REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 "Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011)

Go down 
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-


Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : "Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) Aewnyr

"Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) Empty
20110514
Post"Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011)

"Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) Perroni590

Maite Perroni, popularna meksicka glumica i pevacica, senzacija telenovele "El Triunfo Del Amor", rekla je u itervju tajnu svoje odrzane linije.
"Pa, mnogo volim da jedem, Zato svakog dana vezbam da bih mogla da jedem sve", priznala je Maite.
Maite nije samo prelepa glumica, takodje je talentovana i uz pomoc tog talenta stigla je do vrhunca, tako da je sada svrsatavaju u svetske glumice telenovela. Sa svojom najnovijom telenovelom 'El Triunfo del Amor', glumi partnera jednom od najlepsih muskaraca danasnjice: poznatim kubanskim glumcem Wilijamom Levijem.
Maite priznaje da joj je fizicki izgled bitan, i naglasila je da treba sto vise se hraniti zdravo. Medjutim, kao svako ljudsko bice pa i ona uziva u hrani.
"Moze da se uziva u hrani, desertima, cokoladama, mesu, jednostavno samo vezbaj te".
Disciplina i vezbanje je kljuc svakog lepog izgleda : " Ako danas pojedes cokoladu, nemoj da je jedes narednih tri dana".
Maite se pre svega obratila i publici koja ovo cita: "Ako ne jedes u neogranicenim kolicinama, a zatim ne vezbas, gojis se, i samim tim nisi zadovoljan."
Njen najbolji savet za svoju publiku bio je: "Jednostavno mislim da sa dobrim vezbanjem treba i dobro da se jede".

prevod by -MILOS-
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Share this post on: reddit

"Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) :: Comments

Ja inace malo previse uzivam u hrani
Naravno,Maitina metoda valjda:jedi sve,ali u umjerenim kolicinama ! "Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) 943448
Inace,meni ona meni nije bas zgodna,ali nije ni debela ni mrsava "Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011) 943448
Meni je bas zgodna :)
Imam tamam izgled :Good:
hahaha Vidi se da voli mnogo da jede...ona ne vezba u teretani nego za stolom,svaki put sve vise i vise jede, slonica Maite :jajaja:
Ona nije uospte debela a ni mrsava, ne treba da ima 30kg to je preterano.
Bash je zgodna :* i dobar joj je savet ;))
pa zgodna nije,a ni ne treba svi da budu manekenskog tipa
eto ona nije neka lepota(iako je slatka ko medic xD),al gradi karijeru i super joj ide
Meni Maite bas super izgleda i slazem se da treba jesti umereno :Ok:

LA MUJER EN EL ESPEJO wrote:
hahaha Vidi se da voli mnogo da jede...ona ne vezba u teretani nego za stolom,svaki put sve vise i vise jede, slonica Maite :jajaja:

ti bas svaku novost od Maite moras da prokomentarises u negativnom smislu -.-
Znam da ovde ima pravo na svoje misljenje, ali ti preterujes -.- oladi malo -.-

LA MUJER EN EL ESPEJO znam da je ne volis ali pak to Slonica si pretjerala.
Maite predivno izgleda.
Ona ima dosta dobru liniju,a sto se lica tiče NEMA JOJ RAVNE!
Ona i ja se drzimo iste tehnike :D
Samo govorim istinu,a moji komentari o njoj ce se nastaviti.... OOO
LA MUJER EN EL ESPEJO svi znamo koje komentare imash o njoj, uredu je to, msm svako ima svoje misljenje...ali nemoj da ulazis u neke teme njene i vredjas je. Pozdrav!
Mnogi bi se ubili da imaju delić njene lepote, uspeha ili karijere. :Good:

bolje da bude iskrena i da napise sta misli nego da menja misljenje ko carape ne bi li se uslihtala moderatorima i adminima
anahi 4ever! wrote:
bolje da bude iskrena i da napise sta misli nego da menja misljenje ko carape ne bi li se uslihtala moderatorima i adminima
:Good: Vidim da je ceo forum opsednut sa Maite y Williamom, ako kazem nesto za nekog drugog glumca/glumicu dvoje, troje ce se javiti, a kada kazem nesto o njima da me pojedete...to je moje misljenje i necu ga nikada promeniti ni zbog koga...jednostavno ignorisite moje komentare i gotovo...
la mujer en el espejo ima pravo na misljenje svoje,neka ga jos iznese,jer je ovo forum,a forum je mjesto za to.

Rose ♥ wrote:
la mujer en el espejo ima pravo na misljenje svoje,neka ga jos iznese,jer je ovo forum,a forum je mjesto za to.

Hvala, neko me razume :D:
Naravno da svako ima svoje misljenje i da to moze iskazati ovde - to i jeste svrha foruma.Ali LMEEE od svojih 1000 i kusur postova u 2000 postova pise kako ne voli Maite.Ono shvatam da ti je Eli wow - i meni je,shvatam i to da ti Maite nije wow -nije ni meni,a svakako da ne idem iz topika u topik i pljujem po njoj.
Vidim novost o nekome koga ne volim i samo razminem,mislim sta ja imam raditi i citati novost o nekome koga ne volim.
Svakako da Maite nije najzgodnija,meni licno nije zgodna,nije fino gradjena ali nije ni slonica kako ti rece.
Ne volim ni ja mnoge glumce/glumice pa ih ne pljujem - dam jedan komentar da ga/je ne volim i to je to,ali svakako da za to imam argumente,ali ti uopste ne mozes reci da je Maite slonica,da je debela pa i da kazes.Imas argumenat cura je debela kao slon i sta je tu je.Ali lupati bzv vec nema nikakvog smisla.
Sto se mene tice nastavi pisati svoje neukusne komentare,niko ti ne brani,ali zapamti da sve to treba biti u granici normale,koju si ti po meni davno presla.
pozdrav
hari_95 wrote:
Naravno da svako ima svoje misljenje i da to moze iskazati ovde - to i jeste svrha foruma.Ali LMEEE od svojih 1000 i kusur postova u 2000 postova pise kako ne voli Maite.Ono shvatam da ti je Eli wow - i meni je,shvatam i to da ti Maite nije wow -nije ni meni,a svakako da ne idem iz topika u topik i pljujem po njoj.
Vidim novost o nekome koga ne volim i samo razminem,mislim sta ja imam raditi i citati novost o nekome koga ne volim.
Svakako da Maite nije najzgodnija,meni licno nije zgodna,nije fino gradjena ali nije ni slonica kako ti rece.
Ne volim ni ja mnoge glumce/glumice pa ih ne pljujem - dam jedan komentar da ga/je ne volim i to je to,ali svakako da za to imam argumente,ali ti uopste ne mozes reci da je Maite slonica,da je debela pa i da kazes.Imas argumenat cura je debela kao slon i sta je tu je.Ali lupati bzv vec nema nikakvog smisla.
Sto se mene tice nastavi pisati svoje neukusne komentare,niko ti ne brani,ali zapamti da sve to treba biti u granici normale,koju si ti po meni davno presla.
pozdrav
pozdrav
Ok, tvoje misljenje, ni ti niti bilo ko drugi sa foruma{osim Jovane i Kace} ne moze da razume koliko je ona meni :Out: sem ako me ne znate licno, tako da nzm na koji nacin to da objasnim....
ajde sad i vi preterujete! kao da je nzm ni ja sta sad napisala, ae da je napisala je fuxa ili tako neto pa da je napadate a ne da je slonica xD msm nije to sad neka uvreda pa da svi krenete na nju, to je prosto poredjenje kao kad recimo kazete da je neko "glup ko noc" tako je ona napisala da joj je maite "debela kao slonica", a i koliko ja znam nije ona jedina koja cesto komentarise novosti o glumicama koje ne voli, ima i drugih koji to mnooogo cesce rade pa niko im nista ne kaze
Shvatam ja da je ne volis,ali ne mozes da mrzis nekoga koga ne poznajes licno.Shvatam da te iritira pojavom,nekom izjavom,njen lik u noveli ali prezirati nekog koga nikad neces upoznati mi je glupo
EDIT:anahi 4ever! komentarisem i ja,ali kada kazem imam argumenat.Evo pogledaj i sama Maite i reci je l' ti kao slonica? Relano nije ;)
anahi 4ever! wrote:
ajde sad i vi preterujete! kao da je nzm ni ja sta sad napisala, ae da je napisala je fuxa ili tako neto pa da je napadate a ne da je slonica xD msm nije to sad neka uvreda pa da svi krenete na nju, to je prosto poredjenje kao kad recimo kazete da je neko "glup ko noc" tako je ona napisala da joj je maite "debela kao slonica", a i koliko ja znam nije ona jedina koja cesto komentarise novosti o glumicama koje ne voli, ima i drugih koji to mnooogo cesce rade pa niko im nista ne kaze
Hvala puno enamorado zagrljaj Sta bi ja bez tebe? zagrljaj
hari_95 wrote:
Shvatam ja da je ne volis,ali ne mozes da mrzis nekoga koga ne poznajes licno.Shvatam da te iritira pojavom,nekom izjavom,njen lik u noveli ali prezirati nekog koga nikad neces upoznati mi je glupo
EDIT:anahi 4ever! komentarisem i ja,ali kada kazem imam argumenat.Evo pogledaj i sama Maite i reci je l' ti kao slonica? Relano nije ;)
Ja nikoga ne mrzim na svetu, sem jednog kluba u Beogradu na slovo P...!To sto sam nekad napisala da je prezirem, to je bilo u trenutku...i necu sada da vodim raspravu zbog nje!
 

"Mnogo volim da jedem", rekla je Maite novinaru Chabanu. Kako odrzava svoju liniju? (mini intervju 13.05.2011)

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Mini intervju!
» Intervju sa Natalijom Strejnard "Volim što sam majka"
» mini intervju Marlene Favela:nisam nikom ukrala decka!
» Christian Chavez-Mnogo buke oko Krajnika!
» Veliki brat 2011 - Marijana Čvrljak - Prvi intervju poslije pobjede.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: