REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AuthorMessage
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyFri 19 Aug 2011 - 8:05

izgubila je smisao stvarno je bezveze
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 Aewnyr

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 23 Aug 2011 - 22:15

ne znam ali je meni bar serija posle emine postala zanimljivija :D evo u makedoniji je pocela da se prikazuje i to sinhronizovano :D [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 23 Aug 2011 - 22:28

Milose cao :) Haha, kako ti moze biti zanimljiva posle EMine, znaci ja sam dozivela kao neku drugu seriju skroz, kad je ona ispala iz tima... ALi pazi realno radnja nije u startu bila posebna, ali EMina <3 Uh ... :)
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 23 Aug 2011 - 23:55

Slazem se, serija je mng bolja bila dok je bila Emina, aa posle :Out:
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 Aewnyr

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 23 Aug 2011 - 23:57

gospodjica Mirela se javlja na duznost :D ne znam... mene je srasno nerviralo sto bukvalno nije bilo nikakvog fizickog kontakta emine i onog sto glumi cinara :) ali stvarno i sutra dan dolazi sa pricom da je trudna :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyWed 24 Aug 2011 - 0:08

-MILOS- wrote:
gospodjica Mirela se javlja na duznost :D ne znam... mene je srasno nerviralo sto bukvalno nije bilo nikakvog fizickog kontakta emine i onog sto glumi cinara :) ali stvarno i sutra dan dolazi sa pricom da je trudna :D

Hahaha ee to je glupost.xD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyWed 24 Aug 2011 - 7:53

konacno se smuvali cinar i toprak.xDD
al' me jesim nervira.
Back to top Go down
Silvija-81
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Silvija-81

Broj postova : 152

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyWed 24 Aug 2011 - 8:45

volela bi da cujem komentare ...
da su ubili lik turske glumica a stavili Eminu kao zamenu jel biste gladali
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyThu 25 Aug 2011 - 0:38

Ja bih gledala kad bi vratili Eminu, ali je nece vratiti, tako da je to pitanje ono samo tek tako...

Milose meni se svidja sto u turskim srijam taj fizicki kontakt nije tako prikazan previse, lalala ! :D Prikazivali su ih u krevet, sasvim je dovoljno za tursku seriju, ahha Namig :Good:
Back to top Go down
candy_girl xD
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
candy_girl xD

Broj postova : 16

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyFri 26 Aug 2011 - 2:46

Serija ima nastavak posle kraja 1. sezone, zasto pise da ce se serija zavrsiti 1. septembra? -.- :o.O:
Back to top Go down
candy_girl xD
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
candy_girl xD

Broj postova : 16

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyFri 26 Aug 2011 - 2:49

Da li neko zna koja je ovo pesme, pocinje od 03:47 [You must be registered and logged in to see this link.] ????? Hvala unapred :)
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptySat 27 Aug 2011 - 3:31

ne znam stvarno
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyMon 29 Aug 2011 - 23:14

Hmmm, ja prvi put cujem tu muziku :) Ne znam koja je to pesma, ako pronadjete naziv, rado cu je uplodovati :) <3
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 30 Aug 2011 - 0:40

i u cetvrtak konacno kraj!
Back to top Go down
candy_girl xD
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
candy_girl xD

Broj postova : 16

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyTue 30 Aug 2011 - 9:30

Hehe, oke, hvala... Namig Ja cu potraziti, ako nadjem, postavljam odmah... A zasto se zavrsava u cetvrtak kad serija ima i drugu sezonu?! Samo ta druga sezona ima tek dve epizode... Onda zbog toga... :(:
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyFri 2 Sep 2011 - 9:18

Postavljena zadnja epizoda ove sezone!
Back to top Go down
sonja
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
avatar

Broj postova : 111

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyWed 14 Sep 2011 - 0:37

Koliko epizoda po 45 minuta ima ova serija?
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyWed 14 Sep 2011 - 6:04

85
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:22

Meni je ovo bila jako dosadna serija...
Back to top Go down
.::.PeRrOnItA.::.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
.::.PeRrOnItA.::.

Broj postova : 208
Godina : 26
Fan-gif : Teresa &lt;33

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptySun 18 Dec 2011 - 5:58

nazalost nisam mogla gleati cijelu seriju,ali to je jedina turska serija koju sam bar malo gledala.
Back to top Go down
CyberGoggy
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
CyberGoggy

Broj postova : 7
Godina : 29
Lokacija : Banja Luka

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptySun 19 Feb 2012 - 12:04

Serija mi se jako svidjela..Odlična je...Jako dobro odrađena :)
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/cybergoggy
Peter
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Peter

Broj postova : 140
Godina : 38
Fan-gif : http://images4.fanpop.com/image/photos/19700000/Ask-i-Memnu-Bihter-Behlul-ask-i-memnu-19738429-150-150.gif
Lokacija : Makedonija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptySat 3 Mar 2012 - 7:29

[You must be registered and logged in to see this link.]
турска кафа са чинар :)
Back to top Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyThu 22 Mar 2012 - 23:52

On je sladak, ali je nekako mutav :D
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 EmptyThu 29 Mar 2012 - 8:13

Serija nije bila losa,ali mi nije bila ni jedna od najboljih...
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 15 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 15 of 15Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Lale Devri/Polje lala-