REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AuthorMessage
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 8:17

Meni je bas neobicno,prestala sam skroz da pratim ovu seriju,zbog sinhronizacije...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 8:22

Ja sam primjetila da dosta i grijese u imenima, i nekad kazu dobro snaho a nekad snaha xD dosta gresaka
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 9:44

Neobično jer nikada do sada nisu bile sinhronizovane cele epizode. Meni se iskreno to ne dopada, svi misle da je to kvalitetnije. Npr. da su nam sinhronizovali latino-američke telenovele, nikada ne bi naučili jezik. :/ Glupo mi je, lepše mi je sa prevodom. Je l' se i u BiH sinhronizuje? Je l' je Eminin glas na srpskoj sinhronizaciji?
Back to top Go down
Dijana87
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Dijana87

Broj postova : 15

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 10:13

U BIH se ne sihnorizuje hvala Bogu ja kad sam vidjela onu sihnoriczaciju umrla sam od smjeha ne znam koja je poenta toga ???
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 17:12

Dijana87 wrote:
U BIH se ne sihnorizuje hvala Bogu ja kad sam vidjela onu sihnoriczaciju umrla sam od smjeha ne znam koja je poenta toga ???
Da se starije žene (da ne nazovem, babe) ne muče oko čitanja prevoda, nego samo da slušaju. -.-
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyWed 11 May 2011 - 22:00

Heheh, mogu reci da moja nana sad uziva, svi smo joj citali GUmus, ovako sad samo slusa :)
ALi je nevalitetno odradjeno... Ne umeju nasi glumci to.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 0:26

ni meni se ne sviđa,ja sam sada vidjela na netu kako to izgled..baš mi nešto bezveze,valjda im ta sinhronizacije neće preći u naviku :o.O:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 0:55

Ma ocajno... Sta da ti kazem... :(
A nije losa serija uopste, ovim ce samo da srozaju gledanost.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 2:10

A hoće baš..ja sma pogledala par epizoda i ok mi je skroz,samo mi ne odgovara termin pa je ne gledam a ovu glupost što rade pa ne bi j nikada pogledala i da mi odgovara termin..ne znam ko im je dao takvu ideju,svašta :o.O:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 2:37

Ma oni se samo takmice sa prvomTV, i onda gledaju da urade nesto jedinstveno. I sinhronaizacije u Makedaniju uvek rade, ni jedna serija ne ide sa prevodom, nego sa sinhronizacijom... Dosada ziva.
Meni je EMina prelepa tu, bas mi se svidja enamorado
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 2:49

I meni se isto sviđa,i fino mi glumi,šteta što je odlučila da napusti...ma slatka mi je skroz,baš mi je draga
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 3:43

Pa morala je napustiti, ona je rekla da bi volila da je mogla nastaviti do kraja.
A ni meni se ne svidja to kod vas.
Kod nas nije tako i bolje bgm :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 5:25

Znam da je morala,ali mi opet zao:)
Bolje,bolje kod nas,samo da i njima ne padne napamet da to rade:)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyThu 12 May 2011 - 9:07

Ma ne vjerujem da ce :) do sada bi sigurno to uradili da oce :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyFri 13 May 2011 - 7:11

Meni je zao sto sam prestala da gledam seriju,ali jednostavno ne mogu da podnesem ovu sinhronizaciju...
Back to top Go down
candy_girl xD
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
candy_girl xD

Broj postova : 16

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyFri 13 May 2011 - 9:05

Iz dana u dan sve gore i gore...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptySat 14 May 2011 - 2:40

I meni je zao, serija je dobra, ali kad izadjes iz koloseka malo je lose...
No to nije razlog da ne podrzavam Eminu u ovom projektu, majsotrski je to odradila za svoju prvu ulogu u karijeri :Good:
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptySun 15 May 2011 - 11:17

Mirelice slazem se.
I nadam se da cemo Eminu gledat jos u kojoj seriji.
jer je stvarno odlicna.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyMon 16 May 2011 - 4:35

Mince mi je prelepa na onom slikanju kad su se slikali za casopis, pa prikazuju njene noge, lice, osmeh... prelepa je :)
Nadoknadjujem epizode na net :)
Back to top Go down
verara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
verara

Broj postova : 94

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyMon 16 May 2011 - 6:04

Samo da je nisu sinhronizovali!!!!!!
Back to top Go down
jednoludomajo
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jednoludomajo

Broj postova : 349
Godina : 34
Fan-gif : M&M

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyMon 16 May 2011 - 8:26

Gdje nece biti gore i gore,evo sad su propricali i srpski ahahahaahhaaahhaaha,koji ocaj jbte Ijo A bas mi je bila zanimljiva Emina,al sad ni ne gledam cim vidim da pocinje prebacujem.Uzas....
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyMon 16 May 2011 - 10:47

Ima li neko naslovnu numeru za download? :)
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyMon 16 May 2011 - 23:45

Sta je nasima da sinhronizuju ovu seriju? Ja sam umro od smeha kada sam ih cuo... hahaha
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyTue 17 May 2011 - 2:57

Ma nasi su poludeli skroz.Sinhronizacija je hahaha
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 EmptyTue 17 May 2011 - 3:57

Stvarno je smesna, ali dobro kad se uzivis, i gledas zbog Minceta, sasvim je nebitno kojim jezikom pricaju, ona mi je divna... i ta prica mi se skroz svidja, njena prizvrenost bratu i sestri i ako joj nisu rodjeni, sve je dirljivo. Ona i Cinar su lepo preneli emocije, mada je Mince izjavila da nije bilo timskog rada, i da su je omalovazavali na snimanju, to se uopste ne vidi u seriji, tako da mogu komonto da kazem da je profesionalac za mene :Good:

Izjavila je da ako bude bilo prilike, i bude dobila zanimljivu ulogu neku ponovo cemo je videti na ekranu, daj Boze da uskoro padne ta zanimljiva uloga za nju enamorado
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 _
PostSubject: Re: Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...   Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ... - Page 10 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na epizode, slike, novosti i ostalo ...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 15Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Lale Devri/Polje lala-