REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ezel

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 4:19

Ma i ja sad kad pogledam ovih 7 epki moracu da cekam dok se nepostavi na youtube :’(:
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Ezel - Page 3 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 5:44

gira wrote:
i danas odlicna epizoda! vratili omera:))))))) bas sam ga se bila zazelila:) e sta je taj covjek viiisok i zgodan i lijep:) ona scena iz proslosti kad su svo troje skocili na one napadace hahahah ko vukodlaci neki.dzengizu pijanici sam se opet smijala ko luda,koja je to budala.a opet kad vidim kakva je ljiga usla bi kroz tv i golim rukama bi ga zadavila!!! jadan omer,kakav je naivac bio.ona prica sa zabom i skorpionom-odlicna! a ujak...eee ujak,nema gdje taj veza nema hahaha,meni ni na kraj pameti nije bilo da on ima veze s onim ljudima koji su dzengiza mlatili.i kako je znao da ce se ezel vratiti...e nece omer iz ezela nikako...alija mi dodje zao tu i tamo,vidi se da ga prozdire to sto su napravili...e imam pitanje,ono kad je ezel rekao aliju klijesta kad ga je zagrlio,jel to bilo namjerno ili ne? cima kaze da je namjerno,meni se cini da mu je izletilo i da ce ga ujak opet morat vadit... i za kraj...ezel u bijeloj poderanoj krvavoj kosulji aaa tuctuc steta sto mu dzengiz nije pricao vise o ejsan u onom baru... jelena,steta sto te serija nije privukla,mene je uspjela u prvoj minuti prikovati za tv :D:

Ma ne znam, gledala sam nekih 5 minuta, malo su me iznervirali ovi sa prevodom, i batalila...
Taj deo sto sam videla mi je sav bio nekako hladan, kao da nisu radili sa zeljom, nego samo cisto da snime...
Ali to me ne sprecava da balavim za ovim, iz vasih potpisa...
Prelep mi jeeee... enamorado moji noktici
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 8:32

Jao cure moje,mene ovaj Ezel ostavlja bez daha :jajaja: :padam u nesvest:
A najvise mi se svidja sto predvidi svaki njihov pokret,kao kad je Ali dosao kod njega u stan i Dzengiz kog njegove majke...
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:12

sad ces ti i nas stici :)
vecerasnja epka je super bila...
kako samo ezel manipulise njima boze dragi..
bahar i ejasan su mi preslatke,bas kao prave sestre..
kako je dzengiz samo pogledao ejsan kad je rekla da je ona bila u zatvoru..
i ne znam dal sam prije pominjala al je onaj mert stavrno sladak i zgodan...bacio se na starijeg brata moji noktici
ali mi je u vecini scena komican sa svojim sarkasticnim komentarima,kako samo podj*ebava dzengiza hahahah
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:23

Drage moje posto na youtubu kasne sa epkama,moracete mi prepricavati sta se desava,necu ja moci to docekati,evo i sad se nemogu odvojiti od kompa Ijo
A sta vi mislite jel Dzan mozda Ezelov sin?Meni to palo napamet,da se ona mozda i nije abortirala...
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:33

jelena,pogledaj ti seriju jos koji put i vidjet ces da si se prevarila :) ako nesto ne rade u toj seriji,to je sigurno gluma bez emocija.bas naprotiv,emocije prste na sve strane i iz svake scene :) ma,ja sam sigurna da bi se odusevila :) andjelak,vidim ja da ti nas lagano stizes :) neka neka,bar ce jos netko osim flippy i mene moc komentirat najnovije epizode :) flippy,potpis na cijeli tvoj post :) ja necu previse komentirat epku,ne da mi se vise rijeci trosit na to kakva je dzengiz ljiga fuj!!! al bila mi je preslatka scena izmedju bahar i ejsan... EZEL: dobro bahar,mozes li malo usutit i saslusat me? BAHAR: vidi ovog malog labuda,ja sam kao on,a ovi veliki,to ste ejsan,dzengiz,ali i ti.ja sam umorna,odustajem.kad sam bila bolesna svakih pola sata sam navijala sat,bilo me strah zaspati.sad odustajem,zelim spavati. :(: i molim te da odes,ezel. *ezel se dize i odlazi* BAHAR: ajde glupi mali labude jedi taj kruh! *ezel se vraca* EZEL: vidis da labud nije odustao,on nije umoran,on je pametan.odsad cu ja biti tvoj sat.kad sam te poljubio neki dan,to nisam bio ja.ja sam isto ovaj mali labud. BAHAR:znaci vise se necemo ljubiti?hahahah EZEL:samo si to zapamtila? e ezelu ezelu,a sta bi drugo i mogla zapamtiti,pored tebe covjek samo na jedno moze mislit hahahahaha(ovo nije rekla bahar,da ne bi bilo zabune).uglavnom,ta mi je scena bila prelijepa :) i jos nesto...zvjezdice moje,jeste vi skuzile koliko je ezel khm obdaren tamo dolje?danas se to posebno primijetilo u onim sivim hlacama hihihi :D: :P:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:37

Hahahaha umirem,giro legendo nasa :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Moram obratiti paznju na obdarenost to jos nisam uocila,ustvari ja ga jos nisam videla u sivim hlacama hahaha
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:37

jeste andjelak,dzan je ezelov sin :)
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:41

Quote :
i jos nesto...zvjezdice moje,jeste vi skuzile koliko je ezel khm obdaren tamo dolje?danas se to posebno primijetilo u onim sivim hlacama hihihi

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
to sam zaboravila reci...kad je izasao iz onih kola svojih pa kad je malo uzvukao hlace tu sam bas obratila paznju...
ima se ima,sta da ti kazem...
moji noktici
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:41

Andjelak wrote:
Hahahaha umirem,giro legendo nasa :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Moram obratiti paznju na obdarenost to jos nisam uocila,ustvari ja ga jos nisam videla u sivim hlacama hahaha
vjeruj mi u ovim sivim hlacama neces moci,a da ne obratis paznju na taj khm detalj :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:45

Hahaha e pa jedva cekam onda da ga vidim u sivih hlacama hahaha Ijo
E a u kojoj se epki saznaje da je Dzan njegov sin,ja jos do toga nisam stigla a pogledala sam 6 epizoda,ostala mi jos jedna cela i jedne pola,ova devojka nije postavila celu osmu epizodu...
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:45

jaoooooo ja tako detaljno opisem onu scenu sa labudovima,a vi se samo obdarenosti uhvatite hahahahahah bas ste prave zvjezdice hahahaha.a mislim bilo je i za ocekivat takvu velicinu.ono,dug nos,duuuugi prsti,on visok...pa gdje sad da khm bude mini?joj ajme grozni su mi komentari,prestajem :P:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:49

andjelak nisam sigurna u kojoj,al kod nas je to bilo u ponedjeljak mislim...
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:54

Ma giro mani se labudova sad si me zaintigirala sa tim hlacama,necu moc docekati tu epku :jajaja:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:01

draga okacila bi ja tebi sliku ovdje,al ne mogu preko moba.tipkat jos nekako uspjevam,al slike a-a :(: morat ces se strpit jos koji dan :P:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:07

Zvezdice moja draga popravljaj taj lapic sto pre,tvoje slike vracaju u zivot bre :jajaja:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:13

iskupit cu vam se preko vikenda kad se uhvatim kompa,bit ce slika ko u prici :D: a do onda ima da ih flippy postavlja,nesto mi se ulijenila ccc :P: :D:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:19

Nadam se da ces nam i od sledece nedelje biti redovnija i da ce lapic biti u funkciji :Good:
Puno nam falis ovde,tvoji komentari su definitivno najjaci :jajaja:
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 1:53

E tako,mojoj sreci dosao je kraj :’(: :’(: Pogledala sve epke do sada postavljene i cura koja ih postavlja je rekla da vise nemoze redovno postavljeti epizode vec samo vikendom :’(: I kako cu ja sad docekati svake nedelje vikend da bi pogledala 2 epizode....Pa umrecu stvarno :’(:
Zvezdice pomagajte,moracete mi detaljno prepricavati epke od sada,nemogu ja toliko cekati....A sad mi ispricajte nastavak 8 epke,ja sam stigla do onog dela kad Ali i Mert pricaju u onoj mracnoj ulici i Ali je hteo da uzme pistolj ali odustaje i govori Mertu da zaboravi na celu tu pricu,sta je posle bilo,nema vise postavljeno na youtubu....
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 2:31

[You must be registered and logged in to see this link.]











Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 2:38

[You must be registered and logged in to see this link.]








Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 2:57

[You must be registered and logged in to see this link.]















Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Ezel - Page 3 2uellas

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 3:12

Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Ezel - Page 3 2hci0jd

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 10:08

andjelak svaka cast na slikama,odlicne su i bome si ih hrpu postavila :D: uf bas mi je zao sto ova cura vise nece redovno postavljati epizode... :(: e sad kad bi se ja sjetila svega sto je bilo nakon te scene izmedju alija i merta...tesko,kad se u svakoj epizodi desi toooliko stvari...uglavnom mert nije odustao od toga da sazna sta se s bratom desavalo u zatvoru,otisao je cak i u zatvor sa alijem i ezelom pricat sa upraviteljem...tamo je saznao od nekog cuvara da se omer najvise druzim s ramizom. ezel jadan skoro poludio tamo,upravitelj prepricava neke dogadjaje,njemu jadnom se sve vraca,rolka ga gusi,sav se uznemiro.ali budala mert ne odustaje od istrazivanja i ezel odlucuje napisati pismo u kojem mu omer priznaje da je on ubio tog zastitara.ramiz organizira mertovu 'otmicu' i daje mu to pismo.i sad ide meni super scena,mert cita to pismo,lomi se,place,a u pozadini pokazuju ezela kako ga gleda i polako odlazi uz rijeci-nekad moramo izdati svoje voljene da bismo ih spasili... :(: to je to u kratkim crtama sto se merta tice :) to je u danasnjoj epki bilo. e a sad,bilo je u danasnjoj epki i toliko slaaaaadunjavih scena,da se jos sad moco krpom skupljam po podu :D: pojavi se ezel na vratima,ejsan mu otvara,on neku spiku nabaci uz onaj svoj osmijeh i kaze ejsan nesto tipa-ima u ovoj kuci jos netko jednako lijep ko i ti :) (misleci pritom na bahar) a frajer se pojavio sa kestenima i crticem potraga za nemom:) i onda su bahar,dzan i on gledali taj crtic,mali dzan se nesto s njim mazio,ovaj zagrlio i njega i bahar...ma preslatki su bili! onda se zagledao u bahar i rasplakao se,jer je prije u bolnici saznao da je tesko bolesna.i okrene se bahar prema njemu i pita ga dal place,a on micek kaze-ma ne,to mi je od gledanja u televizor :) onda se digne i ode do ejsan i dzengiza koji su radili za stolom,a ejsan ga pita pa jel ti places?i onda dzengiz usere sve nekim svojim blesavim komentarom! dzengiz odlazi,njih dvoje ostaju raditi,ejsan se zabuuulji u ezela dok je sredjivo neke papire,a on je pita dal mu pokusava odvratit pozornost i nasmije se onako slatko joooj :) bahar i dzan zaspali,superheroj ezel odmah pokriva bahar,a malog dzana nosi u sobu zajedno sa ejsan.i tu su bili divni,mama,tata i sin na okupu,a da to ni ne znaju :(: jos se onako ezel okrene prema ejsan i sve izgledalo ko da ce je poljubit,al nista od toga,nakon par sekundi je reko da mora ic...joj jedva cekam da se njih dvoje spetljaju,iskre ce frcat na sve straneeee!!!
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 EmptyThu 2 Dec 2010 - 10:22

sve si to divno opisala :)
ja obozavam ramiza,covjek je legenda...
ezel i ejsan enamorado enamorado
i ja jedva cekam da se spetljaju,mislim da ce to brzo biti---bar se nadam..
Back to top Go down
Sponsored content




Ezel - Page 3 _
PostSubject: Re: Ezel   Ezel - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Ezel

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Ezel/Ezel-