REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista)

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-


Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista) Aewnyr

Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista) Empty
20110513
PostOni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista)

Música

La Combinación Perfecta (The Perfect Combo)
1. Enrique Iglesias and Juan Luis Guerra – “Cuando Me Enamoro”
2. Enrique Iglesias and Pitbull – “I Like It”
3. Ricky Martin and Natalia Jiménez – “Lo Mejor De Mi Vida Eres Tu”
4. Enrique Iglesias and Wisin y Yandel – “No Me Digas Que No”
5. Jennifer Lopez and Pitbull -“On the Floor”

¡Qué Rico Que Se Mueve! (Best Moves)
1. Chayanne
2. Dulce María
3. Pitbull
4. Ricky Martin
5. Shakira

Voz del Momento (Red Hot Artist)
1. Camila
2. Espinosa Paz
3. Gerardo Ortiz
4. Prince Royce
5. Wisin y Yandel

La Más Pegajosa (Catchiest Tune)
1. “Bon Bon” – Pitbull
2. “Corazón Sin Cara” – Prince Royce
3. “Danza Kuduro” – Don Omar and Lucenzo
4. “Lo Mejor De Mi Vida Eres Tu” – Ricky Martin and Natalia Jiménez
5. “Loca” – Shakira and El Cata

Lo Toco Todo (Just Play It All)
1. “Euphoria” – Enrique Iglesias
2. “Extranjera Primera Parte” – Dulce María
3. “Los Vaqueros, El Regreso” – Wisin y Yandel
4. “Música, Alma y Sexo” – Ricky Martin
5. “Sale El Sol” – Shakira

Mi Video Favorito (My Favorite Video)
1. “Corazón Sin Cara” – Prince Royce
2. “Danza Kuduro” – Don Omar and Lucenzo
3. “Lo Mejor De Mi Vida Eres Tu” – Ricky Martin
4. “Loca” – Shakira and El Cata
5. “Tu Angelito” – Chino y Nacho

El Súper Tour (The Super Tour)
1. “No Hay Imposibles” – Chayanne
2. “Euphoria” – Enrique Iglesias
3. “P.A.R.C.E. Tour” – Juanes
4. “Sale El Sol World Tour” – Shakira
5. “Stand By Me Tour 2011” – Prince Royce

Canción Corta-Venas (Heart-Wrenching Song)
1. “Aléjate de Mí” – Camila
2. “Alérgico” – Anahí
3. “Bésame” – Camila
4. “Corazón Sin Cara” – Prince Royce
5. “Él” – Jenni Rivera

Mi Ringtone (My Ringtone)
1. “Bon Bon” – Pitbull
2. “Corazón Sin Cara” – Prince Royce
3. “Danza Kuduro” – Don Omar and Lucenzo
4. “Loca” – Shakira and El Cata
5. “Si No Le Contesto” – Plan B

Mi Artista Pop (My Pop Artist)
1. Camila
2. Enrique Iglesias
3. Luis Fonsi
4. Ricky Martin
5. Shakira

Mi Artista Regional Mexicano (My Regional Mexican Artist)
1. Alejandro Fernández
2. Banda El Recodo
3. Espinosa Paz
4. Gerardo Ortiz
5. Jenni Rivera

Mi Artista de Rock (My Rock Artist)
1. Alejandra Guzmán
2. Juanes
3. La Secta All Star
4. Maná
5. Panda

Mi Artista Tropical (My Tropical Artist)
1. Aventura
2. Juan Luis Guerra
3. Marc Anthony
4. Olga Tañón
5. Prince Royce

Mi Artista Urbano (My Urban Artist)
1. Daddy Yankee
2. Don Omar
3. Pitbull
4. Tito “El Bambino”
5. Wisin y Yandel

Cine

¡Qué Actorazo! (Can He Act or Not?)
1. Antonio Banderas
2. Gael García Bernal
3. Jaime Camil
4. Javier Bardem
5. Kuno Becker

Actriz Que Se Roba la Pantalla (She Steals the Show)
1. Blanca Soto
2. Jennifer López
3. Michelle Rodríguez
4. Salma Hayek
5. Zoe Saldaña

Película Más Padre (Favorite Flick)
1. “America”
2. “Beverly Hills Chihuahua 2”
3. “Biutiful”
4. “From Prada to Nada”
5. “Machete”

Deportes

Deportista de Alto Voltaje (Most Electrifying Athlete)
1. Alex Rodríguez
2. Carlos Arroyo
3. Guillermo “Memo” Ochoa
4. Javier “Chicharito” Hernández
5. Lionel Messi

La Nueva Promesa (Promising New Player)
1. Al Horford
2. Juan Agudelo
3. Mónica Puig
4. Neymar da Silva Santos, Jr.
5. Yuriorkis Gamboa

Telenovelas

¡Está Buenísimo! (He’s So HOT!)
1. Alfonso Herrera (Camaleones)
2. Fernando Colunga (Soy Tu Dueña)
3. Guy Ecker (Eva Luna)
4. Julián Gil (Eva Luna)
5. William Levy (El Triunfo del Amor)

Chica Que Me Quita el Sueño (Girl of My Dreams)
1. Belinda (Camaleones)
2. Blanca Soto (Eva Luna)
3. Danna Paola (Atrévete a Soñar)
4. Lucero (Soy Tu Dueña)
5. Maite Perroni (El Triunfo Del Amor)

Mejor Tema Novelero (Best “Novela” Theme Song)
1. “Él” – Jenni Rivera (Eva Luna)
2. “Golondrinas Viajeras” – Lucero and Joan Sebastian (Soy Tu Dueña)
3. “Llena de Amor” – Luis Fonsi (Llena de Amor)
4. “Me Enamoré de Ti” – Chayanne (Corazón Salvaje)
5. “Tres Palabras” – Luis Miguel (El Triunfo del Amor)

Cultura Pop

Síganme Los Buenos (Follow Me)
1. Anahí
2. Jenni Rivera
3. Luis Fonsi
4. Prince Royce
5. Ricky Martin


Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Share this post on: reddit

Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista) :: Comments

Glupo mi je sta Belinda uopce nije nominirana u vezi glazbe,npr evo Dopamina njezin video je postigao uspjeh.
Anahi ima jednu nominaciju,Dulce jednu,Alfonso jednu..cini mi se cak da Shakira ima njavise nominacija
Pogledah onako brzinski i ako tacno prebrojah Shakira ima 5 nominacija.A diva Anahi 1.Nemojte me napast Anahi fanovi,nemam nameru svadjati se,samo da vam kazem da je Shakiri u Bg doslo 6.000 hiljada ljudi,dok kod Anahi nije bilo ni toliko za oba koncerta.A da zaboravih da ste pisali da nije prodala 1.000 karata.Malo cudno sto je Anahi koja je popualrnija od Shakire (ne zaboravimo da je Anahi prikazana na jednoj televiziji gdje Shakira nije) ima manje nominacija,bas me zanima sta cete sad reci kada ima 4 nominacije manje od Shakire ?
hari_95 wrote:
Pogledah onako brzinski i ako tacno prebrojah Shakira ima 5 nominacija.A diva Anahi 1.Nemojte me napast Anahi fanovi,nemam nameru svadjati se,samo da vam kazem da je Shakiri u Bg doslo 6.000 hiljada ljudi,dok kod Anahi nije bilo ni toliko za oba koncerta.A da zaboravih da ste pisali da nije prodala 1.000 karata.Malo cudno sto je Anahi koja je popualrnija od Shakire (ne zaboravimo da je Anahi prikazana na jednoj televiziji gdje Shakira nije) ima manje nominacija,bas me zanima sta cete sad reci kada ima 4 nominacije manje od Shakire ?

U potpunosti se sa tobom slazem :Good: :Good:
Cestitam svima :)
I Anahi i Dulce imaju po 2 nominacije koliko sam videla :D
Shakira definitivno najvise...Enrique 3 puta nominovan u istoj kategoriji, a Pitbull 2 xD
Drago mi je sto vidim da grupa Camila ima 3 nominacije...(:
Belinda nominovana samo u jednoj kategoriji i to za glumu Ijo
Anahi ima dve nominacije
naravno da glasam za nju

i za Shakiru i Enriquea naravno
Quote :
Pogledah onako brzinski i ako tacno prebrojah Shakira ima 5 nominacija.A diva Anahi 1.Nemojte me napast Anahi fanovi,nemam nameru svadjati se,samo da vam kazem da je Shakiri u Bg doslo 6.000 hiljada ljudi,dok kod Anahi nije bilo ni toliko za oba koncerta.A da zaboravih da ste pisali da nije prodala 1.000 karata.Malo cudno sto je Anahi koja je popualrnija od Shakire (ne zaboravimo da je Anahi prikazana na jednoj televiziji gdje Shakira nije) ima manje nominacija,bas me zanima sta cete sad reci kada ima 4 nominacije manje od Shakire ?

pa ocigledno nisi pogledao brzinski jer ovde ima dosta nominacija ne moze tako brzo da zapadnu za oko anahine i shakirine nominacije! anahi ima ove godine 2 nominacije, dakle ne jednu nego 2! i sta sad sto je shakira imala vise od nje -.- pa anahi je prosle godine bila zvezda sa najvise nominacija, cak 9! i sta sad??? shakira je sad riba sto ove godine ima 3 nominacije vise od anahi, a to sto ove godine ona ima najvise nominacija, dok je anahi prosle imala 9 to neme veze! i sta kazes shakira imala 6000 na koncertu WOOOOOOOOOW bravooo za nju :) :) s obzirom da ima 350 miliona pregleda na yt-u i da su se karte prodavale 2 meseca, jakoo je veliki uspeh imati 6000 ljudi u bg areni :)
inace "alergico" pobedjuje u kategoriji "cancion ce corta venas" proverenooo :)
Haha Anahi prošle godine 9 komada! Shakira još to nije doživela :’(: Niti hoće.


Hari, sad si sam sebe pokopao, pogotovu sa nominacijama :Good:

Evo, samo za tebe. :D:

Kako to da diva Shakira sa novim albumom ne može da parira Anahinom ni posle toliko godina postojanja na sceni?

Pogledaj kako se to radi:

Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista) Reeee

:cao:

Inače, Dulce je ove godine izdala album pa sa njim samo dve nomiacije, Anahi je izdala album prošle godine, odnosno preprošle pa je imala 9 i osoba je sa najviše nominacija. Da, to je diva, Anahi ove godine nije izdala disk, nije mogla da bude nominovana u ostalim kategorijama, kada je samo "Alergico" nova pesma. :cao:

Kada Shakira dobije 9 nominacija kao diva, može da se javi. Ipak umetnica koja postoji više od 10 godina na sceni nije mogla da dogura do 9 nominacija koliko ih je dobila Anahi za manje od godinu dana (u to vreme je nepunih godinu dana bila solista), a onda kao osoba sa tolikom trajektorijom nije uspela da napuni Arenu kapaciteta 30 000 ljudi, Shakira je imala izmedju samo 5-6000, u šta računaj i roditelje sa pratnjom, pa to još podeli (imaš na blicovom sajtu), pa pogledaj koliko ih je bilo, deca do 14 godina su morala da dodju u pratnji roditelja, za Anahi to nije bilo, inače bila sam na koncertu, Arena je bila prazna, a karte su se prodavale čak više od 3 meseca.

Koliko bi ih imala da je prodavala kao Anahi samo par dana? :( Možda dvoje, a možda ni toliko :’(:

Niko nije pričao napamet koliko je Shakira pukla u Srbiji i zbog čega nas Bosanci sad zajebavaju da bi i kod njih imala više publike, o Hrvatima da ne govorim, dala sam ti tada linkove da pogledaš, jedino nisam znala da je ona stvarno toliko pukla budući da su pustili celu Arenu u prodaju, a ono na kraju prc- 80% prazno. I u tih 20% su roditelji i ekipa, a to znači da Shakira i dalje nije uspela da parira Anahi sa svojom publikom... Pukla je ko niko.

Inače, mimo disksuije, nastup je bio odličan, super sam se provela. Drugarica i brat su je upoznali i slikali se sa njom. :)
To sto Shakira nije uspela u Srbiji, ne umanjuje njen uspeh. Ona je najpoznatija i jedna od najuspesnijih latino umetnica (tacnije 2 posle Glorije Estefan). Osvojila je nagrade kao sto su Grammy, Latin Grammy, Billboard Latin Music Award bila je nominovana za Zlatni Globus. Tako da o cemu mi pricamo? Shakira je zasluzila svaku od ovih nominacija i Anahi mora jos puno da radi da bi mogla da se poredi sa Shakirom.
Da, videla sam, zato je nema na Bilbordovoj prošlogodišnjoj listi najuspešnijih turneja? Znači nije reč samo o Srbiji, već generalno je Anahi dere.

Ili si i ti merodavniji od Bilborda?

http://www.billboard.com/song/anahi/es-el-amor/8116799#/events/hot-tours-black-eyed-peas-muse-lady-gaga-1004085795.story


Inače Anahi je jedina latinka na listi. :Aleee:
Quote :
dakle ne jednu nego 2

Vidi da sam ja pogrijesio za 5-10 nominacija pa da podebljas,a ne rekao sam ima 1,a ti kazes imala je dvije.Vau,opet ima manje od Shakire.

Quote :
sta kazes shakira imala 6000 na koncertu WOOOOOOOOOW bravooo za nju s obzirom da ima 350 miliona pregleda na yt-u i da su se karte prodavale 2 meseca, jakoo je veliki uspeh imati 6000 ljudi u bg areni

Svakako da je bravo.Anahi na oba koncerta nije skupila toliko.A ti pregledi na zt,pa ne gleda samo srbija te preglede pobogu.Gledao je,gleda i gledace citav svijet.

Quote :
Hari, sad si sam sebe pokopao, pogotovu sa nominacijama

Ne,nisam.Prosla godina je prosla.Ova je ova
To sto je Anahi osvojila 9 nominacija prosle godine svakako da je uspeh,a to sto nije (ako sam upucen) nije osvojila nagradu je vec neuspijeh.A koliko znam Shakira jeste uzela neku nagradu,dok je Anahi uzela vise nominacija a nijednu nagradu.Opet kazem nisam siguran za to,bas cu poslije da proverim,mislim da sam tako citao
Meni je cura rekla koja je bila na koncertu u beogradsko9j areni da je bilo 15 000 ljudi (nemojte me ubiti,samo prenosim ono sta sam cula od nje)
E da,Anahi nije uzela nijednu nagradu sa PJ,tocno si rekao.

Ma koliko ja vise voljela Anahi od Shakire,Shakira je uspjesnija i uopce se ne moze mjeriti uspjeh Shakire i Anahi.
Shakira je uspjela na americkom nivou,mozda je jedina latinoamerikanka za koju bi svi znali ko je ona,a i za Enrique.Dok Anahi nije uspjela na tom nivou..i njoj ce trebati mnooogo da uspije kao Shakira.Shakira je nauspjesnija latino americka pjevacica na Last FM-u,dok je slijede Wisin y Yandel,Belinda,Paulina Rubio..a Anahi je 31

Ne mozete po jednom neuspjehu zakljucivati da je jedna uspjesnija od druge,ne mozete !
i Rihanna slovi za ejdnu od najuspjesnijih pjevacica na svijetu,pa joj otkazala nekoliko koncerata radi slabe prodaje karata,ona koja ima hitove kao sto su Only girl,Love trhe way you lie,koji si hitovi po cijele godine i koji su najgledaniji po Youtubeu.Christina Aguilera i B.Spears,one koje su vladale prije glazbenom scenom,sad nemaju nekog uspjeha.
Svaka zvijezda po tom pitanju ima neuspjeha i uspjeha.
Code:
Ne,nisam.Prosla godina je prosla.Ova je ova

Tacno tako.

Anahi ove godine nije izdala novi disk, ne znam kako da bude nominovana. Hoćeš da mi objasniš?

Kada je trebala da bude nominovana, imala je 9 nominacija, a ne bednih 5.

Code:
Meni je cura rekla koja je bila na koncertu u beogradsko9j areni da je bilo 15 000 ljudi (nemojte me ubiti,samo prenosim ono sta sam cula od nje)

Drugarica ti laže.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/252792/Sakira-odusevila-hiljade-fanova

Dakle, samo 6 000, ali broj je zaokružen, bilo ih je manje.

Hari, ne zaboravi kada već govoriš o brojkama i Šakirinom pucanju u praznoj Areni, da je Anahi bila 4 puta u Srbiji, i da neko prosto neće da ide da je gleda ponovo, ja recimo nisam bila ni na jednom njenom solo koncertu, iz razloga što sam je videla dva puta- dovoljno mi je. Ne zaboravi da je već nastupala pred 30 000 ljudi u Srbiji, a Shakira prvi i jedini put pred sablasno praznom Arenom. Mene bi bio blam da posle 15 godina karijere odem i pevam u praznoj hali i da me mladja koleginica odere na Bilbordu. Naravno, za Anahi su se prodavale karte nekoliko dana, Shakira ih je prodavala 3 meseca, pa je opet pukla ko tikva.

Zar niko nema odgovor kako to da je Anahi jedina na Bilbordu sa pola svoje turneje! Bilbord- najvažniji izvor svetske muzičke industrije? Kako to da nema Shakire?

Ja čekam, ali vidim pobegli neki sa tog pitanja.

EDIT: @Hari: Sad sam se setila ko si, blaaa sa sveta, je l?
Ja sam Anymaniaca.
Pa dobro,budimo realni.Da li bi iko dosao na koncert Anahi da se rebelde nije prikazivao kod nas? Ne,jer bi im bila svime totalno nepoznata.I ko je kod nas cuo za Shakiru?Znaju je jedino po pjesmi za Svjetsko prvenstvo i po nicemu vise,dok je Anahi imalaa ''potporu'' to sto je rbd odlicno prosla kod nase publike i svi su bili zaludjeni likom Mie,a opet njoj samoj nije doslo mnogo ljudi.Opet,ne mogu da ne kazem,doslo je njoj dosta ljudi,ali kada pogledas koliko je RBD bio pupularan broj nekih 3000 i nije velika brojka.
Nemojte pogresno da me shvatite,nisam anti-fan Anahi ali nisam ni fan.Ne slusam pjesme,znam ih par,ne pratim je,ali cura jeste uspjesna.Verovatno i najuspjesniji clan ex rbd-a,ali da je uspjesnija od Shakire - nije.Nisam ni ogromni fan Shakire,lijepa mi je,ima odlicne pjesme ali nisam zaludjen,samo se oglasavam jer mi je glupo poredjenje njih dvije.Anahi jeste uspijesna to ne moze da se porice i svaka cast na tome,ali trenutno nije uspjesnija od Shakire.
Da,ja sam.Banovan sam sa starog profila,kada je bila neka frka xD Registrovao sam se ponovo zbog ljudi sa kojima sam u ok odnosima i sa kojima se cujem na pm.Ali slabo postujem
Pa dobro,ovo u vezi turneje,Shakira je tek ove godine pocela sa turnejom,tj.ona i Anahi se meni cine otisle u Europu
naravno slazem se sa milicom :Good: :Good:

Quote :
Vidi da sam ja pogrijesio za 5-10 nominacija pa da podebljas,a ne rekao sam ima 1,a ti kazes imala je dvije

pa nzm mene ne bi cudilo i si namerno njoj smanjio a shakiri napisao tacno koliko ima, ali aee...

Quote :
Ma koliko ja vise voljela Anahi od Shakire,Shakira je uspjesnija i uopce se ne moze mjeriti uspjeh Shakire i Anahi.
Shakira je uspjela na americkom nivou,mozda je jedina latinoamerikanka za koju bi svi znali ko je ona,a i za Enrique.Dok Anahi nije uspjela na tom nivou.

ko kaze da nije uspela??? pa anahi je posle Iglesiasa jedini latino umetnik koji je pusten na BBC UK, sto shakira nije uspela za sve godine njene karijere
Pukla je skahirica u areni ko nikoo Ale

a sto se tice nominacija, bravo za any :) jedino novo joj je pesma "alergico" i uspela je da bude nominovana, da je bio novi ablum opet bi pokidala s nominacijama Ale a evo primer dulce maria je izdala nov album i opet ima svega 2 nominacije kao anahi koja ima samo 1 novu pesmu :)
Code:
pa nzm mene ne bi cudilo i si namerno njoj smanjio a shakiri napisao tacno koliko ima, ali aee...

Daj majke ti ne tupi.Nisam ja taj koji smanjuje/povecava nominacije.Napisao sam da sam brzinski prelistao a i Rose je napisala
Anahi ima jednu nominaciju,Dulce jednu,Alfonso jednu..cini mi se cak da Shakira ima njavise nominacija.A i ja sam je zapazio jednom pa sam i napisao da ima jednu.Moja je greska i to je to.
Ja sam sve rekao u prethodnom postu,ako je vama bolja,onda ok,nekima nije.Npr za mene je veci neupsijeh nego uspoijeh to sto je ona imala cak 9 nominacija a nijednu nagradu prosle godine.Nije samo fora biti nominovan,fora je i pokupiti neku nagradu.I ovde godine se mozda desi da Shakira sa najvise nominacija ne osvoji nijednu nagradu,a mozda bas Anahi ili bilo ko drugi sa manje nominacija uzme nagradu.I je l' bih ja tada trebao pricati kako je ona imala vise nominacija ? Ne,mislim da su nagrade ipak bitnije,ali eto cekamo PJ pa cemo vidjeti sta ce biti

Quote :
ko kaze da nije uspela??? pa anahi je posle Iglesiasa jedini latino umetnik koji je pusten na BBC UK, sto shakira nije uspela za sve godine njene karijere

BBC je tek onako reda radi stavio naslov kraljica pop-a
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7928271.stm

Niko ne osporava Anahin uspeh, ali Anahi mora jos mnogo da radi da bi se mogla porediti sa Shakirom.

Code:
Niko ne osporava Anahin uspeh, ali Anahi mora jos mnogo da radi da bi se mogla porediti sa Shakirom.


Upravo to
Quote :
Ja sam sve rekao u prethodnom postu,ako je vama bolja,onda ok,nekima nije.Npr za mene je veci neupsijeh nego uspoijeh to sto je ona imala cak 9 nominacija a nijednu nagradu prosle godine.Nije samo fora biti nominovan,fora je i pokupiti neku nagradu.

da, zato su odmah sutradan krenule glasine da je namesteno glasanje u sta ni ne sumnjam nimalo, jer kad je anahi izasla da peva TPE dobila je najveci aplaz publike o cemu se bas govorilo, tako da je ona svakako bila tamo moralni pobednik

Quote :
BBC je tek onako reda radi stavio naslov kraljica pop-a
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7928271.stm

Niko ne osporava Anahin uspeh, ali Anahi mora jos mnogo da radi da bi se mogla porediti sa Shakirom.

kad budu pustili njen spot kao sto su pustili anahim "mi delirio" javi se :)


Quote :
Da,ja sam.Banovan sam sa starog profila,kada je bila neka frka xD Registrovao sam se ponovo zbog ljudi sa kojima sam u ok odnosima i sa kojima se cujem na pm.Ali slabo postujem

jos jedan u nizu xDDD
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista)
Post Sat 14 May 2011 - 0:35 by ღJacqueline Bracamontesღ
hari_95 wrote:
Quote :
dakle ne jednu nego 2

Vidi da sam ja pogrijesio za 5-10 nominacija pa da podebljas,a ne rekao sam ima 1,a ti kazes imala je dvije.Vau,opet ima manje od Shakire.

Quote :
sta kazes shakira imala 6000 na koncertu WOOOOOOOOOW bravooo za nju s obzirom da ima 350 miliona pregleda na yt-u i da su se karte prodavale 2 meseca, jakoo je veliki uspeh imati 6000 ljudi u bg areni

Svakako da je bravo.Anahi na oba koncerta nije skupila toliko.A ti pregledi na zt,pa ne gleda samo srbija te preglede pobogu.Gledao je,gleda i gledace citav svijet.

Quote :
Hari, sad si sam sebe pokopao, pogotovu sa nominacijama

Ne,nisam.Prosla godina je prosla.Ova je ova
To sto je Anahi osvojila 9 nominacija prosle godine svakako da je uspeh,a to sto nije (ako sam upucen) nije osvojila nagradu je vec neuspijeh.A koliko znam Shakira jeste uzela neku nagradu,dok je Anahi uzela vise nominacija a nijednu nagradu.Opet kazem nisam siguran za to,bas cu poslije da proverim,mislim da sam tako citao
Ja se Hari slazem sa tobom u svemu sto si rekao.
Ali ovdje uvijek ima onih koji umisljaju previse tako da sta god napises oni ce reci nesto novo svoje nesto bas smijesno.
Kao sto vidim da govore da je Anahi bolja od Shakire oj majko moja :o.O: :jajaja: :jajaja:
Da netko ovo vidi pomislio bi da je 1 April.

Nemam nish protiv Anahi dapace mislim da ima jako odlican uspijeh, ali Shakira je Shakira :)
Preeveliku karijeru ima iza sebe sa dosta truda i rada.
Bila je kraljica i jos uvijek je :) enamorado
Quote :
kad budu pustili njen spot kao sto su pustili anahim "mi delirio" javi se

Pa pustili su mnoge njene spotove, ne samo jedan, ali kad Anahi bude gostovala u emisiji na BBC one, kada dobije nagrade kao sto u Grammy, Billboard, kada bude nominovana za Zlatni globus, kada proda preko 50 miliona diskova, kada joj ponude da ima svoju zvezdu na Holivudskoj stazi slavnih javi se :)
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista)
Post Sat 14 May 2011 - 2:16 by ღJacqueline Bracamontesღ
Oj ljudi moji pa nemozete porediti Shakirin koncert u srbiji.
Tu dosta manje osoba dolazi na koncerte razlog karta preskupa sigurno.
Tako bi i bilo kod nas u Bosni da se odrzaju takvi koncerti.
Gledajte svjestske koncerte :D:
Shakira i Anahi kakvo poredjenje.
Pa ja licno za Ani sam skoro cula doduse kad je pocela serija Rebelde.
A Shakiru koliko vec slusam :D:
Imal ovo poredjenje smisla molim vas :o.O: :o.O:
Code:
Gledajte svjestske koncerte :D
Shakira i Anahi kakvo poredjenje.

Gledamo, Bilbord je objavio listu najuspešnijih koncerata i Anahi je jedina latinka na njoj. I niko nema odgovor na to. Niko.

Prosto je jedina sa španskog govornog područija koja se našla na listi. Niti Shakira niti Iglesias niti Bisbal niti Sanz. Samo ona.

Code:
Pa pustili su mnoge njene spotove, ne samo jedan,

Noup, Anahi je ušla u istoriju kao prvi latino izvodjač emitovan na BBC-u u Velikoj Britaniji i koji je zauzeo drugo mesto u Norveškoj, što takodje Shakira nikad nije uspela. http://www.megavideo.com/?d=3J01W2QO :Good: Čak je fan klub Davida Bisbala, koji vodi devojka poreklom iz Srbije, ali živi u Londonu (stalni je član svetovog foruma- bisbalin) napisala da su oni godinama pokušavali da Bisbala promovišu tamo, ali da im nije pošlo za rukom i da su se iznenadili kada su videli Anahi.

Kada vidim Shakiru na Bilbordovoj listi, možemo da nastavimo diskusiju. Dok je ne vidim, za mene će Anahi biti uspešnija. :Good:

Code:
[code]Da,ja sam.Banovan sam sa starog profila,kada je bila neka frka xD Registrovao sam se ponovo zbog ljudi sa kojima sam u ok odnosima i sa kojima se cujem na pm.Ali slabo postujem[/code]



jos jedan u nizu xDDD

Haha i mene su banovali šupci na starom nalogu, bila sam milicasavic i tamo sam još od 2008, i zimus su me častili bananom zbog nekih muflonskih članova. xD
Ne,ja nisam rekla da Anahi uopce nije uspjela,nemojte krivo shvacati moje rijeci,ja mislim da je ona najuspjesniji clan RBD-a i ja to priznajem,ijako sam veci fan od Dulce.
Ja sam samo rekla da njoj treba mnogo da bude uspjesna kao Shakira,ona je poslije RBD-a postigla mnogo toga.
A za ovo nominacije,pardon sta sam napisala da je imala 1 nominaciju,ja sam kao Hari brzo prosla i napisala
 

Oni su nominovani za “PREMIOS JUVENTUD 2011” (kompletna lista)

Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Premios Juventud 2011
» Premios Juventud 2010
» Dobitnici nagrada na Premios Juventud
» Majte Peroni briljirala na “Premios Juventud”!
» Premios Tv y Novelas 2011

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: