REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Spoileri

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Spoileri   Spoileri EmptyMon 14 Mar 2011 - 21:08

Meni nije dao đavo mira,kopkale su me neke slike što sam gledala na netu pa sam morala da saznam šta će se sve dešavati,sinoć je u Turskoj prikazana 58.epizoda.
Evo kratkog opisa sledećih epizoda tj.do neke 50.epizode

Spojler:
Pojavljuje se Sekiz, kojeg je odgajao Kenan, a Ramizov je unuk. Odgajao ga je u mržnji prema djedu i ovaj je došao ubiti ga. Ramiz će jednom prilikom biti ranjen i ležat će u teškom stanju u bolnici, Ezel će ga doći čuvati, a Sekiz, tako će na prvi pogled izgledati, ubiti. Ali, Sekiz je došao zapravo osloboditi se okova Kenanovih jer nije vidio smisao u takvom životu punom mržnje, i uperio je u Ramiza ispražnjeni pištolj. Ezel će misliti da ovaj želi pucati i ubost će ga nožem. Ejšan, koja zahvaljujući Kenanovoj "sugestiji" dolazi u bolnicu, odlučna da se pomiri s njim, vidi ubojstvo i šokirana odlazi. Taj dan Ejšan i Ezel su imali razgovor u kojem su htjeli raspraviti što će biti sa Džanom. Ezel je htio da Džan zna tko mu je on ali Ejšan na to nije pristala. Opet su se prepirali oko toga što mu ona ne vjeruje za Bahar i rekao joj je kako može za njega, Omera pomisliti da bi bio u stanju ubiti. Koje li ironije, kad je navečer dolazila u bolnicu, nosila mu je poklon sa ceduljicom u kojoj je napisala da mu vjeruje i da ga voli, a kad ono vidjela ubojstvo.
Mumtazu će u 38.ep sam Ezel reći tko je ali mu otac neće povjerovati, a Mert saznaje u 39. od Džengiza. On i Mert će imati malo sretnih trenutaka kao braća prije nego Mert bude ubijen. Ovo što sad pišem je po sjećanju ali tu još ima hrpa događaja koje nisam spomenula.
Tu je i Ramizova priča iz prošlosti koja se provlači kroz cijelu 2.sezonu i koja je jako bitna ali nju, nažalost nisam pozorno pratila, ali koliko sam shvatila i tu je žena, Selma umiješala prste. Obojica su je voljela. Bitan za tu priču je i Kenanov brat Selim koji je ubijen.

Džengiz će negdje početkom 40-tih epizoda definitivno biti na Kenanovoj strani, ali kako je priča često zamršena, povremeo će uskakati u kompu s Ezelom, tj jedan drugoga će koristiti po potrebi. Ali je def. Ezelov igrač. Mert će biti ubijen slučajno jer je zapravo po Kenanovom naređenju trebao biti ubijen Ezel. Kai, pomoćnik od Kenana će nagovoriti Serdara da bude na određenom mjestu i da pregazi čovjeka u mustangu. Taj mustang je vozio inače Ezel, ali te večeri auto je dao Mertu. Padala je kiša, Serdar se nalokao i kad je ugledao auto i čovjeka koji je izašao na ulicu, stisnuo je gas i pregazio zapravo Merta. Ezel poludi kad sazna za bratovu smrt, odlazi kući i kad ga Mumtaz pita jel on ima veze sa Mertovom smrću i ovaj potvrdno odgovori, otac ga izbacuje iz kuće. Ejšan također u to vrijeme igra dvostruku igru jer joj osveta još uvijek ne izlazi iz glave ali ju je Ezel prokužio i od tog trenutka( 43.ep) njihov odnos je pošteno zahladio.
Zaboravila sam jednu jako dobru scenu iz 40.ep kad se Ezel usudi doći u Kenanovu "utvrdu", dvorište, baš kad je ovaj priredio zabavu i pokazati Kenanu da ga se ne boji i otvoreno mu konfrontirati izazvavši ga da nek izađe u svijet ako se ne boji ( naime Kenan živi dosta povučeno i sa puno ljudi oko sebe koji ga štite). Onda se Ezel obrati Ejšan i kaže joj da će se vratiti po nju. Sve je to bilo prije Mertove smrti. Nakon toga, Ezel se povlači u sebe i Ejšan kad dozna da je izgubio brata ( ona ne zna da je njen otac kriv) pronalazi Ezela i tješi ga.(43.ep). To je njihova zadnja onako bliska scena. Nakon toga se udaljavaju. Džengiz šalje na mobu Ezelu snimku na kojoj se vidi da je Serdar vozio auto koji je pregazio Merta i Ezel podivlja i naravno pomisli da i Ejšan ima prste u tome. Tada svu svoju energiju usmjerava na osvetu za brata. U daljnjem tijeku događaja preuzima jedan klub i tamo započinje novi biznis. U 45.ep krši dogovor postignut sa Kenanom da njihove obitelji budu izvan tog rata i odlazi u Francusku pronaći Kenanove roditelje i saznati malo više o njemu. Kenan to sazna i zaprijeti mu da će likvidirati Mumtaza pa se Ezel povlači. U 46.ep pojavljuje se Bade, nova koka koja će zaineresirati Ezela, a taj dio si mogla nedavno čitati jer smo pisale ovdje. Saznat će se također da je Šebnem izdajica, da dojavljuje Džengizu informacije. Ali se zbližava sa Azad, Ramizovom kćerkom ali to ne teče glatko jer se Ramiz ispočetka protivi tome, a i Ali ne može zaboraviti Bahar.
Ezel počinje osjećati nove stvari, pojavom Bade, koja se zapošljava na šanku u njegovom klubu i za sada je vrlo tajanstvena jer se o njoj zapravo ništa ne zna. Ezel priznaje Tefi da više nije zaljubljen u Ejšan.(48.ep)

Šebnem, zahvaljujući Džengizu, dostavlja Ezelu adresu na kojoj se nalazi Serdar i Ezel odlazi tamo ubiti ga ali kad ovaj otvori vrata pojavljuje se i Džan kojeg je tamo dovela Ejšan. Ezel poludi jer je Ejšan prekršila dogovor i odvlači Džana na silu a Serdaru zaprijeti da nije još gotovo. Jedne večeri otima ga iz Ejšanine kuće i odvlači u neko skladište. Ovaj misli da su mu minute odbrojane pa sve priznaje, ali sve. Da je ubio Ejšaninu tetu, kako je nagovorio i iskoristio kćeri za svoje planove uključujući i za Omera, kako je ubio Merta i još puno toga. Ezel ga zezne jer ga zapravo nije došao ubiti već je doveo Ejšan koja je sakrivena slušala i čula sve što je Sedar rekao. Uzima pištolj ali ga nije mogla ubiti. U sljedećoj epizodi Ezel saznaje da ga je Ejšan slagala jer je rekla da je ubila Serdara i on kreće potragu za njime. Nalazi ga, zajedno sa Džengizom i Alijem ispred jednog hotela kamo ga je dovela Ejšan. Tu na neki način prisili Ejšan da ona dovrši započeto jer će u protivnom ionako on ubiti Serdara. Kao daje joj još jednu šansu da se iskupi za sve i da osveti sve ubijene. Ejšan lažno uvjeri oca da se ovaj trojac povukao i da ga više neće tražiti pa se stari opusti i po prvi puta kaže iskreno da se misli promijeniti i da je ponosan na Ejšan. Međutim, Ejšan mu s leđa puca u glavu. U toj epizodi se slavi Nova godina i Ezel ju dočekuje kod kuće sa roditeljima i Džanom. Usput spomene Mumtazu da čovjek koji je pregazio Merta više nije živ i tog trenutka se on u mislima oprašta od svog brata. Do tada mu se u par navrata priviđao Mert. Meliha od Mertove smrti živi u nekom drugom svijetu i ponaša se kao da je on živ. Nije prihvatila činjenicu da njega više nema.
Ejšan nakon očevog ubojstva nestaje i odlučuje si prerezati žile u kadi. Pronalazi je Kenan i da bi joj dao razloga za život ( poklanja joj mržnju prema njemu) priznaje joj sva svoja zlodjela. Kako je dao ubiti Bahar, kako je nagovorio Sekiza da ode u bolnicu ubiti Ramiza, kako manipulira sa Šebnem, kako je naručio Ezelovo ubojstvo ali je zabunom ubijen Mert i ona poludi zabije 3 puta nož u njega ali ga ne ubije.
Kasnije shvaća da još uvijek voli Ezela /Omera zapravo i kako sad zna da nije on kriv za Baharinu smrt želi mu se vratiti ali ju on odbija jer se, kaže zaljubio u Bade s kojom pokušava nešto novo.


Last edited by zvjezdica on Tue 29 Mar 2011 - 10:28; edited 1 time in total
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyWed 16 Mar 2011 - 1:00


razgovor između E&E :) od 6:30-13.00
Mene je lično Ejšan oduševila u ovoj sceni,Cansu je baš odlična glumica :da:
Eysan: It worked?
Ezel: What?
Eysan: He (Kenan) started telling me about the past. He just gets a little upset when he's telling what happened, that's why I cut him off a couple of times, but I found out some stuff. You know that letter that he wrote to Ramiz, so, he said they were apart (not friends, Ramiz and Kenan) for a long while, and then Ramiz finally couldn't handle it, and went and found Selma, and found out that she's marrying Kenan. He followed them around for days, he went insane, he didn't believe that Selma would want this. And then, Kenan felt forced to give him that letter. So it's was all correct. Selma was pregnant...what happened? Didn't you call me here to discuss all this? (Ezel's nods to say no)
Eysan: Why did you call me then?
Ezel: Do you think I...still have any feelings for you?
Eysan: Are you asking me?
Ezel: At first I wanted you to be my spy to help this problem with Kenan. And then I was gonna end it, it didn't feel right to be so close...But then, when Kenan proposed to you for marrige..
Eysan: What?..Did you feel jealous?
Ezel: Can I get a cup of coffee?..I wanted to protect you, you don't have anyone, I'm compassionate towards that kind of a thing,
Eysan: Don't worry, don't be embarrased, it's Me, it's very natural for you to feel these kind of things.
Ezel: I wasn't feeling anything though (before), I don't understand, I usually never..think of you. When I see you.. when I see you, something happens to me though.
Eysan: Happens to me too. But you never made it obvious..
Ezel: I didn't care for it. Do you know how many years I longed for you? So then I thought it's normal to feel this way when I see her, it's nothing.
Eysan: Did you realize that it's something?..I...I didn't know that you still..
Ezel: I didn't either.
Ezel: I want to be with Bade, Eysan. I don't want to love you. I want to...want to forget you. I can't let go of Bade, I can't forget her, I can't make her sad. Do you want me to be well Eysan? Ha? Do you want it?
(Eysan nods to say yes)
Ezel: I want you to be well too. But I can't do it with you (be with you). I don't want you to be a prisoner to that guy because of me either, I want to save you..What am I gonna do Eysan? If you really do love me then tell me. How am I going to be with Bade? (be together with her)
-then Eysan gets up, leaves-(Eysan is in the bathroom and cries and says to herself 'God, help me!' Eysan comes back).
Ezel: I'm sorry, I didn't wanna upset you, I'm sorry, my mind is really mixed up, I really don't know what to do.
Eysan: No, everything's fine, don't worry. It's a good thing we talked; I too didn't know how to tell you.
Ezel: Tell me what?
Eysan: Maybe I don't need to be rescued Ezel. I mean, I can release you.
Ezel: What do you mean?
Eysan: I'm not Kenan's prisoner, things...things that have happened to me are not really terrible things. I..I think I do really feel somethings towards Kenan.
Ezel: Like how?
Eysan: Like that. I'm very alone. First time in a long while someone is doing things like that for me. Despite the fact that he still suspects me. For the first time in years someone loves me the way that you loved me once upon a time. I can't help it, I get affected by it.

Ezel gets up and leaves.

Prevod:)

Eysan:Uspjelo je
Ezel:Šta?
Eysan:On(Kenan) mi je počeo da priča o prošlosti.Malo se uznemiri dok priča,ali ga ja prekinem na kratko pa nastavi,tako sam saznala par stvari.Znaš ono pismo što je napisao Ramizu,pa,on je rekao da tada nisu bili priajtelji već duži period,i onda Ramiz to više nije mogao da podnese i otišao je i pronašao Selmu i saznao da se ona udaje za Kenana.
Pratio ih je danima,poludio je,nije mogao da vjeruje da Selma to želi.I onda,Kenan se osjećao prinuđenim da mu da to pismo.Bilo je sve tačno.Selma je bila trudna...šta se desilo?
Zar me nisi zvao da pričamo o ovome?(Ezel odmahne glavom)
Zašto si me onda pozvao?
Ezel:Da li misliš da ja...još uvijek osjećam nešto prema tebi?
Eysan:Mene pitaš?
Ezel:U početku sam želio da budeš moj špijun da riješimo ovaj problem:sa Kenanom.A onda sam htio da prekinem,nije bilo uredu da budemo tako bliski...Ali onda kada ti je Kenan predložio brak...
Eysan:Šta?...Jesi osjećao ljubomoru?
Ezel:Mogu li naručiti kafu?...Želio sam da te zaštitim,ti nemaš nikoga,ja sam suosjećajan prema tim stvarima.
Eysan:Ne brini,nemoj da te bude sramota,to sam ja,prirodno je da osjećaš takve stvari.
Ezel:Nisam ništa osjećao prije,ne razumijem,uglavnom nikada...ne mislim na tebe.Kada te vidim...kada te vidim,nešto se desi u meni.
Eysan:Desi se i meni.Ali nikada nisi to istaknuo...
Ezel:Nije mi bilo stalo do toga.Da li znaš koliko sam čeznuo za tobom?I onda sam mislio da je normalno da osjećam ovo kada je vidim,da nije ništa.
Eysan:Da li si shavtio da je nešto?...Ja...Ja nisam znala da ti još uvijek...
Ezel:Nisam ni ja.
Ja želim da budem s Bade,Eysan.Ne želim da te volim.Želim...želim da te zaboravim.Ne mogu pustiti Bade,ne mogu je zaboraviti,ne mogu je rastužiti.
Da li želiš da ja budem dobro Eysan.Da li?Želiš li to?
(Eysan klima glavom)
Ezel:I ja to želim.Ali to ne mogu s tobom.Ne želim da ti budeš zatvorenik tom tipu zbog mene,želim da te spasim...Šta da radim Eysan?Ako me zaista voliš,reci mi.Kako da bude zajedno sa Bade?
Eysan ustaje,odlazi od stola.
Eysan je u toaletu,plače i govori sama sebi-Bože,pomozi mi.
Eysan se vraća za sto.
Ezel:Žao mi je nisam želio da te uznemirim,žao mi je,sve mi je pomješano,zaista ne znam šta da radim.
Eysan:Ne,sve je uredu,ne brini se.Dobro je što smo razgovarali,ja isto nisam znala kako da ti kažem.
Ezel:Da mi kažeš šta?
Eysan:Možda ne trebam da me spasiš.Mislim,mogu da te oslobodim.
Ezel:Na šta misliš?
Eysan:Ja nisam Kenanov zatvorenik,stvari...stvari koje su mi se desile nisu užasne stvari.Ja...ja mislim da osjećam nešto prema njemu.
Ezel:Kao šta?
Eysan:Kao to.Ja sam veoma usamljena.Prvi put nakon dužeg perioda neko radi takve stvari za mene.Iako još uvijek sumnja u mene.Po prvi put nakon puno godina neko me voli na isti način kao što si me ti volio nekada.Ne mogu sama sebi pomoći...to utiče na mene.
Ezel ustaje i odlazi.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyWed 16 Mar 2011 - 9:42

Postaviću sutra prevod razgovara i sa Bade:
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyWed 16 Mar 2011 - 11:44

iz ovog se vidi da je ezel i te kako voli ejsan samo je zbunjen sam to i kaze jer zeli napokon nakon dugog vremena zivjeti normalno i sigurno misli da uz bade to moze (kada dođu te epke kada se bade pojavljuje analiziracu ja to detaljno odnos između ezela i bade ...ne vjerujem u to da on voli bade kao ejsan ) moji noktici
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 0:11

Ma ne vjerujem ni ja :D:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 0:34

Bade i Ezel


Ezel: Prelijepa si.
Bade: Hvala
Bade: Mogu li da idem?
Ezel: Nisam mogao zaboraviti.Nisam moga zaboraviti Eysan.Mislio sam da sam zaboravio,ali kada ju je Kenan zaprosio...Ne sviđa mi se to.
Bade: Vidjela sam.
Ezel: Ja nisam.Nisam vido dok mi ti nisi na to ukazala. Ne dešava se svjesno.Čak ne i namjerno. Trudim se toliko,kunem se da se trudim.Ali pretpostavljam da još uvijek u meni nešto prema njoj.
Bade: Znam.
Ezel: Mnogo godina,mnogo izdaja,mnogo obećanja.
Bade: Ezel...
Ezel: Pitam se kako se ovo moglo da desi?Rekao bih nemoguće,da u meni nema ništa.Ali izgleda da ima,ne znam
Bade: Dobro,dosta.
Ezel: Bade, ja znam da je to teško.Razumjeću ako kažeš ne,ali ne ostavljaj me.
Bade: Rekao si da još uvijek osjećaš nešto prema njoj.
Ezel: Ne želim.Pomozi mi Bade.Ne mogu je sada ostaviti,ne sada zbog posla. Eysan je postala moja kletva,preokrenula je moj život na glavačke
Ezel: Ne želim da je ponovo volim.Neću sebi oprostiit zbog ovoga što radim tebi.Ali molim te,Bade,molim te spasi me.
Bade:Kako?
Ezel: Samo ne ostavljaj.Kada te dodirnem,kada te zagrlim,kada te poljubim...Prvi put nakon toliko godina...zaljubio sam se u tebe...
Bade: Voliš i mene i nju?
Ezel: Ne znam.Žao mi je.Ne idi.Znam da me voliš.Zar ne?Onda mi pomozi.Znam da to što tražim je čudno,ali ako odeš ja ću opet...molim te.Ne radi to Bade.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 0:53

moram postaviti razgovor između Bade: i Azad,ja ne znam gdje ona jadna živjela

B: Pitat ću te nešto.... Vaše je bilo slučajno ( misli na to kako im se dogodila beba). Znači to nije nešto što se može dogoditi svaki puta? Tj, ne bude beba odmah čim poželiš? ( ajme majko pitanja )
A: Što je bilo? Kakvo je to neiskustvo? Kao, da li će se dogoditi prvi puta? Joj, dušo! Ti ćeš sada prvi puta biti s nekim?
B: Zašto sam čekala do sada? Čudno ti je i pitaš se za razlog!
A: Ne. Može biti da si željela da to bude kad se udaš...tj, normalno je to, jako....
B: Ne nađu svi odmah čovjeka s kojim žele biti. Do sada nikoga nisam voljela. Po prvi puta volim. Sada volim. Sada volim. Želim. Pravo je vrijeme. Spremna sam. Tj, nema problema. Bit će jako lijepo. ( Azad je gleda nekako s nepovjerenjem) Samo mi kosa......
A: Bade, toliko si čekala. Ne radiš li to sada kako ne bi izgubila Ezela i da ne ode k Ejšan? ( vidite li vi ovu pametnicu Azad )
B: Ne, razumije se. ( tu još nešto kaže ali pogađate - ćorak )
A: Ja sam rekla da ne može bez ženstvenosti...itd (okrivljuje sebe jer je načela tu temu o ženstvenosti u prethodnoj sceni) Pogledaj me! Bade, prvi puta se događa jednom. To nije nešto što ćeš napraviti kako bi se natjecala sa drugom ženom. Zna li Ezel? Misliš da će htjeti ako bude znao? Nećeš nešto tako važno napraviti kako ne bi izgubila od Ejšan, je li?
B: Nije samo to. Ja volim Ezela. Stvarno ( iskreno) - i sad Ali zvoni na vrata
Ali je došao! Hajde, ustani! Ustani! ( tjera ju "suptilno" ) Supružnik ne smije čekati. Hajde!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 3:31

ma kao sta sam mislila .....ezel trazi spas u Bade boji se da ce opet biti povrijeđen (sto je razumljivo)ali ovdje meni samo jedino bitno da on ejsan jos voli i da jos se mogu nadati sretnom kraju Idemo i ono kad kaze da mu je ejsan postala kletva nebi ja tako rekla ezele prije bi rekla sudbina :D:
ovaj mi razgovor između bade i azad samo mi pokazuje da Bade: nije bas inteligentna il se meni cini???
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 3:36

ma neke je mutava totalno,oni su nju izgleda htjeli da predstave kao neku neiskvarenu,dobroćudnu djevojku ali meni s ovakvim pitanjima ispada samo glupa,jbg i naše bake su znale kako se prave djeca u njenim godinama a ona u 21.vijeku ne zna Ijo
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 3:41

izgleda da je tako bas jelena ali ipak bahar je bila dobrocudna i neiskvarena pa joj nije manjkalo inteligencije .....a mozda je Bade: samo mutava :jajaja:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 3:53

Ma Bahar je meni na prvu bila tako nekako sva simpatična i draga,za mene je bila najpozitivniji lik u cijeloj seriji a Bade: Ijo Ijo na prvu mi nije sjela ko neki nepokretni i neizražajni stup stoji pored njega i mlatara sa onim svojim čupercima na kosi,gledam neke scene s njom boze pa ne zna promijeniti mimiku na licu i uz to ispada glupa
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 4:56


Eysan:Nisi došao?Čekala sam sasvim sama.Da li znaš koliko sam bila
uplašena?
Ezel:Pretpostavio sam
Eysan:Zašto onda nisi došao?
Dok sam se ja borila za život ko zna šta si ti radio.Rekao si da
ćeš se brinuti o meni a dan kasnije si me ostavio potpuno samu
Ezele.
Zašto ne kažeš nešto?Zašto se ne braniš?
Ezel:Zato što si upravu
Eysan:Šta to znači?
Ezel:Nisam te mogao zaštiti
Eysan:Ezele...
Ezel:Ti rizikuješ svoj život za mene,a ja sam nesposoban da uradim što
bi trebao.
Eysan:Mora da imaš razlog za to,nešto se vjerovatno desilo.
Ezel:Bio sam sa Bade.Čuo sam da telefon zvoni ali se nisam javio.
Situacija je jasna Eysan,ovo stvar nakon svega-
Eysan:Predložio mi je brak
Ezel:Šta?
Eysan:Sinoć,Kenan me je zaprosio
Ezel:Ti?A ti?Koji si mu odgovor dala?

Kenan:Hoćeš li se udati za mene?
Eysan:Jel ovo neka šala?
Kenan:Kleknuo sam Eysan
Eysan:Šta ćeš uraditi?Hoćeš li me ubiti ako odbijem?
Kenan:Nisam razmišljao o ovakvom odgovoru
Eysan.A ja nisam nikada bila zarobljena na jednom mjestu i
zaprošena Kenane.Jesi li ti svjestan koliko sam uplašena bila?Ako
je ovo tvoja rekacija za brak onda se pitam šta bi mogao da uradiš
kada se naljutiš
Kenan:Izvini zbog toga.Dešava se kada želim nešto jako,ili ne ili do
smrti.
Barem možeš da pogledaš.Znam da sam izgubio svoju šansu,da nećeš
prihvatiti moju prosidbu ali dosta mi je vremena trebalo da
izaberem nešt što bi tebi odgovaralo.Nema svrhe da ovaj prsten
bude kod mene ako ga ne nosiš.Mete?
Mete:Šta da radim?
Eysan:Sačekaj malo.Možeš li ga donijeti i dati Kenanu?
Možeš da ideš sada.
Ne mogu sada da nosim taj prsten,rano je.Ali nemoj ga
davati,zadrži ga.
Kenan:Da zadržim,to znači da ćeš možda prihavtiti moju prosidbu nekada
kasnije?

Ezel:Da li si to mislila?
Eysan:Rekla sam da ću razmisliti.Šta da radim sada?
Nema ali,rekao je nikada ili do smrti?
Ezele nemoj da zaboraviš da sam sama.Kako se mogu snositi s njime?
Ezel:Zašto si rekla da ćeš razmisliti?
Šta da radim sada?Kako da te ostavim?
Eysan:Ostavi me ako to želiš.
Ezel:I da dopustim da se na silu udaš za njega?
Eysan:Šta da radim sada?Saznali smo nešto jako bitno Ezel.Kenan ima
dijete.Ti si rekao da će biti gotovo ako slijedimo ovo.Ne možemo
tim putem.
Ezel:Dayi neće da priča o tome,pokušao sam ga pitati par puta,ali bi
poludio.I neću dopustiti da uđeš u sobu tog perverznjaka više!
Eysan:Taj čovjek me je zaprosio Ezele.Mogu ga kontrolisati,reću da bude
iskren ako želi da me oženi.Imam šansu da ga natjeram da priča.
Nemoj se brinuti.Ti živi svoj život,ostavi mene, uredu,ostavi me.
Ezel:Pomoću ti da odeš iz njegovog života,neću te napustiti.

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 6:23

ovi njihovi dijalozi su maestralni Ale
ovdje ezel govori kao da osjeca obavezu prema ejsan da je nemoze ostaviti e stvarno sad je mene zbunio :o.O: dali je voli il ne ?ali ipak mislim da je voli...
dobro je rekla mirela samo nas zele zbuniti :o.O:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyThu 17 Mar 2011 - 23:17

Zele nas zbuniti, ali jednako i da ostane posle toga sa Bade nekako cemo znati da je u dubini duse voleo Ejsan, da nije uz cupku uspeo da je zaboravi... to je ono sto je dobro >D
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 18 Mar 2011 - 1:52

Ezel ♥ Lady wrote:
Zele nas zbuniti, ali jednako i da ostane posle toga sa Bade nekako cemo znati da je u dubini duse voleo Ejsan, da nije uz cupku uspeo da je zaboravi... to je ono sto je dobro >D
:super:
barem ce nam ostati utjeha da unotac svemu jos voli ejsan.... enamorado
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 18 Mar 2011 - 2:10

Ma o tome se radi, hehe.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 6:52

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 6:56

OMG cini mi se da je ovaj pucanj za ejsan samo se nadam da joj nece biti nista Boze pomozi
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 8:46

Prevod:
Cengiz: Oni će te prevariti. Oni će pucati u tebe. Oni će te ostaviti da umreš. Jedna stvar će zacijeliti tvoju ranu. Da li to tako očajnički želiš?Onda čestitam. Tvoja rana te neće ubiti.
Ezel: On će doći sasvim sam.
Ejšan: On će željeti da me spasi sasvim sam ( bez ičije pomoći)
Ezel: Očekujući da ćeš ga voljeti zauvijek.
Ejšan: Ezel , ja ga već volim. Ja ovo radim zbog toga.
Ezel: Što god da uradiš , radiš veliku (sjajnu) stvar.
Kenan: Ejšan! čuje se pucanj
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 19:26

pa cekaj ja ovdje nista nerazumijem KO?KOGA? Je li ovo ejsan kaze da voli Kenana ?je li ovo zamka da ga ubiju?zasto ejsan place?
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 20:11

Ma ja mislim da je ovo sve navlakusa,nemam pojma...ko zna sta ce biti..moracu gledati u ponedeljak
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptyFri 25 Mar 2011 - 20:48

zvjezdica wrote:
Ma ja mislim da je ovo sve navlakusa,nemam pojma...ko zna sta ce biti..moracu gledati u ponedeljak
he he ocekujem sve detalje :D:
ja ti imam nekoliko teorija sta je moglo biti ?moramo cekati ponedeljak....
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptySat 26 Mar 2011 - 2:11

Cim odgledam pisem izvjestaj..mislim da se Ejsan nije nista desilo,ako scenaristi i planiraju da joj nesto bude mislim da ce to ostaviti za zadnju epku,sviđa mi se njihov zagrljaj:D
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Spoileri 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptySat 26 Mar 2011 - 2:27

Ma nece valjda njoj nesto da se desi, ajmeee.. Ona mi je jedan od omiljenih likova brate, a sta je isto fora da ovu seriju ne mogu planirati sta ce biti, ovde je sve neocekivano, ja sumnjam da ona voli ovu budaletinu, on me nervira yesce, sa onim polutihim glasom.... pu
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Spoileri 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri EmptySat 26 Mar 2011 - 3:22

Ma navlakuša,namjerno stave takvo nešto i onda mi jedva čekamo da vidimo šta će da bude..samo dižu sebi rejting :D:
Back to top Go down
Sponsored content




Spoileri _
PostSubject: Re: Spoileri   Spoileri Empty

Back to top Go down
 

Spoileri

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 18Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-