REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyThu 3 Sep 2009 - 2:18

Postavljajte novosti o Dulce Mariji, kao i isecke iz novina...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyThu 3 Sep 2009 - 2:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyThu 3 Sep 2009 - 2:18

[You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by La ChiCa PeLigroSa on Thu 3 Sep 2009 - 2:19; edited 1 time in total
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyThu 3 Sep 2009 - 2:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyMon 21 Sep 2009 - 6:55

[You must be registered and logged in to see this image.]



Prevod:

Deco dobro sam ljubim vas puno svee kompunujem dobro sam srecna sam bice jos vesti... Ljubim vas i volim...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyMon 21 Sep 2009 - 6:58

Glumica i pevacica potvrdila je da je zavrsila vezu sa Pbalom Lylom i bnavela razloge
Dulce Maria potvrdila je televisi espectaculos da je raskinula sa takodje glumcem pablom lyleom.Takodje rekla je da nije bilo zbog razlike u godinama kao sto je napisao jedan mexicki casopis.

Da, istina je da se zavrsillo ali nije bilo nista ozbiljno, zavrsili smo super i naucili smo mnogo stvari jedan od drugog kao i sa swim osobama sa kojima sam bila-rekla je glumica pre nego sto ce uradiiti photoshoot.
Ja ne mislim da sam mng straija od pabla i takodje nisam rekla da ne zelim da izlazim sa decacima, to nije istina, i mislim da sam i ja malda, i treba da zwiim moje godine isto kao pablo.Pablo je diwan talnentovan decko velika osoba talentovan glumac i zelim mu swe naj

Dulce se trenutno bavi pevackom karijerom, iako je ljubav uwek tu, mada za prwau ljubav treba jos nekoliko godina da prodje.

Kada napunim trideset godina recicu vec ces se udati? jos sam mlada ziwot je preda mnom i ono sto sam prowiwela bilo je prelepo, ali jos jednom ponavljam nisam rekla nita lose niti sam rekla da sam stara za pabla, naprotiv, ne bih rekla ni za jednog mog decka nista ruzno jer su swi oni osobe koje mi znache i koje postujem i koji imaju weliko srce

O saradnji sa riki martinom je rekla
Ne, ali sam dobila ponude i bila boh pocastvovana da mogu saradjiwatti za njim, i bilo bi leoo da se ostawri.

Dulce maria se vratila sa odmora i trenutno snima disc kao solista i pise knjigu
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyMon 21 Sep 2009 - 7:08

[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Producent Pedro Damian negira kako su bivši èlanovi RBD-a udaljeni zbog problema, uverava da komuniciraju kako bi znali što svaki radi.

Producent Pedro Damian odbacuje da postoje problemi izmeðu pevaèice Anahí i Dulce Maríe; "Ja sam svedok da postoji dobar odnos izmeðu njih i šalju jedna drugoj poruke o tome što rade, i kako bi malo razgovarale," kaže.

Tvorac uspešne meksièke grupe, iz koje su potekli Maite Perroni, Dulce María, Anahí, Christian Chávez, Alfonso Herrera i Cristopher Uckerman, negira glasine i prije pitanja, glumac se malo našalio rekavši da su ih mediji uvijek pokušale svadjati , "znate kakve su, nije istina".

Naglašava da u ovom trenutku umetnika može podržati kvaliteta njene muzike, "mladi ljudi više neæe kupiti plastièni koncept, ali ova dva umetnika ti govore istinu i prikazane su onakvi kakvi jesu."

"Dulce je vrlo istinito, u smislu da se pokazuje kakva je ona, a dokazuje da je pevaèica i prenijeti æe ono što ona misli i verujem, dok je Anahí liepa žena sa velikim talentom," rekao je.

O fotografijama Christian Cháveza, a kojima se osigurava nova romansa, Damian kaže da ne zna ništa o tome: "Ja se nemam pravi mešati u njegov privatni život."

Osim toga, producent je negirao da æe se RBD uskoro ponovno nadji na pozornici, jer svi imaju nove obveze.

--------------
[sub]
El productor Pedro Damián desmintió que las ex RBD estén distanciadas debido a un problema, y aseguró que se mantienen en comunicación para saber qué está haciendo cada una.


El productor Pedro Damián descartó que en estos momentos haya problemas entre las cantantes Anahí y Dulce María: "Yo he sido testigo de que existe una buena relación entre ellas y que se envían mensajes sobre lo que están haciendo, y para platicar un poco", indicó.

El creador del exitoso grupo mexicano, del cual surgieron Maite Perroni, Dulce María, Anahí, Christian Chávez, Alfonso Herrera y Cristopher Uckerman, negó cualquier rumor y ante los cuestionamientos, el también actor incluso bromeó un poco al decir que los medios de comunicación siempre han tratado de boicotearlas, "ya saben como son, no es cierto".

Destacó que en estos momentos lo que puede respaldar a un artista es la calidad en su propuesta musical, "los jóvenes ya no te compran el concepto plástico, pero estas dos artistas te hablan de verdad y se muestran como son".

"Dulce es muy verdad, en el sentido de que se muestra como es ella, y la muestra es que es cantautora y va a trasmitir lo que ella piensa y cree; mientras que Anahí es una mujer hermosa y con gran talento", explicó.

Sobre las fotografías que le fueron tomadas a Christian Chávez, y con las cuales se asegura que sostiene un nuevo romance, Damián dijo no saber nada al respecto: "Yo no me tengo por qué meter en su vida privada".

Por otra parte, el productor descartó que en breve los RBD vuelvan a estar juntos en un mismo escenario, ya que todos tienen nuevos compromisos.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 22 Sep 2009 - 8:10

Novosti o Dulce: 'Dulce Amargo' ubrzo u Španjolskoj

Zahvaljujući Twitteru @DulceMariaMusic (nije službeni twitter Dulce) donosimo vam nove informacije o projektima Dulce Marie. Nova pjesma, 'Dulce amargo' i promjena looka.

Na Univisionu smo pronašli poruke koje govore:

- Dulce Maria će se vratiti s novim lookom, projektom zaklade Dulce Esperanza, novom pjesmom u duetu s Davidom Tavareom.

- Knjga 'Dulce Amargo' izaći će u prodaju u Španjolskoj... Najvjerojatnije krajem godine. Već je potvrđena prodaja.

Zaključak: Iznenađenje koje je Dulce imala za Španjolsku jest izlazak u prodaju knjige 'Dulce Amargo'.



******************************

News Dulce : Dulce Amargo muy pronto en España

Gracias a Twitter @DulceMariaMusic os traemos nuevas noticias acerca de los proyectos que Dulce tendrá . Nueva canción , Dulce Amargo y cambio de Look .

En el foro de Univision hemos encointrado dos notas que dicen :

- Dulce María regresará con nuevo look , con el proyecto de Dulce Esperanza , con una nueva canción para un dueto con David Tavare .

- El libro " Dulce Amargo " va a salir a la venta en España ... Proximamente a finales de año . Ya estan firmando la venta .

Conñusión : La sorpresa que tenia Dulce para España, es la salida a la venta de " Dulce Amargo " .

Fuente: rbdliveinspain.com
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyWed 30 Sep 2009 - 2:49

Dulce Maria en Al Rojo Vivo

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria en apoyo a Tecnologia Si (ARV)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria habla de la campaña Tecnologia Si (Ventaneando)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptySat 3 Oct 2009 - 2:14





Slavni su pokazali svoje telo na plazama Acapulca, evo i Dulce koja nam je dala nekoliko saveta kako da dobijemo dobru boju, jer kaze da nikad nije bila belja u zivotu..


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 30 Oct 2009 - 2:16

Dulce Maria i David Bisbal

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 30 Oct 2009 - 2:48

Dulce je sigurna da nece nikad ponovoti RBD popularnost !
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon sto je snimila seriju Verano de amor, koja je imala slab prijem kod publike, pevacica i glumica Dulce Maria za svoj prvi solisticki album priprema nesto skroz drugacije i ako zna da nece to moci da bude kao RBD.

-Zelim da napredujem svim svojim snagama, kome god da se svidi bicu srecna, jer sam sigurna da nikad necu moci da dostignem upseh koji smo imali kao RBD. Bilo je to nesto jedinstveno, nego sad zelim da budem samostalna i da imam nesto svoje, nesto sto ce voleti makar 20-oro ljudi.

Protogonista serije Verano de amor, na konto promene looka dodaje.

- Nazalost za Verano de amor nisam menjala look, a ljudi se vise obaziru na izgled, nego na glumu, to je zaista tuzno
. - priznaje crvenokoso glumica i pevacica koja je svoju solo karijeru u pevanju zapocela pesmom sa Akonom.
Back to top Go down
♥ Rebelde Girl ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ Rebelde Girl ♥

Broj postova : 2365
Godina : 29
Fan-gif : Dulce Maria & Poncho

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 13 Nov 2009 - 13:28

Dulce en una revista
[You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by ♥ Rebelde Girl ♥ on Fri 20 Nov 2009 - 4:27; edited 1 time in total
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 20 Nov 2009 - 0:03

La Sorpresa

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
♥ Rebelde Girl ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ Rebelde Girl ♥

Broj postova : 2365
Godina : 29
Fan-gif : Dulce Maria & Poncho

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptySat 12 Dec 2009 - 7:28

Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 15 Dec 2009 - 21:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

Minha Novela

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyThu 14 Jan 2010 - 7:18

Evo jedan deo nove pesme, bas je simpaticna:)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Ninach
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ninach

Broj postova : 458
Godina : 27

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 19 Jan 2010 - 10:13

Nova pesma, Luna..poslušajte je...nije cela...



[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 2 Feb 2010 - 23:47

Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptySat 27 Feb 2010 - 1:32

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 23 Mar 2010 - 10:54

Saludo de Dulce Maria en aeropuerto de L.A rumbo a México.-Pozdrav od Dulce Marie na aerodromu L.A
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 26 Mar 2010 - 7:42

Dulce Maria habla sobre Paquita la del Barrio (D.A).-Dulce Maria govori o Paquita la del Barrio (DA).
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce María viajará a Chile para filmar su primer película (NX)-Dulce Maria će otputovati u Čile snimiti svoj prvi film (NX)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
«EnChY»
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
«EnChY»

Broj postova : 305
Godina : 27
Fan-gif : ^^♥
Lokacija : U svijetu gdje nitko nema pristup, u svom vlastitom svijetu.

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyFri 26 Mar 2010 - 9:09

Ekskluzivni razgovor o njenu novom albumu i filmskom debiju

Dulce María, zabavna i bez poza

Opuštena i više zabavna bit će nova slika kojom Dulce María lansira svoj novi disk, kojim će potražiti ostaviti glamur iza kako bi se približila publici i pokazala da nije potrebno posjedovati marke i velike luksuze kako bi dobio neostvarivo.

Glumica i pjevačica se pokazala sretnom govoreći o svom novom materijalu, u koji će uključiti teme iz svoje kreacije, “jako uživam u tome snimam pjesme koje sa ja napisala i ostale s kojima se 100% poistovjećujem”

“Počela sam snimati u subotu 6. ožujka, zadovoljna sam jer je to drugačija dinamika, u kojoj smo snimali jednu pjesmu po danu, ali bit će u Los Ángelesu gdje ću dovršiti drugi dio albuma”, izjavila je pjevačica.

Dulce je najavila da će glavna tema diska biti iz njene inspiracije, iako nije otkrila ime koje će nositi: “skoro sam sigurna koje će biti ali ne mogu reći, ne mogu reći ništa unaprijed jer će me diskografska kuća ubiti, ono što mogu otkriti je da će u travnju izaći prvi singl i u lipnju ili srpnju album”.



Bez poziranja

U razgovoru o njenoj slici, Dulce je rekla da će to biti nešto opuštenije, zabavno i ludo, u potrazi da se mladi njenih godina osjećaju više poistovjećeno s njom, “želim da djevojke vide da percepcija nedostižnosti i moda nisu sve, želim da shvate da onakav kakav si dobar si, da možeš biti nevjerojatan, zabaviti se, izgledati dobro bez potrebe korištenja markirane odjeće”.

Na pitanja o njenim planovima, glumica je ekskluzivno za Mundo52 otkrila kako će snimati svoj prvi igrani film, “na vratima imam jedan filmski projekt, nervozna sam jer će to biti moj prvi film, osjećam se zadovoljno ali ne mogu govoriti previše jer još uvijek nemam ništa potpisano ali se smatra već obavljenim”.

Potvrdila je da će se jedan dio produkcije snimiti u Čileu, i priznala je da ju je pomalo strah zbog potresa koji su se dogodili, “strah me ali nema šanse, posao je posao” izjavila je.

Produkcija će biti čileansko-meksička, i zato što se nalaze na zatvaranju popisa uloga nije otkriveno s kime će dijeliti kredite.

U pitanju srca, Dulce je rekla da je stabilna, i da je njena energija usmjerena na njen novi album: “u svom sam srcu mirna jer jedan od mojih najvećih snova je bio ovaj, kojem sam se sada posvetila 100% i tako ću ostati još neko vrijeme” završila je.


******

Platica en exclusiva de su nuevo disco y debut en cine

Dulce María, divertida y sin poses


Relajada y más divertida será la nueva imagen con la que Dulce María lanzará su nuevo disco, con el cual buscará dejar atrás el glamour para acercarse a su público y mostrar que no es necesario poseer marcas y grandes lujos para obtener lo inalcanzable.

La actriz y cantante se mostró feliz al hablar de su nuevo material, en el cual incluirá temas de su creación, “lo estoy disfrutando muchísimo pues estoy grabando canciones que yo escribí y otras con las que me identifico al 100 por ciento

“Comencé a grabar el sábado 6 de marzo, estoy contenta pues es una dinámica diferente, en la que grabábamos una canción por día, pero será en Los Ángeles donde terminaré la otra parte del disco”, expresó la cantante.

Dulce adelantó que el tema principal del disco será de su inspiración, aunque no reveló el nombre que llevará: “estoy casi segura de cual será pero no lo puedo decir, no puedo adelantarlo por que me mata la disquera, lo que si puedo revelar es que en abril saldrá el primer sencillo y en junio o julio el disco”.


Sin poses

Al hablar de su imagen, Dulce dijo que será algo más relajado, divertido y loco, en búsqueda de que las jóvenes de su edad se sientan más identificadas con ella, “quiero que las chavas vean que la percepción de lo inalcanzable y la moda no lo es todo, quiero que sepan que como eres estas bien, que puedes ser increíble, divertirte, verte bien sin la necesidad de usar ropa de marca”.

La preguntarle acerca de sus planes, la actriz reveló en exclusiva a Mundo52 que filmará su primer largometraje, “tengo en puerta un proyecto de cine, estoy nerviosa por que seria mi primer película, me siento contenta pero no puedo hablar demasiado pues aún no tengo nada firmado pero se supone que ya es un hecho”.

Aseguró que una parte de la producción será filmada en Chile, y reconoció que le causa temor por los sismos que han sacudido a la nación, “tengo miedo pero ni modo, chamba es chamba” expresó.

La producción será chilena-mexicana, y debido a que se encuentran terminando de cerrar el elenco no reveló con quien compartirá créditos.

En cuestiones del corazón, Dulce seńaló que se encuentra estable, y que su energía está enfocada a su nuevo disco: “en mi corazón estoy tranquila pues uno de mis más grandes sueńos ha sido esto, por lo que ahora estoy dedicada al 100% y así voy a estar por un buen rato” finalizó.


Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptySat 27 Mar 2010 - 5:11

Dulce saluda a las Vondys-Dulce pozdravlja Vondys

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti - Dulce Maria 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria EmptyTue 30 Mar 2010 - 21:13

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dulce Maria odbila ulogu pored Williama Levy-a

Dulce je odbila protogonizam u novoj telenoveli Televise zato sto je zauzeta oko svog novog albuma, i nekoliko meseci narednih joj je isplanirano.
Autor je zeleo da Dule bude protogonista novele telenovele, gde bi glumela pored zavodnika Williama Levy-a, ali Dulce je odmah naglasila da ove godine zeli da bude van televizije sto se tice glume, jer ce se posvetiti muzici.

-Osim ako bude neka neodoljiva ponuda, ali trenutno sam primirla svoj zivot, mozda bude uskoro film i promocija mog novog diska u razlicitim zemljama-rekla je bivsa buntovnica.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti - Dulce Maria _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria Empty

Back to top Go down
 

Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 26Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Dulce Maria-