REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Justin Bieber

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptySun 23 Oct 2011 - 11:33

Ahaha :) nije tema za narodnjake :)
A inace ono sto ima da se skinu BADOOO nesto tako haman smajliji za msn, ima od JB kako pjeva Beby xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptySat 9 Jun 2012 - 7:38

HAOS ZBOG BIEBERA U EVROPI!

Justin Bieber - Page 4 Bieber-justin
Justin Bieber pravi haos gde god da krene. Nakon bizarnog skandala u Meksiku, prošle godine, Bibergroznica se nastavlja i u Londonu. Naime, više od 300 tinejdžerki porušilo je ograde oko studija britanske TV stanice ITV u Londonu, kako bi bili što bliže Bieberu.

“Bilo je zaista strašno. To su samo tinejdžerke, ali bile su kao u transu, sa jednim jedinim ciljem – da vide Justina Biebera. Bilo je kao u paklu”, kažu momci koji su bili zaduženi za sigurnost Biebera tokom njegovog televizijskog gostovanja.

Inače, prošle nedelje u neredima u Oslu povodom besplatnog nastupa mladog pevača bilo je povređeno 49 fanova. Obožavateljke su ga i tada proganjale, a kako je to izgledalo pogledajte u video klipu.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 15 Jun 2012 - 8:05

Dečko je netalentovan i nema neki extra izgleda da bi toliko ljudi, pre svega devojaka, bilo zaluđeno njime.
Ne mogu da kažem da ga volim, ali naravno niti ga mrzim niti me briga šta i kako radi.
Nerviraju me ljudi koji šire mržnju na njega, koji ga vređaju i omaložavaju.
Svako ima pravo da sa svojim životom radi šta hoće, tako da ne razumem zašto bi neko trošio svoje vreme mrzeći nekog totalno nebitnog.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 15 Jun 2012 - 17:46

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m5p0ziXmpz1r7urzqo1_400Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m5p138lJI51qda567o1_500
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Justin Bieber - Page 4 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 19 Jun 2012 - 6:06

PIH,FUJ,BLJAK,UFFF,UZAS za njega!
Pesme mu i nisu toliko lose
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Justin Bieber - Page 4 Kf4npd

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 19 Jun 2012 - 6:35

♥Diablita♥ wrote:
Dečko je netalentovan i nema neki extra izgleda da bi toliko ljudi, pre svega devojaka, bilo zaluđeno njime.
Ne mogu da kažem da ga volim, ali naravno niti ga mrzim niti me briga šta i kako radi.
Nerviraju me ljudi koji šire mržnju na njega, koji ga vređaju i omaložavaju.
Svako ima pravo da sa svojim životom radi šta hoće, tako da ne razumem zašto bi neko trošio svoje vreme mrzeći nekog totalno nebitnog.

Dijelimo isto misljenje. :)
Decki su ljubomorni na njega,u tome je stvar i oni to nece priznati.Realno,imaju zasto biti ljubomorni. :)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyThu 21 Jun 2012 - 8:31

Prekipelo mu: Belieberi uspeli da iznerviraju Justina

Justin Bieber - Page 4 SIPA_00638206_0000091
Biebs uvek ističe koliko mu znači podrška fanova, ali na internet je sad procureo snimak gde im nervozno poručuje da ga ostave na miru.
Dok je sedeo na aerodromu u Kanadi čekajući svoju devojku Selenu Gomez, fanovi su ga okružili i neprestano fotkali, što je Jusa nateralo da ih upita da li on ima bilo kakva prava kao ljudsko biće.
Justin Bieber - Page 4 Sipa00638206000005
U videu koji je objavio Splash News, mladi Kanađanin se može čuti dok govori: “Zar ja nemam prava, kao ljudsko biće. Zašto ste toliko nestrpljivi? Čekam ovde svoju devojku…Ne poštujete me. Osećam se nepoštovanim. Ako ste zaista moji fanovi, zašto ovo radite?” Nakon što mu je jedan obožavalac nešto dobacio, Justin je dodao: “I ja sam imao dugačak dan. Vi ljudi mi se nabijate u lice.”
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 22 Jun 2012 - 8:31

Dogovorena saradnja – Justin Bieber peva na novom albumu One Directiona!

Justin Bieber - Page 4 Ffnbieberjustin2aar06151

O mogućnosti da Biebs i momci iz benda One Direction naprave saradnju govorilo se i ranije, ali sad je jasno da je dogovor zvanično postignut.

Budući duet i nije veliko iznenađenje jer se Biebs i 1D odlično slažu i druže kadgod su u istoj zemlji. Justin Bieber je za The Mirror govorio kako su momci iz benda i on razgovarali u njegovoj kući. “Momci iz One Directiona su sjajni, jako nam je zabavno svaki put kad se družimo. Došli su mi u posetu pa smo samo kulirali kod bazena i slušali muziku” rekao je Jus.

“Sjajna stvar kod njih je to što su verovatno najveći bend na svetu, ali su i dalje obični momci s kojima je super družiti se”, dodao je. “Pričali smo o tome da sarađujemo na jednoj pesmi na njihovom sledećem albumu. Biće to sjajno!”
A s kim bi još 1D voleli da sarađuju? Justin otkriva da su među njihovim željama između ostalih još i Katy Perry, odnosno Rihanna. “Pitao sam ih s kim bi voleli da rade. Oni su pomenuli Rihannu, Katy Perry, Taylor Swift i Jennifer Lopez. Ako mene pitate, neće im trebati mnogo da ubede Rihannu, Katy ili Taylor…ako razume šta kažem.”
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 20 Jul 2012 - 10:50

Džastin Biber nastupio u Sidneju I napravio ludilo!

Presrećni fanovi imali su priliku uživo da posmatraju nastup kanadske tinejdž zvezde Džastina Bibera u Sidneju (Australija). Džastin se na sceni pojavio u kulerskom izdanju, pa je na sebi imao belu majicu i crnu kožnu jaknu a publiku je podigao na noge svojim najvećim hitovima.

Očigledno uživajući u svemu, on je napisao na svom twitter nalogu:

-To je bilo neverovatno! Hvala svim obožavaocima koji su došli. Morao sam da nastavim da vam pevam, bilo je i previše zabavno.

Nekima od devojaka bilo je previše da iz blizine posmatraju Bibsa, pa je obezbeđenje moralo da ih izvede. Neki od fanova čak su imali i transparent na kome je pisalo da su doživeli saobraćajnu nesreću, ali i da su pored nje stigli na vreme da vide svog heroja uživo!
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 20 Jul 2012 - 10:58

Ovako moje mišljenje O Justinu.

Nema neki glas,nije ni lijep uopšte(ne kapiram zašto je pola ženske populacije napaljeno na njega,kad ima 10 miliona ljepših).
O njegovom privatnom životu ne mislim ništa,ne vjerujem da je p**er.To su izmislili oni koji su mu zavidni(Realno,zavidim mu i ja jer se progurao u svijet poznatih preko jutjuba,i sad je mega popularan).
Volim neke njegove pjesme kao Boyfriend,All I want for Christmas is you(doduše nije baš njegova),a i Baby nije loša.:)
Toliko od mene.
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 20 Jul 2012 - 11:00

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Ovako moje mišljenje O Justinu.

Nema neki glas,nije ni lijep uopšte(ne kapiram zašto je pola ženske populacije napaljeno na njega,kad ima 10 miliona ljepših).
O njegovom privatnom životu ne mislim ništa,ne vjerujem da je p**er.To su izmislili oni koji su mu zavidni(Realno,zavidim mu i ja jer se progurao u svijet poznatih preko jutjuba,i sad je mega popularan).
Potpis na ovo. Samo sto ne volim njegove pesme
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptySun 22 Jul 2012 - 23:42

Nakon pogledanog snimka njegovog nastupa na Teen Choice Awards,moram da priznam da mali stvarno zna pjevati uživo,a ne kao pola svojih kolega,bilo mlađeih ili starijih.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyMon 30 Jul 2012 - 5:43

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m7zfojrhGS1ryjqvyo1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m7zfnyLA311qft27fo1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyFri 3 Aug 2012 - 2:07

Michael Jackson je bio inspiracija Justinu Bieberu za novi spot

Justin Bieber - Page 4 FFN_BOZFF_Bieber_J_Perform_071712_50836045
Pevač je spot za pesmu “As Long As You Love Me” objavio u sredu, a sad priznaje da je inspiraciju za njega dobio od svog idola.
“MJ je pričao priče kroz spotove. Želeo sam da ispričam priču, kao u filmu za As Long As You Love Me”, napisao je Biebs na svom Twitteru. Velika većina fanova slaže se da je Justin nadmašio samog sebe ovim spotom.
Justin Bieber - Page 4 Ffnbozffbieberjperform07
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyMon 6 Aug 2012 - 4:41

Justin Bieber u problemima zbog rasističkog komentara

Pevač je u novim problemima zbog jedne izjave koju je dao za časopis Rolling Stone, a koju su neki protumačili kao rasističku.

Pevač je u intervjuu za magazin govorio o svom poreklu pa je tako istakao da je delom Inuit pa bi u Kanadi mogao da za džabe dobija gorivo. “Delom sam Indijanac…Mislim Inuit ili tako nešto? To je dovoljno da u Kanadi dobijam gorivo za džabe.”

Takva izjava nimalo se nije dopala Kongresu Aboridžinskih Naroda koji misle da je Biebs pojačao stereotipe protiv kojih se oni bore. “Ova izjava promoviše zabludu da mi imamo pravo na besplatno gorivo. To jednostavno nije istina ali se bojimo kako će mnogi poverovati u to što je on rekao. Već imamo dovoljno problema sa rasizmom i stereotipima”, izjavio je potpredsednik kongresa Dwight Dorey.

Ipak, on ističe da Justin nije mislio ništa loše i da zbog toga što je uradio ne treba dizati preveliku buku. “Ne mislimo da je mislio nešto loše ili se šalio na račun Aboridžina.”
Justin Bieber - Page 4 FFN_BIGOZ_BieberJustin_Out_071712_50836477
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 7 Aug 2012 - 0:05

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m84jj8k2lJ1qgduwzo1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptySun 12 Aug 2012 - 1:39

Ne odustaje od glume: Justin Bieber nastavlja rad na scenariju za film

Već jako dugo priča se o filmu koji pevač treba da snimi sa Markom Wahlbergom, ali u poslednje vreme nismo čuli ništa novo vezano za njega.Ipak, Justin kaže da se od projekta ne odustaje i da želi da stvara filmove koji će biti podjednako popularni kao i njegova muzika. “Nadam se da ću više glumiti. Uradio sam samo par stvari, za seriju CSI, ali želim više. Mark Wahlberg i ja već dugo radimo na scenariju. To je film o basketu.”Iako kreće na svetsku turneju u septembru, on ističe da pronalazi dovoljno vremena za svoju devojku Selenu Gomez ali i druge obaveze. “Stvar je u tome da vam porodica bude blizu i da imate vreme za sebe i druženje sa prijateljima”, otkrio je
Justin Bieber - Page 4 FFN_Gomez_Bieber_BTFFF_080312_50849979
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptySun 12 Aug 2012 - 2:02

I najveće zvezde Olimpijade obožavaju Justina Biebera!

Quote :
Amerikanka Missy Franklin jedna je od glavnih zvezda Olimpijade u Londonu, jer je na njoj osvojila čak 4 zlata, iako ima tek 17 godina.
Jus zna da je Missy njegova velika obožavateljka, pa joj je snimio poseban video u kojem joj čestita. Govoreći za Us Weekly, plivačica je rekla: “Poludela sam kad sam to videla! Njegov mali brat je bio uz njega i to je bilo nešto najslađe ikad. Bilo je ludo. Bila sam tako uzbuđena. Kaže da je bio na odmoru pa to što je odvojio vreme za mene jeste nešto jako slatko i posebno. Uskoro idem na njegov koncert, ne mogu da dočekam!”Čim je osvojila svoje prvo zlato u trci na 100 metara prsno, Justin joj je čestitao na Twitteru. “Čuo sam da je Missy Franklin moja obožavateljka. Sad sam i ja njen obožavatelj. Čestitam na osvojenom zlatu”, napisao je.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 14 Aug 2012 - 1:32

BANNERI

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m27laiuAbq1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_m11t7nFMHk1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lyw6afje1d1r9bwc7o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 14 Aug 2012 - 1:33

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxdl7jtC5I1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbsyomfdE1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbswnY7ER1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbsok9KB21r9bwc7o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 14 Aug 2012 - 1:34

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbsmv6a0R1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbskn86FE1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbs9iYVU61r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbs4kDsPY1r9bwc7o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyTue 14 Aug 2012 - 1:35

Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbrxj8bbW1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lxbrn4n41J1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lx9v27VVtN1r9bwc7o1_500Justin Bieber - Page 4 Tumblr_lx9u1fW93z1r9bwc7o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyWed 15 Aug 2012 - 1:48

Ne zaboravlja ljude oko sebe: Justin Bieber častio svoje obezbeđenje

Justin je posetio prodavnicu jednog lanca odeće, ali umesto za sebe, on je kupovao robu za svoje radnike obezbeđenja.
Ovo je za web sajt HollywoodLife prenela jedna od prodavačica u butiku. Devojka po imenu Shelley kaže da je lično pomagala Justinu koji je na nju ostavio jako prijatan utisak, pa ga je opisala kao “kul i staltkog.” “Brzo je ušao i izašao iz radnje…Kupio je sebi nekoliko jednostavnih majica ali i majice za svoje obezbeđenje…potrošio je oko 200 dolara. On ima sjajnu ličnost, bio je zabvan, bilo je zadovoljstvo pomoći njemu i njegovom obezbeđenju.” Justinu definitivno ne treba mnogo da ostavi sjajan utisak na devojke!
Justin Bieber - Page 4 FFN_BOZFF_Bieber_J_Perform_071712_50836049
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyThu 16 Aug 2012 - 1:53

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 EmptyThu 16 Aug 2012 - 1:59

Spoiler:

Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content




Justin Bieber - Page 4 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Justin Bieber

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-