REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Citati iz serije ! ♥ - II deo

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:25

“ Usamljenost ne znači biti sam. Čovjek koji ne može pogledati svoj odraz u ogledalu je sam čovjek. Čovjek koji bježi od svojih problema je sam. Nitko ne želi biti sam, svi žele biti u toplini nečije prisutnosti. Sam je onaj koji misli da ne zaslužuje biti voljen. Usamljenost nije samo biti razdvojen od nekoga, usamljenost je kada ne postoji ''zbogom''. Ostvari sve svoje snove, jer svakoj priči će doći kraj. To je usamljenost. Ponekad usamljenost nije samo tama, ponekad je puno više od toga. Usamljenost nije samo okrenuti nekome leđa, usamljenost je pustiti ono što nosite u sebi. "

Naposljetku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako gubimo, što s tim spoznajemo čemu nas je poraz naučio. "

" Možeš li doći do istine skrivajući je? Možeš li u svojim uspomenama naći ljude koje tražiš? Možes li se držati nikada proživljenog života kao da je pravi? Istina ima toliko lica, možes li vjerovati onomu što vidiš? Sve o čemu si sanjao jednoga dana može postati istina. Hoćes li moći zaboraviti osobu koju si zaista volio,a da ne uništiš tu mogućnost? "
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:26

" Budući da će doći kraj sveta, zašto čovek ne bi bio sa svojom ljubavi? Hoće li ljubav učiniti da sudbina ode ili će sudbina učiniti da ljubav ode? Niko to još nije shvatio. "

'' Postoje ljubavi koje se hrane osvetom. Postoje ljubavi koje ojača rastanak. Postoje ljubavi koje rastu na suzama.

Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:26

" U najmračnijem danu, u trenutku kad si bespomoćan. Ako sebe žrtvuješ. U trenutku bez imalo nade. Kada se žrtvuješ za svoju djecu, ne za sebe. Nitko tko u srcu nosi ljubav za svoju djecu nije bez izlaza. I da su sva vrata zaključana. Kada te ima u nečijem srcu, nisi zarobljen u svom kavezu. Beznađe. Možda je izlaz pred tobom? Ali nemati vremena pronaći ga, to je beznađe. Beznađe nije suha pustinja. Život koji se nastavlja, prava je zapreka. Život koji te ne voli, koji te gazi, prava je zapreka. Dok sam bio mlad, mislio sam da mogu zdrobiti svaki kamen. Ali sada sam ostario. Ispred mene je nepremostiva planina. I vrlo malo vremena. Imam dvoje djece. Jedno sam ni iz čega stvorio. U njegovim je očima smrt. Drugo nisam nikada vidio. I znam. Smrt je na njegovu tragu. Ja, Ramiz Karaeski. Iza mene je dug život. Ispred mene dvoja vrata. Ali samo jedan izlaz. Pravo beznađe je otrovni plod izbora koji si napravio. Kada ništa nije u tvojim rukama, lako je prihvatiti. Pravo beznađe je upitati se jesam li učinio sve što je u mojoj moći. Pravo beznađe je kada riješenje imaš u rukama, a onda ga ispustiš. Problem je katkada, što čovjek tražeći nečiju dušu, svoju dušu preda nekomu drugomu. "
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:27

" Ako djeca uče kako se živi, onda odrasli uče kako umrijeti."

" Ima istina u koje nije dobro verovati. Znati mnogo stvari ne znači biti mudar. Kad kuješ svoju sreću ne udaraj bližnje po prstima. "

" Svaki odabir je zapravo rješenje. Ono što nema rješenje je kao otrovno voće. Kada ne možeš napraviti ništa u vezi nečega, najlakše je odustati, najbolje rješenje je upitati sebe: " Jesam li poduzeo sve što je bilo u mojim rukama? " Zato jer je pravi problem izgubiti šansu koju si imao. "

'' Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku. ''

" Znaš li zašto su nam sudbine zapisane na rukama? - Jer ih po potrebi možemo skriti.
Znaš li zašto je to tako? - Zato što snaga leži u skrivanju. "

Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:27

" Pazi na svoje misli, jer bi mogle postati riječi.
Pazi na svoje riječi, jer bi mogle postati djela.
Pazi na svoja djela, jer bi mogli postati navika.
Pazi na svoje navike, jer bi mogle postati karakter.
Pazi na svoj karakter, jer bi mogao postati tvoja sudbina. "
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:28

" I da su sva vrata zaključana. Kada te ima u nečijem srcu, nisi zarobljen u svom kavezu. Ja, Ramiz Karaeski. Iza mene je dug život. Ispred mene dvoja vrata. Ali samo jedan izlaz. Pravo beznađe je otrovni plod izbora koji si napravio. Kada ništa nije u tvojim rukama, lako je prihvatiti. Pravo beznađe je upitati se jesam li učinio sve što je u mojoj moći. Pravo beznađe je kada riješenje imaš u rukama, a onda ga ispustiš. Problem je katkada, što čovjek tražeći nečiju dušu, svoju dušu preda nekom drugom."
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:28

Dobiti novu priliku znači izgubiti prvu priliku."


SVE SAM IH POKOPAO,ODLAZIM...
COVEK JE SLOBODAN DOK ZIVI.
DOSTA SAM SE PRIBLIZIO,ODLAZIM...
SVAKO JE MALO MRTAV...
I MI SMO MALO MRTVI...
MRTVI SU DA BI IH SE JEDNOG DANA POKOPALO.
MRTVE KOJI SU U NAMA,MRTVE KOJI SU IZVAN NAS...
"COVEK JE SLOBODAN DOK ZIVI"
"COVEK JE SLOBODAN DOK ZIVI"
"COVEK JE SLOBODAN DOK ZIVI"
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 22:29

'' Onaj koji ostane vjeran onome što voli, odustaje od samog sebe. ''

" Osoba koja veruje u sudbinu, ne vjeruje u slučajnost. Onaj ko veruje u slučajnost, ne drži u rukama svoju sudbinu. "

Ako imas posla sa zenom,razmisli dvaput pre nego sto napravis potez. Jer zena je uvek korak ispred "
Back to top Go down
Sponsored content




Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Citati iz serije ! ♥ - II deo

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-