REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV

Go down 
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-


Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV Aewnyr

AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV Empty
20110516
PostAURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV

Može li se prva ljubav ikada zaboraviti? Srce glavne junakinje Aurore rastrgnuto je između prošlosti ispunjene strašću prema prvoj ljubavi Lorencu Lobosu i čarobne sadašnjosti sa Lorencovim sinom Martinom.
AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV Aurora_telenovela
Priča počinje 1990. u Njujorku gde mlada Aurora Ponse de Leon, vrhunska profesionalna plesačica, studira umetnost. Ona upoznaje Lorenca Lobosa, skromnog, strastvenog igrača u koga se zaljubljuje na prvi pogled. Aurora ostaje trudna s Lorencom, a njeni bogati roditelji je, kada saznaju za ovu vezu, rastavljaju od voljenog mladića. Lorenco, ubeđen da Aurora više ne želi da ga vidi i ne znajući za bebino postojanje, takođe odlučuje da se udalji od nje. Nekoliko meseci kasnije, rađa se Blanka, ali se i otkriva da Aurora boluje od teške bolesti, za koju u tom trenutku nema leka. Njen otac, ugledni lekar koji je slavu stekao zahvaljujući napredovanju u oblasti Kriogenike, nauke zasnovana na smrzavanju tela, odlučuje da svoje znanje primeni na svojoj kćerki. Kroz komplikovan proces, on uspeva da zamrzne Auroru kako bi ona ostala živa dok naučnici ne pronađu lek. To je bila jedina nada roditeljima da ne izgube kćerku zauvek. Posle dvadeset godina, dolazi dan koji su svi sa nestrpljenjem čekali - Aurora se budi. Sve se promenilo, jedino je ona ostala ista...
Kako će se Aurora navići na potpuno novi i drugačiji život i prihvatiti činjenicu da nije prespavala tek jednu noć, već dvadest godina? Kako će se izboriti sa osećanjima kada se sukobe ljubav iz prošlosti i ljubav iz sadašnjosti?

-Mnogi ljubitelji telenovela širom sveta jedva su čekali „Auroru", jer su je producenti najavili kao novitet među dosadašnjim projektima, odnosno kao klasičnu telenovelu punu romantičnih elemenata sa zanimljivim naučno-fantastičnim obrtom. Autorku „Aurore", Marselu Siterio, za pisanje scenarija ove serije potaknuo je uspeh zanimljive korejske serije „Ledena žena" o mladoj ženi čije je mrtvo telo bilo zaleđeno čak 25 godina u očevoj bolnici, a nakon oživljavanja nije se sećala ničega. Tu simbiozu romantike, ljubavi, zlobe i mržnje, autorka je uspešno spojila s elementima naučne fantastike.

Produkcija: Telemundo, 2010.
Uloge: Sara Maldonado, Horhe Luis Pila, Eugenio Siler, Liset Morelos, Ajlin Mujica

izvor: prva.rs
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Share this post on: reddit

AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV :: Comments

EJPRIL
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 2:09 by EJPRIL
uzas..znaci ne verujem...sta im je ovo trebalo..sr*nje na kub
-MILOS-
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 2:13 by -MILOS-
malo su me iznenadili... do pre neki dan sam citao da ce poceti na pinku :D a ono pocinje na prvoj... steta stvarno sto su izabrali ovu seriju... ali sta je tu je.. ja se ne bunim... moglo je nesto bolje :D ali opet kazem ne bunim se :D ahahah... gledao sam auroru prvih 20 epizoda i stvarno ne mogu da se pozalim na tih 20 zato sto je bila zanimljiva radnja... jeste da ima vise fantazije mozda i previse ali je ipak zanimljiva bila, a nakon tih 20 epizoda je pocela da me smara i zato sam prekinuo.. nadam se da ce doci na dobar prijem kod nas srba i da ce imati pristojan rejting... citam komentare na njihovom sajtu... neko je odusevljen a neko zgrozen izborom PRVE TV
EJPRIL
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 2:26 by EJPRIL
ja sam zgrozena
posebno jer ova serija menja radnju po 100 puta.te se vise ne zna ni ko igra koga...a najveca glupost sto Sara odlazi iz serije i na njeno mesto dolazi Sonya..mada je meni Sonya super glumica i nije trebala da prihvati ovu ulogu...
♥..jeTza..♥
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 2:53 by ♥..jeTza..♥
Jao daj -.-
Alejandro
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 3:50 by Alejandro
ZAKON! Moze li netko postavljati na mega?
EJPRIL
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 4:10 by EJPRIL
ja sumnjam da ce neko postavljati...mozda i hoce,al ne verujem jer ne vidim da je neko posebno zainteresovan za seriju
LA MUJER EN EL ESPEJO
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 5:41 by LA MUJER EN EL ESPEJO
Jedva cekam, bas mi se svidja serija :Good:
Alejandro
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 6:31 by Alejandro
Quote :
ja sumnjam da ce neko postavljati...mozda i hoce,al ne verujem jer ne vidim da je neko posebno zainteresovan za seriju
uvjek sam ja tu da prokomentiram treš...do 50 epizode je za ubit se od dosade :D
FanSte Pall Mall
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 8:18 by FanSte Pall Mall
Solidan izbor,mada sam ocekivao La Reina del Sur :( Nece ona izgleda skoro kod nas :(((
AnGel_Perroni
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Mon 16 May 2011 - 9:43 by AnGel_Perroni
Sooper, obozavam fantaziju..xD
Aa toliko glupo sto odlazi Sara, znaci nmg da verujem.
MStefan
Re: AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV
Post Tue 17 May 2011 - 1:14 by MStefan
Mogli su i nesto bolje da izaberu...
 

AURORA - od srede 25. maja u 13:55h! PRVA TV

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Internat od 7. maja na B92
» "Oprezno s anđelom" od srede na Doma TV
» "Braća Karamazovi" od srede 20-og novembra na RTS2
» Serija Heroji(Heroes) od srede na RTS2!
» Američka serija "Kriza" od srede na kanalu Fox

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: