REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AuthorMessage
Alexandro
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alexandro

Broj postova : 190
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 26 556w
Lokacija : Venevision

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 3 Oct 2011 - 23:29

Nisam gledao..Umesto sto su pravili remake Klona,mogli su snimati Las Brujas de South Bitch,koja iako lici na Cari,bi bila mnogo popularnija...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/TelenovelasEnCorazon
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyThu 27 Oct 2011 - 4:37

NA PINK BH POCINJE UMESTO OVE SERIJE REPRIZA ''KRALJICE JUGA''!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyThu 27 Oct 2011 - 5:53

To sam i ja vidjela na Teletkst, ali neznam koliko je tacno.
Jer danas je pisalo da u 11 je Kraljica Juga a ono je bila ova serija :S
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyFri 4 Nov 2011 - 23:43

Epizode koje ce biti emitovane na dan 11.11.2011.

MAKEDONIJA 134|184 (Sitel)
CRNA GORA 176|184 (Pink M)

Back to top Go down
Lalola
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lalola

Broj postova : 64

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 19 Dec 2011 - 23:18

po meni mnogo bolja brazilska verzija...mada ne mogu reci da se ni meksikanci nisu potrudili :cao:
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 26 Dec 2011 - 12:36

Genesis Rodriges je bila potvrđena kao glavna glumica, ali su je zamenili.



Quote :

¿Sabías que... Génesis Rodríguez estaba confirmada para ser 'Jade' en #ElClon pero las malas pruebas de imagen se lo arrebataron?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyWed 28 Dec 2011 - 13:44

Klon - repriza telenovele radnim danima od 02.01. u 14:30 sati na RTL2
Back to top Go down
Anairena
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Anairena

Broj postova : 77

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 9 Jan 2012 - 21:20

ja sam pogledala obadve verzije predobra serija i dopadami se Zein kad bih znala da jeslobodan zaprosila bih ga
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyTue 17 Jan 2012 - 12:19

Meni su oni lep par. Ali je original, mngoo bolji
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Boka90
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Boka90

Broj postova : 3

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyThu 2 Feb 2012 - 8:26

Zna li neko gde ima da se skinu epizode serije El clon na srpskom? :)
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Komentari serije - Page 26 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyTue 12 Jun 2012 - 14:46

onako,bolja mi je indijska verzija ili koja vec postoji
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptySat 5 Jan 2013 - 9:35

USKORO NA BN SAT!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptySat 5 Jan 2013 - 9:43

Jedva čekam da počne, taman ću ponovo da je gledam i podsetim se starih dana kada sam uživao u ovoj seriji. enamorado
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 21 Jan 2013 - 9:19

Odgledao sam prvu epizodu posle gotovo 3 godine i i dalje sam očaran ovom serijom kao i tad. enamorado Skontao sam da zapravo celu prvu epizodu i pojedine dijaloge znam napamet, a fenomenalna muzika mi je i dalje ostala u sećanju. Mnogo volim prvi deo serije, kada je centralni deo radnje ljubav između Lukasa i Hade nego kasnije kada prođu godine jer tad počinje razvlačenje i dolaze glupi i dosadni likovi. Jedino što mi se nije svidelo je ponovno gledanje glumice koja glumi Rosu, totalan antitalenat, sećam se one njene poznate rečenice "Micericordia!" kad god se desi nešto strašno. Scena kada Kristina dolazi u Maroko na rezervaciju. I dalje mi je tu presmešna, premotavao sam tu scenu X puta jer sam ranije stvarno bio opsednut serijom. Sandra i Maurisio su mi sada okej, dok su mi, kada sam počeo da gledam pre 3 god., bili nepodnošljivi jer sam smatrao da nisu toliko profesionalni za ovakve uloge, ali sam verovatno navikao. Leonardo (Saul Lisazo) mi je tako čudan sa crnom kosom, navikao sam u ERDLV da ga gledam sedog, a čini mi se i da je kada prođu godine i ovde sed. U svakom slučaju, gledaću ovu seriju koliko izdržim, a verovatno do dela kada prođu godine jer posle toga žešće smara i mnogo je razvučena radnja. Kraj prve epizode fenomenalan, obožavao sam scenu prvog susreta Hade i Lukasa i dalje mi je odlična.

BN je na kraju pustio neku najavu za sutra, čini mi se da je recap 2. epizode na početku treće. I po sredini piše "utorak u 20.10h Zabranjena ljubav", pa ponekad slova prekrivaju lica glumaca.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyMon 21 Jan 2013 - 21:34

Nemam nameru da pratim,što je logično,s obzirom da sam gledala brazilski original O Clone,ovo je pre par godina bilo na Pinku,pogledala sam par epizoda,dovoljno da vidim da je samo bleda kopija originala.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyTue 22 Jan 2013 - 3:42

Više mi se svidja original.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyThu 31 Jan 2013 - 11:48

Kada sam odlučio da je ponovo gledam na BN-u, mislio sam da će da me smori posle 2-3 epizode. Međutim, meni je ova serija sada interesantna kao i kada sam je prvi put gledao. Verovatno jer sam je gledao samo jednom i to pre 3 godine, pa se ne sećam detalja, već samo glavnih radnja. Obožavam prvi deo serije i uživam gledajući ovu seriju, čak mi je sad možda i interesantnija nego ranije jer gledam po jednu epizodu dnevno, pa mi to brzo prođe. :)
Back to top Go down
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ElCazador

Broj postova : 239
Godina : 33

Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 EmptyTue 5 Nov 2013 - 4:37

Odlicnaaa...Original nisam gledao,ali ova je vrh...
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 26 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 26 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 26 of 26Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: El Clon/Zabranjena ljubav-