REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Neoprostivo - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 3 EmptyFri 18 May 2012 - 9:34

Gran final

„Toliko sam očekivala od te noći... Imala sam tako velika očekivanja od te revija, al onda se desilo to... Iznenada pista je odletela u vazduh. Svuda oko mene je bila cika, vriska, dim... Svi su želeli da izadju napolje, da spasu živu glavu što bi se reklo... Bilo je dosta povredjenih, al srećom nije bilo žrtava. Te noći sam ponovo shvatila da se neko baš nameračio na mene i moju porodicu, bila sam ubedjina da je to Rebeka. Policija je istraživala, pokušavala je da nadje krivca, ali to im nije polazilo za rukom. Rehina, moja sestra, nakon razvoda se dosta promenila, želela je po svaku cenu da se osveti Alfredu za njegovu prevaru. Ispričala je medijima silne laži o njemu što je dosta uzdrmalo njegovu karijeru. Onda je došla i Alfredova smrt, poginuo je u saobraćajnoj nesreći... Rehina se pravila da je to nije pogodilo, ali znam da jeste, volela ga je ma koliko to poricala. Obično kažu da razvod loše utiče na decu, u slučaju moje sestre se to pokazalo kao istinito. Renata je krenula lošim putem, spandjala se sa Pablom, sa njim je krenula i da se drogira. Hektor je postao opsednut Lorensom, mojom starom poznanicom. Pratio ju je u stopu, dok jednog dana Edmundo nije pobesneo i naredio da ga pretuku. Njegovi ljudi su se izgleda malo zaneli, Hektor je podlegao povredama i preminuo. Svi smo znali da je Edmundo taj koji je odgovoran za njegovu smrt, ali niko nije imao dokaze za to. Marisa je nakon njegove smrti abortirala njihove dete koje je čekala. Ona se mnogo promenila, izgleda da su joj udarile u glavu pare koje je nasledila njena majka... Miranda i ona se se vremenom udaljile. Nisu se posvadjale ali krenule su drugačijim putem. U to vreme sam saznala da je ona Robertova ćerka, želela sam da se posle toliko godina vidim sa njim, ali niko nije znao gde se on nalazi. Miranda je prohodala, bilo mi je drago zbog toga, uprkos svemu što se desilo ona je moja ćerka i volim je. I ako je to vešto krila od mene saznala sam za njenu vezu sa Davidom. Naravno da sam se protivila toj vezi, ne toliko zbog njegovih godina, koliko zbog toga što ima ludu bivšu ženu koja bi mogla da povredi moju ćerku. Salvadorova i moja veza je svakog dana bila sve gora i gora. Potpuno se promenio od onog dana kada je saznao da je njegov pokojni očuh Antonio Lombardo svoje bogastvo ostavio svojoj novoj ženi Dolores. Onda se desilo nešto što nisam ni sanjala da će se desiti. Ispostavilo se da je Paula, k*rva koju je pretukao moj sin Lukas, ni manje ni više nego Robertova i moja ćerka. Da, dobro ste pročitali... Enrike nije bio moj prvi dečko. Bio je to Roberto, imala sam samo 15 godina kada sam rodila našu ćerku koju mi je otac oteo iz naručja i dao je našoj služavci Magdaleni da ode sa njom negde daleko. Kada sam saznala da mi je ćerka kupila sam njoj i Magdaleni stan u koji su se preselile. Htela sam da ih dovedem da žive samnom, ali one to nisu želele. Nisam htela da ih teram, ali trudila sam se da im od tada nikada više ništa ne zafali. Ispostavilo se da je dobro to što je Lukas impotentan, to ga je sprečilo da spava sa svojom polusestrom... Ali ja nisma bila te sreće, mene ni to nije zaobišlo... Jedne noći kada sam se posvadjala sa Salvadorom, malo sam više popila i... Kada sam se vratila kući naletela sam na Braulia, otišli smo u njegovu sobu gde smo vodili ljubav. Sve bi ti bilo u redu da par meseci kasnije nisam saznala da je on moj polubrat, vanbračni sin mog oca. Najgore od svega je što je on to znao. Od samog početka je njegov plan bio da me zavede, on je u tome video način da se osveti našem ocu. Kasnije sam saznala da je od malena patio od neke duševne bolesti, koju je nasledio od svoje majke. Verovatno ga je to i navelo da ubije svoju ženu i ćerku. Na kraju je ubio i samog sebe. Od svih stvari koje su mi se desile u životu, ovo sa Brauliom bih izdvojila kao jednu od najgorih, nije lako živeti sa saznanjem da ste imali seks sa svojim bratom. Al život mora da se nastavi. Mojim problemima nije došao kraj. U zemlju se vratio Daniel Akosta, Anhelin otac. Oduvek je bio zaljubljen u mene ili bolje reći opsednut. Ponovo je krenuo sa udvaranjem, ja sam ga ponovo odbijala. Jednog dana me je čak i oteo. Mučio me je danima, silovao me je ne znam ni ja koliko puta... Policija me je posle nekoliko dana pronašla. On je uhapšen, al to nije moglo da izbriše ono što mi se desilo, kao ni njegovo dete, posledicu silovanja, koje sam nosila u stomaku. Nisam mogla da rodim to dete, abortirala sam. Negde u to vreme saznala sam da za Leonardovu smrt nije odgovorna Miranda, već Renata. Ispričala nam je šta joj je Leonardo uradio, u početku nisam mogla da poverujem u to... Nisam znala šta da radim, da li da je prijavim policiji, ipak je ona moja sestričina, ali isto tako ubila je mog sina. Nisam je prijavila, nije bilo potrebe za tim jer par dana kasnije Pabla i nju su našli mrtve, posledica prekomerene doze. Rehina je bila očajna, u kratkom vremenskom periodu ostala je bez dece, muža... Brinula sam se za svoju sestru, htela sam da je dovedem da živi samnom ali ona je to izričito odbijala. Mirandin i moj odnos se vremenom popravljao, nisam mogla sebi da oprostim što sam svoju ćerku godinama u nazad krivila za nešto što nije uradila. Prihvatila sam njenu vezu sa Davidom jer sam videla da je srećna sa njim. Njih dvoje su odlučili da se venčaju, ali ni njihova sreća nije dugo potrajala. Na dan venčanja, njegova bivša supruga je pokušala da ubije Mirandu, David se isprečio i metak je pogodio njega. Umro je na rukama moje ćerke. Mirandi je izuzetno teško pala njegova smrt, trebalo joj je puno vremena da ga preboli. Onda se desila još jedna velika tragedija... Jedne noći, dok smo mi bezbrižno spavali, neko je zapalio kuću. Nismo uspeli svi na vreme da izadjemo iz nje. Vatra je progutala moju dragu služavku Margarutu, ali i moju majku Jolandu i sina Lukasa. Policija je ponovo istražilvala ovaj monstruozni zločin, ali opet nisu uspeli da uhvate krivca. Ja sam i dalje bila ubedjena da je to Rebeka. Rebeki je u to vreme baš krenulo što bi se reklo. Uspela je da natera Edmunda da joj vrati njeno nasledstvo, tako što ga je ucenjivala dokazima koje je imala da se on bavi trgovinom drogom. Njega je Lorensa u medjuvremenu ostavila, odlučila je da negde daleko započne novi život. Rebeka je sebi kupila stan u kome je živela sa Andreom. Hasinta je u medjuvremenu umrla, ali pre toga je ispričala Rebeki da sam ja platila Andreino lečenje kada je kao mala imala leukemiju. Na moje iznenadjenje Rebeka mi se zahvalila zbog toga, tada mi se zaklela da ona nema veze sa ovim što se dešava mojoj porodici. Naravno da joj nisam poverovala. Negde u to vreme mi je Miranda priznala neke stvari koje su me baš iznenadile, nisam mogla da poverujem šta se dešavalo ispred mog nosa a da ja nisam ni primetila. Rekla mi je da je kao tinejdžerka bila zaljubljena u Hulia, da je on bio prvi muškarac u njenom životu, kao i da je nakon što je Hulio ostavio bila sa Salvadorom. Iznenadila sam se kada mi je rekla da je abortirala njegovo dete. Tada sam konačno prekinula moju vezu sa Salvadorom, koja već odavno ne liči na normalnu vezu. Kasnije sam čula da se Salvador spandjao sa Marisom, u tome je video način da ipak uživa u Antonijevom bogatstvu. Medjutim Marisa je ubrzo saznala da je na nekom od svojih putovanja zakačila sidu, u medjuvremenu zarazila je i Salvadora. Miranda je upoznala Gustava, koji je u to vreme prekinuo vezu sa Rebekom koja je trajala par meseci, ubrzo su se i smuvali. U početku se jesam protivila njihovoj vezi, mislila sam da on nije za nju... Na kraju sam prihvatila njihovu vezi. Jednog dana Gustavo je pretučen i to ni manje ni više nego po Rebekinoj naredbi. To je uradila zbog toga što je on napravio dete njenoj ćerci Andrei, i to dok je bio u vezi sa njom. Miranda je tada raskinula njihovu vezu, bila je užasno povredjena... Enrike, koji je na sve načine pokušavao da sazna ko se krije iza tih silnih zločina, i ja vremenom smo bili sve bliži. Otprilike u to vreme sam saznala da je Hose, koga sam smatrala saradnikom i prijateljem izdajnik. On je sin žene čijeg sam muža bila ljubavnica. Bilo je to odavno, nisam ni znala da su se razveli zbog mene. Ubrzo smo saznali da je Anhela ubla svog prvog muža, dedu od 60 godina, za koga se udala po naredbi oca. Isto tako smo saznali da se Hulio oženio Anhelom zbog toga što ga je ucenjivala da će reći Mirandi da je nešto bilo izmedju nas dvoje. Miranda je u početku bila ljuta na mene, jer ja njena majka, sam ta zbog koje je Hulio nije voleo. Al ubrzo je shvatila da je od tada prošlo puno vremena i da je besmisleno da se sada raspravljamo o tome. Anhela je završila u zatvoru, a Hulio je odlučioda ode daleko i započne novi život. Soledad je umrla, prirodnom smrću, mada verujem da su dešavanja u poslednje vreme imala uticaja. Onda je konačno došao i taj dan, dan koji nikada neću zaboraviti. Dobila sam anonimnu poruku u kojoj je pisalo da dodjem u jedno napušteno skladište. Pretpostavila sam da je poruka od osobe koja stoji iza svega što se desilo u poslednje vreme mojoj porodici. Odlučila sam da odem tamo, da se suočim sa njom. Bila sam ubedjena da je to Rebeka. Ali prevarila sam se, nije bila ona... Osoba koja mi je toliko zla i patnje nanela je ni manje ni više nego moja sestre Rehina. Kada sam stigla u skladište, i kada sam je ugledala nisam mogla da verujem... Stajala je ispred mene i bolesno se smejala. „Iznenadjena si?“- upitala me je. Od šoka u kom sam se nalazila jedino što sam uspela da kažem je bilo: „Zašto?“. Tada je krenula da mi priča svoju priču:

„Pitaš se zašto? Još se usudjuješ to da pitaš! Evo sada ću sve da ti ispričam, sigurna sam da će ti onda biti sve jasnije. Jel se sećaš Bruna, tvog prvog muža? Naravno da ga se sećaš... I ja ga se sećam jer je on bio čovek koga sam najviše na svetu volela. Ućuti! Ne govori ništa! Ne prekidaj me! Da, volela sam ga... Bila sam njegova ljubavnica godinama, čak sam i ubila i njegovu prvu ženu Bertu u nadi da će se oženiti samnom. A šta je on kreten uradio?! Oženio se sa tobom! Oženio se sa tobom da bi prikrio tvoju sramotu! Zato sam ga i ubila. Da, da... Ja sam ga ubila. Trovala sam ga malo po malo. Zaslužio je da umre! Onda sam se udala za Rohelia, mislila sam da ću biti srećna sa njim. Ali i on me je ostavio zbog tebe. I on je to uradio! I njega sam ubila. Njega nisam ubila samo zbog toga što me je ostavio zbog tebe, ubila sam ga da ne bi odao našu tajnu... Ne znam kako ali prokletnik je saznao da smo Rebeka, ti i ja ubile profesora koji nas je zlostavljao. Nisam mogla da dozvolim da nas prijavi policiji, zato sam ga ubila, istina je da mi je Roberto malo pomogao ali... Da, Robeto, jedan od mnogih koji su prošli kroz tvoj krevet. K*rvo! Te noći se vratio iz inostranstva, bio je besan što si se udala za Rohelia... Malo je više popio, otišao je za Roheliom u WC-e gde su se svadjali... Roberto je izvadio pištolj i pucao u Rohelia. U tom trenutku sam došla ja... Roberto je bio očajan, vikao je kako nije hteo to da uradi, hteo je da zove hitnu pomoć... Ja mu nisam dozvolila da to uradim, videla sam u tome što se desilo odličnu priliku da se otarasim Rohelia. Uzela sam pištolj i ispalila još dva metka u njega. Jadničak je ubrzo izdahnuo. Odvela sam Roberta u moja kola gde sam ga zaključala. Krenula sam da se vratim na mesto zločina da bi obrisala neke tragove ako su ostali, ali onda sam videla Rebeku kako ulazi u WC. Iskoristila sam priliku i počela da vičem kako ga je ona ubila. Tako je glupača 20 godina plaćala u zatvoru za moj zločin. Sada 20 godina kasnije, kada je Rebeka izašla iz zatvora, odlučila sam da se osvetim tebi... Znala sam da ćeš misliti da je ona krivac za sve što ti se desilo. Zaslužila si sve što sam ti uradila! Sve! Zbog tebe sam toliko propatila u životu... Nisam mogla tek tako da ti predjem preko svega, neoprostivo je ono što si mi uradila.“


Bila sam zaprepašćena ovim što sam čula... Nisam mogla da verujem da Rehina stoji iza svega što se desilo. U trenutku kada je uperila pištolj u mene začula se policijska sirena. Miranda je našla anonimnu poruku koju sam dobila i javila je policiji.

„Policija! Do djavola! Neću da završim u zatvoru! Neću! Pre ću da umrem, ali prvo ću da ubijem i tebe. Sekice družićemo se u paklu!“- vikala je ona


I pucala je u mene... Bila sam mesec dana u komi. Kada sam se probudila rekli su mi da se Rehina onog dana ubila. Ne znam šta sam osetila u tom trenutku, nisam sigurna da mi je bilo žao zbog njene smrti... Trebalo mi je dugo vremena da se priberem i dodjem sebi. Možda bi bolje bilo da me je Rehina tog dana ubila. Ali ne ostala sam živa i živeći samo bog zna koliko još dugo sa osećajem krivice da su moji najdraži mrtvi zbog mene. Sada, dve godine kasnije mogu reći da se stvari koliko je to moguće polako vraćaju u normalu. Miranda i Gustavo su se pomirili, u početku mi nije bilo drago zbog toga, ali sada jeste... Vidim da je moja ćerka srećna. Paula se udala, čeka svoje prvo dete... Radujem se tome što ću uskoro postati baka. Rebeka i ja smo nakon svega sele i porazgovarale. Sumnjam da ćemo ponovo biti drugarice, ali ja joj zaista želim sve najbolje u životu, verujem i ona meni. Enrike, moja prva velika ljubav... Ubedjivao me je da pokušamo nešto, ali odbila sam ga. Rekla sam mu da jedino što može da dobije od mene jeste prijateljstvo. Muškarci me više ne zanimaju, jer moja slabost prema njima je velikim delom kriva za sve što se desilo. Rehina mi je onog dana rekla da sam k*rva, sada kad malo bolje razmislim i pogledam u nazad čini mi se da nije mnogo pogrešila. Možda je zaista bilo neoprostivo to što sam joj uradila. Ali čini mi se da je kazna ipak bila prevelika... Za moje greške platili su nedužni ljudi.“


Ovako je Nora, meni piscu ove novele, dovršila svoju priču. Jedino što vam mogu reći jeste to da je ona sada 10 godina kasnije naizgled srećna, ponovo se udala... Mislim da dovoljno znate o njenom ljubavnom životu, možda i previše, tako da ime njenog novog izabranika neka ostane tajna.

Kraj
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 3 EmptyFri 18 May 2012 - 9:53

Super. Predobar kraj. Neocekivan. Jedva cekam tvoju sledecu web novelu
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 3 EmptyFri 18 May 2012 - 9:56

Kraj je zbrzan zbog slabe čitanosti, al trudio sam se da ispadne što bolje.

Sledeće novele ne verujem da će biti
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 3 EmptyFri 18 May 2012 - 10:07

Meni se bas svidjala,kao i sve tvoje.
Back to top Go down
Sponsored content




Neoprostivo - KRAJ - Page 3 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Neoprostivo - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-