REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Televizije na Balkanu

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:07

PRVA NAPRED thumbup
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:22

Lex wrote:
maite es mi princesa wrote:
Inace vise sa ovim emisijama su dosadili toliko gluposti medju kojima moram da naglasim "Bracni sudija" i :dule i Radojka".

pa da si nesto starija razumela bi emisiju Bracni sudija,
to sto ima 12 godina me ne ogranicava da shvatim koliki je trash ta emisija,razumem da ljudi imaju problema u braku,ali ajde da je to nesto ozbiljno,a to su najobicnije gluposti thumbdown thumbdown ,i zasto uopste moraju na televiziji da o tome govore,brak je po meni jedna intimna stavar samim tim i problemi u njemu a ti ljudi celoj Srbiji procaju o tome thumbdown thumbdown thumbdown
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:26

Ma kompletan Pinkov program ternutno je jako slab... emisije su katastrofa,dok su sve latino serije u terminima od 12 do 15 tako da se ja skoro nikad ne zadrzavam na Pìnku u poslednje vreme...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 11:01

Meni ni jedna emisija na Pinku nije dosadna, svaki gledam.
Naravno koliko pratim i PINK tako i OBN volim ih oba.
Ali brate da PINk ne valja nebi ga svi toliko gledali ha ya.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Televizije na Balkanu  - Page 2 218202510M5RG95

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 12:51

Pa Hayat je mnogo gledaniji od Pinka Vildana. Barem u Bosni. Prva je gledanija u Srbiji, a za PinkM ne znam. Mada su programi u CG uzas. Nikad nema nista zanimljivo
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 13:24

Quote :
zasto uopste moraju na televiziji da o tome govore,brak je po meni jedna intimna stavar samim tim i problemi u njemu a ti ljudi celoj Srbiji procaju o tome

Iz istog razloga sto na Prvoj jedu u sred emisija Paklena kuhinja, cela Srbija gleda kako se oni prezderavaju na tv-u, a sto se tice latino serija, tv Pink je televizija kolaznog tipa sa razlicitim sadrzajima sto samim tim ne znaci da su latino serije uvek u planu, vec ono sto vecina gledalaca izabere!
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 13:25

hari_95 wrote:
Pa Hayat je mnogo gledaniji od Pinka Vildana. Barem u Bosni. Prva je gledanija u Srbiji, a za PinkM ne znam. Mada su programi u CG uzas. Nikad nema nista zanimljivo

Prva nikako nije gledanija u Srbiji - Nielsen Audience Measurement to potvrdjuje!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 13:56

Ma joj Hayat jest gledann -_- ali oni preevise sebe hvale sa onom gledanoscu, ne moguce da netke emisije kod njih koje su bas lose, u to vrijeme su gledanije od neke serije mislim.

A i svaka njihova serija gledana uff a bezveze sve, doduse Kad lisce pada je odlicna :D
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 4:41

Mislim da sto se tice serija Prva ima najraznovrsniji program, jedna americka, jedna mexicka, jedna nemacka, dve srpske, jedna SPANSKA, jedna indijska i dve turske..Sta ces vise??? I emisije su im dobre, ja paklenu kuhinju ne gledam kao ni ono Domacine ozeni se ali sve drugo je sasvim OK, izdvajam Prvi glas Srbije (neuporedivo bolji od Zvezda Granda i njihovih pevaca) kao i EXPLOZIV i EXKLUZIV kratko a dobro thumbup thumbup
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:35

maite es mi princesa wrote:
Mislim da sto se tice serija Prva ima najraznovrsniji program, jedna americka, jedna mexicka, jedna nemacka, dve srpske, jedna SPANSKA, jedna indijska i dve turske..Sta ces vise??? I emisije su im dobre, ja paklenu kuhinju ne gledam kao ni ono Domacine ozeni se ali sve drugo je sasvim OK, izdvajam Prvi glas Srbije (neuporedivo bolji od Zvezda Granda i njihovih pevaca) kao i EXPLOZIV i EXKLUZIV kratko a dobro thumbup thumbup

:super: Za svakog po nesto! Samo bi mogli da ubace malo decijeg programa pa da budu kompletni...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: PRAZNICNI PROGRAM!   Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:41

Sta mislite? Sta su nam ove godine televizije pripremile za praznike? :)
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:44

MStefan wrote:
maite es mi princesa wrote:
Mislim da sto se tice serija Prva ima najraznovrsniji program, jedna americka, jedna mexicka, jedna nemacka, dve srpske, jedna SPANSKA, jedna indijska i dve turske..Sta ces vise??? I emisije su im dobre, ja paklenu kuhinju ne gledam kao ni ono Domacine ozeni se ali sve drugo je sasvim OK, izdvajam Prvi glas Srbije (neuporedivo bolji od Zvezda Granda i njihovih pevaca) kao i EXPLOZIV i EXKLUZIV kratko a dobro thumbup thumbup

:super: Za svakog po nesto! Samo bi mogli da ubace malo decijeg programa pa da budu kompletni...
ne znam mislim da televizija nije namenjena deci pa zato ne stavljaju nista takvog sadrzaja,mada mislim da za decu ima i drugih televizija a da PRVA treba da se drzi istog repertoara jer je super,kao sta sam veca rekla za svakog po nesto :)
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:49

Znam da je jedno vreme bilo nekih crtaca...
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:51

ja se ne secam da je na PRVOJ bilo crataca...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 8:52

Jeste,bilo je vikendom i radnim danima oko pola sedam...

ZELIM DA CUJEM VASE MISLJENJE...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 11:43

Ja znam na Pink BH uvijek bude novogodisnje, bude i na FTV, Hayat, BHT1 u Bosni.
Ali ako si ti mislio na novogodisnju noc.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 11:48

Pink je sigurno Grand i specijale Duleta i Radojke,Amidži Show,Kursadžija...Filmovima ćemo morati juriti termine...

Prva će pustiti Ivanovića,Prvi glas i eventualno još jednu tursku od januara

Najviše se radujem prenosu sa Trgova od Studia B,eventualno ako B92 bude puštao neke dobre filmove.....


Znači uglavnom ništa.


Moj savet:

Skinuti filmove na kompu i puštati cele noći....

Isto važi i za muziku.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 11:59

Ja se ne slazem sa tim, Pink ima uvijek odlican program.
Moze se ciejlu noc gledat, OBN ima vrhunske filmove, kao i Pink :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 12:16

Od komedije po terminima Horori su skrooz kasno ko zeli cekat ih moze, ali prvo komedije pa akcije.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 12:55

E onda može
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptySun 20 Nov 2011 - 23:04

Pink i RTS 1 ce imati Novogodisnji program - to sigurno, s tim sto ce Pink imati bolji, kao i prethodnih 17 godina. Dakle muzika do zore!
Sto se ostalih tv stanica tice, spremace se nesto...
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011 - 2:36

[You must be registered and logged in to see this image.]
Televizija Pink je tokom celog vikenda bila NEPRIKOSNOVENO najgledanija komercijalna televizija u Srbiji.

U petak je naš program pratilo tokom celog dana 21,64% publike (Prva 18,83%, B92 7,11%, Happy 2,62, Avala 2,32%). Grand šou je i ovog petka bio gledaniji od Večeri sa Ivanom Ivanovićem. (29,44%:26.41%).

U subotu je “Pink” ponovo bio najgledaniji! Sa udelom od 21,49%, naš program je bio daleko ispred konkurencije (Prva 17,07%, B92 6,85%, Avala 2,85%, Happy 2,36%). “Zvezde Granda” bile su najgledanija zabavna forma u danu sa 2.282.000 gledalaca. U poređenju sa drugoplasiranom televizijom koja je prikazivala šou “Prvi glas Srbije” očigledna je razlika u gledanosti. (30,19%:25,59%).

I nedelja je prošla u znaku Pinka! Naš program je pratilo prosečno u celom danu 18,47% publike (Prva 15,46%, B92 8,49%, Avala 2,55%, Happy 2,50%). Bili smo najgledaniji kako u prepodnevu , tako u popodnevu I u večernjim terminima. Najviše vaše pažnju juče je zaokupila emisija “Trenutak istine” koju je pratilo 1.661.000 gledalaca. U poređenju sa konkurentskom emisijom “Izađi na crtu”, emisija koju vodi Tanja Vojtehovski imala je vidljivu prednost (22,47%:20,33%). Sledi “Nedeljno popodne kod Lee Kiš” koju je pratilo 1.724.000 gledalaca i “Šou snova” sa 1.355.000 gledalaca, kao I “3xda”, emisija uz koju je bilo 1.521.000 gledalaca.

TV Pink – izbor gledalaca Srbije

Izvor podataka: Nielsen Audience Measurement
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011 - 2:56

Ma Pink je uvijek gledan, ja svatam da ovdje vecina ne vole Pink, ali opet ga sviii gledaju :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011 - 4:47

pinkov novogodisnji program je svake godine sve gori i gori,a ni druge televizje ne zaostaju..svugde neke retardirane emisije,filmovi reprize,reprize nista novo..mada ja se ipak nadam da ce biti par dobrih premijera pod uslovom da predhodno nisam gledala u bioskopu xD

Quote :
Najviše se radujem prenosu sa Trgova od Studia B

takodje :D a mozda i budem isla da gledam uzivo kao i prosle godine
cula sam da ce biti van gogh Boze pomozi
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011 - 4:48

Đule je bio pre par godina....
Back to top Go down
Sponsored content




Televizije na Balkanu  - Page 2 _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Televizije na Balkanu

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Televizija-