REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Televizije na Balkanu

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 8:49

ovde mozete komenatarisati
pink,prvu,obn itd,vase omiljene emisije i informacije razne o novitetima na domacim televizijama.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 9:17

Evo prva cu moje omiljene televizije:

Pink BH - Po meni odlicna televzija, uvijek medju prvima dobije neke novele, jest da ponekad zezaju sa termina, ali brate ja ih opet najvise gledam :D

OBN - Nemam komentar, hvala im za ovu televiziju skidamkapu ja skidam kapu.
Saaaaaavrseena, sve serije thumbup sve emisije thumbup

Hayat TV - Hayat dobro znaci sa Turskog na nas Zivot, stvarno zivot je bolji uz nju.
Odlicna televizija :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 9:22

ja cu samo da kazem d aje meni najbolja PRVA..
ima sve naj serije (AIM,YD,GG,ESDPV)
da napomenem da im je vecina emisija zanimljiva (prvi srpski top model sto je bilo a treba ponovo,moje novo ja mi se isto LIKE)
Malo zezaju sa terminima ali ne kao PInk:oni stave da je recimo serija u 15:00 a one pocne u 16:00 to je meni strasno
inace cujem da na Prvoj teba da pocnu TVd i asi tako da je to jos jedan veliki plus za mene :D
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 9:37

Quote :
prva je otkupila turske serije: asi, muhtesem yuzyil, ezel, oyle bir geçer zaman ki, ask ve ceza... bugarsku staklen dom i grčku ostrvo....

sto se mene tice prva je super,jer se vidi da je na svetskom nivou,promosi,najave..mada meni ne lezi njihov serijski program izuzev tajne starog mosta
od emisija super su prvi glas srbije,dodji na veceru i survivor
i imaju dobar filmski program

b92 mi je jos i bolja od prve..odusevili su me kad su prenosili tenis sve meceve,volim njihove sportske vesti..a i two man and a half,friends-odlicne serije
dobar filmski program

studio b odlican informativni program
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:12

Kod nas sve te serije se emituju vec :)
A Kako vrijeme prolazi Tursku seriju bilo tesko odkupiti skupa previse, a jedino su uspjele Prva (Srbija), TV 1 Mreza + ( BIH ), RTL ( Hrvatska)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:20

Jao da zaboravih na Prvi glas Srbije (emisija za pohvalu) thumbup thumbup

Takodja me je odusevila B92 sa Friends i 2 and half men thumbup thumbup
A kad pocne Asi ima da skacem jos ako puste Fatamugul enamorado enamorado casticu ih
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:24

ma kod nas je sve pocelo sa 1001 noci
pa usledilo dalje..mogu oni pustiti odjednom sve te turske .nego vole da razvlace,tako mame publiku dve serije su u udarnom terminu lisce i zabranjeno voce,vidi samo kakve najave prave [You must be registered and logged in to see this link.] i to ide ceo dan na tv.pa ko se nece namamiti?
sad ih jos pustaju i vikendom
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:26

znam..sve za rejting :D

E sve je Ok na Prvoj ali ovo Domacine, ozeni se thumbdown koji smor
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:31

vala bas.koji su to ludjaci xDDD xD
zar jos traje emisija? xD
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 10:36

ne (hvala bogu) sad ma eXploziv...sto me podseti, ranije mi je bio mnogo bolji...sad imaju 3 priloga po sat vremena i smoris se ranije je bilo puno vise thumbdown
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 18 Oct 2011 - 19:38

da,secam se nekad bilo po sat ipo,dva
sad skratise na jedan..al zato ima i utorkom i sredom xD
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyWed 19 Oct 2011 - 0:09

OBN isto odma sve serije odkupi i pustaju jako dobre i kvalitetne, a kod nas i mreza + je uvijek, uvijeeek imala odlicne serije, bilo da su Turske, Meksicke, Spanske nebitno :)

Prvu nemam nazalost.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 15 Nov 2011 - 7:41

Premijera serije na Prvoj “Žene sa Dedinja” prva na listi gledanosti!
Serijski program Prve srpske televizije i dalje je na prvim pozicijama na listama najgledanijih emisija svih nacionalnih televizija. Tako je premijera dugo očekivane domaće serije “Žene sa Dedinja” sa rejtingom od 13.2% i učešćem u gledanosti od 34.1 odsto u ciljnoj grupi 18-50 godina starosti bila apsolutni izbor gledalaca u ponedeljak, 14. novembra. Preko milion i sedamsto hiljada gledalaca pratilo je seriju, a svaka treća gledateljka u Srbiji bila je uz Žene sa Dedinja.

Ubedljiva prednost u udarnom terminu i dalje se potvrđuje. Prva srpska televizija je tako I tokom jučerašnjeg dana u periodu od 20 do 23 sata bila najgledanija tevizija sa ostvarnih 30.7 odsto udela u gledanosti, dok su se iza našle RTS1 (21.5%) i Pink (15.1%). Ovo su rezultati merenja gledanosti agencije AGB Nielsen.

Na listi najgledanijih emsija, našli su se i serije "Kad lišće pada", "Zabranjeno voće", film "Ponovo u igri" kao i vesti Prve I emisija "Exploziv".
Zahvaljujemo gledaocima na poverenju.

thumbup thumbup thumbup
ZENE SA DEDINJA enamorado
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 15 Nov 2011 - 11:02

drago mi je zbog filma "Ponovo u igri"
gledala,odlican!

a ove zene sa dedinja mi se ne svidjaju al dobro dokle god prvoj obezbedjuju dobru gledanost-moze :P
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptyTue 15 Nov 2011 - 19:57

Meni se dopala serija.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 2:35

SUTRA ''JA IMAM TALENAT'' NOVA SEZONA U 21:00 NA RTS-U!
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 3:43

.....................

Da, "Prva tv" moze biti gledana samo u jednom delu dana i u jednoj ciljnoj grupi, ali sveobuhvatno su PUKLI!






Izvor podataka: Nielsen Audience Measurement
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 3:48

Po meni Pink i jeste najbolji :D
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 3:59

Da imas PRVU ne bi tako govorila veruj mi :D Inace vise sa ovim emisijama su dosadili toliko gluposti medju kojima moram da naglasim "Bracni sudija" i :dule i Radojka". Zaglupljivanje naroda thumbdown Ne mogu da verujem na sta je spala Sanja Marinkovic sa "Magazin IN" na ovu glpost thumbdown thumbdown thumbdown
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Televizije na Balkanu  Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 4:01

Ja ne volim Pink,baas smaraju. Najgori su mi oni matorci sto putuju u Bec i gde vec(Radojka i onaj njen xD).
Najvise gledam Prvu i B92,po meni su trenutno najbolji.
A inace,svaka televizija pusta te reklame da ispadne da su oni najgledaniji.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 4:33

Pink je trenutno jako slab po meni... ni jednu njihovu emisiju ne gledam a sve latino serije su u terminu od 12 do 15 UZAS! Trenutno je PRVA po meni najjaca,pa RTS 1.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 5:00

VECERAS NA PRVOJ:

17:05 Pevaj brate,domaca serija
18:00 Galileo,emisija
19:00 Vesti,informativna emisija
19:15 Zabranjeno voće,turska serija
20:00 Kad lišće pada,turska serija
21:00 Prvi glas Srbije,zabavno muzicka emisija
23:15 Banket,film
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 6:06

maite es mi princesa wrote:
Inace vise sa ovim emisijama su dosadili toliko gluposti medju kojima moram da naglasim "Bracni sudija" i :dule i Radojka".

pa da si nesto starija razumela bi emisiju Bracni sudija, a sto se tice Prve i dalje stojim iza toga da je to LOPOVSKA televizija, koja nam polako siri ISLAM u nasoj PRAVOSLAVNOJ zemlji sa 500 turskih serija dnevno!
Tacno je da su njihove serije lepe i ja gledam Nasledje jedne dame, ali zar nije bilo dosta turcizma 500 godina!
PRVA=ZADNJA po meni! thumbdown
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 6:08

Ne slazem se,ali ok. Svako ima pravo na svoje misljenje.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Televizije na Balkanu  218202510M5RG95

Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  EmptySat 19 Nov 2011 - 9:58

Lex wrote:
maite es mi princesa wrote:
Inace vise sa ovim emisijama su dosadili toliko gluposti medju kojima moram da naglasim "Bracni sudija" i :dule i Radojka".

pa da si nesto starija razumela bi emisiju Bracni sudija,

Nije bitno da li imas godinu ili 50 godina da znas da je emisija sranje. A Bracni sudija jeste sranje. Ok zamisljeno ali kakvi sve ljudi dolazi i sa kojim pricama. A ziri i ne treba da se komentarise, vecina pjevaca sto je bila nema ni osnovnu.
A Pink je jadan da jadniji biti ne moze, sto iz dana u dan i pokazuje kako obmanjuju gledaoce i igraju se sa njima. I sam znam kad je i vas Pink i PinkM i PinkBH sekli po pola epizode serije, po pola epizode i ne prikazu, nikad im serija ne pocinje u isto vrijeme, sada jednu epizodu serije Tajna ljubav puste iz dva dijela, setaju termin. Ma dno dna jednostavno receno :P
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Sponsored content




Televizije na Balkanu  _
PostSubject: Re: Televizije na Balkanu    Televizije na Balkanu  Empty

Back to top Go down
 

Televizije na Balkanu

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 40Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Televizija-