REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Nova serija na pinku

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL


Broj postova : 26813

Nova serija na pinku - Page 2 Empty
20110329
PostNova serija na pinku

Nova serija na pinku - Page 2 Balika-vadhu-on-colours-tv
Indijska serija Mala nevesta (Balika ka vadhu) na nasem dragom PINKU od 4. aprila svakim radnim danom u 18:30.

Promo
https://www.youtube.com/watch?v=vcsisP6ruz8
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Nova serija na pinku :: Comments

hari_95
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:15 by hari_95
Pa dobro ljudi i nije tooliko strasno.Ja jednostavno ne mogu da vjerujem da neko u 21.vijeku u 2011.godini ne moze da pogleda seriju preko neta.Jednostavno sta vam se svidja skidate i gledate.Ja Pink odavno ne gledam,zadnje sta sam gledao bilo je na PinkM ERDA,nisam imao ni to potrebu jer sam gledao preko neta ali eto sa prevodom.Ja tv ni ne palim.A to sto se latino serije gube sa nasih ekrana,pa sta :o.O: nije smak svijeta pobogu!Danas svi imamo net,tako da slabo ko zavisi od pinka hoce li kupiti nesto ili ne..Jos odavno se samo na tv mogu videti samo spanske serije,neka malo uzimaju i druge,ja nemam nista protiv,vec rekoh ni ne palim tv za gledanje serije..
A i svakako ne vjerujem da ce ovo imati neku gledanost na Pinku i da ce vrlo brzo biti ukinuta...
Weisse-Engel
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:40 by Weisse-Engel
FanSte Pall Mall wrote:
I da,Pink je mogao da napravi malo primamljiviji promo,kako bi bar na neki nacin privukao gledaoce...
To...mozda serija i nije toliko losa,ja sam danas uhvatila promo,praticu :D volim hindustance,zanimljivi su oni i njihovi obicaji,bas mi je milo sto su otkupili ovo :D bolje nego neku tursku bljuvotinu u svakom slucaju
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:50 by EJPRIL
slazem se hari
ziveo net! :Good: :jajaja:

a ne mogu da verujem koliko komentara ima u ovoj temi..a niko nece pratiti...
-MILOS-
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 8:27 by -MILOS-
mozda hari... ali ne slazem se sa tobom... ima dosta njih koji nemaju tu mogucnost da gledaju preko neta serija sa latino podrucja... ili jos gore mogu da gledaju ali ne znaju spanski jezik :) ti i ja znamo i dosta nas sa foruma ali pricam u globalu za celu Srbiju... bas ce moja baba koja gleda teresu i el clon da gleda tamo neke hindu kako vencavaju decu... zbog toga kazem... a sto se tice turski serija one su postale hit na balkanu... nadam se da ce ova indijska imati manju gledanost i lepo ubace eku spanskuseriju... a ako odkupe dos hogares i stave je u neki ocajan termin ima da poludim bez obzira sto cu tu seriju da gledam na netu... aali opet kazem... pricam u globalu za celu Srbiju...
hari_95
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 8:38 by hari_95
-MILOS- wrote:
mozda hari... ali ne slazem se sa tobom... ima dosta njih koji nemaju tu mogucnost da gledaju preko neta serija sa latino podrucja... ili jos gore mogu da gledaju ali ne znaju spanski jezik :) ti i ja znamo i dosta nas sa foruma ali pricam u globalu za celu Srbiju... bas ce moja baba koja gleda teresu i el clon da gleda tamo neke hindu kako vencavaju decu... zbog toga kazem... a sto se tice turski serija one su postale hit na balkanu... nadam se da ce ova indijska imati manju gledanost i lepo ubace eku spanskuseriju... a ako odkupe dos hogares i stave je u neki ocajan termin ima da poludim bez obzira sto cu tu seriju da gledam na netu... aali opet kazem... pricam u globalu za celu Srbiju...


Pa dobro svako mladji zna ista spanskog jezika.U svakoj seriji su uglavnom isti dijalozi tako da se dosta moze skontati.Meni je dovoljno da iz jedne recenice shvatim 2-3 rijeci i povezem,iako nisam sad veliki znalac spanskog jezika.Sto se tice baba sto pominjes njima je jednostavno isto hoce li gledati teresu,seherzadu,hindu ili neku skroz lijevu,one ce serije jednostavno gledati,to im je zanimacija pa isla neka odlicna telenovela ili islo neko sranje.
btw za to seriju od anahi :jajaja: sta pricate o njoj sad za pink,kad ona nije pocela ni u mex
EDIT: to tek pocinje u junu u mex,to kod nas bude doslo 2012,al kraj necemo znati :(: Smak svijeta bravo zvezdıce

:P:
-MILOS-
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 8:56 by -MILOS-
ovaj tvoj post me je nasmejao... rekao sam babe... a sta ce sa decurlijom i malo mladjim zenama koje vole vilijama i ostale dase... odjedno hindu zagopcani do grla :D ali da ne spamujem... ja ovo necu da gledam iz principa
JeCaxD
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 9:41 by JeCaxD
ne verujem da cu gledati.. mozda bacim pogledem.. ali ne verujem.. xD
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 10:14 by EJPRIL
takodje necu da gledam iz principa
kad samo pomislim da je teresa smaknuta sa 18.30 zbog ovoga i kursadzija
Anonymous
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 10:16 by Guest
Pa bolje i ovo nego Teresa..... :D:
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 10:18 by EJPRIL
:Out:
teresa je bila popularna
imala je tu nesrecu da naidje na gumus
Alejandro
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 21:24 by Alejandro
Pošto indijske traju po 20 min, a koliko vidim vama traje 40, bit će da je ko i kod nas 2 dnevno (spojene), pa će serija tako imati 315 epizoda ;)
anahi 4ever!
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 22:38 by anahi 4ever!
nzm za vas ali ja cim pomislim da serija ima preko 600 epizoda stegna me nesto u stomaku...iako je naravno necu gledati, meni uhvati jeza pri samoj pomisli da ce je pustiti celu i da ce trajati 2 godine
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 1:35 by EJPRIL
kod nas 315
al opet puno
-MILOS-
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 2:44 by -MILOS-
kako crno nije puno.. ali sta je tu je... leto dolazi tako da ja zalepljen za tv necu biti :D
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 6:33 by FanSte Pall Mall
Meni samo jedno nikada nece biti jasno-ZASTO SVE TELEVIZIJE U SRBIJI PONIZAVAJU TELEMUNDO?!-KOJI IMA NAJBOLJE, ORIGINALNE I SAVREMENE PRICE PRILAGODLJIVE SVAKOM MENTALITETU,DOZE DRUGIH ZANROVA KAKO BI NA SERIJU MOGLI BACITI OKO I NAJVECI PROTIVNICI TELENOVELA(ONI KOJI SMATRAJU DA SU "SPANSKE SERIJE" SAMO ZA ZENE I BABE),KVALITETNE I PRIVLACNE GLUMCE I GLUMICE-A UZDIZU TURKE,I AJD' DA KAZEM TELEVISU(PINK NJENE TRASHEVE STAVLJA U NAJBOLJE TERMINE) CIJE SERIJE IMAJU SVE SUPROTNO OD GORE NAVEDENOG(JEDINO NE VAZI ZA TELEVISINE GLUMICE I GLUMCE),TURSKE SERIJE SU VECINOM PRILAGODJENE NJIHOVOM MENTALITETU,PREVISE IZRAZAVAJU SVOJU KULTURU,VERU,OBICAJE...DOK SU SVE TELEVISINE ISTO SR*NJE,DRUGO PAKOVANJE. I SAD NAM PINK NAMECE INDIJCE,NJIHOVE OBICAJE,KULTURU...STO NE POKUSAJU DA SAMI PRAVE TELENOVELE(KAD MOGU TAMO NEKI INDIJCI,TURCI,FILIPINCI),PA DA MI MALO NAMECEMO NJIMA NESTO NASE?!...
Anonymous
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 6:39 by Guest
Pa napravili smo dve telenovele.
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 6:46 by FanSte Pall Mall
Mozda,Jelenu-koja se nije proslavila ni u Srbiji(iako nije losa serija) i Ljubav i mrznja-kopija americkih sapunica,ne spada u telenovele(jednom recju-pokusaji pravljenja telenoveli,igra). Ja bih voleo da Pink ili Prva postanu nesto kao sto su Telemundo,Televisa,turski Kanal D i da u 20:00h gledam ko covek nase telenovele.
Anonymous
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 6:55 by Guest
Mada pravimo i dobre melodrame-Ranjeni orao,greh njene majke....Miris kiše...
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 7:00 by FanSte Pall Mall
To stoji,ali veruj mi da se takve serije ne bi ni snimile da ne postoje istoimene knjige. Ranjeni orao ima 15 epizoda,smesno.
Anonymous
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 7:01 by Guest
Pink nikada nece postati poput Telemunda i Televise,dok Prva možda....Pa bivši fox je napravio jednu sjajnu seriju(doduše po licenci) ali nije loša.Na terapiji...
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Thu 31 Mar 2011 - 7:08 by FanSte Pall Mall
Pa i ja mislim isto. Pink je vise okrenut show-ovima,dok Prva forsira telenovele(doduse,turske)..Ko zna,mozda se i desi cudo za par godina, jer su jos uvek sveza televizija...I da,zaboravio sam,bivsi fox je u koprodukciji sa Hrvatima napravio i solidnu seriju-Ne daj se,Nina(remake Betty,la fea,mada se vise moze nazvati komicnom serijom nego telenovelom).
Cokolatina*
Re: Nova serija na pinku
Post Fri 1 Apr 2011 - 1:17 by Cokolatina*
hahahahahaha omg kada sam ovo videla hahahaha sramota :D: samo mi je drago da pinkic ide sve nize i nize ndam se da ce im jedino na kraju ostati da pustaju serije(indijske poput ove)pa da propadnu! Ale hahaha
LA MUJER EN EL ESPEJO
Re: Nova serija na pinku
Post Fri 1 Apr 2011 - 1:41 by LA MUJER EN EL ESPEJO
FanSte Pall Mall wrote:
Meni samo jedno nikada nece biti jasno-ZASTO SVE TELEVIZIJE U SRBIJI PONIZAVAJU TELEMUNDO?!-KOJI IMA NAJBOLJE, ORIGINALNE I SAVREMENE PRICE PRILAGODLJIVE SVAKOM MENTALITETU,DOZE DRUGIH ZANROVA KAKO BI NA SERIJU MOGLI BACITI OKO I NAJVECI PROTIVNICI TELENOVELA(ONI KOJI SMATRAJU DA SU "SPANSKE SERIJE" SAMO ZA ZENE I BABE),KVALITETNE I PRIVLACNE GLUMCE I GLUMICE-A UZDIZU TURKE,I AJD' DA KAZEM TELEVISU(PINK NJENE TRASHEVE STAVLJA U NAJBOLJE TERMINE) CIJE SERIJE IMAJU SVE SUPROTNO OD GORE NAVEDENOG(JEDINO NE VAZI ZA TELEVISINE GLUMICE I GLUMCE),TURSKE SERIJE SU VECINOM PRILAGODJENE NJIHOVOM MENTALITETU,PREVISE IZRAZAVAJU SVOJU KULTURU,VERU,OBICAJE...DOK SU SVE TELEVISINE ISTO SR*NJE,DRUGO PAKOVANJE. I SAD NAM PINK NAMECE INDIJCE,NJIHOVE OBICAJE,KULTURU...STO NE POKUSAJU DA SAMI PRAVE TELENOVELE(KAD MOGU TAMO NEKI INDIJCI,TURCI,FILIPINCI),PA DA MI MALO NAMECEMO NJIMA NESTO NASE?!...
U potpunosti se slazem.... :Good:
Dunja
Re: Nova serija na pinku
Post Fri 1 Apr 2011 - 6:22 by Dunja
-.-
Dunja
Re: Nova serija na pinku
Post Sun 3 Apr 2011 - 22:07 by Dunja
zasto mi je obrisan komentar?? -.-
aa comjuterrruuu
Re: Nova serija na pinku
Post  by Sponsored content
 

Nova serija na pinku

Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Nova turska serija na Pinku
»  Od februara nova serija na Pinku!
» Nova domaca serija na Pinku!
» Nova indijska sapunica na Pinku!
» Nova serija na OBN-u

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: