljubljena: Majte Peroni u vezi sa svojim producentom!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekadašnja RBD zvezda Majte Peroni je navodno našla novog momka. Prema sajtu Latin Gossip, tridesetogodišnja pevačica zabavlja se sa producentom njenog prvog solo albuma, Kristianom Stambukom, poznatijim i kao Koko. Pre nekoliko nedelja pričalo se da Majte izlazi sa jednim duhovnim vođom, ali ona je opovrgla te glasine. Ali, sada je otkrila da je njena nova ljubav čovek koji je zaslužan za uspeh njenog poslednjeg albuma “Eclipse de Luna”. Mediji javljaju da se pevačica i producent trenutno provode kao nikad u životu. Ipak, ne tako davno Majte je priznala da uživa u singl životu, mada je otvoreno rekla da bi jednog dana volela da zasnuje porodicu. Međutim, izjavila je da joj udaja ne predstoji u bliskoj budućnosti.
“Dobro sam i srećna sam. Puna sam ljubavi. Primila sam neverovatnu podršku javnosti”.
“U budućnosti bih volela da imam porodicu i da se udam. Ali, znate, ja nisam jedna od onih devojaka koje ceo život sanjaju o tim trenucima. Nigde mi se ne žuri. To će se svakako desiti jednog dana kad upoznam pravog momka, nekog ko je dovoljno zreo. Do toga mi je više stalo nego do venčanice i prstena na ruci”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 25 Apr 2014 - 4:29

[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni našla se po prvi put na naslovnici meksičkog “GQ” magazina. Glumica se za naslovnicu fotografisala u plavom donjem vešu, ali to nije prvi put da nas razgolićena gleda sa naslovnice magazina, jer ju je 2006 godine magazin “H para Hombres” angažovao za fotkanje sa veoma malo odeće.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 2 May 2014 - 23:33

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prezgodna Majte Peroni, glavna junakinja novele “La gata” podigla je temperaturu na društvenim mrežama, objavivši fotografiju u bikiniju.

Ne samo da je pokazala svoju zavidnu liniju, već je i podelila jednu pozitivnu, lepu misao o slaganju duha i tela. “Osećati se dobro u svojojkoži svakodnevan je osao… Treba voditi miran život, negovati zdravo telo i otvoren, bistar um i biti odgovoran prema svom telu i okolini…”, napisala je Majte.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyWed 14 May 2014 - 21:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Popularna Majte Peroni kazala je nedavno da joj uopšte ne smeta što ne izgleda glamurozno u telenoveli "Mačka" (orig. La Gata), čija se sedma epizoda danas emituje u Meksiku. "Dopada mi se moj izgled u noveli, vrlo je ležeran, a i zabavljam se igrajući prljavu devojku. Štaviše, mislim da će mi nedostajati ovaj imidž kada me u narednim epizodama budu sredili", rekla je zvezda serija "Buntovnici", "Napušteni anđeo", "Grešne duše" i "Trijumf ljubavi".

Majte je otkrila i da je snimanje na deponiji neverovatno iskustvo. "Na sreću, do sada se nisam susretala sa pacovima, ali jesam sa bubašvabama. Sa druge strane, upoznala sam ljude koji tu žive, ali i one koji tu dolaze da rade. Veoma ih poštujem, jer je njihov posao dostojanstven, oni čine da naše okruženje bude čistije", ispričala je simpatična glumica, dodajući da je jedva dočekala početak snimanja "Mačke". "Natali Lartilju je razgovarala sa mnom u novembru prošle godine. Otkako mi je kazala šta planira, bila sam veoma uzbuđena i srećna jer je producentkinja želela baš mene za glavnu ulogu u ovako divnoj priči", zaključila je Majte.

Podsećamo, "Mačka" je jedanaesta ekranizacija istoimenog dela Ines Rodene, a osim Majte Peroni, u telenoveli igraju i Danijel Arenas, Horhe Posa, Laura Zapata, Erika Buenfil, Pilar Peljiser, Letisija Perdigon i drugi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySun 25 May 2014 - 8:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačica i glumica Majte Peroni u utorak će promovisati svoj singl ‘Vas a querer volver’ glavnu temu novela “La gata” u kojoj igra glavnu ulogu.

Pesma će biti dostupna na digitalnim platformama počev od 3. juna. Naći će se i na njenom CD+DVD izdanju “Eclipse de luna”.

“La gata” počela je da se prikazuje 5. maja i već beleži veliki uspeh. Pored Majte igraju Danijel Arenas, Letisija Perdigon, Laura Zapata, Manuel Oheda…
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyFri 30 May 2014 - 20:51

Staje na ludi kamen:Udaje se Majte Peroni?!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni iza sebe ima izuzetno dobar period u životu, a sad su se pojavile priče da bi ona sve dobro što joj se dešava mogla da kruniše brakom!

Majte se slikala u venčanici za specijalno izdanje časopisa “Hola” a mnogi veruju kako je to učinila jer planira da se uskoro uda za svog dečka, Kokoa Stambuka. Majte se za sad nije oglašava povodom svega, osim što je potvrdila da je zaljubljena i da je vrlo srećna u vezi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptySat 21 Jun 2014 - 3:47

Majte Peroni na naslovnici “Cosmopolitan”-a: Imam sličnosti sa “La gatom”


[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica Majte Perone našla se na naslovnici magazina “Cosmopolitan” i u intervjuu odgovorila na pitanj u vezi sa serijom i njenim privatnim životom.

* Zbog čega ste prihvatili ulogu u “La gati”?

- Bila sa znatiželjna da saznam više, da se povežem sa tim likom. Dopala mi se ideja da tumačim tako neobičan lik.

* Imaš li nešto zajedničko sa njom?

- To što je mnogo strastvena, ali srećm nisam morala da prolazim kroz probleme koje je imala ona. Ona je ličnost koja govori o ljubavi, o veri, lepo je sa ljudima deliti priču čija je poruka da nastave dalje.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 14 Jul 2014 - 8:53

Maite na preskonferenciji za nastavak albuma koji se zove “Eclipse de Luna Deluxe"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 14 Jul 2014 - 8:57

Koliko je za sada poznato LaGata bi u drugoj polovici 11-og meseca treba reći "Zbogom!"meksičkoj publici.Tako da će se naverovatnije snimiti i prikazati oko 160.epizoda. Nakon nje kreće prerada telenovele "Muchacha Italiana Viene a Casarse" producenta Pedra Damiana.
Sve to dobro zvuči, ali izgleda da producenti i scenaristi "La Gate" imaju jedan povelik problem. Naime, u stranim medijima došlo je do vijesti da je glavna negativka, Laura Zapata zbog zdravstvenih problema napustila snimanja telenovele na neodređeno vrijeme, dok s druge strane se priča kako se ona uopšte više neće ni vračati
Za sada još nije ništa potvrđeno, ali mnoge obožavatelje zanima kako će sve teći bez Laure odnosno Lorenze koja je glavna prijetnja glavnom paru telenovele
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 14 Jul 2014 - 8:58

Prema pisanjima medija Maite je prekinula vezu s Kokom Stambukom!Tu su vest potvrdili izvori bliski glumici i pevačici.
Pre nekoliko dana par je uhvaćen na plaži, ali pritisak i kritike su izgleda dosta utjecale na May pa je zbog navodnih opzužbi da njen, sad bivši dečko, konzumira drogu i ostala opojna sredstva utjecalo na vezu dugu nekoliko mjeseci.
Čak su počele glasine da su čelnici Televise takođe vršili pritisak na May da prekine vezu s Kokom, kako bi "očistila" svoj ugled prije prikazivanja svoje nove telenovele "La Gata".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyMon 14 Jul 2014 - 10:20

Majte Peroni predstavila luksuzno izdanje “Eclipse de luna”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni oduvek je mnogo ulagala u svoju karijeru, posebno otkako je napustila grupu RBD i krenula da nastupa kao solista.
Sada je izdala luksuzno izdanje diska “Eclipse de luna”.

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 EmptyThu 7 Aug 2014 - 22:39

Potvrđeno: Stiže dokumentarac o grupi RBD


[You must be registered and logged in to see this image.]

Skoro šest godina nakon što je stavljena tačka na svetski fenomen RBD, fanovi ove muzičke grupe imaju razloga za slavlje. Kristofer Ukerman potvrdio je da će ove godine biti objavljen dokumentarni film o popularnoj šestorki, povodom deset godina od osnivanja benda.

Mada su ljubitelji ovog muzičkog sastava očekivali da će se njihovi idoli ponovo okupiti i krenuti na turneju, to se, kako stvari za sada stoje, neće dogoditi. "Pedro Damjan radi dokumentarac. On će to dobro uraditi, jer je proživeo sve sa nama i zna šta se dešvalo", rekao je Ukerman.

Jedino što je za sada poznato jeste da bi premijera filma trebalo da bude u oktobru. Podsećamo, nakon što je serija "Buntovnici" završena nakon 440 epizoda, članovi RBD-a snimili su i mini seriju "RBD: La Familia", u kojoj su pokušali da približe sebe svojim obožavaocima.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti Maite Perroni ! - Page 33 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 33 Empty

Back to top Go down
 

Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 33 of 33Go to page : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-