REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Spoileri

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptySat 26 Mar 2011 - 3:32

Ezel: In the expectation that you will love him forever. Očekujući da ćeš ga voljeti zauvijek (misli na sebe)
Eysan: I already do, Ezel. I do this because of that. (Već ga volim (Ezela) i ovo radim zbog toga
Ezel: Whatever you do, you are doing a great thing. Što god radiš, činiš veliku stvar. (Mislim da je shvatio koliko se Ejšan žrtvuje)

Navlakuša,fino sam ja rekla,ejsan i ezel pričaju o sebi :D:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptySat 26 Mar 2011 - 3:43

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja kontala da prica o Kenanu, da njega voli, nemam pojma odkud mi to, hehe.

Uhhh ko da doceka do ponedeljka .. >S
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptySat 26 Mar 2011 - 4:10

zvjezdica wrote:
Ezel: In the expectation that you will love him forever. Očekujući da ćeš ga voljeti zauvijek (misli na sebe)
Eysan: I already do, Ezel. I do this because of that. (Već ga volim (Ezela) i ovo radim zbog toga
Ezel: Whatever you do, you are doing a great thing. Što god radiš, činiš veliku stvar. (Mislim da je shvatio koliko se Ejšan žrtvuje)

Navlakuša,fino sam ja rekla,ejsan i ezel pričaju o sebi :D:
he he he ovo je jedna od mojih teorija .....
a onaj zagrljaj
enamorado :padam u nesvest: izgledaju tako njezno...a inacin kako je drzi je :padam u nesvest: pun ljubavi....
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptySun 27 Mar 2011 - 23:59



Ezel: Are you gonna make Kenan jealous by playing cards?/Zar ćeš napraviti Kenana ljubomornim igrajući karte?

Eyşan: Having fun mostly./Zabavljajući se zapravo

Ezel: I don't want to have fun, I want to find Kenan./Ne želim da se zabavljam,želim da pronađem Kenana
...

Eyşan: And for that, you need to have fun with me in order to success./A to da uradiš,moraš da se provodiš sa mnom da bi uspio.

Ezel: How will we have fun if I always win?/Kako ćemo se zabavljati ako ja uvijek pobjedim?

Eyşan: It happens on the gamble tables. I'd beaten you a few times in this game on the street. You're cheating, remove your hand! I can't see!/Dešava se na stolovima za karte.Nekoliko sam te puta pobjedila u ovoj igri na ulici.Varaš,skloni ruku!Ne mogu da vidim!!

Ezel: It seems that it didn't work out for you to leave the street./Čini se da ti nije uspjelo da napustiš ulicu.

Eyşan: It doesn't count./To se ne broji.

Eyşan: One more time. /Još jednom.
Ezel: Hey! Take this! He!Uzmi ovo!
Eyşan: Wait, wait, wait! Yes, yes, and yes! /Čekaj,čekaj,čekaj!Da,da,da!
Ezel: It doesn't count. (she hits his hand) /To se ne broji(udari ga po ruci)
Ezel: What the hell are you doing? Are we hitting for real? /Šta to radiš?Zar se udaramo za prave?
Eyşan: Did it hurt? Let me kiss so that it will go away. (she kisses)/Jel boljelo?De da poljubim da prestane?(poljubi mu ruku)
Eyşan: I'm sorry, I totally forgot. /Izvini, potpuno sam zaboravila
Can: Mom I ordered meal. /Mama,naručio sam jelo
Eyşan: But here doesn't service meal. /Ali ovde ne služe jela
Can: I ordered from the outside. Surprise. /Naručio sam napolju.Iznenađenje.
Ezel: Can it seems you are very hungry./DŽan izgleda kao da si puno gladan
Eyşan: Don't know who you behave like./Ne znam na koga si takav
Ezel: It seems he behaves like you. Take its shell and use it from the under like a spoon. Push it. And a few drops of lemon. Yes, and what we do now? /Izgleda da je na tebe.Uzmi skoljku,i koristi od dozdo,kao kašiku.Gurni.Nekoliko kapi limuna.Da,i šta radimo sada?
Can: We serve it to mom. /Dadnemo mami.

Eyşan: No problem. I know you forgot./Nema problema.Znam da si zaboravio(u taksiju)
Eyşan: Why did we get in the taxi? /Zašto smo sjeli u taxi?
Ezel: Huh?
Eyşan: You had came with your car. /Došao si sa autom
Ezel: Uh... I left it near the game center. /Uf...Ostavio sam ga u blizini igraonice
Can: Mate, you've been daydreaming today. /Brate ti danas sanjaš
Eyşan: So I drop you out to the bar, you'll take care of it then. /Znači ja te ostavim kod bara,a ti ćeš se pobrinuti za ostalo
Ezel: OK.

Eyşan: Thank you, it was very nice. I know it was for a purpose. This is for purpose too./Hvala ti,bilo je jako lijepo.Znam da je to bilo za svrhu.Ovo je za svrhu takođe.(Zagrli ga)



Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 0:21

Veruj da sam predpostavila da su nesto ovako pricali, prelepo su mi, ponovo komentarisem scenu, kad mu poljubi ruku prelepi su, a ona mu je nekako tako slatko i od srca poljubi, uhhh , za pasti u nesvest :padam u nesvest:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 0:46

Bas nekako spontano skroz ahhhh,kasnije cu jos postaviti scena s prevodom..naravno poljubac dolazi sledeci :D: :D:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 1:08

Sta bih ja da tebe nema zagrljaj
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 1:17

zagrljaj zagrljaj
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 1:31

ezelovke jeste li svjesni da ce se u turskoj jos samo 9 epki prikazati ...sta li ce se sve desiti mogu se svi međusobno poubijati....
a ovaj njihov razgovor je tako meden....bas ih je lijepo vidjeti kao sve troje skupa prava obitelj..... enamorado
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 1:46

Jos samo 9 epizoda ??? Necuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :’(:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 3:45


Ey:How are you?/Kako si?
E: What’s this?/Šta je to?
Ey: It’s fake. I thought it’d be a nice to have a little nostalgia. Did you like it?Didn’t you like it?/Namještene su tako od kose.Mislila sam da bi bilo lijepo imati malo nostalgije.Jel ti se sviđaju?Zar ti se nisu sviđale?
E: What are you trying to do?/Šta pokušavaš da uradiš?
Ey: Nothing? I thought we’d laugh a little. Was it a bad idea?/ Ništa.Mislila sam da bi smo se mogli malo nasmijati.Zar je bila loša ideja?
E: What are we doing? We are meeting, laughing, talking about old days… What are we doing?/Šta mi radimo?Sastajemo se,smijemo se,pričamo o starim danima...Šta radimo?
Ey: We made a plan. Kenan…/Napravili smo plan.Kenan...
E: So where is Kenan? You said he’d be jealous, he’d come out. Where is he?/Pa gdje Kenan?Rekla si da će biti ljubomoran,da će se pojaviti.Gdje sada?
Ey: Don’t yell at me. I am trying as you see. I am meeting you in secret. Why are you angry at me now?/Ne galami na mene.Trudim se vidiš to.Sasatajem se sa tobom u tajnosti.Što si ljut sada na mene?
E: Because you thought you are so important./Zato što si mislila da si jako bitna!
Ey: What was that supposed to mean?/Šta to treba da znači?
E: It means Kenan was not so afraid of losing you after all. You were so high because of his proposal. You were so moved by him. What happened? Where is your “prince on a white horse”? See I am here. Where is he, huh? I am holding you. Where is he, huh? There is nobody./Znači da Kenan nije tako uplašen da te izgubi.Bila si tako visoko zbog njegove prosidbe.Dirnuta njime.Šta se desilo?Gdje sada "tvoj princ na bijelome konju"?Vidiš ja sma tu?Gdje on?Držim te?Gdje on?Nema nikoga
Ey: What are you doing?/Šta to radiš?
E: I am trying to make you understand. We are meeting for two days. He doesn’t give a damn. Obviously, you were not that important for your Kenan./Pokušavam ti objasniti.Sastajemo se već 2 dana.Nije ga briga.Očigledno,nisi tako bitna svome Kenanu.
Ey: Is that what you think?/Jel to misliš?
E: It is./To mislim
Ey: Do you want me to prove you how important I am?/Hoćeš li da ti dokažem kako sam bitna?
E: I am here./Tu sam.
I onda poljubac
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 21:58

jelena imali kakvi novosti vezani za prikazanu epizodu u turskoj?
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Spoileri - Page 2 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 22:03

jaoj zvjezdice sta bi mi bez tebe.
a scena kad mu poljubi ruku, je divna :o.O:
ovaj poljubac,necu ni da komentarisem, navodi me na greh Ijo

a meni je bas drag kenan. strasno mi je simpatican, kad se ono potuljno i tajnovito smeska. hahhahhah lik je stvarno :D:
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 22:19

Meni nije ...
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 22:24

dervisevic fata wrote:
jelena imali kakvi novosti vezani za prikazanu epizodu u turskoj?

ima da,kazu da je bilo bas svasta,al kad je problem sto ne znas turski pa ne mozes sve pohvatati,uglavnom kratak sadrzaj bi bio sledeci
Ezel je po Ramizovim uputstvima odveo Eysan u kuću, u nekom zabačenom mjestu... tamo je bilo lijepih razgovora, prisjećanja prošlosti, i mislim da je Eysan nabrajala osobe koje su je voljele i ostavile, i da ga je molila neka ju Ezel ne ostavi (tako sam barem shvatila) i tad ju je spustio s kreveta k sebi i nemam pojma šta joj je rekao(slike ću objaviti :)... iduće jutro su smjestili klopku kenanu, Ramiz mu je otkrio neku istinu, pojma nemam koju, i valjda ga krenuo bocnut kad ga je Eysan spriječila i ovaj dao petama vjetra, Ezel poludio i odvezao ju kući sav bjesan i istjereao ju iz auta, ona mu je nešto značajno rekla, pitaj boga šta Ezel dao gas i ošo :/ to je to..
bilo je nekih baš finih scena između E i Ey,Bade nešto muti sa Džengizom..zašto je Ey spasila Kenana to zasad niko ne zna,čeka se prevod,valjda će se nešto otkriti onda...mislim bilo je savim logično da ne ubiju 9 epizoda pre kraja Kenana to mi nikako ne ide..u tih sledećih 9 će sigurna joooooooš svašta da bude
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 6:39

po ovom sto kazes da je ejsan sprijecila ubojstvo kenana .mislim da je ispravno postupila ezelu nije potrebna jos jedna smrt na savjesti zar mu nije dovoljna Sekizova ? ma i ja slutim da ce tu biti jos svasta mogu se svi međusobno poubijati samo se nadam da nece na kraju biti kakva tragedija ?pitam sta dzengiz zeli od bade .ezel ce poludijeti kada cuje da mu se dzengo mota oko njegove drage...a to nam bas neodgovra jer mi zelimo da on ima oci samo za ejsan :D:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 6:51

da to se i ja slazem,prema komentarima ona je to i uradila jer ne zeli jos neciju smrt,ramiz je stao u njenu odbranu jos da se i ezel dozove pameti :Ok:
uglavnom polako izlaze prevodi pa cemo vidjeti o čemu se radi
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 10:10

postvaljaju se polako prevodi,pa ću ja sutra da se aktiviram oko toga,sada nemam baš vremena za to:))
evo nešto što je bilo sinoć
Eysan: Kako si me pronašao? Ezel: Nisam te nikad ni izgubio. enamorado
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 10:26

Eysan: Kako si me pronašao? Ezel: Nisam te nikad ni izgubio.
kako je to romanticnoooooooooo enamorado enamorado enamorado ma dusa nasaaaaa
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 10:27

enamorado enamorado
sva sam se istopila kada sam to vidjela
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 10:36

zvjezdica wrote:
enamorado enamorado
sva sam se istopila kada sam to vidjela
he he nisi jedina :D:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 10:40

Stavila sam sada tamo na prvoj strani da se vidi kratak opis sledeći epizoda,ako nisi već to čitala;)
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 23:17

Viđenje zadnje epke u Turskoj :Ok:

Kiss nakon kojeg Ezel izbezumljen odlazi Ramizu(kad god je u rasulu odlazi ujaku)a Eysan dok se sa nježnošču prisjeća poljupca čeka Kenanovu reakciju i dočeka ju..prijevod njihovog razgovora(Kenan-Eysan) mi govori da ona nastavlja igrati zapravo svoju igru(ona je njih sve pročitala i zna točno kako postupati sa svakim)ona ostaje vjerna sebi i svojoj viziji onoga što treba učiniti(biti uz Ezela ali manipulirati Kenanom na svoj način)...dakle nije sa Kenanom u kompi već mu laže da ju Ezel uvjerava da ju voli i da opet želi nešto sa njom(tu glumi naivku koja želi opet vjerovati Ezelu)..pa mu govori da i ona nešto još osjeća za njega(Ezela) i da joj treba vremena da shvati što zapravo želi...po meni tako postupa da dobije na vremenu jer ju je Kenan želio odvesti daleko od svih...savršeno manipulira njegovim egom...kombinacijom istine i laži ona postiže željeno...Kenan ju za sada pušta...zatim šalje poruku Ezelu da je Kenan došao(cilj postignut) i ona je po meni i dalje uz Ezela...Ezel ju zove i oni kuju plan(onaj dio koji mi ne čujemo)...u međuvremenu razgovor Ezel-Ujak gdje zapravo ujak objašnjava Ezelu da biti u igri je isto što i biti proklet i da mu to nikada nije bilo najvažnije(mislim da od kada je Ujak izgubio Selmu slaže prioritete nešto drugačije), sve on promatra i o svemu razmišlja i mislim da ne želi da Ezel život potrati na igre koje uvijek vode u smrt..izuzev Kenana...on mora biti riješen...zatim scena Kenan čeka kraj laptopa, prisluškuje razgovor E-E koji je bio glumljen, tu već oni bacaju njemu udicu...pretpostavljam da se dogovaraju za sastanak u onom kafiću...Kenan nasjeda...pa famozna scena u kafiću ( postale mi drage te njihove scene po kafićima ) za koju sam već napisala detaljno kako ja to vidim...dakle igra za Kenana u kojoj ima puno istine...gutanje knedli i suze u očima..po meni jako tužna scena...pa pobjegnu Kenanovim ljudima i tu u autu gdje više nije bilo niti e od emocija(s njegove strane) nešto joj je rekao, stavio ju je opet na svoje mjesto...htjele mi to ili ne on strašno dobro vlada emocijama (ujakova škola) i istina ponekad poklekne ali neće iz tog biti ništa dok on njoj stvarno ne oprosti(ja sam uvjerena da nije još...još ta njena izdaja njega ko žar peče i zato tako erupira snažno kad Ey kiksne)..pa odlazak kod Bade..najčudnija scena u cijeloj epki(nakon koje sam se pitala što je sad to bilo)...ušao, nije ju poljubio(reko ajd ok mora joj reći da giba sa eysan)...pa neki razgovor, pa ona izleti van, pa on za njom..tu mi jako fali prijevod...dakle ovako...on dolazi, govori da mora ići ća..ona negoduje, on kaže da mora zbog toga i toga i da će onda biti kraj...nju to malo smekša, pobježe van bacit koji prijeteći pogled Ey, naša kraljica mirno sjedi u autu..Ezel joj nešto opet govori i patetično raspekmežen odlazi i šalje puse(i ja mislim da je i sa tim htio opet Eysan staviti na mjesto)..a kiss ništa...zaključak: sve viđeno čudno, fali prijevod...
Odlaze u kolibu...ona zaspala a on ne zna kako bi ju dotakao da ju probudi(slatko)...ušli u kolibu, on totalno distanciran uhvatio se nekih novina samo da ne bi koju prozborio sa njom...ona svjesna njegove nelagode pokušava uspostaviti neku normalnu komunikaciju pa pita za majicu...on odmjerava u čemu je ona to uopće i njene nogice ...kepec dao košulju..u sobi dok ju je oblačila neki nježan izraz lica ali kad je izlazila ponovno maska na lice( ne želi ga opterećivati svojim emocijama više, vidi da mu je teško)...on kad ju je vidio skoro pa srčani..ona sjeda ko dijete kraj toga kamina i pokušava opet započeti nekakvu normalnu komunikaciju a on se siroti preznojava, presjelo mu i vino i sve i diže se, hoće na spavanjac pa se dogovaraju ko će gdje noćiti i što ako Kenan bane(mislim da joj vjeruje i zato joj govori gdje je Ramiz)...u međuvremenu Bade i Džengo se vrte, nemaju mira ...pa taj famozni miš( miševi mi se gade ali ovog bih cmoknula jer ju je potjerao k njemu),jest da je jedna od jeftinijih fora(mislim na scenariste) ali upali svaki put ...dobro mi je odglumila gađenje...baš mi je bila slatka tj. oboje su mi bili komični...pa Ezel, planina od čovjeka ode srediti miša...vrati se i Eysan moli da "zbog miša" ju ne ostavlja samu(nije me posve uvjerila, samo 87% )...pa scena ona na krevetu sa svom posteljinom i on na podu sa onom šarenom dekicom(opet slatko)..pa taj tužni razgovor i onda se on muški diže i parkira ju sebi u krilo...e tu sam se nasmijala...način na koji je to napravio mi je bio odličan, kao da tješi dijete...mislim da je tu shvatio što ona zapravo cijelo vrijeme proživljava, što je izgubila i što želi...obitelj, osobu koja ju neće napustiti...da je ranjiva kao i on i da oboje teže zapravo istome...ljubavlju...
Pa scena gdje ona spava uz njega tj. na njemu i on na sto muka sa izrazom lica: šta je meni ovo trebalo...
Scena jutra kad se ona prvo budi mi je najtužnija jer čim otvori oči zna da je lijepomu došao kraj...malo se još stisne uz njega, sjedne i opet shvaća da ga mora pustiti...koma...pa ode nazvati Kenana...čini mi se da ona tu ništa ne radi na svoju ruku već sve u dogovoru sa Ezelom...plače ovom na telefon(glumi) i govori mu gdje je, završi razgovor, Ezel iza nje i taj njihov razgovor gdje predviđaju slijedeće radnje...meni itekako ima gorčine u njegovom glasu( ne podnosi način na koji ona uspjeva obmanuti Kenana)...isčekivanje...
Dolazi Kenan i nalazi Eysan, ona opet glumi i na kraju ga zatvori u tu kolibu, dolazi Ramiz i taj njihov razgovor mi govori da je Kenanovo i Selmino dijete itekako živo i da bi to mogla biti Azad...pa se Kenan obraća Eysan, znao je točno što joj reći jer i on je jedan od žešćih manipulatora...postigao je što je htio a to je da se Eysan slomi i pokuša ga spasiti( 1000 puta mu je rekla da nije ubojica i koliko ga je samo puta odgovarala od takvih radnji, mislim da isto tako nije ubila svog oca)...Eysan ovdje po meni postupa savršeno..iako mi je žao što se Kenan za sada izvukao bilo bi mi gore da ih je pustila da ga ubiju...Ezel zaslijepljen mržnjom ne reagira, nema milosti niti trunke za ovoga...Kenan pobjegao, Ezel šizi na Eysan, Ujak ih pokušava rastaviti i nakon što je ona rekla zašto mu je pomogla taj Ujakov pogled prema njoj me oduševio...dosta bitan detalj...čini mi se da i on polako shvaća što zapravo Eysan je...žena koja iskreno voli...
Pa ovaj vozi nju doma, izbaci ju iz auta, ona mi reagira savršeno i zatim scena kod Ujaka...Ezel opet osjeća da ga je Eysan izdala i da je opet prešla u Kenanov tabor i teško će joj ovo oprostiti ali meni je ipak drago da se postavila...iako je nazvala Kenana i možda u narednim epizodama bude izgledalo kao da je sada uz njega mislim da ništa od toga...ona igra svoju igru a to je držati sve na distanci, a opet blizu da vidi što se dešava i čuvati Ezela od njega samoga i svih onih koji mu predstavljaju opasnost...neće ona njega više nikada izdati u to sam 100% sigurna...

Još samo nešto...mene je Džengo počeo plašiti...mislim da polako ali sigurno nastaje jedno čudovište...mislim da taj bude sredio i Ramiza i Kenana a Ezela će ostaviti za kraj...taj neće mirovati dok god Ezel diše i Eysan ne bude njegova...Džengo čeka strpljivo svoj red...

Imaju sada svi prevodi,tako da cu polako da ih postavljam :D:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 0:11



Od 5:29 - 7:19
Eysan i Kenan

Ey:Jesu li me tvoji ljudi pratili?
K: Nisu te mogli naći
Ey:Ali Ezel me je našao
K:Jeste.Zagrlio te je.Poljubio te je.
Ey:Onda zašto si me ostavio?Zašto me nisi poveo sa sobom?Ezel me je potražio i našao me je.Rekao je da još uvijek ima osjećanja za mene,da me nije zaboravio.
K: I ti si mu povjerovala?
Ey: Zašto ne bi?Zar jednostavno ne može biti zaljubljen u mene?
K: Eysan,on te zavarava.Zar ne vidiš da te samo koristi kako bi došao do mene?Idemo.Ne mogu te ostaviti ovde.
Ey: Mislila sam da nike ne treba da zna tvoje mjesto,da je opasno.
K: Niko i neće znati.Vodim te negdje drugo
Ey: Šta
K: Daleko od mene i od Ezela
Ey: Ne mogu.Nisam sigurna,ne mogu krenuti.
K: U šta to nisi sigurna?
Ey: Mislim da i ja osjećam nešto prema njemu isto
K: Rekla si da ga ne voliš.Rekla si da ima nade za mene
Ey: Ima.Ali moram biti sigurna.Ako još nije gotovo sa Ezelom,kako da budem sa tobom?
K: Nadam se da si upravu,nadam se da te ne koristi.Hoćeš uzeti ovaj telefon nakratko.Ako osjetiš da is u opasnosti,možeš me nazavati sa njega i ja ću te pronaći.
________________________________________________________________
Ezel,Ramiz,Eysan

7:28-10:22
E: What kind of a man is this Kenan, /Kakva je vrsta čovjeka ovaj Kenan Ujače
R:Kakva vrsta,nećače?
E: On voli ženu,zaprosi je,vidi je sa nekim drugim ali i dalje se ne pojavljuje.
R:Hmm. Nećeče,jesi li ti ljut na Kenana zato što se nije pojavio ili zato što voli Eysan
E: Ljut sam zato što sam izgubio zadnji adut.Eysan nije bila od nikakve koristi.
R:Biće
E:Kako?(Ezelu stiže poruka)
Došao je.Kenan je došao.
Ey:Jesam li dokazala?Jel Kenan zaljubljen u mene?
E:Samo mi reci gdje se nalazi
Ey:Zagrizo je mamac.Naljutio se i otišao.Ali će plan sigurno uspjeti.Ljubomoran je.
E: Šta je rekao?
Ey:Ja sam rekla-Ezel me nije zaboravio.I ja imam osjećanja prema njemu.Onda mi je dao mobilni i otišao.Ali će me pratiti.Šta da radimo sada?
E: Hoćeš sačekati sekundu?(Ramizu se obraća)Kenan je otišao.Izgleda da je ljubomoran.
R: Kenan je takav.Kada voli nekoga,tone dublje dok pokušava da pobjegne.Vratiće se.Mi ćemo ga natjerati da se vrati.Ali moram te prvo pitati ovo:Naćemo Kenana ali to može ugroziti Eysan.Jesi li spreman na to
E: Kenan je došao,Ujače.Očigledno ima osjećanja prema Eysan.Zar bi je povrijedio?
D: Kenan je bio zaljubljen i u Selmu,takođe.
E: Zar imamo neki drugi izbor)(Eysan se obraća):Nastavićemo,Eysan.Idemo dublje.
Ey:Koliko dublje?
E: Dok Kenan ne dođe meni,umjesto tebi.Ovoga puta će biti teško i meni i tebi.
Ey:Šta ćemo da uradimo?
(i onda Ezel nešto njoj priča,mi to ne znamo)
Ey:Dobro,dobro...



Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 0:37

moram priznati da me ovaj ezel iznenađuje po ovom razgovoru on je spreman zrtvovati ejsan, a ona spremana se zrtvovati i dalje ostajem po misljenu da je isparvno odlucila sprijeciti kenanovo ubojstvo s tim nemislim da je ona izdala ezela kao sto on misli nije mu potrebano jos jedno ubojstvo na savijesti zar ne pitam dali on stvarno neosjeca nista prema njoj cini mi se dosta hladnokrvan ....to je moj zakljucak po ovom sve mu procitanom a mozda griseim...
Back to top Go down
Sponsored content




Spoileri - Page 2 _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Spoileri

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 18Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-