REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyWed 24 Jul 2013 - 8:42

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySat 27 Jul 2013 - 7:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

Strani mediji kritikovali su stajling popularne meksičke pevačice na nedavno održanoj dodeli “Premios Juventu”. Majte Peroni pojavila se na bini plavomm šorciću i korsetu. “Hafington post” je pitao Majte da li je ona zadovoljna izborom odeće na nastupu: “Svidelo mi se što je tema šoua bila more. Bilo je zabavno, ali kada sam videla slike sa nastupa bilo mi je neprijatno. Međutim, na kraju to je ono što jeste, u budućnosti ću ispraviti greške, mislim da je ovo ipak bilo previše za mene“, izjavila je popularna pevačica.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyMon 5 Aug 2013 - 5:26

[You must be registered and logged in to see this image.]

Maite Perroni bila je ove nedelje gošća u meksičkom programu “En Famillia Con Chabello gde je svetu predstavila svoj novi singl, “Que Te Hace Falta.”

“Que The Hace Falta” druga je objavljena pesma s albuma “Eclipse de Luna” koji će u prodaji biti od 27. avgusta. Maite kaže da je zbog toga vrlo srećna ali i pomalo uplašena. “Ovo je interesantan proces, zbog kog sam vrlo uzbuđena ali isto tako i pomalo uplašena jer shvatam koliko stvari tek treba da naučim. Moram da počnem iz početka i napravim istinsku vezu sa publikom”, kaže lepa 30-godišnja Meksikanka.

Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyThu 8 Aug 2013 - 23:10

Maite Perroni u predivnom izdanju na naslovnici svog albuma

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prvi solo album nekadašnje članice grupe RBD, Maite Perroni stiže nam već 27. avgusta, a pevačica je sad predstavila i njegov omot na kom izgleda sjajno.

Nakon što je objavila singl “Tu y Yo”, Maite je sad predstavila i naslovnicu albuma “Eclipse De Luna” na kojoj izgleda vrlo seksi. Maite je album snimila u Njujorku gde je radila sa režiserom Koko Stambukom i kaže kako je vrlo zadovoljna pesmama. Ona ističe da je u pitanju veseo pop album i nada se da će ga publika dobro prihvatiti.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyFri 16 Aug 2013 - 23:29

Majte Peroni promovisala novi album u Meksiko Sitiju!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekadašnje članice grupe “RBD”, Majte Peroni, promovisala je svojalbum “Eclipse De Luna” u meksičkoj prestonici. Prvi solo album nekadašnje članice grupe “RBD” stiže nam već 27. avgusta. Na premijeri albuma, Majte je najavila konferenciju i potpisivanje autograma, a o tačnom terminu naknadno će obavestiti.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySun 25 Aug 2013 - 19:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekoliko dana pre početka španskog festivala, nekadašnje članica grupe “RBD”, Majte Peroni, u petak je promovisala svoj album “Eclipse De Luna” u Meksiko Sitiju. Popularna pevačica na festivalu će imati svoj prvi solo koncert u istom gradu, gde će premijerno izvesti sve pesme sa novog albuma.
Podsetimo, Majte je album snimila u Njujorku gde je radila sa režiserom Koko Stambukom i kaže kako je vrlo zadovoljna pesmama. Ona ističe da je u pitanju veseo pop album i nada se da će ga publika dobro prihvatiti.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyMon 26 Aug 2013 - 20:25

La cantante —quien estará en nuestro Festival People este sábado 31 de agosto—presentó su álbum Eclipse de luna en la Ciudad de México. Para la ocasión eligió un top negro, chamarra de cuero sintético negro con detalles en dorado y pantalones ajustados en rojo vino. Remató su look con unas botas militares en negro, un maxi anillo dorado y reloj del mismo tono.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyFri 30 Aug 2013 - 5:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fanovi glumica Majte Peroni moraće da se strpe kako bi ponovo gledali svoju omiljenu glumicu na malim ekranima. Majte je odbila ulogu protagonistkinje u novoj seriji “Pobres Rico”, Rozi Okampo. Telenovela bi trebalo da krene sa emitovanjem u martu 2014., dok će sa snimanjem krenuti krajem godine. Bivša buntovnica odbila je ulogu jer krajem godine želi maksimalno da se posveti pevačkoj karijeri i promociji svog albuma “Eclipse de luna”. Njenu ulogu sada bi trebalo da dobije Zurija Vega, dok će glavnu negativku igrati Silvija Navaro.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySun 1 Sep 2013 - 5:58

La cantante optó por un top y falda de cuero en negro de la marca española Zara para subir a nuestro escenario en el centro de convenciones de San Antonio. La exRBD calzó unos pumps negros de Yves Saint Laurent y puso color a su look en un collar de cuentas de Anthropologie.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySun 1 Sep 2013 - 5:59

Maite Perroni fue la encargada de iniciar esta fiesta y fue ovacionada por sus seguidores de San Antonio.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySun 1 Sep 2013 - 6:00

Y en esta fiesta de People en Español no podía faltar su último sencillo "Tú y yo".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySun 1 Sep 2013 - 6:00

Con esta pose sexy terminó la ex RBD su presentación en el Festival.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyMon 2 Sep 2013 - 9:17

[You must be registered and logged in to see this image.]

Maite Perroni predstavila je ovih dana svoj prvi solo album, “Eclipse de Luna” a celokupnu javnost iznenadila je time što je na njemu u velikoj meri zastupljen žanr muzike poznat kao bačata.

Maite kaže da se odlučila za ovaj zvuk koji vodi poreklo iz Dominikanske Republike (odlikuju ga lagani, često setni ritmovi i romantični tekstovi) jer nije želela običan pop album koji će svi brzo zaboraviti. “Stvarno nisam htela da igram na sigurno. Bačata je nešto novo za mene, ali samo na sceni, jer je to ritam koji ja volim. Želela sam da plešem, smejem se i žalim sa publikom a nadam se da mi ovaj album to i dozvoljava”, kaže ona.

“Baš kad sam završavala album, ušla sam u studio i preplašila sam se. Pitala sam se, šta ako je ovo muzika koju nisam trebala da pevam? Ne znam da li su ovo prave pesme! Bojala sam se da se ovo neće dopasti ljudima. U životu je sve rizik, nikad ne znate na koju stranu će pasti novčić. Važno je da sve radite od srca, a kad ste posvećeni i verujete u sebe, onda je rezultat pozitivan.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyThu 5 Sep 2013 - 19:47

Majte Peroni: Izvela pesme sa albuma “Eclipse de Luna” na festivalu u San Antoniju!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bivša članica RBD, Majte Peroni izvela je pesme sa svog prvog solo albuma “Eclipse de Luna” u subotu na festivalu People en Español, održanom u Alamodome, u San Antoniju, Teksas.
Lepa 30-godišnja pevačica i glumica bila je oduševljena zato što prvi put nastupa solo.
- Veoma sam srećna što sam pozvana da nastupam na festivalu. Presrećna sam! – rekla je Majte.
Nakon nastupa, pevačica hita “Tu y Yo” priznala je da je bila veoma nervozna.
- Prvi put sam stala na binu i izvela pesme sa svog albuma “Eclipse de Luna”, naravno da sam bila nervozna, ali i veoma srećna, jer sam podelila te posebne trenutke sa publikom u San Antoniju – zaključila je.

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyWed 11 Sep 2013 - 2:05

MAJTE PERONI: SUZE RADOSNICE BRAZILSKIH FANOVA!



Popularna Majte Peroni nedavno je posetila Brazil, u cilju promocije svog prvog solo albuma "Eclipse de luna". Ona je gostovala u emisiji "Domingo Legal" brazilskog kanala SBT, na kome se trenutno emituju njene telenovele "Buntovnici" i Napušteni anđeo". Tinejdž zvezda stigla je na snimanje u limuzini, a na putu do studija koračala je crvenim tepihom. Tokom jednosatnog gostovanja otpevala je pesmu "Tú y yo", a pozvala je i fanove da joj se pridruže na bini. Nakon emisije fotografisala se sa vernim obožavaocima od kojih su neki i plakali od sreće, jer nisu mogli da veruju da su upoznali svoju mezimicu. Majte je najavila da će se u oktobru pojaviti specijalno izdanje njenog diska, na kome će "ugostiti" brazilske pevače Tijaginja i Luana Santanu, a otkrila je i da bi volela da organizuje turneju po Brazilu i tako upozna delić svoje armije fanova.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyThu 12 Sep 2013 - 4:21

Majte Peroni: Nikad se nisam pretvarala da sam drugačija od ostalih devojaka!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Od svih bivših članova RBD-a Majte Peroni je daleko najaktivnija, a ona kaže da njen prelazak u solo vode nije bio nimalo jednostavan. “Toliko je mnogo izazova. Vratiti se ponovo na scenu, dobiti kredibilitet, biti spreman da daš sve od sebe”, kaže Majte i dodaje kako se ona ne razlikuje od drugih žena. “Nikad se nisam pretvarala da sam drugačija od ostalih devojaka a kao i sve one, ja imam svoje dobre i loše dane. Neki dani su prelepi, neki dani su užasni. Sad sam srećna i ne brinem o tome.” Majte je trenutno na turneji po Americi, koju je uspešno započela 31. avgusta u San Antoniu, a gde promoviše svoj prvi solo album, “Eclipse de Luna”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyThu 12 Sep 2013 - 4:22

Majte Peroni: Nakon turneje ponovo u svetu telenovela!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko je spontana i skromna osoba, Majte Peroni dokazala je prilikom nedavne posete San Antoniju, Teksas, gde joj je iznenada prišla velika grupa fanova.
Čim je primetila da joj prilaze obožavaoci, Maite se izvinila novinarima i nakratko prekinula intervju, kako bi bila sa fanovima kojima je neumorno potpisivala autograme i fotkala se sa njima. Nakon toga, ona je nasmejana izjavila: “Moji fanovi su najbolji na svetu. Oni toliko brinu za mene, jako me vole ali su i objektivni. Poklonili su mi toliko ljubavi.” Kao što znamo, Majte trenutno promoviše svoj novi album “Eclipse de Luna” a kaže da će se nakon koncerata verovatno ponovo posvetiti serijama. “Stvarno volim da radim na televiziji, osećam da sam vam kroz novele bliže”, rekla je.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyWed 18 Sep 2013 - 9:02

[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni nastavlja promociju svog prvog solo albuma, “Eclipse de Luna” pa je za medije govorila ne samo o novim pesmama već i o svom privatnom životu.

Šta za tebe predstavlja ovaj album?
“Želim da njime pristupim širokoj publici u Latino zajednici, koji su deo naše kulture. Spojila sam razne žanrove, kao što su bačata, pop i valenato.”

Da li ti je bilo teško da pređeš u solo vode?
“Tri godine sam to planirala. Tiho sam radila i želela sam muziku da predstavim u pravo vreme. Sad sam u potpunosti posvećena albumu. Kasnije ću uraditi i jedan duet, s umetnikom kog poštujem.”

Da li je teško osloboditi se konstantnog podsećanja da si bila u RBDu?
“Prošla sam kroz to i mnogo sam uživala. Sad uživam u solo karijeri, tome što to mogu da podelim sa ljudima svuda. Super sam, nije mi to problem.”

Da li se još čuješ sa prijateljima iz RBD?
“Ne, svi oni rade nešto svoje i zbog toga ne možemo da budemo bliski. Jako smo zauzeti, ali ljubav među nama postoji.”

Kad bismo te jednog dana sreli na ulici, kako bi ti izgledala?
“A, pa skroz obično! Videli biste da sam vrlo tiha, ne pokušavam da se namećem odevanjem. Dok pevam, predajem se tome u potpunosti ali nakon toga volim da živim normalan život, idem na filmove sa prijateljima, izađem bez šminke i obučem se da je meni prijatno. Nisam od devojaka koje bi da prave skandale.”

Pevaš o ljubavi, ali kako stoje stvari kod tebe na tom planu?
“Srećna sam i zadovoljna. Puna sam ljubavi. Dobila sam neverovatnu podršku javnosti, što mi dozvoljava da dalje promovišem album.”

A da li si i dalje sama?
“Da!”

Da li si devojka koja sanja o udaji?
“U budućnosti, volela bih da se udam i imam decu. Ali znate šta, ja to ne idealizujem. Nisam ni nervozna zbog toga. To će se desiti kad pronađem nekog koje zreo i ko mi je ravan. To mi je bitnije od prstena i venčanice.”

A da li si avanturista po prirodi?
“O da, skačem s padobranom! Da, da, vrlo sam avanturistički raspoložena. Kad treba da se selim s mesta na mesto ja to i uradim, ne plašim se toga. Moj album je bio rizik, bio je izazov snimati bačatu jer nikad ne znate šta će se desiti.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySat 21 Sep 2013 - 23:06

Maite Perroni: Ne želim da poziram gola!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mnogi se slažu da Maite Perroni danas izgleda bolje nego ikad, ali 30-godišnja pevačica i glumica kaže da iako se oseća seksi, ne želi da bude naga u muškim časopisima.

“Osećam se prijatno u svojoj koži. Žene imaju različite aspekte i u pravim okolnosti ih istražujemo”, rekla je Maite novinarima. Šaleći će se na svoj račun, ona kaže i kako inače dobija mnogo manje ponuda da pozira naga od nekih svojih koleginica. “Ne dobijam puno ponuda…to jednostavno nije moj stil”, zaključila je.

Ona stiče i kako za dobar izgled nije neophodno da imate lepo lice i skladno telo, već i da znate šta da obučete. “Morate pronaći u čemu to izgledate dobro…morate iskoristiti svoje telo, kožu, kosu na najbolji način.”
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyTue 24 Sep 2013 - 2:25

Kako meksički mediji pišu,Televisa i producentkinja Natalie Lertilleux spremaju još jedan rimejk.Ovoga puta radi se o seriji "Maria la del barrio" u kojoj su pre 18 godina protagonisti bili Talija i Fernando Kolunga.Pre par dana šuškalo se da je Natali želela lepu Himenu Navarete za glavnu ulogu,ali sada je prema meksičkim medijima sve izvesnije da će ulogu dobiti Maite.Videćemo šta će ispasti na kraju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyFri 27 Sep 2013 - 19:49


Majte Peroni ili Himena Navareta u rimejku serije “Marie la del Barrio”!



[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni povezuje se sa ulogom u rimejku serije “Marie la del Barrio”, u kojoj je 1995. blistala glumica i pevačica Taljia i tako stekla svetsku slavu.
Majte kaže kako bi volela da se vrati telenovelama kao i da bi želela naslovnu ulogu. “Kad je reč o priči, ona je lik koja uvek ukrade srca gledalaca, tako da mislim kako bi to bilo lepo”. Nova verzija popularne serije o devojci koja je uzdigla iz siromaštva na ulicama Meksiko Sitija mogla bi da krene sledeće godine, do kad bi Majte trebala da završi svoje obaveze vezane za promociju albuma “Eclipse de Luna”.
Šuška se da bi ulogu u seriji mogla da dobije i Himena Navarete. A koga će produkcija izabrati, ostaje nam samo da čeakmo.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySat 28 Sep 2013 - 7:05

RBD se ponovo okuplja: Uskoro stiže dokumentarac o grupi!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije nikakva šala ili igra reči – slavna meksička pop grupa RBD ponovo se okuplja i snimiće dokumentarac u kome će fanovima pokušati da objasni kakvi su stvarni odnosi unutar benda ali i odgovori na brojne glasine koje su ih pratile.

Producent Pedro Damian objašnjava kako je popularnost RBD još uvek velika, a zbog obožavalaca koji i dalje zahtevaju njihovo povratak na scenu. “Iako oni više nisu zajedno, bend je još uvek živ a stalno se pojavljuju novi fan klubovi. Javnost ne zna mnogo toga, pa bi bilo interesantno saznati više o ličnostima koji čine RBD”, ispričao je producent.

U samom dokumentarcu imaćemo priliku da vidimo snimke i slike načinjene pre koncerata i iza scene a saznaćemo i da li je zaista bilo svađa između članova grupe kao što su tabloidi pisali. Već je pripremljeno čak 80 sati materijala, pa je preostalo da se odaberu scene koje će se naći u filmu. Damian navodi i kako mu je i dalje velika želja da se RBD okupi i krene na turneju, jer smatra da je ova grupa bila poseban i neponovljiv fenomen.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyThu 3 Oct 2013 - 20:35

Maite Perroni: Ljubav mi nije potrebna da bih bila srećna!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako ima mnogo udvarača, Maite Perroni ističe kako je još uvek sama i kako nimalo ne pati zbog toga, već se koncentriše na svoju muzičku karijeru.

“Nisam zaljubljena, sama sam. Živim u Americi a kući u Meksiko vraćam se samo zbog poslovnih obavezama. Dobro sam i kad nisam u vezi.” Bivša članica RBDa povezivana je sa producentom Guidom Lariso, pevačem Mane de La Parreom ali i William Levyjem, ali je ona sve to demantovala. Maite kaže i kako nisu tačne glasine da je pesmu “Tu y yo” posvetila upravo Maneu nakon kraja njihove veze. “Moje pesme nisu posvećene bilo kome, ne zato što te osobe to ne zaslužuju, već jer želim da svoj ljubavni život držim podalje od javnosti, čak u pesmi.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptyFri 11 Oct 2013 - 20:14

Maite Perroni no se quedó atrás y también mandó besos a sus seguidores que seguro estarán muy contentos.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 EmptySat 12 Oct 2013 - 0:10

MAITE PERRONI AFIRMA QUE SIGUE SOLTERA


[You must be registered and logged in to see this image.]

Maite Perroni desmiente que exista romance con su guía espiritual “Coco”.

"No, esas son interpretaciones que se hacen sin saber", indicó la cantante al programa Hoy.

"Eso es lo malo de las revistas que luego hablan y no saben de lo que están escribiendo y hablando, pero tristemente existen, y tristemente la gente las compra", añadió Perroni desde una alfombra roja.


"Estoy muy bien en todos los sentidos, me siento muy afortunada con la vida, trabajando mucho y con una sonrisa; creo que eso es lo importante", añadió.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti Maite Perroni ! - Page 32 _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! - Page 32 Empty

Back to top Go down
 

Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 32 of 33Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-