REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Počinje Ezel!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac


Broj postova : 901
Fan-gif : Počinje Ezel! - Page 2 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Počinje Ezel! - Page 2 Empty
20120329
PostPočinje Ezel!

EZEL od ponedeljka u 22:10 na Prvoj.
Repriza u 12:00.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Share this post on: reddit

Počinje Ezel! :: Comments

LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 0:24 by LadyEstrella
Neka počne kad hoće,turske serije ne gledam,a gle čuda nije kopija,pa kad je snimana Montekristo,a kad ezel?Ko se prvi setio?
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 0:39 by Guest
LadyEstrella wrote:
Neka počne kad hoće,turske serije ne gledam,a gle čuda nije kopija,pa kad je snimana Montekristo,a kad ezel?Ko se prvi setio?


Potpis na ovo. I meni je dosta turskih u Srbiji.
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 2:03 by dervisevic fata
imate pravo na svoje misljnje i postujem to .al cinjenica je da su turske serije puno bolje snimljene i realnije ,a da o glumi da negovorim ...nema sta stvarno glumci znaju da prenesu emocije ........
maite es mi princesa
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 2:07 by maite es mi princesa
dervisevic fata wrote:
imate pravo na svoje misljnje i postujem to .al cinjenica je da su turske serije puno bolje snimljene i realnije ,a da o glumi da negovorim ...nema sta stvarno glumci znaju da prenesu emocije ........
slazem se potpuno thumbup
Ako vam ne odgovaraju turske serije nemojte da ih gledate. Za sve sto zelite da gledate postoji net Namig
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 2:10 by dervisevic fata
Dajana thumbup thumbup thumbup
AnGel_Perroni
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 3:37 by AnGel_Perroni
Ko misli da je Ezel losa serija, neka pogleda samo jednu epiku i videce da je pogresio.
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 5:21 by LadyEstrella
Nije stvar da li je dobra ili ne,već da ih ima previše,a gluma,režija,fotografija,psihološke karakteristike likova,turci ni u snu neće dostići argentince i brazilce,ma ni za sto godina.
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 5:44 by Guest
LadyEstrella wrote:
Nije stvar da li je dobra ili ne,već da ih ima previše,a gluma,režija,fotografija,psihološke karakteristike likova,turci ni u snu neće dostići argentince i brazilce,ma ni za sto godina.


Potpis na ovo. I to debeli...
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 10:22 by dervisevic fata
ma daj te molim vas .....turska produkcija daleko bolja od barzilskih i argentiskih u svemu ... imala sam ih prilke gledati sve su one na isti kalup .... u svakoj mozes pogledati da je onaj ljubavnik zeni svog najboljeg kolege ili neko nekom preotima zarucnika il se onaj mora ozeniti zato sto se je ovaj napio i spavao s nekom lijevom zenom pa je ostala trudna il podvaljena trudnoca .....onaj otac skroz nekom desetom ...dosadio mi je taj scenario..zato uvijek kazem da su turske osvjezenje barem toga u njihovim serijama nema sve je nekako realnije osmisljeno!!
al opet svatko ima svoj izbor! :D
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 10:40 by LadyEstrella
Pitam se šta?gledala sam kad lišće pada povremeno,ništa tu nije realno.Bacila sam pogled na Gumuš i Asi,dovoljno da vidim da se radi o temama o kojima pričaš da su na isti kalup,ili je to ok kad turci obradjuju te teme,daj budi realna.Previše je turskih serija,to nam nije potrebno,ne pratim nijednu.Zar ne treba da se pusti neka latino serija kad ima puno ljudi koji ih traže?
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 10:53 by dervisevic fata
te serije koje spominjes nisam gledala redovno pa nemogu davati misljene ....al zato sam gledala 1001 noc ,Ezela ,Ljubav i kaznu , Bijeg .Strasti Orijenta i Sjene proslosti ,Suze Bosfora
koje su me odusevile pricom i glumom ! thumbup

i sta sam navela u predhodnom postu nema toga!
maite es mi princesa
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 10:54 by maite es mi princesa
Mozda Asi ima istu radnju kao vecina Latino serija,ali ona je jedna od retkih koja ima takvu radnju od turskih serija...a iako je scenario poznat sve je odlicno odradjeo,svaki detalj,muzika,mesto,svaka recenica svaki dodgadjaj se dogodio jer je trebao da se dogodi..svi glumci su rpedobri ali bas svi..Naravno kao prve stavljam Asi i Demira i njihovu prelepu i tako stvarnu hemiju,svaki njihov pogled i slucajni dodir ostavlja bez daha :) isto tako i Ezel koji ima vrhunsku radnju,jos su glumci fanatsticni i sve je isto tako frhunski odradjeno na sve je pazeno,toliko planova i zavrzlama koji su prosli kroz tu seriju,mislim svaka cast onome koje sve to smislio (Fato dopuni me) :) Kad lisce pada isto presavsrsena serija,toliko realna i istinita da smo svu patnju prozivljavali sa likovima i sve ih obozvavali i mrzeli u isto vreme skidamkapu... tako da ja jako volim Latino serije,ali jednostavno u poslednje vreme nema nijedne koje moze da stane zaejdno sa serija iz Turske..kad se pojavi neka koja ce doneti gledanost verovatno ce da je puste, a do tad treba pruziti sansu i drugim serijama Namig
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 11:00 by dervisevic fata
mislim da si sve Dajana rekla thumbup ........sve vrhunsko također ima par koji po meni ima fenomenalnu hemiju ,vrhunska gluma i scenario ,muzika ma sve !jednostavno serija koja budi emocije .....!
maite es mi princesa
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 11:05 by maite es mi princesa
da parovi su im :padam u nesvest: Bihter i Behlul..Ezel i Eysan i naravno Asi i Demir enamorado enamorado svi su predivni...tako da nema sta da se kaze,nikog ne mozemo da nateramo da voli gleda ono sto nece,mi samo mozemo da objasnimo zasto toliko volimo i gledamo turske serije,a ako ih neko ne voli,ima na Pinku latino koliko hoces, ai net nam je hvala bogu dostupan,pa ko voli nek izvoli :)
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 11:08 by dervisevic fata
dobro si ti to rekla Dajana! thumbup slazem se!
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 12:11 by ღJacqueline Bracamontesღ
dervisevic fata wrote:
imate pravo na svoje misljnje i postujem to .al cinjenica je da su turske serije puno bolje snimljene i realnije ,a da o glumi da negovorim ...nema sta stvarno glumci znaju da prenesu emocije ........
Kraljice moja thumbup ii hvala dragom bogu da ih pustaju, sa veeeeelikiim srcem vecinu sam gledala mislim svaku sem ASI. I naravno svaku cu gledat :D koju god da poste.
Ko goce nek gleda ko nece brate mili IMA NAS KOJI HOCEMO skidamkapu skidamkapu jea
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 14:36 by Guest
dervisevic fata wrote:
ma daj te molim vas .....turska produkcija daleko bolja od barzilskih i argentiskih u svemu ... imala sam ih prilke gledati sve su one na isti kalup .... u svakoj mozes pogledati da je onaj ljubavnik zeni svog najboljeg kolege ili neko nekom preotima zarucnika il se onaj mora ozeniti zato sto se je ovaj napio i spavao s nekom lijevom zenom pa je ostala trudna il podvaljena trudnoca .....onaj otac skroz nekom desetom ...dosadio mi je taj scenario..zato uvijek kazem da su turske osvjezenje barem toga u njihovim serijama nema sve je nekako realnije osmisljeno!!
al opet svatko ima svoj izbor! :D


Očigledno je da nisi gledala argentinske telenovele, jer da si gledala Hombres de honor, Culpable de este amor i slično, videla bi da grešiš. Namig
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 19:01 by LadyEstrella
maite es mi princesa wrote:
da parovi su im :padam u nesvest: Bihter i Behlul..Ezel i Eysan i naravno Asi i Demir enamorado enamorado svi su predivni...tako da nema sta da se kaze,nikog ne mozemo da nateramo da voli gleda ono sto nece,mi samo mozemo da objasnimo zasto toliko volimo i gledamo turske serije,a ako ih neko ne voli,ima na Pinku latino koliko hoces, ai net nam je hvala bogu dostupan,pa ko voli nek izvoli :)
pa reci mi samo koje su te na Pinku i u kojim terminima?samo pričaš nešto ko papagaj a na pinku se emituju latino serije u 5 ujutru,a turci sve okupirali,pa još i indijci.Kažete za net,pa sto ne prikazuju sad nešto što mi volimo,a vi gledajte turke na netu,ali bez prevoda,haha
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 20:14 by dervisevic fata
Hombres de honor ili da prevedem Casni ljudi sam gledala ,emitovala se na FTV Namig
nista posebno!radi se također mafijaskom svijetu koliko se sjecam i scene ubojstva su brutalnije u argetinskima serijama!

I mislim da turske serije nisu okupirale televizije ipAK ima vise latino serija barem na kanalima koje ja imam!
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 20:35 by LadyEstrella
dervisevic fata wrote:
Hombres de honor ili da prevedem Casni ljudi sam gledala ,emitovala se na FTV Namig
nista posebno!radi se također mafijaskom svijetu koliko se sjecam i scene ubojstva su brutalnije u argetinskima serijama!

I mislim da turske serije nisu okupirale televizije ipAK ima vise latino serija barem na kanalima koje ja imam!
ti tako misliš,ne znam odakle si,ali u Srbiji jesu na žalost,i to na tv.sa nacionalnom frekvencijom,nadji programske šeme pa pogledaj gde to ima latino serija u Srbiji na tv.sa nacionalnom frekvencijom.
Atlantis
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 22:04 by Atlantis
Ja shvatam da ovde neki vise vole turske od latino serija, ali nemojte izmisljati da je razlog to sto su sve latino serije na isti kalup; uzmite na primer "La reina del sur"! To je samo stvar ukusa, i nista vise! skidamkapu
EJPRIL
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 22:25 by EJPRIL

na isti kalup su televisine i telemundove serije naravno sa izuzetkom LRDS
ja ću se složiti da turci ama baš po ničemu ne mogu da pariraju brazilskim,argentinskim a o čilenskim serijama da ne govorim...nažalost mnogi te serije nisu ni gledali,te serije zahtevaju da se malo mozak uključi te zato našim televizijama ne odgovara da ih puštaju..eto tako da uprostim xD


LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 22:34 by LadyEstrella
EJPRIL wrote:

na isti kalup su televisine i telemundove serije naravno sa izuzetkom LRDS
ja ću se složiti da turci ama baš po ničemu ne mogu da pariraju brazilskim,argentinskim a o čilenskim serijama da ne govorim...nažalost mnogi te serije nisu ni gledali,te serije zahtevaju da se malo mozak uključi te zato našim televizijama ne odgovara da ih puštaju..eto tako da uprostim xD onda ispada da im odgovaraju samo turci i indijci i poneka američka o forenzičarima?stvar je u tome što ovi plaćaju njima da ih puštaju radi propagande,a ovima dobro dodje jer su svi bankrot,haha.Šala,al ima tu i istine.


maite es mi princesa
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 23:00 by maite es mi princesa
ne znam termine,jer ih ne gledam,ali znam da ih ima :D tako da ja mozda pricam kao papagaj,ali ja pricam onako kako mislim da jeste,i kako vecina ljudi i Srbiji i sire misle da jeste...televizije traze gledanost,a latino trenutno nisu toliko gledane,turkse jesu..tako da ce sigurno pustati ono sto im pruza gledanost Namig ako se to nekom ne svidja,neka okrene kanal,i kraj price :)
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Počinje Ezel!
Post Fri 30 Mar 2012 - 23:47 by ღJacqueline Bracamontesღ
Turske i Indijske serije su preeosjecajne, ko ima osjecanja i zeli nesto tako da gleda naravano da ce to gledat.
A i u njih se nezna nikad kraj.

Dok u svake LATINO kraj nema potrebe da gledas, zloce u zatvor, glavni se uzmu i etooo gaa :D xD
Re: Počinje Ezel!
Post  by Sponsored content
 

Počinje Ezel!

Back to top 

Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Pocinje na BN TV
» Počinje ESKOBAR!
» Ezel
» El Clon pocinje snimanje !
» Los herederos Del Monte pocinje na RTL-u

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: