REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AuthorMessage
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 3:23

tica wrote:
Danas mi je Jade bila extra,kako je bila srecna kad je saznala da ce Lukas da zivi sa njima.......
:super:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 3:41

Stefy wrote:
Rosa je najgori lik u celoj seriji, tek će vas nervirati u novoj etapi kad je stara i sa njenom čuvenom rečju "Misericordia", užasna je! -.-'

Hahahaha, to nikako ne sme da izostavi.

Ako se vratim svojim komentarima unatrag uvek sam govorila da bi serija bila vrh da nije nje, toliko me nervira i ide na zivce.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 3:57

Hah sto su je uopste ubacili da glumi u seriji...xD

Serija mi se mng svidja...sooper je. Boljaa mi je od orginal :P
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Katty Rbd
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Katty Rbd

Broj postova : 1727

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 5:21

Quote :
Meni se iskreno serija ne svidja... i po meni nece nikad moci da postigne uspeh kao brazilska ZABRANJENA LJUBAV ... glavni glumac i glumica nisu losi, lepi su, ali samo oni ! xD

Jaoo, ja deifinitivno moram da se ispravim ! :D: Gledala sam juce i danas...serija je mnogo dobra...aa obozavam je :Good: :da: ! je li neko zna sta ce biti sa Dijegom??? :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 5:24

Katty Rbd wrote:
Quote :
Meni se iskreno serija ne svidja... i po meni nece nikad moci da postigne uspeh kao brazilska ZABRANJENA LJUBAV ... glavni glumac i glumica nisu losi, lepi su, ali samo oni ! xD

Jaoo, ja deifinitivno moram da se ispravim ! :D: Gledala sam juce i danas...serija je mnogo dobra...aa obozavam je :Good: :da: ! je li neko zna sta ce biti sa Dijegom??? :)
Pa Dijego je poginuo u jučerašnjoj epizodi.
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 7:34

poceli po 2 ep da pustaju
Back to top Go down
ika2904
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
ika2904

Broj postova : 1178
Godina : 37

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 7:41

serija je sjajna, Sandra se odlicno snasla u ulozi Zade
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 9:00

Ezel ♥ Lady wrote:
Stefy wrote:
Rosa je najgori lik u celoj seriji, tek će vas nervirati u novoj etapi kad je stara i sa njenom čuvenom rečju "Misericordia", užasna je! -.-'

Hahahaha, to nikako ne sme da izostavi.

Ako se vratim svojim komentarima unatrag uvek sam govorila da bi serija bila vrh da nije nje, toliko me nervira i ide na zivce.

ma svima ide na zivce..ubedljivo najgori lik....
Back to top Go down
*~tea-anahi~*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*~tea-anahi~*

Broj postova : 659
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mg928tDEkl1rg274eo1_250

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:06

serija mi se stv đa ali mi je bolja žade
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:06

O, hvala Bogu ode Diego. Scena kada je Lucas nastradao u pustinjskoj oluji je bila super napravljena, a za Diegovu nesreću se previše primetila kompjuterizacija, al ajde. Sve dalje scene (saznanje da je Diego mrtav, identifikacija tela) su bile dobro napisane, dijalozi nisu bili loši, ali majko mila koja gluma one mama Rose. Ja sam čak umirao od smeha kad je ona počela da se dere ispred onog inspektora u kući ....

A tek ona scena kad Albieri i Luisa čekaju Leonarda ispred kuće da mu daju vest, bukvalno su rekli da je Diego umro onako ko da se to događa svaki dan...

Situacija u Maroku je puno bolja. Jade beži uz Zoraidinu pomoć kako bi pobegla s Lucasom, a njega nema... pa se vraća natrag... Zoraida vidi DVD telenovele u Latifinom playeru, stisne play i uživa u "Te voy ensenar a querer" :Good:

Dora saznala da je Edvaldo impotentan... blah...
Back to top Go down
*~tea-anahi~*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*~tea-anahi~*

Broj postova : 659
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mg928tDEkl1rg274eo1_250

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:08

aahah au pravus i stvarno glume KATASTROFAA
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:14

sava wrote:
O, hvala Bogu ode Diego. Scena kada je Lucas nastradao u pustinjskoj oluji je bila super napravljena, a za Diegovu nesreću se previše primetila kompjuterizacija, al ajde. Sve dalje scene (saznanje da je Diego mrtav, identifikacija tela) su bile dobro napisane, dijalozi nisu bili loši, ali majko mila koja gluma one mama Rose. Ja sam čak umirao od smeha kad je ona počela da se dere ispred onog inspektora u kući ....

A tek ona scena kad Albieri i Luisa čekaju Leonarda ispred kuće da mu daju vest, bukvalno su rekli da je Diego umro onako ko da se to događa svaki dan...

Situacija u Maroku je puno bolja. Jade beži uz Zoraidinu pomoć kako bi pobegla s Lucasom, a njega nema... pa se vraća natrag... Zoraida vidi DVD telenovele u Latifinom playeru, stisne play i uživa u "Te voy ensenar a querer" :Good:

Dora saznala da je Edvaldo impotentan... blah...
Da, i meni je to bilo smešno, stvarno je loša glumica, ako uopšte može tako da se nazove. -.- Ima mnogo tako retardiranih scena s njom, pogotovo u novoj etapi.
Back to top Go down
*~tea-anahi~*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*~tea-anahi~*

Broj postova : 659
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mg928tDEkl1rg274eo1_250

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:15

e da i jaaa xD
msm i ja sam to primetila da loše glume ne samo ona nego i diegov ćale,uopšte nije bio tužan xD
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 10:17

savo to za rosu si u pravu bice smesna tokom cele serije.......
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 22:28

*~tea-anahi~* wrote:
e da i jaaa xD
msm i ja sam to primetila da loše glume ne samo ona nego i diegov ćale,uopšte nije bio tužan xD

Vise je plakao njegov kum nego on.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyTue 4 Jan 2011 - 22:56

Rosa je BLJAK! Užasna je i već mi ide na živce! Mogu da zamislim kakva će da bude kasnije, kad je u 10. epizodi ovakva!
Mislim da su malo poranili sa dešavanjima u seriji! Glavni glumci se zaljubili u 1. epizodi, obavili "pos'o" u 8., jedan lik poginuo u 6.! :P
Ali dobro, ne žalim se, serija je extra! :D:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 0:15

Pa brža je radnja od originalne verzije, svi to kažu, a i bolje je jer se i ovde kasnije odugvlači, a ako je ovde tako, neću da znam kako je u originalu.
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 2:59

Jer ste gl.danas??
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 3:01

Ja jesam.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 3:08

I ja sam danas gledala....
Bas mi se svidelo kako je Jade igrala.......
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 3:11

Nisam gledao ni danas ni juče, uvek zaboravim ili me mrzi da palim TV. xD
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 5:49

Ide bash brzo, jer pustaju po dve epike.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 6:01

da isto kao msed
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 6:21

Šta je bilo na kraju? Nisam gledala zadnjih 10-ak minuta.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 6:58

Uj ja zaboravila sta bilo danas na kraju..x.DD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content




Komentari serije - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 26Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: El Clon/Zabranjena ljubav-