REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Neoprostivo - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyWed 18 Apr 2012 - 9:49

9. epizoda

-Zašto ne pozoveš Salvadora da ide sa tobom?
-Naravno da ne! Ne želim da ide u to prokleto selo, jer mogao bi da čuje ko zna šta i... Bolje da idem sama. Idem da se spakujem.


Renata je bila u svojoj sobi, slušala je glasno muziku. Ušla je Rehina koja je rekla:

-Renata došla sam samo da ti kažem da...
-Ne čujem te!


Rehina je ugasila muziku i rekla:

-Možda bi me čula kad bi smanjila ovo čudo!
-Šta hoćeš sad?
-Došla sam samo da ti kažem da moram da idem do tvoje bake.
-U redu.
-Udarila su je kola i...
-Mama, ne zanima me šta joj se desilo... Idi gde hoćeš i radi šta hoćeš, samo mene ostavi na miru.
-Ako se ne čujem sa tvojim ocem reci mu gde sam.
-A zašto ga ne bi pozvala na mobilni i sama mu rekla?
-Već sam ga zvala ali se ne javlja.


Pao je mrak... Autobus u kome se nalazila Rebeka je stigao u San Nikolas. Kad je izašla iz autobusa pogledala je oko sebe i rekla:

-Ovde kao da je vreme stalo, ništa se nije promenilo, a prošlo je 20 godina. Već je kasno, idem prvo da se smesti u hotel a sutra ću je potražiti.

Nora je vozila kola, prošla je pored putokaza na kome je pisalo „San Nikolas- 10 km“. Odjednom je ispred nje izleteo neki čovek koga je udarila kolima. Uplašila se, u prvom trenutku nije znala šta se desilo. Izašla je iz kola i ugledala čoveka koji leži na putu.

-Gospodine! Gospodine! Jeste li dobro?!
-Aaaaa... Boli me ruka...
-Nisam vas videla... Mračno je, a vi ste odjednom izleteli i... Šta radite ovde ovako kasno?
-Ja... Bio sam... Nebitno...
-Jeste li dobro?
-Da, samo... Samo me boli ruka.
-Ja idem u San Nikolas, tamo ima bolnica pa ako hoćete mogu da vas povezem?
-Ja živim u San Nikolasu... Bio bih vam zahvalan kad bi ste me odvezli do tamo.
-Naravno... Čekajte pomoći ću vam da ustanete.


Izgleda da je sudbina odlučila da ih sve tri ponovo dovede u selo u kome su provele svoje detinjstvo, mladost, ali isto tako i najteže trenutke u njihovim životima. I Rehina je te noći stigla u San Nikolas, došla je u bolnicu u kojoj se nalazila njena majka. Nakon što je razgovarala sa doktorom otišla je u sobu u kojoj se nalazila Soledad.

-Kćeri konačno sti stigla... Jesi li mi donela nešto za jelo?
-Nisam... Zar u ovoj bolnici ne daju hranu svojim pacijentima?
-Daju ali je odvratna... Ono ni svinje ne bi jele.
-Mama zar si mislila da neću saznati zbog čega si završila u bolnici?
-Pa udarila su me kola... Nisam obraćala pažnju kad sam prelazila ulicu i...
-Ne laži me! Doktor mi je rekao da si dovedena ovde u nesvesnom stanju nakon što si pretučena. Ko ti je to uradio?!
-Taj doktor je stvarno neka tračara, lepo sam ga zamolila da te slaže.
-Mama, ko te je pretukao?
-Neću da ti kažem!
-Mama, to je ozbiljna stvar... Sigurno te taj neko nije pretukao bez razloga?! Šta si uradila?!
-U redu, u redu... Reći ću ti. Pre izvesnog vremena sam upoznala jednog starijeg gospodina, počeli smo da izlazimo... Ono, da se muvamo što bi mladi rekli...
-Mama, molim te... Imaš 70 godina!
-Pa?! Nikada nije kasno za pravu ljubav.
-Pa jel te od te silne ljubavi pretukao?
-Ne, kako ti to pada na pamet... On je gospodin čovek, doduše malo izlapeo ali ipak pravi gospodin. Pretukla me je njgova žena, odnosno ljudi koje je ona platila da to učine.
-Molim?! Ima i ženu?!
-Da, to mu je jedina mana... Ostala sve uslove ispunjava: bolestan, mator i bogat... Ja takve volim jer brzo umru i ostave mene jadnu bogatu udovicu. Kad se samo setim koliko puta sam se do sada udavala i koliko muževa nasledila.
-I šta ti je to sve vredelo kad sad nemaš para da platiš bolnički račun?!
-Kćeri i sama znaš da je kocka nije čovekov prijatelj... Ja nju volim, al ona mene izgleda i ne baš toliko...
-Nisi mi rekla zbog čega te je žena tvog dede-dečka, da se tako izrazim, pretukla?
-Zato što sam pokušala njega da ubedim da se razvede i oženi samnom, ona je to saznala i... A bio je tako dobra prilika, ustanovili su mu rak pluća...
-Ne mogu da verujem šta pričaš.
-Prestani da me grdiš... I ovako se retko vidjamo, a ti čim se vidimo krećeš da me napadaš.
-Jel taj čovek iz ovog sela?
-Ne, nije... Al ona njegova veštica je izgleda poslala te mangupe da me prate... Ti znaš zbog čega sam ja došla u ovo selo, eto i na to sam potrošila poslednje pare.
-Da, znam zbog čega si došla, o tome ćemo tek pričati.
-Šta ti je rekao doktor? Kad mogu da idem kući?
-Moraćeš da ostaneš nekoliko dana na posmatranju, a celokupan oporavak prema rečima doktora će trajati dosta dugo s’obzirom na starost tvoji kostiju.

Nora je dovela Braulia u bolnicu, doktor ga je odveo u ordinaciju. U tom trenutku je naišla Rehina.

-Nora, šta ti radiš ovde?!
-Šta ti radiš ovde?!
-Ja... Ja sam došla da... Moju mamu su udarila kola i... Zvala me je da dodjem i...
-Šta je Soledad radila u ovom selu?!
-Kako misliš šta je radila? Ne zaboravi da je ovo i njeno selo, koliko sam shvatila došla je da poseti neku prijateljicu. Šta ti radiš ovde?!
-Ne znam dal sam ti rekla al moja majka je pre neki dan iznenada došla kod mene jer navodno želi neko da je ubije.
-Molim?! Kakve su to gluposti?
-Ona kaže da se svake noći neko šunjao oko njene kuće, rušio joj saksije.
-Mislim da s’godinama postaje paranoična.
-I ja sam mislila tako, ali... Danas je pozvala jedna komšinica koja joj je rekla da je neko porazbijao sve prozore na kući. Odlučila sam da dodjem da vidim šta se ovde dešava.
-Šta radiš ovde, u bolnici?
-Na putu ka San Nikolasu sam pregazila nekog čoveka.
-Šta?! Jesi li ga ubila?!
-Neeeeeee... Izgleda da je samo polomio ruku. A i nisam ja bila kriva, on je odjednom izleteo na put. Al srećom izgleda da je neki dobar čovek pa nije hteo da meša policiju u sve ovo. Kako je Soledad?
-Dobro je... Mada, polomila je ruku i nogu, a s’obzirom na njene goidne trebaće vremena da kost zaraste.
-Ja moram da sačekam da vidim šta je sa ovim čovekom koga sam udarila, a posle možemo da odemo do hotela da se smestimo.

Miranda je bila u svojoj sobi, gledala je u invalidska kolica.

-Možda je sve ovo kazna za ono što se desilo Leonardu... Više bih volela da sam i ja umrla nego što sam ostala nepokretna. Nikad neću moći da se naviknem na ovaj novi život, a i svi moji planovi će propasti zbog ovoga što se desilo.

Nora je u ordinaciji razgovarala sa čovekom koga je udarila kolima.

-Dragi mi je da niste zadobili veće povrede... Mogu li još nekako da vam pomognem?
-Ne, sve je u redu... Niste trebali da čekate da me doktor pregleda.
-Morala sam, ne bi imala mira da nisam čula da je sve u redu. Hoćete da vas odvezem kući?!
-Nema potrebe, živim blizu.


Rebeka je bila u hotelskoj sobi, gledala je kroz prozor.

-Sutra ću se konačno sresti sa njom... Konačno ću videti kako izgleda... Kako li će reagovati kad me vidi?! Vidim ja da će ovo biti duga i neprospavana noć za mene.

Svanulo je... I ako su odsele u istom hotelu još uvek se nisu srele sa Rebekom. Nora i Rehina su ustale rano i otišle u Jolandinu kuću. Iznenadile su se kad su videle razbijene prozore, porušen nameštaj, ižvrljane zidove...

-Ko je ovo mogao da uradi?!- rekla je začudjeno Nora
-Izgleda da se tvoja majka ozbiljno zamerila nekome.- rekla je po malo nervozno Rehina


Nora je išla kroz kuću, došla je do jednih vrata... Otvorila ih je i ugledala stepenice koje vode ka podrumu. Odjednom je osetila neku jezu i trgnula se.

-Rehina, jel se sećaš?!
-Naravno da se sećam... To nikada neću zaboraviti. Koliko god pokušavala ne uspeva mi.


Kraj 9. epizode

Magda Guzman- Soledad
Francisco Gattorno- Braulio
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyWed 18 Apr 2012 - 9:58

thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyFri 20 Apr 2012 - 7:59

10. epizoda

-Bolje da se ne prisećamo toga... Najbolje da to što se desilo ostavimo u prošlosti!- rekla je Nora
-Kad bi to bilo tako lako... Mnogo puta sam sanjala...
-Dosta! Ne želim da pričamo o tome! Idem na sprat da vidim kakva je situacija gore.- rekla je Nora i otišla


Rehina je nastavila da gleda u stepenice koje vode u podrum, a onda je krneula da silazi niz njih.

Rebeka je bila ispred neke kuće, pozvonila je ali niko nije odgovarao... Ubrzo je došla jedna starija žena koja je rekla:


-Tražite nekoga?!
-Da... Znate li možda gde je žena koja živi u ovoj kući?
-Mene tražite?
-Ne, ne... Tražim...
-Ova kuća je moja!
-Vaša?!
-Da, moja! Šta hoćeš od mene?!
-Od vas ništa. Ali... Zar ovo nije kuća Hasinte Servantes?
-Tražite Hasinutu?
-Da, to je moja majka.
-Znači ti si njena ćerka koja je završila iza rešetaka?
-Kako vi znate za to?!
-Pa to svi znaju... Zbog tebe je Hasinta i otišla iz sela.
-Zbog mene? Što?
-Narod joj nije dao mira... Stalno su upirali prstom u nju kao u majku ubice! Otišla je ona odavde ima blizu 20 godina.
-Znate li možda gde je otišla?
-E to ne znam... Poslednji put sam je videla kad je prodala mom pokojnom suprugu i meni ovu kuću.
-A jel otišla sama odavde?
-Sama? Sa kime bi drugim, nikog nije imala osim tebe.


Rebeka je bila zbunjena, nije očekivala sve ovo... Delovala je zabrinuto.

Miranda je bila u svojoj sobi, došla je Marisa.


-Nemoj mi reći da još uvek nisi ustala iz tog kreveta?!
-Nisam ni ne planiram!
-Miranda... Prestani da izigravaš budalu, život ide dalje i...
-Koji život?! Ovo se više ne može nazvati životom.
-Stvarno ću se naljutiti na tebe ako nastaviš tako da se ponašaš! Vidim da su ti stigla kolica tako da hajde pomoći ću ti da sedneš u njih.
-Neću da sednem u to čudo!
-Naravno da hoćeš! Hajde!


Marisa joj je pomogla da sedne u invalidska kolica.

-Vidiš da nije ništa strašno.
-Lako je tebi to da kažeš kad nisi na mom mestu.
-Miranda, veruj mi da razumem da ti je teško ali... Moraš da se navikneš na novonastale okolnosti. Doktor je rekao da je ovo kod tebe najverovatnije prolazna faza, ali da ćeš morati da ideš na terapije. Ako nastaviš da ležiš tom krevetu i ponašaš se kao malo dete nikad nećeš prohodati! Idem da pozovem Lukasa da mi pomogne da te spustim u dvorište.
-Neću da idem u dvorište!
-Da, hoćeš! Moraš malo da izadješ iz kuće!


Rehina je bila u podrumu, gledala je uplašeno svuda oko sebe... Došla je Norma koja je rekla:

-Zašto si sišla ovde?!
-Ne znam, ne znam... Nora, kao da je juče bilo.- rekla je na ivici suza Rehina
-E pa nije bilo juče! Prošlo je mnogo godina od tada i ne bi trebalo toliko da se potresaš zbog toga.
-Kako da se ne potresam? Pogledaj tu stolicu! Kad je pogledam kao da vidim njega na njoj... Za sve je kriva Rebeka! Ona nas je naterala da to uradimo!
-Ne, dobro znaš da nije bilo tako... Nas tri smo zajedno donele tu odluku i... Šta je bilo bilo je i sada se tu ništa ne može promeniti.
-Ali... Mi nismo htele to da uradimo... Znaš da nismo.
-Dosta! Najbolje da idemo odavde!
-Da, idemo... Ne znam ni zašto sam posle toliko godina ponovo došla u ovu kuću.
-Hajdemo... Ja idem do policijske stanice da prijavim ovaj vandalizam, a ti idi u hotel da se malo smiriš.


Lukas je spustio Mirandu u prizemlje.

-Sekice ja sam te spustio a ko će da te podigne ne znam jer ja idem u teretanu.
-Vidiš Marisa! Kakav je to život kad ja zavisim od nekog?!
-Smiri se... Za početka mislim da bi trebala da razmotriš ideju tvoje mame da predješ u sobu u prizemlju.
-Ja odoh... Marisa, drago mi je što sam te video.- rekao je Lukas, namignuo i otišao
-Jel te on to muva il mi se samo čini?
-Mene? Ne znam, nisam primetila... Ja volim Hektora, verna sam mu i ne obraćam pažnju na druge.
-I Hektor je debil kao i Lukas... Obojica glume neke frajere, lako je to kad su ti roditelji buržuji.
-Nemoj da mi diraš Hektora!
-Videću ja kad te šutne pa kad budeš plakala na mom ramenu.


Rehina je došla na seosko groblje, došla je na grob Bruna Kastra.

-Ni sama ne znam što sam došla na tvoj grob al evo me... Nisi to zaslužio...

U tom trenutku je došla Nora koja je nosila buket cveća.

-Rehina šta ti radiš na Brunovom grobu?!
-Nora... Ja sam samo... Došla sam da posetim tatin grob, pa reko hajde kad sam već tu da posetim i Bruna.
-Čekaj samo da spustim cveće... Žao mi je što nije sahranjen u Meksiko Sitiju da moga češće da mu dolazim na grob.
-Nora, jesi li ga volela?
-Kakvo je to pitanje?! Naravno da jesam! On je Lukasov otac i...
-To što je otac tvog sina ne mora da znači da si ga volela... Dobro znamo kako si se udala za njega. Čekala si Enrikeovo dete i tata te je naterao da se udaš za njega kako bi prikrila svoju sramotu.
-Istina je da ga nisam volela kad smo se venčali, ali vremenom je uspeo je da zadobije moju ljubav. Bio je tako dobar prema meni, prema Leonardu koji nije bio njegov sin, ubrzo smo dobili Lukasa... Taman kad sam ga zavolela i mislila da je on čovek sa kojim ću provesti ostatak svog života on je umro.
-Da, njegova smrt je baš bila iznenadna... Umro je ni manje ni više nego dok je vodio ljubav sa tobom... Fuj!
-Da, doživeo je infarkt dok smo vodili ljubav... Sećam se, njegove poslednje reči su bile: „Volim te“
-Da, on je voleo tebe dok sam ja volela njega.- rekla je u sebi Rehina


Nora je počela da plače.

-Bio je mnogo dobar čovek... Nije zaslužio da ode tako mlad.

Lorensa je vežbala u teretani... Posmatrali su je Hektor i Lukas.

-Misliš da ne mogu?!- rekao mu je Hektor
-Mogu da se kladim da nećeš k*esnuti matorku.
-Ja ti odmah kažem da hoću... U očima joj se vidi želja za mladom piletinom.- rekao je kroz osmeh Hektor i krenuo ka Lorensi


Lorensa je i dalje vežbala, prišao joj je Hektor koji je rekao:

-Čini mi se da ne radiš dobro vežbu.
-Zaista?! A ti si instruktor?
-Možda nisam specijalizovan za te vežbe, al za neke druge stvari jesam.
-Zaista? Samouveren mali, nema šta.


Nora i Rehina su došle u hotel, na ulazu su se srele sa Rebekom. Sve tri su bile iznenadjene.

-Rebeka?!- rekla je Nora
-Šta vas dve radite ovde?!- upitala ih je Rebeka


Kraj 10. epizode
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptySat 21 Apr 2012 - 11:41

11. epizoda

-Ne tičete se!- odbrusila joj je Rehina
-Stani, stani... Sad mi je sve jasno.- rekla je Nora
-Šta ti je jasno?- upitala je Rehina
-Rebeka, sigurno si ti odgovorna za ono što se desilo u kući moje majke!
-Ne znam o čemu pričaš.
-Ne pravi se luda! Pa da, sve je počelo od kada si ti izašla iz zatvora... Sigurno si ti plašila moju majku noću, a onda joj uništila celu kuću.
-Ja u to ni najmanje ne sumnjam.- rekla je po malo nervozno Rehina
-Mislite šta hoćete, ne zanima me!


Rebeka je krenula da ode ali je Nora uhvatila za ruku i rekla:

-Jesi li odgovorna i za nesreću koju je doživela moja ćerka?!
-Već sam ti rekla, misli šta hoćeš!
-Rebeka, pazi šta radiš... Moja deca i moja majka ti ništa nisu uradili, ako si već željna osvete budi hrabra pa udari direktno na mene! Odmah ću ti reći, ne garantujem da ćeš dobro proći.
-Stvarno si glupa ako misliš da me plaše tvoje pretnje.- rekla je Rebeka
-Trebalo bi... Samo ću ti reći jednu stvar, vrati ću ti istom merom. Mislim da si me shvatila šta sam htela da kažem.
-Hoćeš da kažeš da... Ti znaš gde su...
-Da, znam gde su tvoja majka i ćerka!
-Molim?! Rebeka ima ćerku?!- upitala je začudjeno Rehina
-Rebeka, šta god ti uradiš mojoj deci ja ću uraditi tvojoj ćerci... Budi sigurna u to!
-Da se nisi usudila!
-Onda se okani moje porodice i nestani iz mog života! Dosta si mi već zla nanela time što si ubila Rohelia!
-Ja ga nisam ubila! A sad kad vidim da si u stanju da povrediš moju ćerku, sve sam sigurnija da si ga ti ubila!
-Ja rekla da ću da povredim tvoju ćerku?Kad sam to rekla? Rekla sam samo da ću se ponašati prema njoj na isti način kao ti prema mojoj deci... Ako ti ne uradiš ništa protiv njih, neću ni ja protiv tvoje ćerke! Al znaj da na jednu stvar nisam zaboravila, moja ćerka je nepokretna zbog tebe, tako da...
-Pre nego što pipneš moju ćerku ubiću te!

Rebeka je uhvatila Noru za vrat i krenula da je davi. Nora je uspela da je odgurne od sebe. Kad je došla do vazduha gurnula je Rebeku, skočila na nju i krenula da joj lupa šamare. Krenule su da se valjaju po podu, ljudi su polako počeli da se okupljaju. Rehina je pokušavala da ih razdvoji ali joj nije uspevalo.

-Pomozite mi! Razdvojite ih dok ova ubica ne ubije moju sestru.

Konačno su uspeli da ih razdvoje.


-Mislila si da ja ne znam da se bijem! Ovo ti je samo da vidiš da ću braniti svoju porodicu i golim rukama ako treba!- rekla je besno Nora
-Nora smiri se... Ti si jedna dama i nemoj da se spuštaš na njen nivo.- rekla je Rehina
-Ako pipneš moju ćerku ubiću te!- rekla je besno Rebeka
-Isto važi i za tebe!- odgovorila joj je Nora
-Nora dosta! Svi nas gledaju! Hajdemo!


Rehina je povukla Noru koja se zaustavila i rekla:

-Andrea, tvoja ćerka se zove Andrea. A gde se nalazi, to ćeš morati sama da saznaš jer ti ja nikada neću reći!

Nora i Rehina su otišle... Rebeka je ostala da stoji zamišljena.

-Andrea...

Za to vreme Andrea i Pablo su se svadjali.

-Shvati ne želim više da te vidim!
-Ozbiljno... E pa raskinućemo tek kad budeš moja!- rekao je on i gurnuo je na krevet
-Šta to radiš?! Pusti me!
-Misliš da sam bio sa tobom zato što te volim?! Ne, već zato što se po kraju priča da si nevina! Al nećeš biti još dugo!

Krenuo je da joj skida haljinu, medjutim ona je dohvatila flašu sa stola i udarila ga po glavi. On se od udarca onesvestio, a ona je pobegla.

Lorensa i Hektor su u hotelu strasno vodili ljubav.


-Šta?! Već si završio?!- upitala ga je ona
-Pa... Da...
-Tako mi i treba kad idem sa klincem u krevet... Oznojila sam se, razmazala mi se šminka, rasturila frizura i sve to zbog ovog ultra brzog kratkog nazovi seksa? Užas!


On je samo zbunjeno gledao, nije znao šta da kaže.

Nora i Rehina su došle u sobu


-Kako si mogla da se potučeš sa Rebekom na sred ulice?!
-Sigurna sam da je ona odgovorna za ono što se desilo u kući moje majke, kao i za Mirandinu nesreću!
-I ja sam sigurna u to... Zbog čega bi inače Rebeka došla u ovo prokleto selo? Nego, kako to da ima ćerku?
-Lepo, ima ćerku, ne znam šta ti tu nije jasno.
-Kad je rodila?
-Rodila je u zatvoru.
-Ko je otac tog deteta?
-Stvarno ne znam, nisam joj držala sveću.
-A za ono što si rekla da ćeš joj ubiti ćerku... Zar bi stavrno bila u stanju da to uradiš?
-Kakvo je to pitanje?! Naravno da ne, ja nisam ubica. To sam samo rekla da bi je uplašila.
-U redu, vidim da si nervozna i besna... Kako se ne bi istresala na meni odoh kod mame u bolnicu.


Edmudno je bio u restoranu, ubrzo je došao i Salvador.

-Konačno si se setio da dodješ!
-Izvini, bila je gužva.
-I šta je bilo sa „Infiernom“?
-Otvara se ponovo večeras.
-Ne znam ko je mogao da nas prijavi da se unutar diskoteke trguje drogom?!
-Ne znam ni ja, ali očigledno medju našim ljudima postoji izdajica... Sreća pa nas nisi povezali sa tim, već se završilo na tome da su prodavali drogu bez našeg znanja.


Soledad, koja je i dalje u bolnici, je pričala sa nekim muškarcem.

-Jesi li razumeo šta treba da uradiš?!
-Jesam, a sad mi dajte pare!
-Pare? Nemam pare.
-Mora da se šalite samnom... Zar ste mislili da ću za džabe da vam odradim taj poslić?
-Pa mi smo stari drugari... U redu, vidim da nema ništa za džabe... Evo ti ovaj prsten, veruj mi da je vredan.


U tom trenutku je ušla Rehina.

-Mama došla sam da...
-Idem ja sada.- rekao je muškarac sa kojim je Soledad sklopila poslić i otišao
-Mama, ko je ovaj čovek?
-To je jedan moj ortak.
-Ortak?! Mama kako se to izražavaš... Ovaj tip u najmanju ruku izgleda kao lopov.
-Mislim da se pored ostalih poslova i time bavi.
-Pobogu kakve ti veze imaš sa njim?!
-Platila sam ga da mi odradi jedan poslić.
-Nisi valjda ponovo...?
-Ne, ne... Ovaj put nije ona u pitanju. Platila sam mog ortaka da polomi prokletu ženturaču zbog koje sam u bolnici.
-Mama!
-Šta je?! Čist račun duga ljubav. Ne mogu da joj ostanem dužna.


Rebeka je bila u svojoj sobi.

-Kako je prokleta Nora saznala da imam ćerku?! Moram da je nateram da mi kaže gde se nalazi.

Nora je izlazila iz policijske stanice, srela je Braulia.

-Dobar dan gospodjo.
-Dobar dan... Kako ste? Kako je vaša ruka?!
-Dobro je, ne boli me više.
-Baš mi je drago... Sreća pa niste zadobili veće povrede.
-Gospodjo vi ste beše iz prestonice?
-Da, što?
-Znate, planiram da se preselim tamo i... Ako bi ste mogli da mi pomognete kad dodjem da nadjem neki posao.
-Naravno... Evo vam moja vizitkarta pa ću videti da vam nadjem neki posao. Samo mi se javite kad stignete u Meksiko Siti.


Nedaleko od njih su stajale neke starije žene.


-Zašto li ova gospodja priča sa ovim ludakom što je ubio svoju ženu i ćerku?!

Kraj 11. epizode
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptySun 22 Apr 2012 - 12:05

12. epizoda

-Eto imate moju vizitkartu pa me pozovite. Ja sad idem jer žurim.

Lukas i Hektor su bili u kafiću.

-Ne verujem da si je k*snuo! Hoću dokaze!
-Kako misliš da ti dokažem?
-Pa ne znam... Što vas nisi slikao?
-Ma daj... Kako si mislio to da uradim? Trebao sam da joj kažem e aj se nemesti da te slikam. Ako hoćeš veruj mi ako nećeš baš me briga.
-U redu ajde da ti poverujem... Kako je bilo?
-Odlično... Matora je živa vatra u krevetu.

Miranda je bila u dnevnoj sobi.

-I sad ja moram da čekam Lukasa da dodje da bi me odneo u sobu. J*bem ti ja ovaj život! Izgleda da ću ipak morati da se preselim u sobu u prizemlju.

Začulo se zvono. Došla je Margarita koja je otvorila vrata, to je bila Renata.


-Zdravo Miranda, došla sam ti malo u posetu.
-Konačno si se setila... Nisi me ni jednom posetila dok sam bila u bolnici.
-Imala sam puno obaveza. Kako si ti?
-Šta misliš kako mogu da budem?! Očajna sam, eto tako sam!
-Opusti se, sve će biti u redu.
-Dosta mi je više da slušam istu priču... Svi mi govore da će sve biti u redu, a šta ako ne bude?!
-Auuuuu al smo raspoloženi. Nemoj da se istresaš na meni jer ja nisma kriva za to što ti se desilo.
-U pravu si, izvini. Znaš, razmišljam da je sve ovo kazna za Leonardovu smrt.
-Naravno da nije, ne lupaj gluposti.
-Sve bi bilo tako drugačije da sam ga ja pazila tog dana, da se nisam napila...
-Miranda, ako je neko kriv za smrt Leonarda onda je to tetka koja nikako nije želela da shvati da je on bolestan i da ne može da živi istim životom kao i mi. Njemu nije bilo mesto na toj žurci.


U tom trenutku je došla Jolanda koja je rekla:

-Šta ova mala radi ovde?!
-Jaooo evo dosadne babetine.- rekla je Renata
-Možda je tvoja baba, ona k*rva Soledad, dosadna ali ja nisam! Šta ćeš ti ovde?!
-Bako, Renata je moja sestra i...
-Tvoja sestra?! Nije ona tebi ništa! Ona je unuka žene koja mi je preotela tvog dedu, ćerka onog kopileta i...
-Znate šta dosta mi je vaših uvreda! Šta ste vi umislili da se pa tako pričate?!- rekla je besno Renata
-Ja sam jedna uvažena dama.
-Vi?! Hahahaha... Vi ste jedna okorela kockarka, eto šta ste!
-Pa i tvoja baba se kocka, šta više nekad smo to zajedno radile, sve dok ona nije bacila oko na mog muža! I dalje se pitam gde mi je bila glava kad sam se združila sa tom ženturačom i pustila je u moju kuću.
-Pa niko vam nije kriv što niste znali da zadržite muža i što je moja baka lepša od vas.
-Ona lepša od mene? Mala, ti hoćeš da ja umrem od smeha... Hahaha.. Ma ja sam za nju i sada u ovim godinama, izmislila lepotu.
-Miranda, zaista ne mogu više da slušam tvoju babu, tako da odoh. Čujemo se.


Rebeka je išla ulicom, ugledala je nekog čoveka.

-Pedro! Pedro!
-Meni se obraćate?- upitao je on
-Da, tebi... Zar me ne prepoznaješ? To sam ja, Rebeka Servantes.
-Rebeka?!
-Da, Rebeka...
-Ali zar ti nisi...
-Izašla sam iz zatvora.
-Otkud ti u selu?
-Došla sam zbog... Ma nebitno... Nego, ne misliš da bi trebalo da mi objasniš neke stvari.
-Misliš na...
-Mislim da to da se nisi pojavio na sudjenju. Ti si jedini koji je mogao da me spasi zatvora a to nisi učinio.
-Znam da ti nisi ubila Rohelia... Nisi mogla to da uradiš jer si u tim trenutcima bila samnom u mojim kolima gde smo vodili ljubav.
-Da, bila sam celo veče sa tobom... Onda smo otišli do WC-a, tj. ja sam ušla da popravim šminku, a ti si ostao ispred... Unutra sam zatekla mrtvog Rohelia, nesvesno sam uzela pištolj u ruke i... U tom trenutku je ušla Rehina koja je počela da viče da sam ga ubila... Zbog čega se nisi pojavio na sudu i svedočio u moju korist?
-Zbog toga što su mi pretili da će me ubiti.
-Molim?! Ko?!
-Ne znam... Dan pred sudjenje mi je stigla preteća poruka u kojoj je pisalo da će me ubiti ako svedočim u tvoju korist. Ja sam se uplašio i... Prvo što mi je palo na pamet je bilo da pobegnem negde daleko što sam i učinio.
-Sigurna sam da ga je ubila Nora ili Rehina... Možda pre Rehina, jer ona je ta koja je „slučajno“ ušla za mnom u WC. Mada Rehina je previše plašljiva i slaba, nije ona u stanju to da uradi... Sigurna sam da je Nora ubica, a da je Rehina prikrivala.


Za to vreme Roberto i Dolores su se svadjali.

-Ne mogu da verujem da su te otpustili! Šta ćemo sad da radimo?!
-Ne znam... Ne znam ni zbog čega su me otpustili.
-Otpustili su te zbog toga što si alkoholičar! Eto zbog toga su te otpustili!

U tom trenutku je došla Marisa koja je rekla:

-Zašto se ponovo svadjate?!
-Zbog toga što su otpustili tvog oca!
-Tata, zašto su te otpustili?
-Zato što je alkoholičar!
-Dosta Dolores, prekini da me napadaš!- rekao je Roberto i opalio joj šamar
-Tata!- uzviknula je Marisa
-Samo ti je još ovo falilo da uradiš... Ovo je kap koja je prelila čašu... Samo da znaš da ću već sutra podneti zahtev za razvod! Dosta mi te je više, smučio si mi se!
-Dolores, nisam hteo... Iznervirala si me...
-Nerviraš ti mene već godinama u nazad svojim opijanjima! Ovo je kraj! Želim da već danas odeš iz kuće!
-Ali mama..
-Ali ništa! Dosta mi ga je više!


Renata je vozila kola, u jednom trenutku je naglo zakočila:

-Nadam se da se nikada neće saznati kako je zaista umro Leoanrdo.

Nora i Rehina su bile hotelskoj u sobi.

-Znači ti se sutra vraćaš u Meksiko Siti?- upitala je Rehina
-Da, nemam više šta da radim ovde... Majstori će u toku dana srediti maminu kuću, tako da sutra rano ujutru idem... Revija se bliži, a već danima nisam otišla u modnu kuću. Hoćeš ti još ostati ovde?
-Još sutra hoću sigurno, mama prekosutra izlazi iz bolnice pa moram da vidim šta ću sa njom... Najverovatnije ću morati da je dovedem da bude kod mene kući dok ne skine gips.
-Jao jadna ti, odnosno jadne mi... Majke će nam biti u kući, a obeme je pored toga što su delile tatu, zajedničko to da su nepodnošljive.
-U pravu si... Al svejedno jedva čekam da odem iz ovog sela, boravak u njemu me neprestano podseća na ono što smo uradile.
-Rehina, prestani da razmišljaš o tome.
-Ne mogu, jednostavno ne mogu... Kad god sam u ovom selu plašim se da bi neko mogao da sazna da...
-Ćuti! Ne pričaj na glas nikada o tome!
-Nora, mi smo ubice... Ubile smo ga.


Kraj 12. epizode
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 23 Apr 2012 - 8:02

13. epizoda

-Prekini Rehina! Zašto od kada smo došle ovde neprestano pričaš o tome?!
-Nismo trebale to da uradimo... Rebeka je kriva, to je bila njena ideja!
-Da, bila je njena ideja al mi smo rado prihvatile da je sprovedemo u delo.
-Mi nismo htele da ga ubijemo, znaš da nismo ali... Situacija je izmakla kontroli i...
-Dosta više, ne želim da pričam o tome!

Pao je mrak. Lorensa se spremala za spavanje.

-Zašto ne mogu da prestanem da razmišljam o onom balavcu?

Došao je Edmundo koji je legao pored nje i rekao:


-Gde si bila ceo dan?
-Bila sam u šopingu.
-Zašto ti je bio ugašen telefon?!
-Ispraznila mi se baterija.


Edmudno je krenuo da je ljubi i skida joj spavaćicu.

-Edmundo stvarno nisam raspoložena za to... Užasno me boli glava.
-Tebe uvek boli glava... Nemoj posle da se buniš kad budem tražio van kuće ono što mi ti ne daš u njoj!
-Nemoj da mi pretiš! Jer isto tako i ja mogu da nadjem mladjeg i boljeg od tebe! Shvati da ja nisam stvar sa kojom možeš da vodiš ljubav kad god to poželiš... I ja sam mnogo puta imala želju za seksom, a ti si tada bio umoran!


Svanulo je... Miranda i Jolanda su bile u dnevnoj sobi.

-Drago mi je što si se urazimila i odlučila da predješ u sobu u prizemlju.
-Nemam drugog izbora... Ne mogu po ceo dan da čekam Lukasa da me spusti ili podigne niz stepenice.


U tom trenutku je došla Nora.

-Kćeri stigla si?
-Da, stigla sam... Miranda, drago mi je što si odlučila da izadješ iz sobe.
-Ne moraš da glumiš požrtvovanu majku, znam da ti nije stalo do mene i da bi volela da sam poginula u onoj nesreći.
-Ne lupaj gluposti! Uprkos tome što je Leonardo mrtav tvojom krivicom, ti si moja ćerka i ja te volim.
-Kakva bi tek bila prema meni da me ne voliš.
-Znaš šta Miranda, stvarno sam umorna i nisam raspoložena da se svadjam sa tobom. Odoh u svoju sobu!
-Nora stani!- uzviknula je Jolanda
-Šta je bilo mama?!
-Nisi mi rekla šta je bilo sa mojom kućom.
-Porazbijali su ti sve prozore, nameštaj su porušili... Al ne brini se, majstori su juče sve sredili. Slobodno možeš da se vratiš kući.
-A neeeeee... Nisam luda, vidiš da neko hoće da me ubije. Ipak ću ostati neko vreme kod vas.
-Super, samo si mi ti falila.- promrmljala je Nora
-Nešto si rekla draga?
-Ništa, ništa... Baš mi je drago što ostaješ kod nas.


NEKOLIKO DANA KASNIJE

Nora i Hose su bili u modnoj kući.


-Siguran sam da nećemo stići sve da završimo. Revija je za dva dana a mi imamo još dosta posla... A i ti si baš našla kad da ideš u tu selandru...
-Hose opusti se, sve će biti u redu.
-Da se opustim, nema šanse! Šta ako ne stignemo da...?
-Stići ćemo sve... Preuveličavaš, nema tu još mnogo posla.


U tom trenutku je dotrčala jedna radnica.

-Gospodjo Nora! Gospodjo Nora!
-Lety šta je bilo?!
-Ne možete da zamislite šta se desilo!
-Šta se desilo?!
-Neko je noćas uništio sve modele za reviju.
-Molim?!
-Ne, ovo se ne dešava... Strefiće me nešto... Lety, draga, reci da se šališ.- rekao je Hose
-Ko je to uradio?!- upitala je besno Nora
-Ne znam... kada sam stigla zatekla sam sve modele iscepane, pobacane po podu...
-Norita šta ćemo sada da radimo?- upitao je Hose
-Ne znam, ne znam... Za početak hajde da vidimo u kakvom su stanju modeli i da li nešto može da se spasi.

Za to vreme, Jolanda koju je Rehina dovela kući, se dosadjivala... Sedela je u dnevnoj sobi i čitala novine. Došla je Renata.

-Konačno si se probudila! Mislila sam da ću umreti od dosade.
-Bako ako misliš da ću ja da te zabavljam zaboravi, idem sa drugaricama u klub.
-U klub? Ovako rano, zar se u te diskoteke ne ide noću?
-Mislila sam na sportski klub... Znaš bazeni, teniski tereni, teretana, kafići...
-Aaaa... Mogu li ja sa tobom?
-Naravno da ne!
-A zašto? Sigurna sam da tamo idu i starije dame.
-Pa da, idu ali... Ti nikog ne poznaješ a ja ne mogu tamo da sedim sa tobom... A i kako misliš da ideš sa tim gipsom?
-Aaaa... Imam ja moja kolica. Ne moraš ti da budeš samnom, naći ću ja sebi društvo. Samo me molim te izvedi iz ove kući jer ako ni od čega drugog umreću od dosade.
-U redu, ali ako ne nadješ nikog ja te neću vraćati kući. Moraćeš da se vratiš taksijem!
-Ma naći ću ja neku zaludnu babu... A možda nadjem i neku dobru priliku za udaju. Nikad se ne zna gde te čeka onaj pravi.
-Jao nikad se nećeš promeniti... Ne misliš valjda ponovo da se udaješ?
-Naravno da mislim... Samo ako se ukaže dobra prilika, znaš već koje uslove mora da ispunjava...
-Znam, znam... Rekla si mi to već milion puta. Mator, bolestan i bogat.
-Baš tako... Ne znam zašto ne shvatate da ja to radim za vaše dobro... Što više muževa nasledim to ću vam više para ostaviti kad umrem, što se nadam neće biti skoro.
-Ma šta ćeš nam ti ostaviti, sve što naslediš od svojih muževa ti prokockaš. Jedino što možemo da nasledimo od tebe su kockarski dugovi.
-Kad si već kod kocke, nadam se da ću u tom klubu naći nekog da raspalim koju partiju poker.


Miranda i Marisa su bile u dnevnoj sobi.

-Ne, već sam ti rekla da ne želim da idem u klub- rekla je Miranda
-A ja sam ti već rekla da idemo... Moraš malo da izadješ iz kuće.
-Šta ću ja tamo da radim? Ne mogu da plivam, ne mogu d aigram tenis... Ne mogu ništa.
-Možemo da sedimo i pijemo piće... Ajde idemo.
-U redu, ajde idemo.


U tom trenutku je sa sprata sišla Jolanda koja je rekla:

-Sasvim slučajno sam čula šta ste pričale... Nisam htela, ali bila sam tu u prolazu... Mogu li i ja sa vama u klub?
-Bako šta ćeš ti da radiš u klubu?
-A šta ćete vi da radite tamo?
-Ništa posebno.
-Pa i ja ću da radim sa vama ništa posebno. Sačekajte me, idem samo po torbu.


Rebeka je doručkovala, došla je Lorensa.

-Tako je bilo lepo ovih par dana dok nisi bila tu.
-E pa vratila sam se.
-Nažalost.
-Lorensa, bolje me ne nerviraj jer ako ja progovorim...
-Šta možeš ti to toliko strašno da kažeš o meni?! Nas dve smo uradile istu stvar u prošlosti... Ti si molila Roberta za ljubav, a ja Rohelia.


Kraj 13. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 23 Apr 2012 - 8:30

Super thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyTue 24 Apr 2012 - 8:37

14. epizoda

-Ne, ja nisam molila Roberta... Kada me je ostavio zbog proklete Nore ja sam otišla iz San Nikolasa i započela novi život. A ti si ta koja jemolila Rohelia za ljubav prvo dok je bio u braku sa Rehinom, onda kad je bio u braku sa Norom...
-Ućuti! Ne želim da te moj sin ili Edmundo čuju!


Miranda, Jolanda i Marisa su bile u klubu.

-Svidja mi se ovaj klub, šteta što nisam ponela kupaći.
-Bako ne bi se valjda skinula u kupaći?
-Zašto da ne... Ja sam jedna dobrodržeća gospodja.


U tom trenutku su došle Renata.

-Miranda, nisam znala da ste i vi ovde.
-Marisa me je nagovorila da dodjem. Jesi li ti sama? Ako hoćeš sedi kod nas.
-Nisam sama... Dogovorila sam se da se nadjem sa nekim drugaricama, a i samnom je krenula...

U tom trenutku je došla Soledad.

-Renata zašto me nisi sačekala, rekla sam ti da idem samo... Jaoooo pa koga ja to vidim. Pa to je Jolanda zvana leš.
-Otimačice muževa podsetiću te da smo isto godište.
-Moguće... Al ja sam se za razliku od tebe negovala celog života skupim kremama, zato ti sad izgledam kao ćerka.
-Pored toga što si k*rva, sad si još i skrenula. Ti izgledaš bolje od mene... Hahahaha... Pa ja sam za tebe izmislila lepotu.
-Ti za mene izmislila lepotu? Zbog čega te je onda muž šutnuo zbog mene?!
-Jednu ti stvar nikako ne mogu osporiti, u krevetu si verovatno bolja od mene...Ne mogu ja da se takmičim sa jednom profesionalkom kroz čiji krevet je prošlo ko zna koliko njih.
-Prestanite da se svadjate, svi nas gledaju!- rekla je Miranda
-Neka gledaju i neka slušaju... Ja sam mislila da je ovo otmeno mesto. Da sam znala da puštaju kojekakve k*rve ne bi ni došla!- rekla je Jolanda
-Ma koga si ti bre nazvala k*rvom!- rekla je besno Soledad
-Tebe!

Soledad je prosula čašu vode Jolandi u lice.

-Koga bre ti polivaš?! Sad ćeš da vidiš!

Jolanda je skočila na Soledad i krenule su da se čupaju. Svi su se okupili i gledali tuču.

-Renata šta samo gledaš i smeješ se, razdvoji ih!
-Ti mene da nazoveš k*rvom! Sad ću da te ubijem!- rekla je Soledad


Soledad je povukla Jolandu za kosu, odnosno periku koja joj je u tom trenutku spala.

-Jao pa ti si ćelava! Fuuuuj!
-Vrati mi moju kosu!
-Neću! Nek svi vide da si ćelava! Hahahaha... Ćelavaaaaa!
-Miranda reci joj da mi vrati periku!
-Donja Soledad, molim vas vratite mojoj baki periku.
-Neću! Ona je rekla da sam k*rva sad nek ide ćelava kući!
-U redu ja ću da idem ćelava, al ti nećeš nikgde ni otići odavde jer ću te ubiti!

Jolanda se zaletela i gurnula Soledad u bazen, a potom je skočila za njom i krenula da je davi.

-Renata! Marisa! Šta čekate?! Jel hoćete da se zaista poubijaju?!
-Bako prestani da me blamiraš! Izlazi iz tog bazena!- vikala je Renata

Nora i Hose su bili u modnoj kući.

-Ne, ne možemo da odložimo reviju... Konkurencija ne sme da izbaci novu kolekciju pre nas!
-Moramo da odložimo reviju, jer jednostavno svi modeli su uništeni.
-Možemo da radimo ova tri dana bez prestanka i...
-Ni tada ne bi smo stigli sve da pripremimo.
-Ali Noritaaaaaaaa... Ko nam je ovo uradio?!


U tom trenutku je došao policajac.

-Jeste li izvršili uvidjaj?!- upitala je Nora
-Jesmo.
-I jel možemo da saznamo ko je ovo uradio?
-Nažalost ne... Osoba koja je ovo uradila se potrudila da ne ostavi svoje otiske.
-Ali kako je neko mogao tek tako da udje u modnu kuću, vrata nisi odvaljena...
-Sve to ukazuje na činjenicu da je ovo uradio neko ko ima ključeve modne kuće... Jer pored toga što nije obio vrata, isključio je video nadzor.


Obezbedjenje je uspelo da razdvoji Jolandu i Soledad.

-Ona je sve započela!- vikala je Jolanda
-Nije istina! Ona je prva počela!- vikala je Soledad
-Ne laži crna udovico!
-Ako sam ja crna udovica ti si ćelavi leš!- rekla je Soledad
-Ućuti k*rvo!
-Dosta! Prestanite obe! Ponašate se kao mala deca!- rekla je Miranda
-Miranda, vidi šta mi je uradila sa perikom. Sada ću da ličim na očerupanu kokošku!
-Hahahaha... Očerupana kokoška!- rekla je Soledad
-Bolje idi da ti zalepa taj plastični nos što sam ti razbila!- rekla je Jolanda
-Bako jel te bolni nos?- upitala je Renata
-Boli, al mene će to da prodje a ona će zauvek da ostane ćelava!
-Ja ću da kupim novu perku, još lepšu od ove!
-Bako kupićeš novu periku! Šta više idemo odmah da je kupimo, samo krenimo odavde! Marisa pokuši sve naše stvari.
-Crna udovico!- dobacila je Jolanda
-Ćelava!- uzvratila je Soledad
-Prekini bako! Već si me dovoljno izblamirala!_ rekla je Renata
-Ja te izblamirala?! Trebala bi da se ponosiš na mene. Zar nisi videla kako sam je prebila?!
-Ti nju prebila? Čini mi se da je obrnuto, tebi je razbijen nos a ne njoj.
-Nebitno... Važno je da su svi videli da je ćelava.
-A koga pa briga to što je matora Jolanda ćelava?
-Ne nazivaj je matora, nažalost istina je da smo isto godište. Al ja se bolje držim, jel tako?
-Tako je, tako je.... Bože zašto mi je ovo trebalo? Zašto sam je povela samnom?


Salvador je izlazio iz zgrade u kojoj je živeo, došao je na parking gde je zatekao razbijeno staklo na njegovim kolim.

-Šta je ovo?! Ko je ovo uradio?!

Na sedišti je ugledao kamen uvijen u papir. Uzeo je papir na kome je pisalo: „Platićeš za sve što si uradio. Tvoj zločin neće proći nekažnjeno!“

Kraj 14. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyWed 25 Apr 2012 - 1:41

thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyThu 26 Apr 2012 - 6:14

15. epizoda

-Nije se valjda ponovo vratila... Samo mi ta ludača fali!

Rebeka se presvlačila, nije primetila da je ostavila odškrinuta vrata od sobe... Pored sobe je prilazio Gustavo koji se zaustavio kad je ugledao Rebeku.

-Jeste da može da mi bude majka, ali stvarno izgleda fenomenalno.

Miranda i Jolanda su stigle kući.

-Zašto me niste pustili da je ubijem?!
-Bako prestani da dramiš. Bolje razmisli o tome šta ćeš reći mami kad sazna za ovo što se desilo.
-Nemam nameru da se ja njoj pravdam, ja sam nju rodila a ne ona mene.


U tom trenutku je došla Nora.


-Nora odmah ću ti reći da...
-Mama uopšte nisam raspoložena za tvoje glupsoti! Neko mi je uništio sve kreacije za novu kolekciju zbog čega sam morala da odložim reviju.
-Baka se potukla u klubu sa Soledad.
-Molim?!
-To što si čula... I odmah ću ti reći da neću dozvoliti da me napadaš! Ona je prva počela, rekla mi je da sam leš. Jel tako Miranda?
-Jeste, al isto tako si i ti nju nazvala k*rvom i crnom udvicom.
-Pa nisam ništa slagala. Al ona jeste, kako ja mogu biti leš kad sam živa?
-Bako ako nisi razumela šta je htela da ti kaže ja mogu da ti prevedem.
-Razumela sam, razumela sam... Nisam glupa!
-Mama, uopšte nisam raspložena da rešavam tvoje probleme sa Soledad. Obe imate dovoljno godina da znate šta radite! Odoh u svoju sobu i molim vas nemojte da me uznemiravate!
-Nisam ti rekla da sam joj razbila nos!- uzviknula je Jolanda
-Baš me briga!- rekla je Nora i otišla


Rehina je bila kod kuće, došle su Renata i Soledad kojoj je bio zavijen nos.

-Mama šta ti se desilo?!
-Prokleta Jolanda mi je razbila nos!
-Jolanda?! Gde si ti uopšte videla Jolandu?!
-Baka me je zamolila da je povedem samnom u klub, tamo smo srele Mirandu i Jolandu... Šta se dalje desilo mislim da možeš da predpostaviš.
-Jesi li bila kod doktora?!
-Valjda vidiš da jesam. Doktor je rekao da nije ništa strašno i da će me proći za par dana. Nego, Rehina od sada imam novi nadimak za Jolandu... Više nije samo leš, sad je ćelavi leš.
-Zašto ćelavi?!
-Kako misliš zašto? Ša zato što je ćelava! Skinula sam joj periku pred svima dok smo se tukle!
-Mama, trebala si da vidiš taj šou... Njih dve se čupaju u bazenu, htela sam u zemlju da propadnem.

Lukas je izlazio iz tržnog centra, na vratima se sudario sa nekim dečkom.

-Zdravo Lukase.- rekao je Karlos
-Sklanjaj mi se sa očiju p*derčino!
-Nisi mi to govorio one noći.
-Te noći si me drogirao i... Desilo se to čega se hvala Bogu ne sećam.
-Možemo da ponovimo ako želiš?
-Ti izgleda baš želiš da ti razbijem facu?!
-Čemu nervoza, opusti se... Ako želiš da to ponovimo slobodno me pozovi.- rekao je Karlos i otišao


Dolores i Marisa su bile kod kuće.

-Ne razumem kako možeš da budeš tako mirna, već danima ne znamo gde je tata.
-Ni ne zanima me gde je!
-Šta ako mu se nešto desilo?!
-Svejedno mi je šta je sa njim.
-Kako možeš to da kažeš?! Gde li je mogao da ode?! On nema prijatelje, nema pare kod sebe...


Rebeka je išla ulicom, u jednom trenutku je prosojak uhvatio za ruku i rekao:

-Dajte neki dinar...
-Roberto?! Roberto jesi li to ti?!
-Rebeka?!
-Ne mogu da verujem na šta si spao... Bio si jedan od najuglednijih i najmoćnijih ljudi a gledaj sada.
-Sve sam izgubio, sve...
-Drago mi je zbog toga! Mogli smo da budemo srećni, al ti si se razveo od mene zbog proklete Nore!
-Ti si bila dobra žena ali ja te nisam voleo. Voleo sam nju. Nora je bila moja prva i jedina ljubav.
-Vidiš gde si zbog te ljubavi završio! Na ulici prosiš za hleb. To si i zaslužio!- rekla je Rebeka i otišla


Nora je bila u svojoj sobi.

-Sigurna sam da je Rebeka odgovorna za sve ovo! Prokletnica se neće smiriti dok me ne uništi! A tako je bilo dobro dok je bila u zatvoru, zašto je uopšte morala da izadje iz njega?!

Zazvonio je telefon. Nora se javila.

-Halo... Hulio odavno nisi zvao, skroz si zaboravio na nas.

Pao je mrak. Hose je bio u svom stanu... Izležavao se u kadi prepunoj pene i ispijao šampanjac.

-Nora, kad bi samo znala ko sam ja... Al još uvek nije došao trenutak da to saznaš. Živeli za propalu kolekciju!

Za to vreme Nora i njena porodica su večerali.

-Znači Hulio i Anhela sutra stižu?!- upitala je Miranda
-Da, Hulio me je zvao danas da mi to kaže.
-Čudo to da se odjednom vraćaju... Ja sam mislio da će ostati da žive u Majamiju.- rekao je Lukas
-Ne znam zbog čega su odlučili da se vrate, verovatno imaju svoje razloge.- rekla je Nora
-Ja ne razumem zbog čega si ti uopšte odgajila Hulia kada ti on nije ništa.- rekla je Jolanda
-Mama mnogo puta smo već raspravljale o tome. Svi dobro znate da ja nikada nisam pravila razliku izmedju Hulia i moje ostale dece. Hulio je Brunov sin, brat od Lukasa...
-Polubrat!- rekao je Lukas
-U redu, polubrat... Ja sam Hulia oduvek volela kao da je moj sin.
-Ne, nisi ga volela kao sina. Jer da si ga volela kao sina ne bi...
-Mama prekini!
-Bako šta si htela da kažeš?!
-Ništa, samo sam... Nebitno, bolje da ćutim.


Nora je besno pogledala u pravcu svoje majke.

Rehina i Renata si večerale.


-Znači Hulio i Anhela se sutra vraćaju?
-Da... Miranda mi je to rekla kad smo se čule malopre.
-Zanimljivo... Zbog čega li su odlučili da se vrate?
-To ne znam... A gde je tata?
-Snima na lokaciji.
-Mama, ne čini ti se da u poslednje vreme previše sinima na lokacijijama i to noću... Koliko sam ja gledala onu njegovu seriju nisam ga videla ni u jednoj sceni noću na lokaciji.
-Šta hoćeš time da kažeš?
-Jesi li pomislila možda na to da te tata vara?
-Renata, kakve to gluposti pričaš?!


Svanulo je...Nora je doručkovala pored bazena. Došla je Margarita koja je rekla:

-Gospodjo zovu vas iz policije.
-Iz policije? Šta li se sad desilo?


Nora je uzela telefon i rekla:


-Da, Leonora Madrigal je na vezi... Molim?! Kako je Hulio?! Jel živ?!

Kraj 15. epizode


Osvaldo de Leon- Karlos
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyThu 26 Apr 2012 - 9:08

thumbup
Samo ko je Anhela?
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 30 Apr 2012 - 13:12

16. epizoda

-Odmah dolazim u bolnicu!
-Gospodjo, nešto se desilo?- upitala je Margarita
-Na aerodromu su upucali Hulia, moram da idem u bolnicu. Reci ostalima šta se desilo.
-Hoću, a vi nam javite kako je Hulio.


U ogromnoj kuću, u mračnoj sobi, na krevetu je ležao stariji čovek... U sobu je ušla Dolores koja je rekla:

-Gospodine Antonio rekli su mi da želite da razgovarate samnom.
-Da, moram da razgovaram sa tobom o nečemu veoma ozbiljnom.
-O čemu se radi?
-Lolita, ti znaš da mi nije ostalo još puno vremena i... Želim da te zamolim za jednu veliku uslugu.
-O kakvoj usluzi je reč?
-Želim da te zamolim da se udaš za mene.
-Molim?! Ali... Ja sam udata.
-Znam da više ne živiš sa onim alkoholičarem od tvog muža.
-Kako vi to znate?!
-Uz pomoć para može sve da se sazna.
-Da, istina je da ne živimo više zajedno ali ja sam i dalje u braku sa njim.
-Ne postoji problem koji parama ne može da se reši... Sve što ti trebaš da kažeš je da, ostalo prepusti meni.
-Ali zbog čega želite da se udam za vas?
-Zbog toga što želim da ti budeš moja udovica i naslednica.
-Molim?!
-To što si čula... Znaš da mi zbog ove proklete bolesti nije ostalo još dugo vremena. A i sama znaš da Salvador jedva čeka da umrem kako bi me nasledio, ja ne želim da mu priuštim zadovoljstvo da uživa u parama koje sam ja teškom mukom zaradio.
-Ali zbog čega biste meni ostavili vaše bogatstvo, ja vam nisam ništa.
-Ni Salvador mi nije ništa!
-Istina je da nije vaš biološki sin, ali on je sin vaše pokojne supruge, vi ste ga odgajili...
-Da, ja sam sve to uradio a on ne zna da mi kaže ni hvala. Zbog toga i želim da ga kaznim. A to ću učiniti tako što će dan koji je on sa radošću toliko čekao, postati najgori dan u njegovom žvotu. Lolita ako pristaneš da se udaš za mene sve ovo će veoma brzo biti tvoje.


Dolores je pogledala oko sebe i rekla:

-Pristajem... Pristajem da se udam za vas, ali sumnjam da će mi Roberto dati razvod.
-To prepusti meni.

Nora je stigla u bolnicu, raspitivala se kod bolničarke o Hulievom stanju. U tom trenutku je došla Anhela.

-Nora!
-Anhela, šta se desilo? Ko je pucao i Hulia?
-Ne znam... Sve se tako brzo odigralo. Začuo se pucanj, on je pao... Ne znam ko je pucao, nisam videla.
-Bolničarka mi je rekla da još uvek operišu Hulia? Jesu li tebi rekli nešto o tome kako je?
-Nisu, ali izgubio je dosta krivi i u teškom je stanju. To mi je rekao doktor pre nego što su ga uveli u operacionu salu. Posle me je policija odvela u kafeteriju gde su me do sada ispitivali.


Jolanda je bila u svojoj sobi, gledala je sliku svog pokojnog supruga.

-Bednik kao što si ti i zaslužuje da bude mrtav! Istina je da sam ti ja malo pripomogla da odeš na onaj svet, al ne kajem se.

U tom trenutku je u sobu ušla Miranda.

-Upucali su Hulia!
-Molim?!
-Upicali su Hulia na aerodromu, moramo da idemo u bolnicu!
-Zašto bi ja išla u bolnicu kad on meni nije ništa?
-Ne mogu da idem sama, moraš da mi pomogneš da udjem-izadjem iz taksija.
-U redu, u redu... Ići ću sa tobom!


Rehina je izlazila iz tržnog centra, na stepeništu je ugledala pijanog Roberta koji prosi.


-Roberto?
-Nora, Nora...
-Ne, ja nisam Nora, ja sam Rehina.
-Ne, ti si Nora.
-Zar je moguće da čak ni posle toliko godina nisi preboleo Noru?!
-Sve sam izgubio... Pare, ženu, ćerku... Sve! Rehina, možda je to kazna za ono što smo uradili.
-Mi nismo ništa uradili!
-Jesmo, znaš da...
-Ćuti... Ne znaš šta pričaš.
-Znam...
-Mislim da je najbolje da ga smestim u neku ustanovu, jer ako ga sretne neko drugi može da mu ispriča šta smo uradili.- rekla je u sebi Rehina


Nora i Anhela su bile u čekaonici. Došao je doktor.

-Doktore, kako je Hulio.- upitala je zabrinuto Nora
-Neću da vas lažem. U teškom je stanju i šanse da preživi su veoma male.


U tom trenutku su došle Miranda i Jolanda.

-Margarita nam je rekla šta se desilo. Kako je Hulio?- upitala je Miranda
-Loše... Doktor nam je upravo rekao da je u teškom stanju.- rekla je Nora
-Zna li se ko je pucao u njega?- upitala je Jolanda
-Nisam još uvek pričala sa policijom, al nadam se da imaju neke informacije.


Edmundo i Salvador su bili u teretani.

-Matori Antonio još uvek nije umro?
-Ne, ali pitanje je dana kada će se to desiti i kada ću ja postati vlasnik njegovog bogatstva.
-Još kad se oženiš sa Norom i opelješiš je, pa ti ćeš postati milioner.
-Znaš, u početku mi je bio plan samo to, da joj uzmem pare ali... Čini mi se da sam se dok sam sprovodi svoj plan zaista zaljubio u nju.
-Ma daj molim te, može majka da ti bude.
-Ne preteruj sad... A i šta bi ti dao da tvoja Lorensa izgleda kao Nora. Mislim da je za mene najbolje da se oženim Norom, i ubedim je da prepusti meni rukovodjenje njenim bogastvom. Tako ću imati obe stvari, Noru i njene pare.


Nora je stajala naslonjena na zid, izdvojena od ostalih. Prišla joje je Jolanda.

-Ovoliko nisi bila zabrinita ni kada je Miranda doživela nesreću, a podsetiću te da ona za razliku od Hulia jeste tvoje dete.
-Mama molim te, uopšte nisam raspoložena za tvoje gluposti... Ako nisi shvatila neko želi da nam naudi. Prvo Mirandina nesreća, onda je neko polupao prozore na tvojoj kući, pa je uništio moje kreacije za novu kolekciju, pa sad ovo...
-Neko hoće sve da nas poubija. Jaoooooo... Ja ću da se zatvorim u kuću i neću više ni da izlazim. Ili, možda je bolja ideja da odem negde daleko... Ja ne želim još da umrem.
-Mama, prestani da dramiš... Sada je najbitnije da se Hulio izvuče iz ovoga.
-Koja zabrinutost, a da zaboravila sam da ste vas dvoje imali svoje zajedničke momente.
-Mama!
-Oduvek si pokazivala ljubav prema njemu, uvek si želela da bude srećan, zadovoljan... Toliko si brižna prema njemu da si ga čak i u krevetu zadovoljila.
-Ućuti! Neko može da te čuje!
-Neka čuje! Nisam ništa slagala! To je tvoja sramota! Izvini što ću ti ovo reći, jesi moja ćerka ali stvarno si laka ženska, da se ne izrazim drugačije... Kad bi krenula da brojim sa koliko si njih...
-Mama prestani da me nerviraš! Ućuti!


Rehina je izlazila iz jedne psihijatrijske bolnice.

-Uvek je dobro u životu imati uticajne ljude i veze. Rešila sam ovaj mali problemčić. Roberto, kao i naša tajna su sada na sigurnom.

Kraj 16. epizode

Joaquin Cordero- Antonio Lombardo
David Chocarro- Hulio Kastro
Fernanda Castillo- Anhela
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyTue 1 May 2012 - 0:02

Odlicno je
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyTue 1 May 2012 - 7:13

Nisam ti odg na prethodno pitanje. Anhela je žena od Hulia.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 7 May 2012 - 5:12

17. epizoda

Rehina je izlazila iz jedne psihijatrijske bolnice.

-Uvek je dobro u životu imati uticajne ljude i veze. Rešila sam ovaj mali problemčić. Roberto, kao i naša tajna su sada na sigurnom. Ne smem da dozvolim da jedan alkoholičar kao što je on progovori i tako uništi sve ono što sam postigla u životu.

Nora je izlazila iz WC-a, u hodniku se sudarila sa Lorensom.

-Izvinite, nisam vas... Lorensa? Lorensa jesi li to ti?
-Nora?
-Prošlo je toliko godina od kada smo se poslednji put videle.
-Što se mene tiče, volela bih da se ni sada nismo srele. Ne znam šta sam ja bogu skrivila pa me ovako podseća na prošlost koju želim toliko da zaboravim. Prvo mi je poslao Rebeku, sada tebe...
-Molim? Videla si se sa Rebekom?
-Glupača živi u mojoj kući.
-U tvojoj kući? Zbog čega? Koliko ja znam vas dve se nikada niste družile...
-Rebeka je udovica mog pokojnog svekra... Kada se Roberto zbog tebe razveo od nje, ona se udala za mog svekra koji joj je ostavio deo svog bogatstva.
-Lorensa, znam da nas dve nikada nismo bile u dobrim odnosima ali... Moraš da mi pomogneš.
-Molim? Ja tebi da pomognem? Ne dolazi obzir!
-Molim te, radi se o nečemu veoma ozbiljnom... U poslednje vreme neko pokušava da povredi moju porodicu. Sigurna sam da Rebeka ima veze sa tim. Moraš da mi daš tvoju adresu jer moram da razgovaram sa Rebekom.
-Naravno da ti neću reći gde živim! Zašto bi ja tebi pomogla? Jesi li zaboravila koliko sam propatila zbog tebe?- rekla je besno Lorensa i otišla

Hektor i Marisa su bili u kafiću.

-Hektore, šta je sa tobom?
-Samnom? Ništa.
-Kako ništa? U poslednje vreme si tako hladan prema meni.
-Nisam, samo... Umislila si, sve je isto kao pre.- rekao je on i poljubio je
-Nije isto kao pre!
-Umesto što mi tu dramiš, šta misliš o tome da odemo do nekog hotela i...?
-Hektore, čini mi se da si samnom samo zbog seksa. Od kada smo se prvi put k*esnuli nisi više isti prema meni.
-Marisa, prekini da lupaš gluposti... Ja ne primećujem da se nešto promenilo. Platiću račun a onda idemo da se malo zabavimo, kažu da je seks u ime pomirenja najbolji.


Miranda i Anhela su bile u čekaonici.

-Miranda, nisam znala da si nepokretna.
-Eto sada znaš!
-Šta ti se desilo?
-Imala sam udes i ostala sam nepokretna.
-Žao mi je.
-Ne budi licemer! Same smo tako da nema razloga za glumu! Ti ne voliš mene, ja tebe još manje.
-Miranda, opusti se... Ja ti ništa nisam uradila da bi me mrzela. Nisam ja kriva što je Hulio izabrao mene, a ne tebe!


Prišla im je Jolanda koja je rekla:

-Znate li gde je Nora?
-Ne znam... Sigurno je otišla do kafeterije ili do WC-a.- rekla je Miranda


Lorensa je stigla kući, ubrzo se začulo zvono na ulaznim vratima.

-Ko li je sada?!

Otvorila je vrata, to je bila Nora.

-Nora?Pratila si me?
-Naravno... Pošto nisi htela da mi kažeš svoju adresu nisam imala drugog izbora. Reci Rebeki da želim da razgovaram sa njom!
-Kako si se usudila da me pratiš? Odakle ti to pravo? Odlazi iz moje kuće!
-Ne idem nigde dok ne razgovaram sa Rebekom! Rebeka! Rebeka!
-Ućuti! Kako se usudjuješ da se tako dereš u mojoj kući?!


Sa sprata je sišla Rebeka koja je rekla:

-Nora vidim da si saznala gde živim. Lorensita ti je sigurno već ispričala kako sam dospela u ovu kuću.
-Da, saznala sam gde živiš... Došla sam da ti kažem da si preterala sve granice! Lepo sam ti rekla da ostaviš moju porodicu na miru!
-Ne razumem o čemu pričaš.
-Ne pravi se luda! Kako si se usudila da pucaš u Hulia?!
-Nemam nameru da ti bilo šta objašnjavam, misli šta hoćeš!
-Nisam ni očekivala objašnjenje. Samo sam došla da ti kažem da ćeš zbog ovoga snositi posledice!
-Da se nisi usudila da pipneš moju ćerku!
-Obećavam ti da joj neću ništa uraditi. Ja neću, al to će uradite neko drugi za mene.- rekla je Nora i otišla
-Šta se ovde dešava? Mislim da zaslužujem objašnjenje.
-Ko si ti da bi ti ja bilo šta objašnjavala?!- rekla je besno Rebeka i otišla


Pao je mrak. Miranda, Anhela i Jolanda su stigle kući.

-Nije mi jasno gde je nestala Nora. Šta ako je neko oteo?- rekla je Jolanda
-Bako prestani da lupaš gluposti!- rekla je Miranda
-To nisu gluposti! Zar ti ne vidiš šta se u poslednje vreme dešava u ovoj porodici?


U tom trenutku je došla Nora.


-Norita, kćeri, gde si bila?
-Morala sam nešto hitno da obavim.
-Mogla si bar da nam se javiš pre nego što si otišla. Bile smo zabrinute za tebe.- rekla je Anhela
-Niste imale razloga da brigu... Kada sam se vratila bolničarka mi je rekla da ste otišle.
-Doktor nam je rekao da nema svrhe da ostanemo i da će nam on javiti ako bude nekih promena.


Začulo se zvono na ulaznim vratima. Jolanda je otvorila, to je bio Enrike.

-Ko si ti? Deluješ mi poznato.- rekla je Jolanda

Nora se okrenula i zaprepastila kada je ugledala Enrikea na vratima svoje kuće.

-Enrike, šta ti radiš ovde?!
-Enrike? Pa on je...
-Za početak dobro veče. Ja sam detektiv koji će voditi vaš slučaj.
-Naš slučaj?- upitala je zbunjeno Nora
-U poslednje vreme dogodilo se dosta nezgoda u vašoj porodici. Prvo je vaša ćerka doživela saobraćajnu nesreću koja je bila izazvana, onda je neko provalio u vašu modnu kuću i sada je neko pucao na gospodina Hulia Kastra.
-I još je neko pokušao mene da ubije.- rekla je Jolanda
-Sa time dogadjajem policija nije upoznata.- rekao je Enrike
-Mislim da bi trebalo da razgovaramo nasamo o svemu ovome. Podjite za mnom!- rekla je Nora

Nora i Enrike su otišli u radnu sobu.

-Ko je ovaj čovek? Odakle ga mama poznaje?- rekla je Miranda
-Zove se Enrike Tovar, on je velika ljubav tvoje majke.

Rebeka je bila u svojoj sobi, rušila je sve pred sobom.

-Šta da radim? Šta?Prokleta Nora me ima u šaci! Kako da saznam gde se nalazi moja ćerka? Kako da je zaštitim?! A šta ako je izmislila da zna gde je moja ćerka i ako sve ovo radi samo da bi me zaplašila? Ali šta ako nije izmislila? Izludeću, ova situacija me ubija!

Nora i Enrike su bili u radnoj sobi.

-Nisam znala da si policajac.
-Ne znaš ti mnogo toga o meni. Al nisam došao ovde da bismo pričali i o nama. Kao što sam već rekao meni je dodeljen slučaj tvoje porodice i jedino što u ovom trenutku mogu da ti kažem jeste to da ću se potruditi da saznam ko se krje iza svega ovga. Sumnjaš li ti na nekoga?
-Mislim da je Rebeka Servantes odgovorna za sve ovo što se dešava.
-Rebeka? Misliš na Rebeku...?
-Da, na moju nekadašnju najbolju prijateljicu.
-Ali zašto bi ona to uradila?
-Duga je to priča... Kao što ja ne znam mnogo toga o tebi, tako ni ti ne znaš mnogo toga o meni. Mnogo toga se izdešavalo od kada si kao kukavica pobegao i ostavio me.


Kraj 17. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 7 May 2012 - 5:39

Predobro. Za sad mi je Miranda omiljeni lik
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 7 May 2012 - 6:16

Drago mi je da ti se svidja.
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyMon 7 May 2012 - 6:18

Samo malo cesce objavljuj epizode
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyThu 10 May 2012 - 8:50

18. epizoda

-Znači Rebeka je ubila tvog muža, drugog?
-Da, sada je izašla iz zatvora i želi da mi se osveti. Kao da sam ja kriva za to što je ona ubica.
-Imaš li neke dokaze protiv nje?
-Naravno da nemam, da imam odavno bih je prijavila.
-Znaš li možda gde živi?
-Znam, napisaću ti adresu.


Edmundo je bio u radnoj sobi, ušla je Rebeka koja je rekla:

-Trebaju mi pare!
-Dao sam ti juče.
-Pa? Izgleda da si zaboravio šta smo se nas dvoje dogovorili! Sve pare, sve ovo što vidiš oko tebe je moje!
-Varaš se, zakonski je sve moje.
-Edmundo ne nerviraj me! Toliko sam nervozna da bi mogla u ovom trenutku da te ubijem i ne trepnem!
-Opusti se Rebeka, nema potrebe za pretnjama. Koliko ti para treba?
-Koliko? Ne znam... Koliko je potrebno da se angažuje najbolji privatni detektiv?
-Šta će tebi privatni detektiv?
-To već nije tvoj problem!


Nora, Miranda, Jolanda i Anhela su bile u dnevnoj sobi.

-Šta ti je sudbina, od toliko policajaca Enrike je taj kome je dodeljen naš slučaj.
-Mama, molim te nije trenutak za...
-Ne moraš da ućutkuješ baku, već nam je rekla da je detektiv bio tvoj dečko.- rekla je Miranda
-Mislim da se u porodici dešavaju mnogo ozbiljne stvari, da bismo raspravljali o mojim bivšim momcima. Izgleda da ste zaboravile da se Hulio u bolnici bori za život?!
-Najiskrenije, mene baš briga za njega... On meni nije ništa.- rekla je Jolanda
-Ajde što baka nije zabrinuta, nego ni Anhelu nije previše potreslo sve ovo što se desilo.- rekla je Miranda
-Naravno da sam zabrinuta! Al to ne znači da treba da sedim i plačem, a znam da ne mogu ništa da promenim!
-Prekinite da se raspravljate! Šta se to dešava sa ovom porodicom? Niko se ni za koga ne brine, nikome ni do koga nije stalo, svi gledaju samo da napadnu jedni druge!
-Pa kćeri mi nikada nismo bili normalna porodica. Oduvek smo bili malo, kako bi se izrazila, ajde da kažem čudni. Nego, razmišljam sad nešto... Da je tvoj otac znao da će Enrike postati detektiv, možda bi te i pustio da se udaš za njega.
-Mamaaaaaaa... Ne ovo je previše, ne mogu više da vas slušam!


U tom trenutku je došao Lukas:

-Dobro veče... Anhela, stigli ste? Gde je Hulio?
-Kad bi malo vremena provodio u svojoj kući možda bi znao šta se desilo!- rekla je Nora
-Šta se sada desilo?
-Na aerodromu su pucali u Hulia.- rekla je Anhela


Dolores i Marisa su večerale. Dolores je razmišljala o Antonijevoj ponudi.

-Dosta sam živela u bedi pored muža alkoholičara. Zasužila sam ja mnogo više od toga.- rekla je u sebi
-Mama! Mama, slušaš li me?!
-Šta si rekla? Nešto sam se zamislila.
-Rekla sam da se brinem za tatu.
-Prestani da me daviš sa njim, pusti me da jednom od kada je otišao jedem na miru!
-Ali mama...
-Ćuti tu i jedi!
-U redu, u redu... Nego, jel tebi ne smrdi ova kajgana?
-Ne, što?
-Ne znam, meni nešto...


Marisa je otrčala u kupatilo.

Renata je bila sa drugaricama u diskteci. Krenula je do WC-a, na putu do njega se sudarila sa Pablom.


-Budalo! Gledaj kuda...
-Lutko nas dvoje se znamo?
-Naravno da ne!
-Da, da... Znamo se.
-Pomešao si me sa nekim! Pomeri se da prodjem!- rekla je pomalo nervozno
-Hoćeš da te podsetim kako smo se upoznali? Sećaš li se one žurke na kojoj te je onaj retard silovao? Ja sam bio taj koji ga je, da se izrazim, skinuo sa tebe i prekinuo tvoje muke. Budala je kasnije pao niz stepenice i poginuo.
-Već sam ti rekla da si me pomešao sa nekim!- rekla je ona besno i otišla


Anhela je bila u sobi, skidala se... Ušao je Lukas.

-Šta radiš ovde?! Vidiš da se presvlačim! Izlazi napolje!
-Prestani da dramiš. Nije ovo prvi put da te vidim golu. Jesi li zaboravila da smo nas dvoje...
-Znaš toliko si bio loš da sam skoro pa zaboravila da se to desilo.
-Tada sam bio klinac. Al od tada su se stvari promenile, siguran sam da bi sada bila više nego zadovoljna.
-Zaista? Bolje ne, ne bih ponovo da se razočaram.
-Mislim da svako zaslužuje drugu priliku. Zašto da ti ostanem u lošem sećanju?


Počeli su da se ljube, on je gurnuo na krevet i krenuo da skida ono malo odeće što je na njoj ostalo.

Miranda je bila u svojoj sobi.


-Hulio, nisi zaslužio da se brinem za tebe, ali šta da radim kada te volim. I ako je prošlo 5 godina, i ako sam bila sa drugima ja te i dalje volim. Mislila sam da sam uspela da te zaboravim, ali kada sam danas čula šta ti se desilo, shvatila sam da nije tako.

Lukas je pognute glave sedeo na ivici kreveta, a Anhela je ležala pored njega i smejala se.

-Znači ne mogu da verujem... Prošli put si bio očajan u krevetu, al ti se bar dizao. Hahahaha...
-Zaista ne znam šta mi je... Ovo mi se nikada nije desilo.
-To svi kažu u ovakvoj situaciji. Hajde, kupi svoje stvari i idi!


Renata je došla kući, ušla je u svoju sobu i počela da plače.

-Zašto sam morala da sretnem onog lika? Zašto je morao da me podseti na ono što mi je uradio retardirani Leonardo?! Prokletnik je i zaslužio da umre! Ni malo mi nije žao što sam ga gurnula niz stepenice!

Svanulo je. Nora je bila u svojoj sobi, neko je pokucao.

-Napred!

To je bila Margarita koja je rekla:

-Gospodjo, traži vas neka žena.
-Koja žena?
-Samo je rekla da želi da razgovara sa vama.
-Gde je ona?
-Čeka vas u dvorištu, nisam je pustila u kuću jer mi izgleda malo kako bi vam rekla... Bolje idite pa vidite sami.


Nora je izašla u dvorište, iznenadila se kada je ispred sebe videla ženu, koja se sudeći po izgledu bavi najstarijim zanatom.

-Ko si ti i šta hoćeš od mene?!
-Gospodja se konačno udostojila da izadje. Lepa, znaš li koliko te čekam?
-Da sam znala šta, odnosno ko me čeka ne bi ni izašla. Reci mi ko si i šta hoćeš?
-Ja sam žena koju je vaš sinčić pretukao u hotelu.
-Žena? Htela si reći k*rva?
-Ne postoji nečastan posao, ja se svog ne stidim. Tako da uobražena nisi mi uvredila ako ti je to bila namera.
-Verovatno si došla po pare.
-Bingo! Želim poveću sumu novca u zamenu da ne tužim tvog impotentnog sinčića.


Kraj 18. epizode
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyThu 10 May 2012 - 8:52

I da, biće sada ponovo redovno objavljivane epizode... Bili su prošle nedelje praznici, pa sam imao neke obaveze oko faksa... Al sad ću ponovo redovno objavljivati.
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyThu 10 May 2012 - 9:15

Suuuper je. Ovaj Leonardo je bio zesci kreten
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptySat 12 May 2012 - 13:55

19. epizoda

-Grdno se varaš ako misliš da ću dozvoliti da me ucenjuješ!
-Sloboda vašeg sina je u pitanju. U policiji je zavedeno sve što se desilo, na meni je da li ću ga tužiti ili ne.
-U redu, idem da ti napišem ček. Al znaj da ću ti dati novac sada i nikada više! Budeš li nastavila da me ucenjuješ, naći ću već način da te se rešim.
-Vi to meni pretite?!
-Shvati to kako hoćeš!


Rehina, Alfredo, Soledad i Renata su doručkovali.

-Danas ne snimaš- upitala ga je Rehina
-Snimam, al tek popodne.
-Čudno je videti te kod kuće... Već si mesecima od jutra do mraka na setu.
-Ostalo je još mesec dana snimanja. Nakon ove telenovele planiram da napravim pauzu od barem godinu dana.
-Ti stalno praviš pauze, al uvek se desi da ti ponude ulogu koju oduvek čekaš i ti je na kraju prihvatiš.
-Ovaj put neće biti tako.
-Nadam se... Previše si zapostavio porodicu zbog posla. Ne pamtim kada smo otišli negde zajedno.
-Obećavam ti da ćemo kad završm seriju otići negde, ti izaberi destinaciju.
-Zete, mogao bi jedan dan da me vodiš sa tobom na snimanje. Baš me zanima kako sve to izgleda.
-Mama kakve to gluposti pričaš?!
-Rehina, zašto vičeš na svoju majku? Soledad danas snimamo na lokacijama, al kad budemo snimali u studiju zašto da ne, možete poći samnom. Kćeri, šta je sa tobom? Nešto si mi ćutljiva od jutros.
-Ništa, samo sam loše spavala.- rekla je Renata
-Ima li novosti o Hulievom stanju?- upitao je Alfredo
-Nema, malopre sam se čula sa Norom.
-Izgleda da se neko baš okomio na Noru, u poslednje vreme se dešavalo mnogo čudnih stvari u vezi sa njenom porodicom.


Edmundo je bio u radnoj sobi, pričao je telefonom.

-Uradiću sve da te izvučem iz zatvora, al moje ime ne spominji! Niko ne sme da zna da Salvador i ja stojimo iza dilovanja droge u „Infiernu“, a da si ti samo obavljao taj posao za nas. Ne pristaj na dogovor sa policijom jer bi ti moglo skupo da te košta! Znaš da ne pretim uzalud!

Ispred vrata je stajala Rebeka koja je sve slušala.

-Mislim da sam našla način da povratim svoje bogatstvo.

Lukas je spavao, u sobu je ušla Nora koja je zalupila vrata za sobom.

-Budi se!
-Šta je sad? Zašto me budiš ovako rano?- upitao je on sanjivo
-Kao prvo nije rano, a kao drugo moram da razgovaram sa tobom!
-Zar nisi mogla da sačekaš da ustanem?
-Ne! Znaš li ko je malopre bio na mojim vratima?!
-Ko?
-K*rva koju si ti pretukao!
-Šta je htela?
-Šta misliš šta je htela?! Htela je pare!
-Nisi joj valjda dala?
-Misliš da nisam trebala? Znaš, možda si i u pravu. Trebala sam da pustim da te pošalje u zatvor.
-Zatvor?!
-Da, zatvor... Jesi li zaboravio da si je skoro na smrt pretukao? Ako nisi znao to ja kažnjivo zakonom.
-Ali ti si platila kauciju i izvukla me.
-Kada bi te ona tužila, završio bi u zatvoru. Došla je da mi traži pare u zamenu da te ne tuži.
-Ti si joj naravno dala pare.
-Jesam, ali znaj da sam to uradila samo sada... Ako bude ponovo neću joj dati, nek te tuži!
-Ne možeš da dozvoliš da završim u zatvoru!
-Svako odgovara za svoje postupke.- rekla je Nora i otišla
-Do djavola! Kad bi znao gde živi ta k*rva ubio bih je!


Za to vreme Enrike je ispitivao Rebeku.

-Ja i dalje ne mogu da verujem da si postao detektiv i da ti je dodeljen baš Norin slučaj. Šta ti je sudbina.
-Nisam došao da pričam o onome što je bilo pre 20 i kusur godina. Moje pitanje je bilo jasno. Jesi li ti odgovorna za ono što se dešava Norinoj porodici ili ne?!
-I da jesam misliš da bi ti to rekla. Ti si policajac, potrudi se malo pa istraži.
-U redu... Reći ću ti samo da ne postoji slučaj koji ja nisam rešio. Veruj mi da ni ovaj put neće biti drugačije.


MESEC DANA KASNIJE

Za ovih mesec dana se puno toga izdešavalo... Nakon dve nedelje koliko je bio u komi Hulio se konačno probudio. Proveo je još dve nedelje u bolnici iz koje izašao pre dva dana.

Miranda je krenula na terapije i postoje velike šanse da će prohodati. Izmedju njenog terapeuta Davida, koji je 30-ak godina stariji, i nje postoje simpatije.

Hektor i Lorensa se sve češće vidjaju.

Rebeka je pokušavala da nadje neke dokaze za Edmundove prljave poslove, ali to joj nije pošlo za rukom.

Braulio je došao u Meksiko Siti, potražio je Noru koja ga je zaposlila kao Mirandinog ličnog šofera. Čovek na koga u San Nikolasu upiru prst da je ubio ženu i ćerku živi u Norinoj kući.


Rehina je pričala telefonom.

-Da Hose, ne znam šta ti nije jasno! Uradi to večeras posle revije i nemoj nešto da zabrljaš!

Hulio je bio pored bazena, doručkovao je i čitao novine. Došla je Miranda, koja kada ga je ugledala krenula da se vrati u kući.


-Miranda stani! Jel mi se to čini ili me izbegavaš?
-Ne izbegabam te, ali... Jednostavno ne znam o čemu bih pričala sa tobom.
-Miranda, znam da te je povredilo sve ono što se desilo izmedju nas dvoje. Ja sam kriv za sve. Ti si bila klinka, ja sam dosta stariji i nisam smeo da dozvolim da se to desi.
-Ali desilo se... Ja sam te iskreno volela, dala sam ti svoju nevinost, da bi me ti posle toga šutnuo i oženio se sa drugom. A obećavao si mi kule i gradove. Te noći kada sam ti se predala, rekao si mi da ćeš sutra pričati sa mamom, da ćeš joj reći da se volimo i da nećeš dozvoliti da se rastavimo.
-Žao mi je.
-I meni je žao što sam volela nekog ko to ne zaslužuje. Ali vreme leči sve, pa je tako izlečilo i moje rane.
-Morao sam da se oženim sa Anhelom.
-Zašto si morao?
-Zato što... Nebitno je.
-Hulio, jesi li me nekada voleo?
-Iskreno, mislim da nisam. To što sam osećao prema tebi je više bila neka starst, privlačnost...
-I ja postavljam glupa pitanja. Da si me voleo ne bi mi ono uradio.


Hulijan je bio na grobu svoje žene i ćerke.


-Danas je 25 godina od vaše smrti... Prošlo je 25 godina od kada vas je Alfredo ubio. On je kriv za vašu smrt! On! Mislim da je došao trenutak za moju osvetu!

Rebeka je bila u svojoj sobi, pričala je telefonom.

-Znači pronašli ste moju majku? Da, imam gde da zapišem. Recite mi adresu.

Rehina i Soledad su bile kod kuće.

-Umreću od dosade! Jedva čekam da skinem ovaj gips i nastavim da živim normalnim životom.
-Mama, dosadna si... I ja jedva čekam da skineš gips i odeš jer ne mogu više da slišam istu priču svaki dan.
-Hvala ti kćeri, hbala ti što me toliko voliš.


U tom trenutku je došla Renata.

-Mama, vidim da si smirena tako da verovatno nisi čula šta se desilo.
-Šta se desilo?
-Ne znam kako ovo da ti kažem... Na internetu se pojavio... Pojavio se tatin porno snimak sa izvesnom Doris.
-Molim?! Ne, mora da se šališ!
-Ne šalim se... Hoćeš da ti donesem laptop da vidiš.
-Ja hoću. Baš me zanima koliki je...- uzviknula je Soledad
-Mamaaaaaaaa! Jesi li ti normalna? Zar ne shvataš šta se desilo? Ne mogu da verujem. Koji skandal, koja sramota... Ubiću Alfreda! Kako je mogao ovo da mi uradi?!


David, terapeut, je pomogao Mirandi da radi vežbe. U jednom trenutku ga je ona poljubila. On se iznenadio.

-Želela sam to da uradim od kada smo se upoznali.
-Miranda, ja... Ti si mlada i...
-Meni ne smeta razlika u godinama. Svidjaš mi se, znam da se i ja tebi svdijam.


Ponovo ga je poljubila. U tom trenutku zazvonio je njegov telefon, na ekranu je pisalo „Veštica“


Kraj 19. epizode

Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyTue 15 May 2012 - 4:15

20. epizoda

-Zvoni ti telefon.- rekla je Miranda

On je samo odbio poziv i nastavio da je ljubi.

Rebeka je došla ispred neke kuće, pokucala je. Vrata je otvorila neka starija žena.


-Rebeka?
-Da, mama, to sam ja.
-Kada si izašla iz zatvora? Kako si me pronašla?
-Znam da bi volela da sam večno ostala u zatvoru ali... Odslužila sam svoju kaznu i sada sam slobodna. Prvo sam te tražila u San Nikolasu, ali tamo su mi rekli da si se odselila i...
-Naravno da sam se odselila... U selu nakon onoga što si uradila nisam mogla mirno da živim. Svi su upirali prst na mene kao na majku ubice.
-Ja nisam ubila Rohelia.
-Naravno da jesi. Mene ne moraš da lažeš, ja sam tvoja majka.
-Ne, nisam ga ubila! Sve su mi smestili, platila sam za tudji zločin!
-Ne vidim svrhu da sada raspravljamo o tome. Šta hoćeš od mene?
-Ne možeš da predpostaviš? Želim da upoznam svoju ćerku.
-To ne dolazi u obzir!
-Ona je moja ćerka i imam pravo na to.
-Ti si je samo rodila, ja sam je odgajila. Andrea misli da si mrtva i najbolje je da tako i ostane.
-Kako si mogla da joj to kažeš?!
-A šta si htela da joj kažem. Šta misliš kako bi se osećala da zna da joj je majka ubica i odslužuje svoju kaznu?!
-Misliš da ja ne bih volela da sam bila sa njom? Ona je moja ćerka, ja sam je rodila!- rekla je sa suzama u očima Rebeka
-Sigurna sam da bi Andrei u ovom trenutku teško palo da sazna da si živa.
-Znači zaista se zove Andrea. Kako je to saznala...?

U tom trenutku je došla Andrea koja je rekla:

-Bako, stigla sam...

Rebeka se okrenula i sa suzama u očima pogledala svoju ćerku.

-Gospodjo, jeste li dobro?
-Da, dobro sam... Koliko to mogu biti u ovom trenutku.
-Gospodja je jedna moja stara prijateljica... Upravo je krenula!- rekla je Hasinta
-Ne, ja nisam njena stara prijateljica. Ja sam njena ćerka, a tvoja majka.


Andrea je bila iznenadjena onim što je upravo čula.

-Ne to je ne moguće... Moja majka je mrtva.
-Ne, nisam mrtva... Hasinta je izmislila tu priču jer nije želela da znaš da sam u zatvoru.
-Zatvoru? Ne ovo je previše za mene...
-Znam da ti je ovo saznanje sigurno teško palo, ali mislim da je bolje da znaš istinu. Istina je istina ma koliko ona bolna bila.
-Bako, jel istina ovo što priča ova žena?! Reci mi!
-Jeste, istina je.- rekla je sa suzama u očima
-Zašto si me lagala?! Kako si mogla da kažeš da mi je majka mrtva?!
-Šta si očekivala da uradim?! Kako bi se osećala da si znala da ti majka služi kaznu u zatvoru zbog ubistva!
-Ubistva?
-Da, služila sam kaznu zbog ubistva koje nisam počinila. Kćeri kunem ti se da su mi sve smestili, ja nisam ubica.
-Zaista ne znam šta da kažem... Moram da razmislim o svemu i... Molim vas idite! Dodjite neki drugi dan kad mi se slegnu utisci...
-U redu, kako ti kažeš... Ostaviću ti moj broj pa me ti pozovi kad budeš spremna da razgovaramo.


Rehina, Soledad, Renata i Hektor su bili kod kuće.

-Ne mogu da verujem da se ovo dešava! Koja sramota!- vikala je Rehina
-Opusti se, nije se desilo ne znam šta.- rekao je Hektor
-Kako misliš nije se desilo ne znam šta?! Pojavio se porno film tvog oca i to sa drugom ženom!
-Kćeri, a ti bi volela da si ti glavna glumica?- rekla je Soledad
-Mama ućuti! Toliko sam besna da ne odgovaram za svoje postupke!
-Ja sam ti odavno rekla da te tata vara. Ta njegova česta putovanja, snimanja na lokaciji...- rekla je Renata
-Da, znam da si mi rekla... A ja glupača nisam obraćala pažnju na to što si mi pirčala, mislila sam da je to ne moguće.


U tom trenutku je došao Alfredo. Kada ga je ugledala Rehina je potrčala ka njemu i krenula da ga udara gde i čime je stigla.

-Kako si mogao to da mi uradiš! Mrzim te! Bedniče!
-Mama, smiri se!- vikao je Hektor i odvojio je od Alfreda
-Rehina, moramo da razgovaramo, nasamo.- rekao je Alfredo
-Nemamo o čemu da razgovaramo! Želim da smesta pokupiš svoje stvari i odeš iz kuće! Smesta!
-Kćeri, bolje porazgovaraj sa Alfredom. Dobar razgovor sve može da reši, misli na svoju decu, godine braka... Istina je da ja nisam za brak, već za veze bez obaveza ali...
-Bako ućuti! Uopšte ne pomažeš!- rekla je Renata
-Naravno da pomažem. Hajde, idi razgovaraj sa svojim mužem... I ne zaboravi jednu stvar, muškarci su takvi po prirodi, vole da švrljaju... Da tvoj otac nije švrljao sa strane ni tebe ne bi bilo...


Rehina je samo preko pogledala svoju majku i rekla:

-U redu, razgovaraćemo... Hajdemo u radnu sobu.

Nora i Hose su bili u modnoj kući.

-Jao tako sam nervozna, nadam se da će sve ispasti dobro.
-Jao Norita i ja... Zamisli da nam ponovo neko ukrade kreacije?
-To ne može da se desi. Revija je za par sati a sve kreacije su na sigurno pod ključem.


U tom trenutku je došao Salvador koji je nosio kese sa brzom hranom.

-Draga, vidi šta sam ti doneo.
-Kao da si znao šta mi treba... Nisam stigla ni da doručkujem.- rekla je Nora i poljubila Salvadora
-Hose, doneo sam i tebi.
-Ne, hvala... To je kalorično a ja sam na dijeti.
-Draga, jesi li čula Alfredov pornić?
-Za šta?!
-Danas se pojavio na internetu porno snimak muža tvoje sestre.
-Zaista?!
-Da, to je danas glavna vest u svetu šou biznisa.
-Mogu samo da zamislim kako je Rehina reagovala.


Rehina i Alfredo su bili u radnoj sobi.

-Ne vidim o čemu bi nas dvoje imali da razgovaramo... Prevario si me, još si i snimio svoju prevaru... Ne želim i neću da ti oprostim!
-Rehina, sve ovo su mi smestili.
-Da, da... Evo već sam ti poverovala. Hoćeš da kažeš da ti je ta k*rva sa kojom si me prevario stavila pištolj na čelo...
-Ne, naravno da nije to uradila ali... Ispričaću ti jedan deo svog života koji ti nikada nisam ispričao. Znam da misliš da sam jedinac, ali to nije istina, imam brata, godinu dana starijeg od mene.
-Kakve to veze ima sa ovim što se desilo?!
-Ima, saslušaj me. Sve ovo što ću ti ispričati desilo se pre nego što smo se nas dvoje upoznali. Jedne noći Hulijan, moj brat, njegova supruga, 5-ogodišnja ćerka i ja smo bili na jednoj zabavi. Te noći Hulijan je morao ranije da se vrati kući, a ja sam ostao na zabavi sa njegovom suprugom i ćerkom. Malo sam više popio i... Kada smo se vraćali kući doživeli smo saobraćajnu nesreću u kojoj su njih dve poginule. Moj brat me od tog dana mrzi i krivi za njihovu smrt. Već godinama u nazad me ucenjuje i traži pare u zamenu da ne kaže medijima za to što se desilo.
-U redu, moram priznati da tvoja priča jeste tužna i potresna, ali kakve to veze ima sa ovim što se desilo?!
-Ima, ima veze... Hulijan je taj koji je platio Doris, devojci sa snimka, da me zavede, odvede u krevet i snimi naš seks.
-Čak i da je to uradio, ne postoji način na koji je mogao da te natera da odeš sa tom k*rvom u krevet!
-U pravu si, istina je to što kažeš ali... Rehina i sama znaš da je naš odnos u poslednje vreme po malo zahladneo, da...
-Sad ću na kraju ja ispasti kriva za ovo što se desilo!
-Ne, nisi ti kriva ali... Moraš priznati da naš brak u poslednje vreme nije u najboljoj fazi... Sećaš li se kad smo poslednji put vodili ljubav?! Uvek te boli glava, uvek imaš neki izgovor...
-Alfredo, ti bi svako veče hteo da vodimo ljubav, a mi smo već ljudi u godinama i... Sve ima svoje vreme...
-Seks nema veze sa godinama. Ako se ljudi vole...
-Dosta! Neću dozvoliti da okrećeš situaciju u svoju korist! Ne postoji izgovor za ovo što si uradio!
-U pravu si, ne postoji izgovor ali htela ti to da priznaš ili ne doprinela si ovome što se desilo. Hulijan je platio Doris da me zavede, ja sam te noći malo više popio, muško sam, nisam od kamena... Jednostavno se desilo.
-E pa sada se jednostavno spakuj i odlazi iz kuće!
-Rehina, misli na našu decu.
-Renata i Hektor nisu više mali, i sigurna sam da će razimeti.
-U redu, ako baš toliko želiš napustiću kuću. Razmisli još jednom.
-Nemam o čemu da razmišljam!
-Dobro, sama si to htela... Idem da se spakujem.- rekao je i otišao


Rehina je počela da plače.

-Zašto?! Zašto si mi i ti ovo uradio?!


Andrea je bila u svojoj sobi, ušla je Hasinta.

-Andrea, moramo da razgovaramo.
-O čemu? O tome da si me lagala sve ove godine?
-Uradila sam to za tvoje dobro. Bila si mala i sigurna sam da ne bi shvatila neke stvari...
-Ja odavno nisam mala, zašto mi nisi rekla istinu kada sam porasla.
-Mislila sam da nema svrhe... Nisam ni sanjala o tome da će nas Rebeka pronaći... Ne znam, mislila sam da je tako najbolje za tebe.
-E pa nije! Imala sam rpavo da znam da mi je majka živa! I sama znaš koliko sam patila što sam siroče! Kako si mogla da me lažeš?! Kako?!
-Nemoj da vičeš na mene... Sve sam uradila zato što sam te volela. Ne zaboravi da sam ja ta koja te je odgajila, koja ti je sve pružila...
-Bako, ostavi me samu... Moram dobro da razmislim o svemu.


David je dovezao Mirandu do kuće.

-Miranda, jesi li zaista sigurna da želiš nešto samnom? Ja sam ipak dosta godina stariji od tebe i...
-Davide, jel se ja tebi svidjam? Jel osećaš nešto prema meni?
-Da, ali...
-Ali ništa... I ti se meni svdjaš i lepo mi je sa tobom.
-Šta će tvoja porodica reći za našu vezu?
-Mislim da moja majka nema prava da mi bilo šta zameri... Trenutno je u vezi sa deškom mnogo mladjim od nje. A i na kraju krajeva moja majka za sada ne mora da zna za našu vezu.- rekla je Miranda i poljubila ga


Neko ih je posmatrao iz kola koja su se nalazila nedaleko od njih.

Kraj 20. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyTue 15 May 2012 - 22:38

Suuuuper
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 6:37

Hoy Gran Final

Njeno objašnjenje je bilo da nije mogla da mi oprosti. Možda je zaista i bilo neoprostivo to što sam uradila. Ali čini mi se da je kazna za to bila prevelika... Za moje greške platili su nedužni ljudi.
Back to top Go down
Sponsored content




Neoprostivo - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Neoprostivo - KRAJ   Neoprostivo - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Neoprostivo - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-