REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyFri 8 Jul 2011 - 21:03

nermina wrote:
discobaby wrote:
Videla sam masu komentara da je serija uzasna,da joj je u Turskoj stalno menjan termin i da ovo sto pisu nasi mediji,uopste nije tacno.Navodno je Emina uzasna,nikakva glumica i svi su se bunili sto je ulogu dobila glumica kojoj se sinhronizuje glas.Zbog lose gledanosti su je pomerili kasno u noc i Eminin lik je ubijen zbog ocajnih kritika,a ne zato sto ona nije imala vremena za snimanje.I da je seriji maksimalno skocila gledanost,kad je ona izasla.Ne pada mi na pamet to da gledam.

:super: Ni ja ne volim Eminu Jahovic ona je pevacica a ne glumica .

opa sad je super jer ona nije tu , Cinar i Toprak su par

To sto je Emina pevacica uopste, ali uopste ne mora da znaci da nema glumackih kvaliteta, u ovoj seriji se pokazala jako dobro. Kritike su postojale u Turskoj to je tacno, i to ne osoprava niko ovde. I sama Emina je rekla da je njima bilo ne shvatljivo da neko iz Srbije dobije ulogu tamo, sto i jeste neshvatljivo. Da sad dodje kod nas neki Turcin da glumi, pa znas kako bi ga podbadali svi.. to je tako...

A s obzirom da se Emina jako dobro pokazala kao glumica, komentarisano od strane strucnjaka, mozda zaigra ponovo u nekoj seriji :)
Ja iskreno glasam za to, a ovu sam seriju prestala gledali posle nje.

Seriju nije napustila zbog gledanosti, nego zbog obaveza :Good:
Back to top Go down
candy_girl xD
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
candy_girl xD

Broj postova : 16

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 14 Jul 2011 - 2:01

JA GLEDAM!! Serija je super, gledala sam celu prvu sezonu i bas sam se razocarala sto je kraj serije kod njihove 37. epizode... I nije kraj kao u spanskim serijama, tek tad pocinje zaplet svega... Iskreno se nadam da ce snimiti nastavak toga... :(:
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 14 Jul 2011 - 2:04

I ja seriju gledam i to tek od skoro i dopada mi se.
Back to top Go down
FanSerija
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
FanSerija

Broj postova : 261
Godina : 26
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 4d9-29z614
Lokacija : Srbija:)

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 14 Jul 2011 - 6:12

Ja sam ovu seriju pratila na pocetku,ali sam kasnije prestala jer mi je postala dosadna ://
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptySun 17 Jul 2011 - 2:11

Koliko epizoda ima serija?
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptySun 17 Jul 2011 - 21:36

Devojka sa nickom candy je napisala da je njihova 37-ma epizoda kraj. Tako da je verovatno tako, ja nisam gledala posle Emine.
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyMon 18 Jul 2011 - 5:46

Ne dopada mi se serija
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyMon 25 Jul 2011 - 11:59

Sta ima novo u seriji xD ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyMon 25 Jul 2011 - 22:27

Ja ne pratim...ne dopada mi se.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyTue 26 Jul 2011 - 3:34

Ja pratila dok je Emina bila tu, poslije premjeste je ujutro (:
I tako da vise ne pratim (:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyTue 26 Jul 2011 - 8:19

Koje je smece postala serija nakon odlaska Emine,znaci ne verujem...
Back to top Go down
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyTue 26 Jul 2011 - 14:11

Onaj sto je tata Cinaru mu je pravi otac
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyFri 5 Aug 2011 - 3:31

Ovoj seriji definitivno nedostaje Emina tako je dosadno bez nje
Back to top Go down
rebeca92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
rebeca92

Broj postova : 1

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyFri 5 Aug 2011 - 7:14

Mnogo je lepse bez Emine. Bar meni. Toprak i Cinar su jako slatki. Serija ima radnju, kao i sve turske uostalom. Ove spanske su vise preterale.
Back to top Go down
Silvija-81
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Silvija-81

Broj postova : 152

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptySat 6 Aug 2011 - 11:28

ja pratim seriju i odlicna je toprak i cinar mi se dopadaju kao par , svidja mi se cela prica i jedva cekam nastavak ....


za eminu bice jos prilike , dobro je odigrala i ovo ... a secatese serije gumus gde se nihan pojavila posle smrti tako da nista nije iskljuceno
:)
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptySat 6 Aug 2011 - 13:09

Pa kad bi se ona pojavila bilo bi lepo ali mislim da je nemoguce :) Mada ova Toprak nije toliko losa pogledacu i nastavak pa cu onda imati sliku o celoj seriji. :)
Back to top Go down
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyWed 10 Aug 2011 - 11:13

Serije se zove po imenu Emine Jahovic u seriju :( glupo je da su ubili njenu ulogu :( Hoce li Emina se vratiti u seriji mozda posle ?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyWed 10 Aug 2011 - 12:47

Mislim da neće, već je neko napisao da će onaj glavni glumac da ostane sa ovom sa kojom se muva. Inače, na Pink Plusu je danas bila tek 12. epizoda, tamo je Lala još živa. :D
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 11 Aug 2011 - 1:26

paula&rafa wrote:
Serije se zove po imenu Emine Jahovic u seriju :( glupo je da su ubili njenu ulogu :( Hoce li Emina se vratiti u seriji mozda posle ?
Kako ce se vratiti kad je mrtva hah ?

A na Pink BH repriziraju ponovo epkice o.O
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 11 Aug 2011 - 1:41

Serija je posle Emine propala :Out: :Out:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 11 Aug 2011 - 1:50

Pink BH je za mene najgori Pink, uz srpski, naravno. Tamo je slika očajna, mogu imati extra termin, ali uništavaju program onom užasnom slikom i kvalitetom, kao i sitnim prevodom. Bljak. :/
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 11 Aug 2011 - 1:53

Neznam meni je svugdje isto xD OBN ima dobra slova, bas su velika.
A ovu seriju nisam gledala pff
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyThu 11 Aug 2011 - 1:56

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Neznam meni je svugdje isto xD OBN ima dobra slova, bas su velika.
A ovu seriju nisam gledala pff

I bolje sto nisi serija je Ocaj :Out:

Bila je dobra dok je Emina bila tu posle Uzas :Out: :Out:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyWed 17 Aug 2011 - 12:18

Ja se potpuno slazem da je posle Emine izgubila svoj smisao :)
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 EmptyWed 17 Aug 2011 - 13:28

I ja se slazem serija je otisla u drugom pravcu
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 14 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 15Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Lale Devri/Polje lala-