REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySun 11 Nov 2012 - 12:34

Laura Carmine je super..Pravo osveženje u svetu telenovela.
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyMon 12 Nov 2012 - 22:27

Don Pio wrote:
Laura Carmine je super..Pravo osveženje u svetu telenovela.
Ja je ne znam,upalo mi u oci sto je ruzna i izgleda mi malo stara za Hulijana,ali ako je dobra glumica,meni ne smeta da gledam.Bacicu pogled na prvih 5-6 ep obavezno!Jedva cekam.
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyWed 14 Nov 2012 - 5:10

Da li neko zna gde moze da se pogleda prva epizoda?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyWed 14 Nov 2012 - 7:18

Probaj ovako:

Ukucaš naslov serije i capitulo 1.
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyWed 14 Nov 2012 - 10:20

Probala,ali stalno mi izlazi neka kineska(?!?) serija.Verovatno ce sutra mocu da se nadje Namig
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyFri 14 Dec 2012 - 2:15

Quote :
Premijera zakazana za 7. januar na američkom kanalu UniMás.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyFri 14 Dec 2012 - 2:16

Promo poster dugo najavljivanog rimejka "Zlobnice".

Spoiler:
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyMon 17 Dec 2012 - 0:42

Ne deluje tako lose. Volela bih da pogledam 1. epizodu . thumbup
Back to top Go down
MISA
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
MISA

Broj postova : 1894
Lokacija : Mystic Falls & New Orleans

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 22 Dec 2012 - 11:20

Bolje da Danna glumi.
Nije mi nešto.
Ne verujem da će ostvariti neki uspeh. :)
Back to top Go down
http://fashion-teens.net
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyTue 25 Dec 2012 - 2:26

U Meksiku startuje 2013 godine ili na Canal de las Estrellas ili Galavisión

Snimanja su završena pre neki dan :)
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyFri 4 Jan 2013 - 12:03

Serija je pocela,ima dve epizode na You tubu.Ja sam ih skinula,pa javljam utiske,kada odgledam.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 1:18


Ajde

baš me zanima na šta liči xD al nešto me mrzi da gledam .
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 10:35

EJPRIL wrote:

Ajde

baš me zanima na šta liči xD al nešto me mrzi da gledam .

E,pogledala sam prvu epizodu,mislim da cu kasnije i drugu.

Ne mogu skroz i detaljno da se setim serije sa Gaby,mislim da je ona pretila sestri da dodje na njeno mesto...ovde to nije slucaj.

Sestre su vezane uzasnim dogadjajem iz doba adolescencije i ono sto se desilo im je stalno pred ocima.Odaju utisak neraskidive veze.

Naravno,ubrzo saznajemo kakva je jedna od sestara...

Glavna glumica mi je stvarno ruzna jako,ali ako je suditi po ovoj jednoj epizodi-savrsena je glumica!Deluje(u) zaista kao da ima dve glumice!!Jedva je savrsena k**ka,druga savrsena kao dobrica.

Mnooogo mi je zao sto Dana ne glumi,jer je mnogo volim,ali da ovoj trazim zamerke u glumi-zaista ne mogu!!

Sporedni likovi mi se nisu dopali,tipa..likovi iz bara...a imam utisak da ce ih nepotrebno "trpati" u celu pricu....

Sto se tice Hulijana-on je meni hot,hot njam njam
U ovoj prvoj epizodi je bio ljut,brak mu ne valja,cale ga pritiska,deca su mu skroz udarena.Bas je neki nesretnik...

Lokacije snimanja su jako lepe..plaza,njihova kuca je jako lepa,firma...

Sad,sve je to utisak posle samo 45 min..videcemo za dalje.Pozz
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 10:47

Može link, gde si gledala?
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 11:39

Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 11:53

Hvala puno....Kad pogledam, javljam utiske...
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 12:23

Nema na cemu Namig Vazi!Ajde bas javi.Koliko mi se cini,ti si pratio onu staru verziju..ja se slabo secam...Pusticu i ja komentar,kad pogledam te dve epizode.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySat 5 Jan 2013 - 13:44

Na kom kanalu se uopšte emituje ova serija? :S Ima li nekog zvaničnog sajta?
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptySun 6 Jan 2013 - 2:50

Stefane,ne znam...nemam pojma gde se emituje.Prema svim vestima,trebala je da krene 7.januara...i ja sam sinoc trazila neke Hd epizode ili malo bolji kvalitet,da ne skidam sa You tuba,ali nisam pronasla nista...ako nadjem-javicu.

Inace,sinoc sam pogledala i ostale 2 ep i svidja mi se prica!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyMon 7 Jan 2013 - 4:09

Izgleda da ova serija nije nigde počela i da su ove epizode na YouTube-u procurele. Danas počinje sa emitovanjem na kanalu UniMas koji je do danas bio Telefutura. Zvanični sajt serije: http://tv.univision.com/unimas/quien-eres-tu/ , klipovi ne mogu da se gledaju jer nisu dostupni za našu oblast, ali postoje programi za to. Ne znam da li će tu ubacivati epizode, ali eto, možda vam zatreba za nešto.
EDIT: Na kanalu UniMas će se večeras emitovati prve 2 epizode.

Sve sam ovo slučajno otkrio ušavši na Twitter. haha


Last edited by Stefy on Mon 7 Jan 2013 - 4:31; edited 2 times in total
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyMon 7 Jan 2013 - 4:27

Neću da otvaram potforum za ovu seriju jer još uvek nije počela na nekim poznatijim televizijama, neka ostane ova tema za vas koji gledate. :)

Za sve zainteresovane, u prvom postu teme ima sve o seriji.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyMon 14 Jan 2013 - 3:49

Stigao rimejk popularne “Zlobnice”!


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Zlobnica-e1358160544650

Kolumbijska produkcijska kuća “RTI” snima u koprodukciji sa meksičkom “Televisom” rimejk megapopularne “Zlobnice”. Premijerno prikazivanje serije “Quien eres tu” (Ko si ti) bilo je 7. januara, a u planu je da se snimi 150 epizoda.
Relativno miran i spokojan život Natalije i Veronike Harido (Laura Carmine) promeniće se iz korena jedne noći, kada njihov očuh dođe kući pripitiji nego obično. Te noći dogodiće se tragedija sa neverovatnim posledicama – život koji su sestre vodile biće uništen. One kreću različitim putevima i ne znaju ništa jedna o drugoj tokom narednih četrnaest godina.
Kada se ponovo sretnu, bliznakinje otkrivaju jedna drugoj šta im se dogodilo u proteklih deceniju i po. Nijednoj nije bilo lako, ali jasno je da se Veronikin život potpuno promenio otkako se, tri godine ranije, udala za Felipea (Hulian Gil), sina Antonija Eskivela (Jorge Cao), vlasnika jednog od najvećih hotelskih lanaca u Latinskoj Americi.
Veronika je bila srećna u braku, ali ne potpuno. Strašna tajna izjeda je i ne da joj mira. Otkriva sestri da je, osam godina ranije, pre nego što je upoznala Felipea, bila dve godine u vezi koja je rezultirala rođenjem deteta. Ostala je bez bebe pre nego što je napunila godinu dana. Od tada, Veronika je bezuspešno tragala za detetom i sada je konačno saznala da se nalazi u Panami. Ona planira da otputuje tamo na nedelju dana, ali Felipe ne sme da zna za to. Natalija ne razume kako može da joj pomogne, pa joj Veronika jasno stavlja do znanja šta treba da radi – mora da je zameni. Glumiće sestru bliznakinju tokom nedelju dana, zauzimajući njeno mesto u kući. Naravno, stvari ne idu baš kako su sestre planirale. Iako je Veronika do detalja objasnila Nataliji šta je čeka u kući, ona nije sigurna kako da se postavi prema ukućanima i svakodnevno se suočava sa situacijama koje je ispunjavaju brigom i nemirom. Međutim, glavni šok biće saznanje da Veronika nije nevinašce kakvim se predstavila – ambiciozna je, sebična i posesivna, a kada jednom dobije ono što želi, nije joj bitno hoće li drugi spoznati njeno pravo lice…



Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyTue 22 Jan 2013 - 4:20

Ukinuto emitovanje serije “Quién Eres Tú” zbog lošeg rejtinga!


¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Quien-eres-tu-julian-gil-e1358780819516

Telenovela “¿Quién Eres Tú?” u kojoj igraju Laura Karmine i Hulijan Gil ukinuta je nakon samo sedam emitovanih epizoda. Zbog lošeg rejtinga čelnici UniMas-a su odlučili da uklone seriju iz programa. TV mreža pod novim imenom UniMas krenula je sa radom 7. januara – nakon što je ugašena Telefutura. Emitovanje ove serije smatrali su dobrim potezom, međutim, nije se pokazalo kao dobro rešenje.
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyFri 1 Feb 2013 - 6:45

gledam je online i za sada svidja mi se, vidi cemo dalje
Back to top Go down
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ElCazador

Broj postova : 239
Godina : 33

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 EmptyWed 6 Nov 2013 - 2:35

Nema sanse da nadmasi Zlobnicu...Gabrijela je maestralno odigrala bliznajinje,a Kolunga je blistao u ulozi Karlosa Danijela...Po sinonipsu se vidi da je koncepcija skroz drugacija!
Back to top Go down
Sponsored content




¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 _
PostSubject: Re: ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)   ¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012) - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

¿Quién eres tú? (Univision-RTI, 2012)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele-