REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AuthorMessage
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 7:05

vesna levy wrote:
discobaby wrote:
vesna levy wrote:
discobaby wrote:
GOSPODE,JEL NEKO GLEDAO????????Kakva scena!!!!!Ne verujem! OMG
:super:
joj.. ja sam umrla ljudiii... nmg da verujem kakva scena :D jaoooj!! umireeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meni jos nije dobro!!Odusevljena sam sto se vidi kako mu skida majicu,sto nisu odmah editovali scenu. Ale

daaaaa! jaoj sad su me bas ubili uh... jos mi nije dobro zvezdıce Hihi

Jooooooj KONACNOOOO...i ja sam u transu....kad se dohvatise kukuu, koliko dugo cekamoo ovo...Mene su sve obuzeli zmarci.... OMG zvezdıce Idemo
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 7:27

Postavio sam slike sa Pinka: [You must be registered and logged in to see this link.] .
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 10:10

ne pratim seriju, gledam povremeno, danasnja epizoda mi je bila bas super, pogotovu serenada, i maksmimilijano sa kofom na glavi :jajaja:
Back to top Go down
vesnac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
vesnac

Broj postova : 235

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 21:05

Samo su opet ubacivali reklame bas na kljucnim mestima :Out:
Back to top Go down
vesnac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
vesnac

Broj postova : 235

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 21:08

Zivela 68 i 69 epizoda enamorado
Back to top Go down
Seka
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Seka

Broj postova : 150

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 21:36

Odgledala 69.ep. sve zanimljivije i zanimljivije.
Linda je baš krava, pasti tako nisko i udružiti se sa Himenom, fuj!
Sad mi nije ni najmanje žao što iz serije odlazi na takav nacin samo me zanima kako ce je ubiti, za nju bi bila lomaca.
Back to top Go down
vesnac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
vesnac

Broj postova : 235

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 22:50

Mozda ce Huanho da postane vampir, ustane iz mrtvih i ubije Lindu hahaha
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyThu 27 Jan 2011 - 23:41

Iako nam je Liliana na twiteru rekla da ce se scena nastaviti prokleti Mehija nam je samo editovao scenu od juce,sa sve utisanim uzdasima i onim njegovim retardiranim zvezdicama!!!!!!!!!Twiter mu vristi od pogrdnih komentara,o unionu da ne pricam.Budala.Nadam se da mu gledanost opasti i da niko ziv nece to gledati...Vazno je da gledamo golu ulicarku Lindu.

Inace Linda se udruzava sa Himenom i govori joj da je Maria trudna.


Ova epizoda imala je najbolji kraj do sada!!!Ustvari jedan od najboljih krajeva,koje sam videla u serijama.Kosa mi se digla kako sam se najezila!!!
Back to top Go down
vesnac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
vesnac

Broj postova : 235

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 0:31

Uvek skrate ono sto je najbolje, tj. scene izmedju M&M
Back to top Go down
~Blair&Chuck~
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
~Blair&Chuck~

Broj postova : 786
Godina : 27
Fan-gif : MAITE
Lokacija : Con mi Maite:)

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 3:23

Kako me nerviraaa što nije nastavljenoooooooooooooooooo!
Poluditt cu!
Back to top Go down
http://www.girls-corner.org
vesna levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
vesna levy

Broj postova : 654
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Tumblr_inline_n2rqbg6lJT1r34pr7
Lokacija : The bad of Ian Somerhalder xD TeamDelenaForever <3

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 4:17

scena iz 69 epke je bolja bez editovanja :D izgledaju strastvenije :DD jaoj uhh.. jos uvek nmg da se oporavim :Good: zvezdıce
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 4:25

vesna levy wrote:
scena iz 69 epke je bolja bez editovanja :D izgledaju strastvenije :DD jaoj uhh.. jos uvek nmg da se oporavim :Good: zvezdıce

Naravno da je bilo bolje,sada su utisali ton i ubacili one zvezdice i svetlost!!??!!Boze,koji je bolid taj covek,treba mu reci na twiter da jede g'''' hahaha
A mislim da ni nisu ubacili kako treba,niti je Max rekao Fabijanu sta je bilo,osim poljupca,niti je Maria bila nesto posebno srecna sto su se pomirili.Mislim da je ta scena ubacena naknadno....
Taman sam mislila da su popravili sve,ali ovo sto se desilo...necu se oporaviti skoro....

Kraj mi je odlican,jedino.Ali ako Max ne skapira istinu odmah...onda stvarno,ima da prestanem da gledam i da trazim sebi drugu seriju!!
Back to top Go down
Seka
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Seka

Broj postova : 150

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 5:00

Ja sam iznenađena da smo dobili i ovo i to konačno kako treba, malo prekinuto ali... vau!
Back to top Go down
majcegu
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
majcegu

Broj postova : 265

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 5:05

Stefy snimas li danas seriju, uskoro ce poceti..jedva cekam i prethodne epizode za down..pozzz
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 5:13

Obratite paznju na udarac koji je Himena dobila od Nati!!!!!!Majko mila,ovo nije samarcina,ovo je udarac pesnicom iz sve snage!!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 7:37

majcegu wrote:
Stefy snimas li danas seriju, uskoro ce poceti..jedva cekam i prethodne epizode za down..pozzz
Nisam bio kući, ali mi se epizoda, hvala Bogu, nekako snimila i imam je celu. U toku vikenda ću ih postaviti. :)
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 8:48

svidja mi se serija i danas sam gledala xD
Viktorija me uzaassnoooooo nerviiraaa Ljut Ljut NE PODNOSIM JE!!! Uzasna je prema Mariji...
dobro su namestili da onaj lik sto je silovao je otac od onog decka sto je sa njenom fernandom xD
Linda me nervira, zapravo ne toliko uloga koliko ta glumica (ne znam kako se zove xD) nekako ne zna da se unese u lik, imam utisak kao da sve vreme hoce da pukne od smeha
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:00

Da, Lindina gluma je užasna, a gledao sam komentare dok su pisali da će kasnije biti još gora što se tiče lika. =.=
Back to top Go down
veca#
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
veca#

Broj postova : 82
Godina : 34

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:17

Ko je plavi momak u 67 epizodi koji priča sa Bernardom?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:21

Za neobaveštene, od ponedeljka je počela serija "Trijumf ljubavi" na Pink M-u, tako da članovi iz Crne Gore mogu pratiti seriju! Emituje se u 17.00h i danas je bila 5. epizoda.

U utorak ujutru ću pokušati da snimim reprizu 6. epizode koja mi fali ako se bude emitovala. ;)
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:23

da,slazem se...lorensa je u originalu bila mnogo bolja..Inace koliko epizoda ima ova serija?originalna je imala valjda preko 150..inace tamo mi je mnogo bolja uvodna pesma i lusijana od viktorije.Koja glumica ce ovde da glumi onu sto tamo glumi tamaru?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:34

Dominika Paleta
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:37

Quote :
Da, Lindina gluma je užasna, a gledao sam komentare dok su pisali da će kasnije biti još gora što se tiče lika. =.=

omg zar je moguce da ce biti jos i goora xDD

Originalna verzija je ja msm imala 157 epizoda, slzaem se da je uvodna pesma bila prelepa, po meni jedna od najjlepsih, a Dominika Palete glumi Tamaru, ili kako ce se vec ovde zvati xD, uglavnom to je taj lik
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 9:57

e hvala :)
Back to top Go down
vesna levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
vesna levy

Broj postova : 654
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije - Page 3 Tumblr_inline_n2rqbg6lJT1r34pr7
Lokacija : The bad of Ian Somerhalder xD TeamDelenaForever <3

Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 12:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

a ponovo sam uploadovala ovaj video.. :D nadam se da mi ovaj put nece blokirati.. recite mi iskreno sta mislite..? kakav JE? joj. ja obzavam ovu pesmu :D tako da sam koristila nju za pozadinu! :D pogledajte ga!
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-