REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AuthorMessage
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyFri 11 Mar 2011 - 15:20

Weisse-Engel wrote:
Pogledam s vremena na vreme,iako je prica glupa do bola..Svidja mi se Maite,lepo glumi bas se popravila od CCEA,Levy i dalje nema pojma,a Dominika Paleta mi je preslatka

takodje tako mislim...
teresa bolja a ima losiji termin :(
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyFri 11 Mar 2011 - 20:51

Jao Himena priredila Viktoriji veliko iznanadjenje.
Tako joj i treba...xD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyFri 11 Mar 2011 - 22:18

Pogledam po nekad...kad nemam da učim.
Back to top Go down
**_Mily_**
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
**_Mily_**

Broj postova : 257
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 1051h6e

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 3:23

Videla sam da su ukinuli sve videe sa You tube... Jel ima neki sajt gde moze da se gleda???
Back to top Go down
http://novele.forum.st
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 3:53

Evo:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 4:08

Dobra je serija ali mislim da Majte i Vilijam nisu lep par jer ona izgleda ko dete a on a on je ahh prelepppp
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 6:21

Nzm da li ste citali u novinama...Himena je izjavila kako ju je mnogo povredilo sto su gledaoci serije rekli kako je ruzna i da joj je uloga odvratna i da su Maite i William mnogo lepsi par nego ona sa Williamom..i onda je rekla da sve sto su gledaoci rekli znaci da je odlicno odigrala ulogu..msm ono..Himena mi se uopste ne svidja ni kao glumica niti kao bilo sta drugo!!!to je barem moje misljenje!!!ne zelim da se neki njeni fanovi uvrede zbog toga!!!
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 6:33

sara miranda wrote:
Nzm da li ste citali u novinama...Himena je izjavila kako ju je mnogo povredilo sto su gledaoci serije rekli kako je ruzna i da joj je uloga odvratna i da su Maite i William mnogo lepsi par nego ona sa Williamom..i onda je rekla da sve sto su gledaoci rekli znaci da je odlicno odigrala ulogu..msm ono..Himena mi se uopste ne svidja ni kao glumica niti kao bilo sta drugo!!!to je barem moje misljenje!!!ne zelim da se neki njeni fanovi uvrede zbog toga!!!
Ne znam gde si to citala,ali ako su nase novine,te vesti kasne...Najbolje je da citas na netu,univisionu...ovi nasi sve vesti izvrcu...
Ima njen intervju gde prica kako je vredjaju na twiteru,kako kazu da ima odvratne noge,listove kao fudbalerka,kako je gadna,ovakva,onakva.
Meni je ruzna,fizicki,jako,ali kad prica,deluje mi skroz ok.
Sto se mene tice,sa Williamom,mi nije nikakav par,prvo sto je starija od njega,deluje kao da mu je mama...Meni su lepi parovi plav muskarac,crna zena ili obrnuto...i mislim da zena treba da izgleda mladje od muskarca..e,sad,svako ima drugaciji ukus..
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 8:07

discobaby wrote:
sara miranda wrote:
Nzm da li ste citali u novinama...Himena je izjavila kako ju je mnogo povredilo sto su gledaoci serije rekli kako je ruzna i da joj je uloga odvratna i da su Maite i William mnogo lepsi par nego ona sa Williamom..i onda je rekla da sve sto su gledaoci rekli znaci da je odlicno odigrala ulogu..msm ono..Himena mi se uopste ne svidja ni kao glumica niti kao bilo sta drugo!!!to je barem moje misljenje!!!ne zelim da se neki njeni fanovi uvrede zbog toga!!!
Ne znam gde si to citala,ali ako su nase novine,te vesti kasne...Najbolje je da citas na netu,univisionu...ovi nasi sve vesti izvrcu...
Ima njen intervju gde prica kako je vredjaju na twiteru,kako kazu da ima odvratne noge,listove kao fudbalerka,kako je gadna,ovakva,onakva.
Meni je ruzna,fizicki,jako,ali kad prica,deluje mi skroz ok.
Sto se mene tice,sa Williamom,mi nije nikakav par,prvo sto je starija od njega,deluje kao da mu je mama...Meni su lepi parovi plav muskarac,crna zena ili obrnuto...i mislim da zena treba da izgleda mladje od muskarca..e,sad,svako ima drugaciji ukus..

Slazem se sa tobom u potpunosti.
Dominika je to izjavila stvarno, vredjaju je svi na twitteru, kako je ona ruzna a Maite lepsa od nje i bolja, sto jeste istina.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 11:01

AnGel_Perroni wrote:
discobaby wrote:
sara miranda wrote:
Nzm da li ste citali u novinama...Himena je izjavila kako ju je mnogo povredilo sto su gledaoci serije rekli kako je ruzna i da joj je uloga odvratna i da su Maite i William mnogo lepsi par nego ona sa Williamom..i onda je rekla da sve sto su gledaoci rekli znaci da je odlicno odigrala ulogu..msm ono..Himena mi se uopste ne svidja ni kao glumica niti kao bilo sta drugo!!!to je barem moje misljenje!!!ne zelim da se neki njeni fanovi uvrede zbog toga!!!
Ne znam gde si to citala,ali ako su nase novine,te vesti kasne...Najbolje je da citas na netu,univisionu...ovi nasi sve vesti izvrcu...
Ima njen intervju gde prica kako je vredjaju na twiteru,kako kazu da ima odvratne noge,listove kao fudbalerka,kako je gadna,ovakva,onakva.
Meni je ruzna,fizicki,jako,ali kad prica,deluje mi skroz ok.
Sto se mene tice,sa Williamom,mi nije nikakav par,prvo sto je starija od njega,deluje kao da mu je mama...Meni su lepi parovi plav muskarac,crna zena ili obrnuto...i mislim da zena treba da izgleda mladje od muskarca..e,sad,svako ima drugaciji ukus..

Slazem se sa tobom u potpunosti.
Dominika je to izjavila stvarno, vredjaju je svi na twitteru, kako je ona ruzna a Maite lepsa od nje i bolja, sto jeste istina.
Jeste ona ruzna,ali meni je sasvim ok,kad vidis kako prica u intervjuima i deluje duhovito.Prosto mi nije odbojna.Mislim da njena uloga nije razlog da je ljudi vredjaju.Ruzna je,pa je ruzna,ne moze da se ubije,jadna.Neki ljudi ne mogu da odvoje ulogu od stvarnosti i zato je pljuju.

Ja bih jako volela da vidim Maite i Williama,kao glavne negativce u nekoj seriji.Ali,onako,da budu,bas bas zli.Zanima me kako bi ih ljudi gledali tada...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 11:47

Trenutno nadoknađujem seriju. Odgledao sam do 37. epizode, imam još tri do 40. i od ponedeljka nastavljam redovno (konačno!).
Back to top Go down
joca
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
joca

Broj postova : 937
Godina : 27
Fan-gif : Soy tu duena
Lokacija : Nis

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 13:12

discobaby wrote:
AnGel_Perroni wrote:
discobaby wrote:
sara miranda wrote:
Nzm da li ste citali u novinama...Himena je izjavila kako ju je mnogo povredilo sto su gledaoci serije rekli kako je ruzna i da joj je uloga odvratna i da su Maite i William mnogo lepsi par nego ona sa Williamom..i onda je rekla da sve sto su gledaoci rekli znaci da je odlicno odigrala ulogu..msm ono..Himena mi se uopste ne svidja ni kao glumica niti kao bilo sta drugo!!!to je barem moje misljenje!!!ne zelim da se neki njeni fanovi uvrede zbog toga!!!
Ne znam gde si to citala,ali ako su nase novine,te vesti kasne...Najbolje je da citas na netu,univisionu...ovi nasi sve vesti izvrcu...
Ima njen intervju gde prica kako je vredjaju na twiteru,kako kazu da ima odvratne noge,listove kao fudbalerka,kako je gadna,ovakva,onakva.
Meni je ruzna,fizicki,jako,ali kad prica,deluje mi skroz ok.
Sto se mene tice,sa Williamom,mi nije nikakav par,prvo sto je starija od njega,deluje kao da mu je mama...Meni su lepi parovi plav muskarac,crna zena ili obrnuto...i mislim da zena treba da izgleda mladje od muskarca..e,sad,svako ima drugaciji ukus..

Slazem se sa tobom u potpunosti.
Dominika je to izjavila stvarno, vredjaju je svi na twitteru, kako je ona ruzna a Maite lepsa od nje i bolja, sto jeste istina.
Jeste ona ruzna,ali meni je sasvim ok,kad vidis kako prica u intervjuima i deluje duhovito.Prosto mi nije odbojna.Mislim da njena uloga nije razlog da je ljudi vredjaju.Ruzna je,pa je ruzna,ne moze da se ubije,jadna.Neki ljudi ne mogu da odvoje ulogu od stvarnosti i zato je pljuju.

Ja bih jako volela da vidim Maite i Williama,kao glavne negativce u nekoj seriji.Ali,onako,da budu,bas bas zli.Zanima me kako bi ih ljudi gledali tada...

slazem se sa vama niko nije savrsen bolje da gledaju sebe
Back to top Go down
http://www.latinosvet.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 20:32

hih i aj bih voleal da ih gledam kao zle...sigurno bi bili extraa :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySat 12 Mar 2011 - 23:17

Citala sam to na netu.....za Himenu!!I slazem se sa svima koji su rekli da su Maite i William lepsi par nego Himena i William!!!


Last edited by ~Sara_Miranda~ on Mon 14 Mar 2011 - 6:00; edited 1 time in total
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptySun 13 Mar 2011 - 5:42

meni ona uopste nije ruzna
a super je glumica i stoje joj uloge zloca a i dobrica
mada u ovoj seriji izgleda izvestaceno,nekako gadljivo valjda i treba tako posto je zloca
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyMon 14 Mar 2011 - 5:21

Ejpril wrote:
meni ona uopste nije ruzna
a super je glumica i stoje joj uloge zloca a i dobrica
mada u ovoj seriji izgleda izvestaceno,nekako gadljivo valjda i treba tako posto je zloca
slazem se sa tobom
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyMon 14 Mar 2011 - 6:01

Ima milion lepsih glumica od Himene...ona nije nis posebno!!!
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyMon 14 Mar 2011 - 12:35

Mani je Dominika npr u meps bila ok, ali ovde mi je grozna :da:

Nadam se da ce Maria u sledecoj epizodi konacno saznati da joj je Victoria majka
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyMon 14 Mar 2011 - 22:27

Nadamo se!!!!:)
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyTue 15 Mar 2011 - 1:48

jao, kako mi se svidela sinoc ona zadnja scena kada Max na telefon prica Mariji one stihove iz pesme A pratir de Hoy i ona njemu.. <33
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyTue 15 Mar 2011 - 12:35

jao jos nije saznala :Out:

kako je bila Maite slatka kada je pevala bebicama enamorado
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyTue 15 Mar 2011 - 22:42

Kako se ona deca smeju na njih,to je neverovatno.A Victorija i Marija pevaju istu pesmu...mozda i to bude neki trag Maxu,ako cuje...
Mislim da ce prvo Viktorija saznati ko joj je cerka,pa ce pokusati da se priblizi Mariji...Jos 12 nedelja do kraja.
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyTue 15 Mar 2011 - 23:50

*Maya* wrote:
jao jos nije saznala :Out:

kako je bila Maite slatka kada je pevala bebicama enamorado
:super:
Slazem se bilka je preslatka dok je pevala pesmu
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyWed 16 Mar 2011 - 2:30

Meni nije jasno sa kim ce Fernanda da bude na kraju, dali sa Kruza ili sa Fabijana..xD
Joj kako je lepa Nati, mnogo lepo su je obukli i nasminkali.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 EmptyWed 16 Mar 2011 - 3:30

Mene ova serija smara više, već sam 4 epizoda u zaostatku, a juče nisam snimao i jutros nije bilo reprize. :/
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 21 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 21 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 21 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-