REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Citati iz serije ! ♥ - II deo

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySun 20 Feb 2011 - 11:31

"Jeste li se ikad probudili i poželjeli svoje snove nazad? -Ja jesam."



"Lako je izgledati kao netko drugi, ali biti neko drugi je teško."





‎"Danas sam se našao na mostu.. Ispod mene vatra, ispred mene vrag, iza mene anđeo.. Obadvojica me pitaju isto pitanje: tko si ti? Na čijoj si strani? Ljubavi ili mržnje?

A sve što žele od tebe je.. da izabereš jedno."



‎"Svi se pitaju tko si ti.. šta misliš šta vide kada te gledaju? Svi vide ispred sebe ono što trebaju.. Džengiz traži prijatelja za igru, partnera kojeg moze poniziti.. Eyšan ceka nekoga ko ce je osloboditi.. Ali traži nekoga koga ce - uništiti. A Bahar? Bahar trazi nekoga za ljubav.. Bez brige, gledat će te ali te neće... vidjeti.. A šta je s tobom..?"



‎"Čovjek koji ne smije pogledati u ogledalo, je sam čovjek."



‎"Usamljenost je dio života koji uvijek počinje izpočetka."



‎"Sram je jedina oluja koja nikada ne jenjava."





‎"Jednom davno bila dva čovjeka, jedan drugom prijatelj,jedan drugom neprijatelj.. Jednoga dana je jedan čovjek drugom zabio nož u leđa.. Jednoga dana, taj čovjek sa samoćom u sebi, zakleo se da ce pronaći drugoga i pokazati mu tu samocu.."



"Sam je onaj koji misli da ne zaslužuje biti voljen! "



‎"Ako je nekome ljubav sudbina, nece biti sam, već će ostati na kraju sa onim koga mrzi."



"Samoća nije samo kada se udaljiš od nekoga, već i nemogućnost da se s njime pozdraviš."



‎"Samoća nije kada si odvojen od nekoga,već je to kada ne postoji zbogom.. O čemu god da sanjač učini to,u svakoj priči kraj te zaustavi.. to je samoća.. Samoća ponekad nije tmina već je i više od toga.. Samoća nije kada se okrećeš nazad, već je to kada puštaš da stvari idu unutra."



‎"Čekaj, nemoj donijeti odluku odmah, ako ti ostaješ sam to je kao da napuštaš onoga koga voliš samoga.. Dva prijatelja, nema rješenja, susrest ce se.. Dva neprijatelja, naći će se opet.. jedan od nji bježat' će od samoće, jedan ce bježati kao izdan od samoće.."



‎"Nema rješenja, osoba koja je najviše voljena na kraju ostaje sama."



‎"Cilj je da ih uhvatiš same.. Oni su kao čopor; kad su zajedno branit' će jedno drugo, ali ako ih uhvatiš nasamo njihove duše su izgubljene."



"Ostati potpuno sam-e to je samoća."



"Suprotno vjerovanjima ono neizbježno nije smrt, neizbježno je ostati i suočiti se sa životom."



"Ili voliš, ili mrziš. Ako probaš oboje u isto vrijeme-explodirat' ćeš."



"Svako od nas na različitte načine pokušava pobjeći od stvari od kojih ne možemo pobjeći.. Vrijeme koje imamo je nada, vrijeme koje imamo je spas."



‎"Trenutno nismo poduzeli ništa, nismo se ničega uplašili.. Iskoristili smo svaku šansu.. ali ako se cijelo vrijeme okrećemo i gledamo unazad, vidjet ćemo stvari ispred sebe.. ali dok svatko od nas govori da ne bježi od stvari od kojih se ne može pobjeć, na kraju će se naći usred toga."



‎"U svome najljepšem danu sreo sam tri čovjeka.. jedan si ti, drugi je on, a treći je onaj što je sa vama.. dva čovjeka su moji neprijatelji, ali kad dodjem do tebe ti čitaš i pišeš.. i ako jesi moj neprijatelj, ja sam prestrašen.. koje razočarenje.. imali smo mnogo lijepih dana, tvojih, mojih, naših lijepih dana.. kada dodjem do tebe, ti si prodala te dane. u svome najljepšem danu sreo sam tri čovjeka.. jedan si ti,drugi je on, a treći je onaj što je sa vama.. dva čovjeka su moji neprijatelji, ali kad dodjem do tebe, mi nismo neprijatelji. "



"Kakav je osjećaj kada znaš da svi ljudi koje voliš klize iz tvojih ruku? Kakav je osjećaj ne znati kada će doći pravo vrijeme? ""Svatko na kraju plaća za svoje grijehe.. nije potrebno objašnjenje za one koje si ubio ili za voljene.. ali na kraju će svatko platiti za svoje grijehe ili dobre stvari koje je napravio. "



‎"Prvi grijeh nije kao onaj slijedeći.. kako ga skrivaš.. tako će sve više rasti u tebi .. iako se iskupiš još uvijek je velik.. zato kao se ne iskupiš za prvi grijeh samo , koliko god bježao od njega, drugi grijeh će ti se vratit.. prvi grijeh će biti sa tobom do pakla. "



‎"Grijeh se krije u tami, zato što neki grijesi rade samo u tmini .. grijesi se kriju u tišini, jer ti grijesi jesu tisina. ""Prvi grijeh koji si napravio, čekat će da ti se vrati kao što to čeka nevina ljubav."





"Možeš ponoviti isti grijeh mnogo puta.. ali ako je tvoj grijeh ubiti nekoga koga voliš, kazna je da tu osobu ubijaš iznova i iznova.. ako je tvoj grijeh da voliš nekoga, onda, onda je najveća kazna pustiti ih da se zapitkuju , sve do kraja.





"Grijesi koji radimo za naše voljene neće nam se vraćati kao sramotna kazna."







"Stavit će pištolj u tudje ruke.. nemojte trčati bezglavo zbog prvog grijeha kojeg napravite bez razloga.. zato što će osoba otići do nekoga koga volite i pokucati joj na vrata. "





‎"Jednoga dana, dok budeš mislio da nece doći, pojavit će se ponovo ispred tebe.. jednom kada sam bio mlad, mislio sam da mogu uništiti sve sto dotaknem.. ali jednoga dana će doći, kamen će doci do mjesta gdje ne može eksplodirat'.. ne mijenjaj priču, ono što znaš prije pisanja zadnje stranice ljudima nece značiti ništa."





"Pitanja koja se ne mogu postaviti izlude čovjeka.. razlika izmedju toga što želiš i što možeš je kao da odustaješ od samoga sebe, iako prijedješ smrt sa druge strane. "





‎"U najmračnijem danu, na danu bez lijeka, ako ostaneš negdje, najtužniji dogadjaj neće biti tebi, vec tvojoj djeci.. ako to radiš znajući da je šansa, nitko nije bez lijeka.. to je sve za tvoju djecu.. iako su sva vrata zaključana, nečije srce je u zamci, u vlastitom kavezu.. nema lijeka.. možda je lijek ispred tebe.. ali nema lijeka dok nemaš vremena da ga nadješ.. lijek nije nešto šo se treba skrivat već stvar koja te drži podalje je život koji se nastavlja izvana .. pravi lijek se ne propušta tako da samo prodje kraj vas. ""Pravo riješenje je: ne čini dobro za nekoga ko truje tuđi život."

‎"Jednom davno dok sam mislio da se mogu nositi sa svime.. ali sad sam star velik je kamen iza mene i imam malo vremena.. imam dvoje djece-jedno je otišo na duže vrijeme, a drugo nikada nisam vidio.. ali znam, smrt ih je uhvatila.. ja sam Ramiz Karaeski.. iako nisam uvijek dobar, veći dio života je iza mene.. kada dodješ pred smrt postoje dvoja vrata, ali samo je jedan izlaz. "





"Svaki odabir je zapravo rješenje.. ono što nema rješenje je kao otrovno voće.. kada ne možeš napraviti ništa u vezi nečega, najlakše je odustati.. najbolje rješenje je upitati sebe: jesam li poduzeo sve što je bilo u mojim rukama?.. zato jer je pravi problem izgubiti šansu koju si imao. "





‎"Najbolji pljackasi ne zabrljaju kad ulaze vec kad izlaze…pljackas samo razmislja kako uci unutra,i tako zaboravi planirati kako izaci van."



"Vratiti se kuci je najteza stvar… kako sam mogao znati da ce ujedinjenje sa prijateljima i reci zbogom neprijatelju biti tako tesko…zbogom stari prijatelju,zbogom dragi neprijatelju,zbogom istino."





"Nitko ne zna do posljednjeg trenutka,niti ja nisam mogao znati…prije 13 godina,pronaci te jednim pogledom bilo je nemoguce..svim svojim srcem pronaci cu te kad te izgubim…nedostaju mi te mogusnosti. "





‎"Eyšan bio sam siguran da sam rastavljen od tebe na krivom mjestu ... ako cemo opet biti razdvojeni,svejedno se zelim vratiti na to mjesto…cak iako to kazem vlastitim glasom nece mi vjerovati zato jer ne razumiju kako moje rijeci zvuce…moja zelja je vratiti se tebi iakosi zlo koje mi je okrenulo zivot naglavacke…volio sam je koliko je god moguce voljeti…nemoj kucati vise srce moje,nemoj se muciti vise…pusti ju,pusti je da ode. "

‎" Teško je nositi se sa prosloscu,iako je to samo proslost,nemoguce je nostiti se sa njom…cak i kad bi ustanes i ne radis nista,moras se nositi ne samosa svojom prosloscu vec i sa prosloscu svoga neprijatelja. "
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
**ApA**
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
**ApA**

Broj postova : 5818
Godina : 31
Fan-gif : Citati iz serije ! ♥ - II deo  34809347

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyMon 28 Feb 2011 - 7:29

''Nepravda zapravo nije izdaja,izdajom gasis svetlo.Ubijas nade''


''Sada svi cekaju da im dodju voljeni.Svi misle da imaju pravo biti srecni''

''Jesu li moguca mala cuda kada velika zla poraze slabasne?Hoce li dobiti zasluzenu srecu na kraju oni dobri koji se bore?''

''Zelis da ovaj put svi dobiju sto zasluzuju.Neka ovaj put umre neko njihov.A neki neka se spase''

"danas sam se nasao na mostu ispod kojeg je gorijela vatra .Ispred mene je bio vrag ,iza mene anđeo.Koga cu poduprijeti?na cijoj sam starno?ljubavi ili osvete?bivseg zatvorenika ili okrutnog ubojice?i vrag i anđeo nas tjeraju da bas u svemu moramo odabrati samo jedno.No nitko negovori da postoji treca opcija -skok u vatRU!"
Back to top Go down
http://genesisrodriguezsrb.fforum.biz/forum.htm
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 26 Mar 2011 - 11:28

Igrao sam igru.Um je pobjedio.Dobio sam igru.Da sam slušao srce, čekao bi me auto i ubio bi mene kada bih zakoračio na cestu,a ne brata.' Ezel Ramiz: Dođi!Dođi sine.Ja ću te učinit dobrim. Ezel: Nije dovoljno.Nije više dovoljno bit dobar. Ra: Što više želiš? Ez: Želim da me naučiš sve što me nisi naučio.Kad sam se izgubio u tami,ti si mi bio svjetlo.A sad želim da me naučiš tamu. ^^


Last edited by dervisevic fata on Sat 26 Mar 2011 - 11:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 26 Mar 2011 - 11:31

Prvo pravilo borbe nije kako držati nož, nego kako stati ispred onoga tko ga drži. Onaj tko drži srce onoga tko drži nož, zna kad je došlo vrijeme.Pitati ću njega, ne svog protivnika. Pitati ću: " Je li došlo vrijeme? " Ako si se puno borio. Ako si se snažno borio. Ako si imao punu vreću novca . Ako si se često kajao.Znaš i da je došlo vrijeme.' By Ramiz Karaeski ♥
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 26 Mar 2011 - 21:46

[url]Ako je ljubav tvoja sudbina, to znači da ćeš ostati uz one koje mrziš do samoga kraja !! ( Ramiz Kraeski )[/url]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Citati iz serije ! ♥ - II deo  28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 2 Apr 2011 - 4:55



'Na dvije obale reke sagradjene su dvije kuce. Vlasnici obje kuce otvorili su vrata. Kroz vrata su poceli ulaziti ljudi. Pomocnici, cuvari, vojnici... A nekoc izgubljeni se obravezno vrate kuci.' - Ramiz Karaeski
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 8 Apr 2011 - 0:24

*Svatko ubije onog koga voli,dobro slušajte što vam kažem.
Netko gorkim pogledao,netko rječju laskavom.Kukavica poljupcem,hrabar mačem.Netko ubije voljenog dok je mald,netko dok je star.Netko ga zadavi rukama žudnje,netko rukama od zlata.Milostivi ubija nožem jer se mrtvo tijelo brzo ohladi.Netko voli premalo,netko previše,netko kupuje,a netko prodaje.Netko ubijajući pusti suzu,a netko i ne trzne.Jer svatko ubija onoga koga voli,ali svakoga to ne ubije*
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 8 Apr 2011 - 0:45

Ako imaš posla sa ženom razmisli dvaput pre nego što napraviš potez. Jer žena je uvek korak ispred. - Ramiz Karaeski,legenda. ;))
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 8 Apr 2011 - 23:52

Ljubav dolazi neočekivano, bez najave, ali kada odlazi ostavlja trag. ( Ramiiz Karaeski ♥ )
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyMon 11 Apr 2011 - 10:58

u svome najljepšem danu sreo sam tri covjeka,jedan si ti,drugi je on,a treci je onaj sto je sa vama,dva covjeka su moji neprijatelji,ali kad dodjem do tebe,ti citas i pises,i ako jesi moj neprijatelj,ja sam prestrasen,koje razocarenje,imali smo mnoogo lijepih dana,tvojih,mojih,naših lijepih dana,kada dodjem do tebe,ti si prodala te dane,u svome najljepšem danu sreo sam tri covjeka,jedan si ti,drugi je on,a treci je onaj sto je sa vama,dva covjeka su moji neprijatelji,ali kad dodjem do tebe,mi nismo neprijatelji (By ramiz karaeski
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Citati iz serije ! ♥ - II deo  14y26xc
Lokacija : Under the stars

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyMon 11 Apr 2011 - 22:03

"Svatko na kraju plati cijenu svoga grijeha. Nekomu podnese račun za života, a nekomu kad umre. Ali svatko na kraju plati cijenu i grijeha, a i svojih dobrih djela. Prvi grijeh nije nalik na one sljedeće. Što ga više skrivaš, raste poput lavine. Platiš cijenu, a dug ti je već narastao. Cijenu prvog grijeha ne možeš sam platiti. Što ti više bježiš, više plaćaju drugi.Tvoj prvi grijeh odvući će te u pakao i tebe i tvoje žrtve. Grešnici se skrivaju u sjenu jer se neki grijesi mogu počiniti jedino u tami."

Grešnici se skrivaju u tišini. Jer neki su grijesi ta ista tišina. Prvi je počinjeni grijeh poput ljubavnice koja čeka da joj se vratiš. Nakon toga se sva zla broje unatrag. Sva krv otječe do prve prolivene. Onda se možeš vratiti tomu prvom danu. Isti grijeh možeš tisuću puta počiniti. Ali ako je grijeh počinila tvoja voljena, kaznit ćeš je ubivši je vlastitim rukama tisuću puta. Ako se tvoj grijeh razveseli smrti, tvoje će se ime uzvikivati do u beskonačnost. Dokle ga bude imao tko čuti. Kako naši voljeni ne bi platili cijenu naših grijeha, katkad stražarimo ispred naše krivnje. Ako onaj tko počini zločin samo povuče okidač, dobro....ali taj je pištolj uvijek uperen u neku drugu osobu. Ne trči uzalud za prvim počinjenim grijehom. On će sam doći k tvojim voljenima i pokucati ti na vrata."

"Jednoga dana, svi se susretnu sa šumom kroz koju ne mogu proći. S planinom na koju se ne mogu popeti. Dok sam bio mlad, mislio sam da mogu šakama drobiti kamenje. Ali svatko jednoga dana naiđe na stijenu koju ne može zdrobiti. Znati unaprijed samo je teret kada ne možeš ništa promijeniti. Čovjek poludi od pitanja koja nemaju odgovor. Provalija između onoga što želiš i onoga što možeš zatvori se tek kad odustaneš od sebe samoga...Ili kad se baciš na drugu stranu, po cijenu smrti."

Ramiz Karaeski
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySun 24 Apr 2011 - 9:00

'Svatko od nas bježi od neizbježnog. Ovoga puta puni smo nade. Ovoga puta izvući ćemo se za dlaku. Ovoga puta ništa nismo propustili. Ničega se nismo uplašili. Sve smo uzeli u obzir. Ali zbog mnogo osvrtanja prekasno smo ugledali ono pred nama. Svi smo se...htijući pobjeći od neizbježnog kraja...našli na njegovu početku. Ljubav je najviši stupanj borbe protiv neizbježnog kraja. Ali voljeti znajući za taj kraj, zanemarujući ga...Voljeti kao da polako nazaduješ, kao da brojiš prema nuli...Kao da posljednji put zaklapaš oči...Toliko jako voljeti...Znači biti zarobljen u toj ljubavi. Zla je sudba poput slijepog ljubavnika. Što više bježiš, vjernije te prati. Suprotno onomu što se misli, ono neizbježno nije smrt. Neizbježno je...Osvrnuti se i suočiti sa životom.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 11:58

‎"Ako je nekome ljubav sudbina, nece biti sam, već će ostati na kraju sa onim koga mrzi."
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 11:59

‎"Eyšan bio sam siguran da sam rastavljen od tebe na krivom mjestu ... ako cemo opet biti razdvojeni,svejedno se zelim vratiti na to mjesto…cak iako to kazem vlastitim glasom nece mi vjerovati zato jer ne razumiju kako moje rijeci zvuce…moja zelja je vratiti se tebi iakosi zlo koje mi je okrenulo zivot naglavacke…volio sam je koliko je god moguce voljeti…nemoj kucati vise srce moje,nemoj se muciti vise…pusti ju,pusti je da ode. "
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:00


"Ili voliš, ili mrziš. Ako probaš oboje u isto vrijeme-explodirat' ćeš."
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:04

Ako zavoliš pile koje treba zaklat...ostaješ gladan... :jajaja: :jajaja:
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:05

Budući da će doći kraj svijeta, zašto čovjek ne bi bio sa svojom ljubavi? Hoće li ljubav učiniti da sudbina ode ili će sudbina učiniti da ljubav ode? Nitko to još nije shvatio. "
( Ramiz Karaeski )
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:06


" Vjerujem onomu koji govori iz srca. Najčešće, današnja odluka nije ista sutra. Što učiniti kad zaboravljamo što smo sami sebi obećali? Ako će ovom svijetu jednog dana doći kraj, zašto da čovjek žali za izgubljenom ljubavi? Uništava li ljubav sudbinu ili sudbina ljubav? Još nitko nije riješio tu zagonetku. "
( Ramiz Karaeski )
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:10

Svatko od nas bježi od neizbježnog. Ovoga puta puni smo nade. Ovoga puta izvući ćemo se za dlaku. Ovoga puta ništa nismo propustili. Ničega se nismo uplašili. Sve smo uzeli u obzir. Ali zbog mnogo osvrtanja prekasno smo ugledali ono pred nama. Svi smo se hoteći pobjeći od neizbježnog kraja našli na njegovu početku. Ljubav je najviši stupanj borbe protiv neizbježnog kraja. Ali voljeti znajući za taj kraj, zanemarujući ga, voljeti kao da polako nazaduješ, kao da brojiš prema nuli, kao da posljednji put zaklapaš oči, toliko jako voljeti znači biti zarobljen u toj ljubavi. Zla je sudba poput slijepog ljubavnika. Što više bježiš, vjernije te prati. Suprotno onomu što se misli, ono neizbježno nije smrt. Neizbježno je osvrnuti se i suočiti sa životom. ''
( Ramiz Karaeski )
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:11

Sudbina ne razdvaja ljude. Ljudi se međusobno razdvajaju. "
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyFri 3 Jun 2011 - 12:13


" Svi kažu da traže istinu. Svi žele da ih ona spasi, ali istina te ne oslobađa, nego lice voljenog s kojim se naposlijetku susrećes. Netko samoga sebe žrtvuje da bi saznao istinu, a netko drugoga baci na lomaču, ali ono sto očajnički tražis zapravo nije istina. TraŽis sebe kojeg si ostavio u nekoj kutiji. Ako nisi voljen, neće te spasiti istina, nego nasumično odabrana žrtva. Kako je strasno hvatati uže od laži da bi saznao istinu. Strašno je na koncu vidjeti golo, okrutno, nemilostivo lice istine, ali najstrašnije je čak i kad imas sve trčati, ali ne za istinom, nego za uspomenom, snom, prikazom. "
( Ramiz Karaeski )
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 4 Jun 2011 - 8:29

" Nijedno pitanje u životu nije nevino. Bojaćes se zbog svakog nepronađenog odgovora. Iza svakog noža potegnutog na tebe skriva se novo pitanje zbog odgovora koje nisi imao. Ako se pitaš kako si dospeo ovamo, seti se odgovora na prvo pitanje. Jer u ovoj igri svaki odgovor traje do beskraja. Kada si najbliže rešenju, svi odjednom navale na tebe. Na kraju zagonetke ne čeka samo jedno pitanje nego sva istovremeno. Ako želiš da završiš zagonetku, moraš naći takav odgovor koji će vrediti za sva pitanja. Što je bliži kraj igre, tama ne nestaje i čovek ni samog sebe ne vidi. Na kraju igre, svaki je put drugi završetak. Ne možeš odabrati jedan jer moraš biti svuda, sve znati. Na kraju igre shvatićeš da više ne vrede pravila. Shvatićeš da odavno nema mesta na koja ideš. Ovde sam već bio. Ako kažeš da si siguran da nećeš ponovno doći, ako se neprekidno pitaš gde si pogrešio, bespomoćno ćeš se nasloniti i mirno se prepustiti onome što dolazi. Ili ćeš uroniti u golemi val koji te grli. Ne trebaš ni izaći iz sobe, samo sedni i slušaj. Ne trebaš ni slušati, samo čekaj. I ne čekaj, samo mirno sedi. Potpuno sam. Odgovor će iz najvećih dubina izroniti na površinu. I na kraju svieta će ti se predstaviti. Nemaš drugog izbora kako bi skinuo masku. I na kraju će ti se otkotrljati pod noge. Kada se nema više što učiniti najbolje je ne učiniti ništa. Gde sam pogrešio? Šta sam pogrešno učinio da sam se opet našao na početku? Ako se to pitaš, malo se povuci, pusti da voda pronađe svoj tok i pusti neka lutke, zajedno s tobom, odigraju igru koju si postavio." - Ramiz Karaeski
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyThu 11 Oct 2012 - 8:37


Svaki čovjek ubija ono što voli
Slusajte me dobro;
Neki to čine s gorkim pogledom,
Neki sa laskavom rječju,
Kukavica to radi s poljupcem,
Hrabar čovjek s mačem!

Neki ubijaju svoju ljubav kad su mladi,
A neki kada su stari;
Neki dave sa rukama požude,
Neki sa rukama od zlata :
oni nježni koriste nož, jer
se mrtvo tijelo brzo hladi.

Neki vole premalo, neki predugo,
Neki prodaju, drugi kupuju;
Neki ubiju s mnogo suza u ocima,
A neki bez uzdaha:
Da, svaki čovjek ubija ono što voli,
Ipak, svaki čovjek ne umre.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptyThu 11 Oct 2012 - 9:11

Ejšan: Ispričat ću ti priču o ljubavi za koju su svi rekli da je nemoguća.
U predgrađu je živio jedan siromašni dječak dobrog srca.
Džan: To je priča za djecu!
Ejšan: Slušaj! Došla je jedna djevojka. Zaljubio se na prvi pogled. Ali
nije s njom mogao razgovarati. Ispisivao joj je ime na zidovima. On je
jedini vidio kakva je zapravo. Ono što nitko nije vidio. Ljudi to nisu znali.
Nisu vjerovali da će ga djevojka voljeti.
Džan: Je li?
Ejšan: Jednog je dana došao sa starim prstenom. Majka mu ga je dala da
da onoj pravoj. Opet ništa nije mogao reći. Nečujno je rekao:Budi moja. Samo ću te ja voljeti usprkos svemu
što se dogodi. Jer jedino ja tako znam voljeti.
Džan: Što je djevojka učinila?
Ejšan: Tad se zaljubila u njega. Povjerovala je. Vjerovala je u nečujne riječi.
I rekla mu je...
Džan: Nečujno.
Ejšan: Nečujno. Rekla je: Ti si taj. Što god se na ovom svijetu dogodi. Voljet ću te.
I ja znam tako voljeti. Ali nisu vjerovali. Rekli su da je nemoguće. Oni su im
ponavljali da nema nemoguće ljubavi.
Džan: Jesu li se vjenčali?
Ejšan: Ne. Djevojka mu je nanjela veliko zlo. On je završio u zatvoru,a
ona se udala za drugoga.
Džan: Ne!
Ejšan: Nije gotovo. Nakon mnogo godina,čovjek je došao
osvetiti se. Toliko mu je bli nanijela.
Džan: Ne može tako!
Ejšan: Bilo je mnogo gubitaka. Sve se zaprljalo,ostarjelo je. Sve su
zaboravili.
Džan: Ne.
Ejšan: Ali jedno nisu. Nema nemoguće ljubavi. Što god da im se dogodi,
uvijek će se voljeti.
Džan: Jesu li zajedno?
Ejšan: Ne,dragi. Ali bit će. Znaš li zašto?
Džan: Zašto?
Ejšan: Zato što imaju dijete.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  EmptySat 20 Oct 2012 - 22:25

'' Razmisli u šta se kuneš, jer sve što počinje odanošću završava izdajom. ''

"Kad ti umre neko iz porodice, on ostaje napolju. Umesto njega, ti si taj koji ulazi u grob. To zna svako ko voli. Kad ti umre neko iz porodice, sve što nisi rekao postaje metak. Stalno te iznova ubija. To zna svako, ko vlastitim rukama ubije onoga kojeg voli."

" Teško je voleti, još teže ne voleti, a najteže je naći voljenog koji te voli "

" Ako je ljubav tvoja sudbina, to znači da ćeš ostati uz one koje mrziš do samoga kraja. "
Back to top Go down
Sponsored content




Citati iz serije ! ♥ - II deo  _
PostSubject: Re: Citati iz serije ! ♥ - II deo    Citati iz serije ! ♥ - II deo  Empty

Back to top Go down
 

Citati iz serije ! ♥ - II deo

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-