REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Aewnyr

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Dulce Maria snima film...   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyTue 6 Apr 2010 - 1:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon uspeha sa grupom RBD i proslavljenom ulogom Roberte u tinejdz noveli REBELDE, Dulce Maria se vraca na muzicku scenu ali kao solista... Njen novi album bice objavljen u junu 2010... Ime albuma jos nije potvrdjen... prvi singl "Inevitable" koji je snimala u Argentini ubrzo je postao pravi hit i moze se cuti skoro na svim latino radio stanicama... Pored toga Dulce Maria ovih dana ide u Cile da bih snimala film ---Alguien ha visto a Lupita?--- rezisera Gonzala Justiniana...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 9:45

Ex RBD Dulce María, parte filmaciones en Chile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 9:06

Dulce Maria 100% Color el Tinte mas Intenso -Dulce Maria 100% intezivne boje
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria Q Noticias-Dulce Maria Q novosti
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyTue 27 Apr 2010 - 2:26

Dulce medju 50 najlepsih

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria Sesion de fotos de 50 Mas Bellos de People 2010
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Aewnyr

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 1 May 2010 - 21:42

[You must be registered and logged in to see this link.]
dulce pozdravlja svoje vampire LOL
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Dulce Maria 95
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Dulce Maria 95

Broj postova : 59
Godina : 28

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyMon 3 May 2010 - 10:59

reklama za spot
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyMon 24 May 2010 - 5:05

Dulce María - Inevitable
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyWed 2 Jun 2010 - 10:12




DULCE MARÍA ¡CONFIRMADA PARA “MUJERES ASESINAS 3”!
os seguidores de la ex RBD seguramente estarán brincando de la emoción, al saber que está confirmada para la serie de mujeres más exitosa del momento, y también se sabe que estará en el capítulo llamado "Ileana Cuñada".

Esa serie estará realmente buena en su tercera temporada, así que los Tvchismosos que quieren ver a sus artistas favoritas como asesinas no se la pueden perder..
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyWed 23 Jun 2010 - 3:16

Dulce Maria será lesbiana y asesina

[You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyThu 24 Jun 2010 - 11:52

Dulce María aseguran que podría participar en la telenovela Mis XV (ArriesgaTV)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyThu 15 Jul 2010 - 21:26

Dulce en Premios Juventud

Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 17 Jul 2010 - 1:43

1. Shakira
2. Selena Gomez
3. Anahi
4. Dulce Maria
5. Ivy Queen
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyThu 29 Jul 2010 - 9:17

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nece da je puste [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyFri 6 Aug 2010 - 2:06


Dulce María realizó una firma de autógrafos en una plaza de la ciudad de México para promocionar su más reciente material discográfico, en el que por primera vez, ella tiene todo el protagonismo.

Ahí platicó a El Gordo y La Flaca que no existe ninguna rivalidad con sus ex compañeras de RBD, especialmente con Anahí, quien también lanzó su disco como solista y está teniendo bastante éxito.

“Somos muy amigas y nos apoyamos mucho, no hay rivalidad”, dijo sonriente Dulce María, quien atendió a todos sus admiradores.

Además, habló de las declaraciones que hizo el diseñador Héctor Terrones respecto a que ella quedó a deberle varias prendas: “No he tenido el gusto de usar su ropa o de conocer su trabajo, no tendría por qué mentir al respecto, ojala algún día pueda usar algo. No creo que lo haga por mala intención, yo le deseo lo mejor. A mi me gusta vestir con ropa que no es de marca”.

Así que no existe ningún pleito entre Anahí y Dulce María, quienes han demostrado que, en solitario o en conjunto, tienen talento de sobra.
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 21 Aug 2010 - 10:04

Maite Perroni e Dulce Maria fervem o Brasil!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Aewnyr

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyFri 27 Aug 2010 - 9:30

[You must be registered and logged in to see this link.] RT @dmforounivision: [ATENCION] El capitulo de @DulceMaria en Mujeres Asesinas 3 es el 5 capitulo, sale el dia 19 de Octubre por TVC a las 10pm
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyThu 2 Sep 2010 - 19:18

Dulce María admite que privilegió su carrera musical sobre la actuación
[You must be registered and logged in to see this image.]
La cantante mexicana Dulce María admitió que privilegió su carrera musical sobre la actuación en el marco de su nueva etapa como artista, que emprendió tras la disolución del grupo juvenil RBD.

Sostuvo: "De momento he cortado un poco los vínculos con la actuación, porque quiero enfocarme realmente a la música. La música es cosa seria y quiero entregarme a este proyecto".

En entrevista con la radioemisora colombiana Caracol, la intérprete puntualizó que está "involucrada" de lleno en su disco como solista, lo cual implica "una gran responsabilidad".

Dulce María se declaró feliz con la acogida que ha tenido su nuevo álbum en Colombia, donde se ubica esta semana en el lugar número uno de los listados de ventas.

"Es algo increíble, nunca me esperé que las ventas fueran tan bien. Estoy empezando sola en esta nueva etapa donde escribo mis canciones, donde estoy involucrada en cada detalle de mi disco", dijo.

La cantante mexicana promociona en varios países latinoamericanos, incluido Colombia, su sencillo "Inevitable", primer corte de su álbum Extranjera que se lanzará al mercado en noviembre próximo.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 4 Sep 2010 - 23:21

Dulce na trecem mestu kao najuspesnija ex RBD Girl!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako su glasali do sada Maite ima najvise glasova kao najuspesnija od ex RBD girls.
I vi mozete glasati za jednu od njih...Mai, Any ili Dul.

¿Quién de estas tres bellezas tiene más éxito?

MAITE PERRONI 36%


ANAHI 34%


DULCE MARIA 29%

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyWed 29 Sep 2010 - 8:42

Dulce está en Madrid y habló en exclusiva con enLatino.com

[You must be registered and logged in to see this image.]

El Hotel de los Toreros está lleno de fans. Miles de niñas venidas de todas partes de España, Eslovenia y Rumania, no han dejado de seguir a Dulce María, la ex miembro de RBD, por toda Madrid.

Es tanta su fuerza en el mundo de la música, que esta mañana, un CD con tres canciones que fue lanzado por Universal Music se agotó a las pocas horas. Nos contaba José Ramón, director de producto latino de Universal Music, que ni Enrique Iglesias -con un álbum completo-, había causado tanta conmoción entre sus sus fans.

Y no era mentira. Antes de la entrevista con Dulce, decenas de seguidoras nos abordaron para pedirnos que le enviáramos mensajes de amor; que por favor, le firmara el disco que habían comprado bien temprano o un cuaderno con su imagen.

Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 2 Oct 2010 - 9:37


Versao solo
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyFri 8 Oct 2010 - 4:48

Dulce pukla u Spaniji!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Dia.Na
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Dia.Na

Broj postova : 195
Godina : 29
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 E9upzl

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyTue 12 Oct 2010 - 12:10


´Moj kratkoročni san je svirati na svim mogućim mjestima´

"Izazov je ostati vjeran svojim idealima i vrijednostima" | "Volim biti slobodna u stvaranju, izražavanju" | "Pišem ono što mislim, osjećam, ono što odražavam (razmišljam)"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dulce María pozira na krovu hotela na Tenerifama. / manuel lérida

GORETTI REDONDO
SANTA CRUZ DE TENERIFE Meksička pjevačica Dulce María, bivša članica grupe RBD, prošli je tjedan posjetila Tenerife sa motivom promocije svog prvog solističkog albuma, Extranjera, koji u prodaju izlazi 9.studenog. Nastupila je na Plaza del Cristo de La Laguna, za vrijeme gale Miss Tenerife i u Auditorio de Tenerife (dvorani na Tenerifama) održala specijalan radijski program, radio postaje Cadena SER, na kojem je odgovorila na postavljana pitanja svojih Kanarijskih fanova. Mlada djevojka, koja dolazi sa željom da osvoji svijet.

¬–¿Od kad je započela njena strast za pjevanjem?
–Započela sam sa 5 godina. Započela sam radeći na reklamama, telenovelama, serijama... Bila sam u raznim glazbenim grupama i tako sam bila dok nije došao Rebelde i RBD. Sada, godinu dana radim na svom album koji uskoro izlazi.

–¿Kad se uspela po prvi put na scenu?
–Sa 11 godina. Bilo je jako lijepo, bilo je to na Palacio de Deportes de México (stadion u Meksiku). Sa dječjom grupom Kids, i sjećam se da je bilo jako uzbuđujuće jer si blizu ljudi i osjećaš tako veliku energiju imajući oko sebe toliko ljudi.


–Publika je prepoznaje po sudjelovanju u Rebelde i što je činila dio grupe RBD. ¿Kakvo je bilo to iskustvo? ¿Uz što ostaje, glumačkim svijetom ili glazbenim?
–Bilo je jako veliko, doista bilo je nešto impresionantno što je rušilo granice. U početku, publika se poistovjećivala sa likom, ali, malo po malo, rasli smo u osobnom. I ja sam bila više ja i u svakom od nas sve je više pobjeđivala naša ličnost na sceni. Za mene je bilo vrlo važno da se mogu izraziti. Na koncertima sam mogla pjevati nešto što sam napisala i to je bilo nešto jako lijepo. Teško je ali u ovom trenutku, dan za danom, preferiram se usredotočiti na glazbu, želim dati sve glazbi i nastaviti komponirati, pripremati turneju...


–¿Koji su njeni najdraži umjetnici? ¿Koja je glazba utjecala na nju?
–Puno glazbe mi se sviđa. Slušam Muse, također mi se jako sviđa grupa Metric, Bebe, koja je jedna snažna žena.

–Od malih nogu nalazi se u svijetu spektakla. ¿Smatra li to neozbiljnim svijetom za započeti tako mlad?
–Vjerujem da je izazov održati se vjeran svojim idealima i vrijednostima. Ja se osjećam vrlo sretnom jer imam obitelj koja me jako podupire i osjećam se istom osobom. Jako je teško, ali moji dobri prijatelji koji me okružuju i moja obitelj me održavaju u kontaktu s onim što sam. Volim čitati i pisati i to je također jako dobro.


–¿Što nam može ispričati o svom solističkom albumu, Extranjera? ¿Na što se odnosi naslov?
–Govori o ljubavi i nedostatku ljubavi, o onome što mi djevojke osjećamo i živimo, ali to nije jako sladunjav album. Album govori o zaljubljivanju, neizbježnim ljubavima i prekidima. Ima jedna jako zabavna pjesma koja se zove Vacaciones koja govori da sam zaslužila odmor od tebe i tvoje ljubavi i da ću se sada dobro provesti ja sama. Odražava ono što sam ja, što sam živjela, što osjećam. Oni koji me žele malo više upoznati mogu to učiniti preko albuma.
I čudno je jer se ja pomalo tako osjećam. Ulazim u putovanje na kojem sam zaposlena, eksperimentiram. Ja sam u vlastitom putovanju sa svojim iskustvima, svojom glazbom, s onim što sam, sa svojom porukom svijetu. Zato se osjećam pomalo strankinjom.


–¿Koji su njeni budući projekti?
–Album izlazi za mjesec dana, zadovoljna sam i uzbuđena. Planirat ću turneju, planirat ću koncerte i sada ću se 100% posvetiti tome.


–¿Koji su njeni snovi?
–Sada sanjam o svojoj turneji, to je najveći san. Moj kratkoročni san je, želim svirati u svim mjestima gdje mogu, da to bude jedan intiman koncert i da mogu biti svoja, gdje ću se moći izraziti, gdje ćemo moći provesti predivan dan. Nešto što će nas sve ostaviti sretne.


– 2008. objavila je knjigu poezije Dulce amargo. ¿Što priča u toj knjizi?
–Ne bi je nazvala poezijom, više je pisana kao dnevnik, pišem što mislim, što osjećam, što razmišljam, što bi voljela, što me boli... Sve sam to napisala na način da se lijepo čita. Na sreću djevojkama se svidjelo i uz to ima dobru poruku. I jako mi se sviđa jer se volim izraziti. Volim biti slobodna za stvaranje, izraziti se. Reći što misliš o svojim životnim iskustvima jer nešto jako važno i osjećam se sretnicom što sam to mogla učiniti.


– 2009. stvorila je Zakladu Dulce Amanecer. ¿Koja je misija? ¿Kako se kreće u projektu kao što je ovaj?
-Već godinu dana kako sam započela uz pomoć fan klubova diljem svijeta. Ono što činimo je da ja dajem na dražbu svoje stvari, na primjer sliku, knjigu, odjevni predmet i novac koji se skuplja, što nije puno ali može pomoći određenim udruženjima ili određenim uzrocima kao što je sad bio Veracruz kojem smo donirali ono što je bilo u našim mogućnostima. Također smo donirali Haitíu, Čileu. Cilj je moći pomoći i potaknuti mlade ljude širom svijeta.
Također, posadili smo 7.000 stabala u različitim zemljama, bilo je to nešto lijepo.


–Sudjelovala je u različitim serijama i pred sobom ima premjeru filma. ¿Kakvu bi ulogu voljela interpretirati u filmu?
–Sljedeće godine izlazi film. Da vidimo kako mi ide jer me nikad niste vidjeli na velikom ekranu. Sviđa mi se film, sviđa mi se gluma, ali mi se sviđa što predstavlja jedan izazov. Upravo zbog kontrasta koji nudi, u glazbi sam svoja i da bi bila svoja želim scenu, želim se izraziti, podijeliti. Onda, u glumi želim upravo suprotno, stvari koje će mi zaista biti izazov. Tako da je sada, to bilo.
U seriji Mujeres asesinas i filmu ¿Alguien ha visto a Lupita? interpretiram likove koji su jako različiti od onoga što sam ja, tako da bi voljela samo ličnosti koje su mi izazov.
Svidjelo bi mi se glumiti u Crepúsculo (Sumrak) i u Vicky Cristina Barcelona sviđa mi se uloga koju tumači Penélope Cruz, čini mi se jako zabavno.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptyWed 27 Oct 2010 - 22:05

Dulce Maria juče je obavestila svoje fanove na Twitteru da je njena kuca Rosetta dobila male kuce, te da joj treba njihova pomoć kako bi svojim novim kucama odabrala najbolja imena. Mlada je glumica kazala kako je njen ljubimac bio već dva dana pred porodjaj kada je ona shvatila da će dobiti male psiće.

Pas Rosetta 25-godišnje glumice je mešanac kokera i običnog psa lutalice, a najdraži ljubimac ikada bila joj je Rosettina majka, po imenu Mica. Dulce Maria je rekla kako je obožavani pas Mica nestao još 2006. godine. Ona se u tim trenucima nije nalazila u Meksiku, no rekla je da zna kako je Mica bila namamljena u auto jednoga muškarca i da više nakon toga svog ljubimca nikada nije videla, iako je preko nekih televizijskih programa tražila da joj se pas vrati. Jedino je zahvalna da je Mica iza sebe ostavila potomke.

Tako je Dulce Maria došla na ideju da joj fanovi pomognu i predlože imena za nove kucee Rossete, bilo domaća ili strana. Fanovi nisu dugo oklevali već pristigli u pomoć glumici i pevačici Dulce, te su do sada predložena imena bila: Misuky, Sweet, Nanno, Vampirito, Kiler, Grece, Stacy, Yami, Tany, Riny, Vassorita, Rialto, Drupi, Tobi, Merlot, James, Tom, Nico i Amber.
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 30 Oct 2010 - 10:50

Dulce Maria cantando Luna in the House Of Blues

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria cantando Inevitable in the house of blues

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Cantando No se Parece in the house of blues

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria cantando Extranjera (HOB)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 EmptySat 30 Oct 2010 - 11:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

rms
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti - Dulce Maria - Page 2 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 26Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Dulce Maria-