REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ezel

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 10:35

jos sam se dvije sitnice sjetila-u zatvoru kad upravitelj govori koliko je dana omer proveo u samici,a ezel onako u sebi sapne broj dana... :(: ja mislila da ce mu nesto izletit u tom zatvoru,sva sreca pa nije... i ono kad je cuvar viknuo pozor,a ezel se ukipio... ma,pretuzna epka sve u svemu.uz par slatkih scena :) ma ramiza obozavam! kako je bilo tuzno kad je mertu govorio sta je omer radio u zatvoru-narucivao zelene jabuke,dao prekrivac bolesnom zatvoreniku i zaradio upalu pluca zbog toga...i da svog brata ni na trenutak nije zaboravio... :(: ajme sta mi radi ova serija!
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 10:48

gira wrote:
jos sam se dvije sitnice sjetila-u zatvoru kad upravitelj govori koliko je dana omer proveo u samici,a ezel onako u sebi sapne broj dana... :(: ja mislila da ce mu nesto izletit u tom zatvoru,sva sreca pa nije... i ono kad je cuvar viknuo pozor,a ezel se ukipio... ma,pretuzna epka sve u svemu.uz par slatkih scena :) ma ramiza obozavam! kako je bilo tuzno kad je mertu govorio sta je omer radio u zatvoru-narucivao zelene jabuke,dao prekrivac bolesnom zatvoreniku i zaradio upalu pluca zbog toga...i da svog brata ni na trenutak nije zaboravio... :(: ajme sta mi radi ova serija!

isto sve sto i meni radi :D: :D:
ja mislim da tokom tih 45 min. koliko traje ja uopšte ne disem...samo se zabuljim i ne trepcem cak :D
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 10:56

hahaha tako i ja! ako me tko sta pita,samo ga usutkam sa pssssst i nastavim dalje gledat :D: sutra cu bome i reprizu gledat,treba izdrzat do ponedjeljka opet.pa kud taj tjedan tako brzo prodje? e e e imam ipak jednu zamjerku,ovaj tip sto glumi omera,los je glumac.danas kad je isao onim hodnikom nakon razgovora s mertom imao je izraz lica ko da se smije.jos ja gledam i mislim sta je tebe razveselilo?a kad ono on kao tuzan zbog razgovora s mertom.lose odglumljeno,po meni...
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 12:18

Giro hvala do neba,sad bar znam sta ce se desavati dok ova cura nepostavi novo...Sta da vam kazem i ja sam prosto ocarana serijom,toliko je dobra gluma,tematika,ma sve...prosto nemam reci :Good:
A za ubuduce vas dve pamtite sta se desava i odmah nakom epke hocu ovde da vidim post inace ce biti bije Hahaha salim se ja malo,al cu sad da umirem od vikenda do vikenda... :’(:
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 22:16

ne brini andjelak znam kako je to kad moras tako dugo cekati...
potrudicemo se nas dvije da ti vecinu zapamtimo dok ne odgledas...
e dobro si se toga giro sjetila i ja sam mislila da je sretan bio,još se i smjeskao a kad je dosao u celiju sve porusi sa stola i odvali plakat :o.O:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 22:40

Hvala vam puno,sta bi ja sad bez vas dve zagrljaj
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:07

ma bez brige i nama je drago da imamo još jednog clana ezelmanije :D
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:22

ne brini andjelak,nakon svake epke ce te docekat detaljan opis svega sto je bilo :) bas ko sto flippy kaze,tesko je kad se na nesto tako navuces,a ne mozes redovno pratit...zato cemo ti nas dvije bar malo olaksat cekanje do vikenda :) e flippy,ja tek kad je omer uso u sobu i poceo razbijat skuzila da je to zbog merta,do onda sam ozbiljno mislila da je on zbog neceg sretan...ne znam kako mu nitko kad su snimali nije rekao da promijeni izraz lica... andjelak,ona slika koju si postavila gdje se vide ezel,tata mu i mali dzan je tako lijepa :) a mislim da ce i scena biti takva,jedva je cekam :) tri generacije na okupu,djed,tata,sin... :) i jos jedna stvar,ova serija je uvijek tako dobro popunjena (trazim bolju rijec,al nikako se sjetit).ono,bas je svaka scena,svaka minuta serije tu s nekim razlogom.nema onog bezveznog popunjavanja scena nekim glupostima.sve ima svoje znacenje i ako slucajno nesto propustis,propustis bas puno!
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:28

*Flippy* wrote:
ma bez brige i nama je drago da imamo još jednog clana ezelmanije :D
hehe to svakako :D:
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:28

:super: :super:
bas tako..
i sto se meni još jako puno svidja je sto u scenama kad nema dijaloga uvijek neko prica,dal je to ezel ili ramiz nije bitno..ali toliko pametnih stvari kazu da me bez teksta ostave...
bas npr. juce kad je mert citao pismo a ezel govorio kako da bi zastio voljene moras da ih izdas,mene je to odusevilo..
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:39

good post :D: ne znam koja je sifra/ime tog smajlija da ga natipkam :P: a i onda kad ima scena u kojima nitko ne prica,glumici svojim izrazima lica toliko dobro prenesu emocije na gledatelje,da ti tekst ni ne treba...ma svaka cast turcima,napravili su odlican posao :)
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 0:22

Kao sto sam vec rekla serija je zaista fenomenalna,toliko se uzivim dok je gledam da to nemogu ni opisati,svima skidam kapu za glumu,ekipa je zaista odlicno odabrana i ljudi znaju svoj posao...Ja jos uvek nisam nasla ni jednu zamerku,obicno mi serija dosadi posle par epki,ali ova me ostavlja bez daha,prva serija nakon Sortilegia i Sin tetas no hay paraiso koja je zadrzala moju paznju duze od tri epizode..
A vama dvema neznam sta drugo da kazem nego da vas obozavam,retko dobre osobe na ovom forumu,zao mi je samo sto vas neznam i u stvarnom zivotu Volim te
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 0:50

ista stvar i kod mene...ja nakon sortija nisam znala sta bi gledala,a da me odusevi.pa probala sa llena de amor,nista,brzo me pustilo,pa krenula sa cuando me enamoro,to mi isto brzo dosadilo,onda me binbir gece napokon privukla,al mi je i to postalo dosadnjikavo...onda sam cekala el triunfo i unatoc mehiji sam se nadala da ce bit dobra serija,al jest papak,ispao frakaso i nakon tri,cetiri odgledane epke odustala i od toga.hahahaha nes ti muka zbog sortija mamicu mu,sto je morao bit toliko dobar hahaha.al ko ceka doceka,pa se tako pojavio ezel :D: a sjecam se kad sam prvi put na rtlu vidjela najavu za tu seriju i rekla mami da kud ce nam jos jedna turska serija,sta sehe nije dovoljna?! jos se i ona sa mnom slozila. a vidi nas danas,kad sam u zg svaki telefonski razgovor nam pocinje i zavrsava sa ezelom hahahah.luda mama luda kcer.jedino mi u svemu tome nije jasno kud sam ja pobogu gledala kad su sve te silne najave na rtlu isle,a da nisam u njima skuzila koliko je glavni glumac doooooobar? neee,ja sam onda samo gundrala sta ce nam opet nesto tursko i blablabla.e da sam onda znala kako cu se navuc :P: a jesam se raspisala,nemojte zamjerit :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 0:56

Ma kakvi zameriti,ja obozavam kad se ti tako raspises i sve detaljno opises u postu :da: :D:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 1:03

hehehe onda cu ja i dalje tako :P: to mi je profesionalna deformacija,moram je sve to nadugo i nasiroko :P:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 1:05

Samo ti tako nastavi :Good:
A sutra si kuci nadam se pa da se klub malo ozivi :jajaja:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 1:16

o da,vec ujutro tipkam u klubu :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 1:51

[You must be registered and logged in to see this link.]



























Last edited by Andjelak on Fri 3 Dec 2010 - 2:14; edited 1 time in total
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 3:30

andjelak,jesi skuzila u ovom gore prvom postu sa slikama gdje je u sivim hlacama?baci pogled na khm detalj,na slici je s alijem i mertom :) i hvaaaaala ti puno na slikama,sve cu ih sutra sejvat u komp :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 3:41

E da mi nisi rekla nebi ja to ni skontala,nevidi se bas dobro al i ovo sto se vidi je dovoljno,nikako nije mini :jajaja: :jajaja: Hahaha koje smo mi ludace boze dragi Ijo hahaha
Postavicu ja jos slika samo da uhvatim malo vremena...
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 6:11

e i ja sad tek vidim da se ne vidi tako dobro hahaha sutra cu ja naci i okacit sliku iz pravog kuta hahahahah
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 6:45

jaoooooooooo andjelak ti stvarno zelis da me ubijes...
vidi koliko slika Ijo Ijo a sve odlicne...
svaka ti cast
ne vidi se tamo najbolje pogledacu ja da nema mozda ona scena gdje smo ja i gira primjetile :D
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 7:49

Srecna sam jako sad zvezdıce Stigao nastavak Ezela,odoh odmah gledati,javljam utiske :D:
Ljubim vas poljubac
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 4 2hci0jd

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 9:55

suuuuuuper :) javi obavezno,jedva cekam komentar :) btw nasla sam par slikica sa snimanja,sutra cu ih okaciti :) i da,stalno mislim kako moram s vama prokomentirati ezelov hod i uvijek zaboravim...al sad se sjetila! pa kako taj covjek dobro hoda,kad krene onako lagano i fino sa ta svoja skoro dva metra, skroz uspravno, a ruke lagano rasiri...ajme :D: ne znam jel to naucio u manekenskim vodama il mu je u krvi,al bome je savrseno! :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 4 2uellas

Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 EmptyFri 3 Dec 2010 - 10:01

Pogledala vec!Bilo samo pola epke i to ono njihovo prisecanje kad su se tukli sa onim ljudima,sve u svemu dobra epizoda...Malo mi bilo zao Alija vidi se da mu je tesko zbog svega,pogotovo na kraju kad je dosao u radionicu i poceo dozivati Omera...A Dzengiz,posebna prica...definitivno ljiga nad ljigama....Ezel sa krvavom rukom i Ejsan-: "to ti mogu odmah reci,trebace se siti..." uf rastopila sam se od njegovog pogleda...A ujak je genije,obozavam tog coveka... :Good: I za kraj,jako dobra prica sa zabom i skorpionom,jadni Omer je bio zaba :(:
Back to top Go down
Sponsored content




Ezel - Page 4 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Ezel

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-