REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Justin Bieber

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyTue 18 Sep 2012 - 7:57

Justin Bieber: Šta me je privuklo Seleni Gomez


Justin je u razgovoru za časopis “Top of the Pops” otkrio zbog čega je uopšte poželeo Selenu za svoju devojku.

“Privlači me neko ko jako dobro zna da sluša, ko je tu za mene i ko obraća pažnju na ono što kažem”, otkrio je Biebs za magazin. “Takođe, ja sam jako privržen pa mi je potreban neko ko je takav.”

Ipak, mladi pevač ne krije i da mu je jako važno što je Selena toliko zgodna. “Ona je jako zgodna. Naravno, svaki momak voli da mu je devojka zgodna, što Selena jeste. Ali ja isto tako volim i da se šalim, pa volim kad sam u blizini ljudi koji dele moj smisao za humor. Tu definitivno spada i Selena.”

Justin Bieber - Page 6 120519stajustin-2_dec4f
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyThu 20 Sep 2012 - 3:19

Justin i Selena su savršen par, kaže Biebsova mama


Selena ne mora da se trudi da impresionira mamu svog dečka jer je ona već oduševljena njenom pojavom.

JB i Sel u vezi su oko godinu i po dana, a nakon što su nedavno odagnali glasine da su pred raskidom, ponovo važe za najatraktivniji tinejdžerski par planete. Bieberova mama Pattie gostovala je u šou Ellen DeGeneres gde je predstavljala svoju novu knjigu “Nowhere But Up”, a govorila je i o Seleni.

“Ozbiljno…kako da je ne volite? Ona je tako draga. Ona je dobra za njega i sjajno izgledaju zajedno”, rekla je Pat.

Justin Bieber - Page 6 Selenagomezwithjustinbie
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:09

Zanimljiva kombinacija: Rihanna i Justin Bieber nastupaju na Victoria’s Secret šou!


Nema sumnje da će tradicionalni šou koji svake godine organizuje Victoria Secret ovog puta biti posebno zanimljiv, jer će na njemu učestvovati RiRi i Jus.

Victoria’s Secret Fashion Show jedan je od najvećih modnih događaja na svetu a na njemu učestvuju najpoznatije manekenke i muzičari, kombinujući tako modu i muziku u jednu skladnu celinu. Da podsetimo, prošle godine su nastupali Kanye West, Jay-Z i Nicki Minaj. Kako je saopšteno, šou će biti prikazan 4. decembra, a i Justin i RiRi potvrdili su svoje učešće. Sjajna vest je i velika verovatnoća da će na njemu pevati i Bruno Mars, koji će uskoro predstaviti svoj novi album!

Justin Bieber - Page 6 Justin-Bieber-Rihanna
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:16

Stižu pohvale na račun Justina Biebera zbog odavanja počasti maloj Avalanni Routh


Justin nikad nije krio koliko je voleo svoju malenu obožavateljku koja je nedavno preminula, a to je pokazao i slajdšouom za vreme svog koncerta u Arizoni.

Kao specijalni gosti u publici bili su roditelji devojčice, a Jus je pesmu “One Less Lonely Girl” posvetio upravo Avalanni dok su se na ogromnom ekranu smenjivale njene slike sa porodicom. Avalannini roditelji bili su šokirani ovim gestom, a za Celebuzz su izjavili: “Nismo znali da je pesmu posvetio njoj. To uopšte nije bilo uvežbavano. Dirnulo nas je, ali nisam bila iznenađena, jer znam kakav je on dečko.”

Da podsetimo, nesrećna devojčica je patila od retkog, praktično neizlečivog oblika raka mozga i protiv opake bolesti borila se još od 2006. godine. Justin se s njom zbližio u februaru ove godine, kad je poslao avion po nju i njenu porodicu, kako bi je upoznao. Sad je još jednom pokazao koliko veliko srce ima.

Justin Bieber - Page 6 Justin-and-avalanna
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyFri 5 Oct 2012 - 7:25

Justin i Selena: “Zastrašujući” sastanak


Justin Bieber i Selena Gomez posetili su kuću strave u Las Vegasu a sa njima društvu bio je i Eli Roth autor horor filmova kao što su “Hostel” ili “Cabin Fever”, ali i pevač Cody Simpson.

Slatki par vidimo i na zajedničkoj fotki, na kojoj pokušavaju da prave što luđe grimase. Ceo događaj desio se samo dan nakon što je Justinu pozlilo za vreme koncerta, ali očigledno je da se vrlo brzo oporavio.

Justin Bieber - Page 6 Spl443126001
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyFri 5 Oct 2012 - 22:36

Justin i Selena: Sastanak u zabavnom parku


Justin i Selena uvek pronađu novo mesto za zabavu, pa su ovog puta zajedno posetili jedan sportski park.

Justin Bieber - Page 6 Bieber-104122

Ipak, najpoznatiji mladi par planete došao je odvojeno, pa fotografi nisu uspeli da ih snime zajedno. Justin je viđen sa majicom koja promoviše modnu kompaniju “Drop Dead” a slučajno ili ne i Sel je nosila gornji deo koji prekriva gomila krupnih srca.

Justin je nedavno snimao promotivni video za potrebe svoje nove turneje ali kaže kako je umalo odustao od toga, jer se boji ajkula. “Snimali smo u pravom akvarijumu sa pravim ajkulama. Prestravljen sam ajkulama. Bio sam tako uplašen, mrzim ih. Trebalo mi je barem sat vremena da uskočim u vodu. To što su sa mnom bile i devojke učinilo je da se osećam bolje.”

Justin Bieber - Page 6 Selena-104123
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:37

Priča o ukradenim slikama Justina Biebera samo reklama za njegov novi spot?


Sve su glasnije priče da je Justin izmislio ceo skandal sa ukradenim ličnim fotkama kako bi na krajnje original način promovisao svoj novi spot sa Nicki Minaj.

Cela priča počela je nakon što je Jus objavio kako mu je neko ukrao laptop i fotoaparat za vreme koncerta u Vašingtonu a onda se noćas na Twitteru pojavio misteriozni ‘Gexwy’ koji je tvrdio da poseduje materijal koji će objaviti danas u podne, po lokalnom američkom vremenu. Justin mu je zatim odgovorio da ga nije briga, jer je uveren da će Belieberi biti uz njega.

Na kraju, ‘gexwy’ je samo dodao “nemaš pojma šta imam a kad budeš video, drugačije ćeš se osećati.” Šta je sumnjivo u ovoj navodnoj raspravi? To što su ‘gexwy’ i Jus razmnenili direktne poruke, a to je moguće samo ako prate jedan drugog. Stvar je postala još jasnija nakon što je Nicki Minaj na svom Twitteru napisala “Imam veliko iznenađenje za barbz” a tu poruku retvitovao je Justin a onda i napisao novu poruku u kojoj je pisalo samo “podne”. Podne po američkom vremenu je ili 18h (ako je reč o istočnoj obali) ili 21h (ako je reč o zapadnoj).

Justin Bieber - Page 6 Twitter
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyFri 12 Oct 2012 - 22:41

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySat 13 Oct 2012 - 7:05

Velika YouTube akcija Beliebera – hoće li Justin nadmašiti rekord 1Dja?


Prošlog meseca One Direction postavili su rekord u broju pregleda pesme u prvih 24 časa, pa je njihov “LWWY” skinuo sa vrha Bieberov “Boyfriend”.

Kako je tad preneo Perez Hilton, za jedan dan aktuelni hit One Directiona videlo je čak 8.34 miliona ljudi, dok je Boyfriend imao rezultat od oko 8 miliona. Jus je juče u 6 popodne po našem vremenu objavio spot za pesmu “Beaty and the Beat” a nakon toga njegovi fanovi masovno su se uputili na YouTube gde bez prestanka vrte njegovu pesmu, kako bi ga vratili na vrh. Do isteka 24 časa ostalo je malo vremena, a YouTube trenutno pokazuje brojku od oko 5 miliona pregleda. Ipak, to nije realno stanje – cifre se ne osvežavaju u realnom vremenu, već tek kad se proveri da su pregledi autentični. Izgleda da nas čeka vrlo neizvesna trka do samog kraja!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyThu 18 Oct 2012 - 2:34

Njega svi žele: Justin Bieber zaštitno lice Adidasove linije NEO


Justin Bieber poznat je, između ostalog i po svojim ukusnim modnim izborima, što su primetili i ljudi iz Adidasa.


Naime, Justin je postao zaštitno lice za Adidasov NEO – liniju kojoj brend poklanja posebnu pažnju pri dizajniranju jer slovi za njegov najstilskiji proizvod, prenosi Pop Crush. Pevač je potpisao dvogodišnji ugovor kojim se obavezao da će nadahnuti Adidasove klijente da posegnu upravo za komadima koje će nositi na raznim pojavljivanjima u javnosti.

Možemo očekivati i hrpu tvitova u vezi promocije brenda jer Biebs ima ogroman broj sledbenika na Twitteru, što marketinški stručnjaci iz Adidasa sigurno nisu propustili da uoče. “Povezao sam se NEOm jer to je spoj mode, slobode i iskrenosti prema samome sebi. Svojim novim albumom ‘Believe’ želim da poručim da trebate verovati u sebe. Sebe najbolje možete pokazati kroz modu. Za mene je stil pustolovina, nešto što me izuzetno zabavlja”, objasnio je Justin.

Justin Bieber - Page 6 BiebsNEO2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySat 20 Oct 2012 - 9:05

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyFri 26 Oct 2012 - 6:17

Justin i Selena: Raskid zbog svađa i prepirki?


Izgleda da glasine o najslavnijem mladom paru nikad neće prestati, pa američki tabloidi sad pišu da njihova veza nije onakva kakvom se čini, kao i da je Sel sa Jusom samo zato što je on slavan!

Šokantne informacije objavio je poznati RadarOnline, kojem je saopšteno kako je Selena zainteresovana za Justina samo zbog toga što zna kako će joj to pomoći u karijeri. “Romansa Selene i Justina nije kao iz bajke, u šta bi voleli da njihovi fanovi veruju”, prenosi njihov navodni prijatelj. Iako su zajedno već godinu i po dana, isti izvor tvrdi da se njih dvoje često svađaju. “Oboje mogu da budu jako ljubomorni. Selena pravi dramu zbog njegovih bivših, iako joj one nisu ni do kolena! Prepiru se oko gluposti i to ubija njihovu vezu.”

Po istim pričama, Selenin tim je tera da ostane sa Biebsom, iako sve ne funkcioniše dobro. “Justinovo srce je uz Selenu jer je ona njegova prva ljubav, ali Selena vrlo svesno ostaje u vezi jer zna da je to dobro za njen imidž. Veza sa Justinom je dobra za Selenin brend – zajedno su brend. Ako bi se iz nekog razlog desilo da Justinova popularnost opadne, Selena bi ga odmah napustila”.

Da li verujete da u ovoj i sličnoj priči ima istine ili je veza Jusa i Selene zaista iskrena?

Justin Bieber - Page 6 8119776_spl419622_010
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyTue 30 Oct 2012 - 2:48

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyWed 31 Oct 2012 - 1:34

Veza Selene i Justina u najboljem redu: Ne dotiču ih ružne glasine


Prošle nedelje tabloidi su objavili kako se Selena i Justin često svađaju, a sad to demantuju pričom da su oni u stvari vrlo srećni.


Jedan izvor za HollywoodLife prenosi: “Ne raskidaju. Ona je sa njim stalno i srećni su. Oni su deca koja se dobro zabavljaju. Ljudi samo vole da izmišljaju dramu o njima kako bi napravili dobru priču. Skroz su u redu.”

Justin Bieber - Page 6 FFN_Gomez_Bieber_FF5_063012_9237481
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyWed 31 Oct 2012 - 7:18

TOP 26 PESAMA NA YOUTUBE-U

1. Justin Bieber - Baby ft. Ludacris - 794,474,628
2. Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the Floor - 614,996,894
3. Psy - Gangnam Style - 606,610,411
4. Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie - 509,761,133
5. Shakira - Waka Waka - 497,862,073
6. LMFAO - Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock - 495,721,418
7. Lady Gaga - Bad Romance - 493,179,320
8. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - 451,499,617
9. Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo - 399,551,874
10. Eminem - Not Afraid - 370,215,434
11. Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony - 357,860,179
12. Adele - Rolling In The Deep - 345,432,486
13. Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith - 344,238,629
14. Bruno Mars - The Lazy Song - 342,151,146
15. Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) - 339,919,962
16. Katy Perry - Firework - 330,914,325
17. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe - 317,401,795
18. Miley Cyrus - Party In The U.S.A. - 306,359,678
19. Justin Bieber - One Time - 304,774,080
20. Nicki Minaj - Super Bass - 289,056,787
21. Rihanna - What's My Name? ft. Drake - 276,163,320
22. Bruno Mars - Grenade - 273,176,270
23. One Direction - What Makes You Beautiful - 269,483,743
24. Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer - 263,910,918
25. Bruno Mars - Just The Way You Are - 261,399,235
26. Rihanna - Only Girl (In The World) - 247,771,061
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyWed 31 Oct 2012 - 23:17

Šokantno! Justin Bieber objavio da je singl?


Najnovije informacije koje prenose američki mediji govore da je Justin na svom instagramu objavio kako nije više sa Selenom Gomez!

Naime, Jus je na svom Instagramu objavio fotku a potpisao je sa “Lingse”, što je anagram od reči “single” (sam). Hollywood Life prokomentarisao je kako Justin izgleda vrlo tužno na slici, ali pevač je zatim brzo uklonio i postavio novu fotku na kojoj poručuje “samo ja”. Nadamo se da ćemo uskoro saznati šta se tačno dešava.

Justin Bieber - Page 6 Sipa_00638206_000009
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySat 10 Nov 2012 - 23:40

Quote :
Justin Bieber i Selena Gomez nisu više zajedno http://bit.ly/ZnLLUt
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySun 11 Nov 2012 - 21:29

Justin Bieber o raskidu: Fokusiram se na pozitivno


Nakon nekoliko sati ćutanja, i Justin Bieber se konačno oglasio povodom priča o raskidu sa Selenom Gomez. Na svom profilu na Twitteru 18-godišnji pevač napisao je da pokušava da se fokusira na pozitivno.

Selena je navodno ostavila Justina jer više nema poverenja u njega, ali i jer oboje imaju mnogo obaveza i ne mogu da održavaju vezu na daljinu. “Fokusiran sam na pozitivno. 30 miliona Beliebera je uz mene. Nikada vas neću napustiti jer ste vi uvek tu za mene. Volim vas. Laku noć,” napisao je Justin na Twitteru.

Justin Bieber - Page 6 146111110
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySun 11 Nov 2012 - 21:37

Quote :
Još jedan trijumf za Biebsa! Najbolji pop izvođač na MTV EMA 2012!
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySat 8 Dec 2012 - 10:57

Justin Bieber: Najveća zvezda 2012 Jingle Balla
Justin Bieber - Page 6 Biebs-1204121
U čast nadolazećih novogodišnjih praznika, Jus je ove nedelje nastupio na Jingle Ballu, koji organizuje radio stanica KIIS FM.
Pevač se u stilu prošetao crvenim tepihom a onda je i opravdao status prve zvezde večeri izvevši neke svoje hitove, među kojima i “All Around the World” pred uzbuđenim fanovima. Ovogodišnji muzički festival trajao je dva dana, a osim Biebsa primetili smo još Ke$hu, The Wanted, The Jonas Brothers i Taylor Swift.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySun 9 Dec 2012 - 0:34

Drago mi je zbog njega:)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptySun 23 Dec 2012 - 21:29

Omot Justinovog novog akustičnog albuma! "Proširite vesti, januar 2013.", napisao je Jus.

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyMon 22 Jul 2013 - 6:20

Justin Bieber - Page 6 101671510151690794232492
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyWed 31 Jul 2013 - 9:14

Tim Bieber demantuje: Justin nije pljuvao bilo koga, častio je Beliebere!

Justin Bieber - Page 6 Sipa_sipausa30090998_000011

Justinovi predstavnici demantovali su pisanje tabloida da je mladi pevač pljunuo svoje fanove sa balkona jednog hotela u Vankuveru.

Naime, oni tvrde da je TMZ fotošopovao slike kako bi izgledalo da Jus pljuje po fanovima. “Justin nikog nije pljuvao. Ispod balkona nije bilo fanova”, rekao je Biebsov portparol časopis Us Weekly. “TMZ je spojio dve slike pa se činilo da Justin pljuje po Belieberima, što on nije učinio.”

Justin Bieber - Page 6 Tumblr_mqruyvMPkJ1snsy2zo1_500

Po njegovim rečima, Jus se tog dana čak družio sa fanovima i častio ih pićima, a onda im pustio i deo svojih novih pesama. “Justin ih je častio toplom čokoladom i pustio ih da slušaju njegove nove pesme. Justin voli svoje fanove.”
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 EmptyWed 31 Jul 2013 - 9:17

Justin Bieber on streets of New York

Justin Bieber - Page 6 AcsR0G61 Justin Bieber - Page 6 AcsTbKfw Justin Bieber - Page 6 Acjm4Dvg Justin Bieber - Page 6 AdqYK3uv Justin Bieber - Page 6 Adn6pDRQ Justin Bieber - Page 6 Adq2NLlU
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Justin Bieber - Page 6 _
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Justin Bieber

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-