REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 4 nove serije od Telemunda

Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL


Broj postova : 26813

4 nove serije od Telemunda Empty
20110518
Post4 nove serije od Telemunda

Telemundo sprema nove serije...evo o cemu je rec..


Caidas del cielo serija o 3 drugarice -Angeles,Samantha i Agata rade kao telohranitelji drugih dok u isto vreme pokusavaju da nadju ljubav,nadu u sopstvenom zivotu.
glumci:Gaby Espino,Ana Layevska,Maritza Bustamante
David Chocarro


druga prica Una maid en Manhattan je rimejk poznatog filma Sobarica i senator.
Treba li jos nesto reci?
glumci:Sandra Echeverria,Rafael Amaya,Karla Monroig


treca prica ce vas mozda malo podsecati na Ninos ricos pobres padres ,rec je o Fisico o quimica...radjena po uzoru na spansku verziju serije
glumci:Maritza Rodriguez ,Humberto Zurita ,Miguel Varoni ,Mauricio Henao ,Sonya Smith ,Jorge Luis Pila


cetvrta prica je kao sa filma...Un amor de pelicula romantica prica o dvoje mladih koji se zaljubljuju i morace da se bore sa ljubomorom i konkurencijom.
glumci:Litzy, Gonzalo Garcia Vivanco,Saul Lizaso



hoce li neki od ovih projekata ugledati svetlost dana ostaje da se vidi..

p.s.vise informacija o svim serijama na nasem forumu
u najave novih serija
tekst by me
Back to top Go down
Share this post on: reddit

4 nove serije od Telemunda :: Comments

-MILOS-
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 0:09 by -MILOS-
dabgoda ima propala ideja o realizaciji Fizike ili Hemije :Out: ja trenutno zavrsavam premijerno gledanje spanske verzije i mogu vam reci da je serija fenomenalna... ne verujem da ce telemundo imati veci uspeh sa tom serijom... serija koja ide svakog cetvrtka na antena3 je fenomenalna :) svima je toplo prepporucujem :D to govori i moj fenomenali potpis koji imam :) znaci uzasnut sam ovom vescu... sad su i spance poceli da mi diraju :( necuuuu :((
samo jedno Ninos ricos i Fisica o Quimica imaju samo jednu slicnost a to je skola :D nista vise :D mnogi talenti su prosli kroz spansku verziju izmedju ostalog i Michel Brown je ja mislim glumio profesora u trecoj sezoni :) a sada se prikazuje 7 sezona... jos kad je rekao da ce od serije napraviti telenovelu jos vise su mi se zgadili :( ooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :((((((
EJPRIL
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 0:21 by EJPRIL
meni se nijedan od ovih projekata ne svidja nesto preterano
to za FOQ tim sam uzasnuta,jer planiram da pocnem sa gledanjem serije spanske naravno
-MILOS-
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 0:26 by -MILOS-
Ejpril u soku sam :( nmg da verujem da ce da naprave rimejk :( nmg da verujem... imas sve epizode na antena3.com :) svih 6 sezona a redovno ubacuju i 7 sezonu... sad na raspustu da je odgledas... serija je nesto najbolje sto sam ikada gledao... ma kakvi buntovnici i ostale kopije... ova serija je prava tinejdz sa extra spanskim glumcima... nekoliko od njih su bili deo i seranovih :D
EJPRIL
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 3:14 by EJPRIL
a videla sam da ima na anteni ,vec sam tamo gledala neke serije,pa tacno sto kazes na raspustu ce biti vremena... pa cu poceti sa serijom
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 3:54 by ღJacqueline Bracamontesღ
Meni se svidja 1 i 4 :D: nije lose.
hari_95
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 4:10 by hari_95
Prva: Prica je ok.Osim iritirane Bustamante,ostale glumice su odlicne.Ukoliko i dodje do snimanja,Ana nece biti - snima MCI,nadam se da ce bar Gaby ostati
Druga: U filmu glavnu ulogu igra J.Lo.Samo mi nije jasno je l' su oni pri sebi da jedan obicni film snime kao seriju o.O Glumci su dobri.Karla enamorado
Treca: Meni lici na NRPP - djeca sa koledza,bijesni roditelji/profesori,gay par i td.Jos teen.Dosadno
Cetvrta: Nista posebno ni to.Glumci isto bzv,osim Saula koji mi je ok.

Bzv im je upfront ove godine.Preteklih godina bi bila min. jedna serija koju sam jedva cekao,ako ne zbog glumaca barem zbog price,ove godine nista.Super bi bilo da sve otkazu - a nadam se da hoce,jer tlmd to tako.Najavi pa otkaze
Rose ♥
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 6:43 by Rose ♥
Ne mogu samo ovako nesto reci kada ima malo informacija o serijama.
JaCkI
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 8:19 by JaCkI
NISAM ZNALA DA NA OVOM FORUMU IMA FANOVA OD FOQ SEM MENE I MILOSA. FER DAVID I JOLI SU NAJ. A FOQ NE MOZE NISTA DA ZAMENI>
AnGel_Perroni
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 8:19 by AnGel_Perroni
Angela imash na forumu informacije.
Paa odlicno, dopadaju mi se njihove ideje i glumci :)) :Good:
anahi 4ever!
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 11:09 by anahi 4ever!
Odgledala sam sad i nista mi se ne dopada :Out: :Out: sto se tice rimejka FOQ i ja sam uzasnuta, znaci telemundo je poceo da bude gori od televise po rimejcima -.- mene su prvo iznervirali kad su kopirali brazilsku O CLONE, nerivira me i za rimejk cileanske familie, iako je ne gledam, ne svidja mi se sto telemundo snima rimejk tako brzo, da su bar sacekali koju godinu, i sad rimejk FOQ Ijo Pa ostavite bre spance! gledala sam neke scene na YT sa Adrianom enamorado nisam znala da bas ima toliko gej scena Ijo xD Mada se vidi da je serija super, a i svi je hvale :) pre cu gledati original nego telemundovu kopiju, jos ako osim adriana glume jos neki glumci iz seranovih, nema sanse da ne pogledam preko leta cvetici
JaCkI
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 11:46 by JaCkI
gej scena ima dosta i uradjene su sa ukusom nista vulgarrno. pa meni su omiljeni par David i Fer.
-MILOS-
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Thu 19 May 2011 - 23:28 by -MILOS-
meni su gorka i paula najbolji enamorado cabano i rut isto :D svi likovi su mi dragi... ne daj boze da snimaju lincovacu ih :D
Anonymous
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post Fri 20 May 2011 - 12:04 by Guest
Videćemo...Sve mi se čini ok...
Re: 4 nove serije od Telemunda
Post  by Sponsored content
 

4 nove serije od Telemunda

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Posle Telemunda i Televisa kupuje licence za turske serije?!
» Nove serije u 2011
» Krenulo snimanje nove Televisine serije!
» Četiri nove domaće serije!
» Dve nove turske serije na Prvoj!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: