REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Gumuš nova telenovela

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous



Gumuš nova telenovela Empty
20100922
PostGumuš nova telenovela

Sa turskog podneblja stiže još jedna serija stvorena za romantične duše. Ovo je priča o nesrećnoj ljubavi, neuzvraćenoj alI I nametnutoj, o mladim ljudima kojima je sreća toliko blizu da je ne vide.

Život prostodušne, neiskvarene devojke Gumuš ( Songul Oden) menja se iz korena kada joj imućna porodica Sadoglu dogovori brak sa muškim naslednikom Mehmetom (Kivanč Tatlitug) koji je, nakon što mu je voljena devojka stradala u saobraćajnoj nesreći, zapao u tešku krizu. Gumuš veruje da se njen san ostvaruje: udaje se za mladića u kojeg je zaljubljena od detinjstva i odlazi u Istanbul da nastavi život u bogatstvu. Ipak, stvari nisu jednostavne. Mehmet je nesrećan jer je prisiljen da živi sa ženom koju nije sam birao i, bez obzira što je Gumuš lepa, nežna i pažljiva njegovo srce će ostati zatvoreno. Vrlo brzo Gumuš uviđa da njen novi život uopšte neće biti bajka o kakvoj je maštala. Osim rezervisanog i odbojnog muža, nesposobnog da je prihvati kao pravu ženu, svakodnevicu će joj zagorčavati svekrva i Mehmetova sestra koje će pokušati sa njom da manipulišu. Nemajući drugog izlaza ona će prihvatiti ulogu koja joj je dodeljena, ali će se okrenuti sopstvenom usavršavanju i obrazovanju u nadi da će joj pomoći da jednog dana odledi Mehmetovo srce.

U zemljama u kojima je emitovana, serija je postala poznata kao najlepša ljubavna priča ikada ispričana. Glavni ženski lik devojke Gumuš igra Songul Oden, koju zbog lepote nazivaju „Ruža turske", dok je muška rola poverena plavookom zavodniku Kivaču Tatlitugu kome je već stavljena etiketa „Bred Pit Bliskog istoka". Pogledajte I Vi seriju koja je do sada osvojila preko 85 miliona gledalaca širom sveta, oborila rekorde gledanosti u regionu i izazvala oštre polemike u arapskom svetu zbog slobodnijjih scena.Gumuš nova telenovela Image
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Gumuš nova telenovela :: Comments

EJPRIL
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:37 by EJPRIL
opet turci...nzm videcu kad pocne..al najverovatnije necu pratiti...
Anonymous
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:37 by Guest
Ja ću videti,ako mi se svidi hoću....
EJPRIL
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:45 by EJPRIL
nzm,ja mislim da ovi sa fox su se zalepili mnogo za Tursku,mislim ako je 1001 noc bila uspesna zasto misle da ce sve biti uspesne....i jos su dali odlican termin a za sve ostalo ocajan termin kao sto je perro amor dobila glup termin....
Anonymous
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:51 by Guest
Možda bi ne bi bilo loše da stavljaju italijanske telenovele...Kako ti se čini glavni par?
EJPRIL
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:54 by EJPRIL
nzm,zavisi kakvi su glumci i kakva je hemija izmedju njih
Anonymous
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 8:55 by Guest
To si u pravu...Jedva čekam da ih vidim.I njegovu majku...
-MILOS-
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 9:21 by -MILOS-
ova serija ima na OBN-u... uzas... turci... samo ima izgleda subotom... i to u 20h
Anonymous
Re: Gumuš nova telenovela
Post Wed 22 Sep 2010 - 9:25 by Guest
Što???Kakva je'Jer ima dobrih zloća??
anouk031
Re: Gumuš nova telenovela
Post Thu 23 Sep 2010 - 2:56 by anouk031
Čini se da je dobra serija.
Andjelak
Re: Gumuš nova telenovela
Post Thu 23 Sep 2010 - 19:37 by Andjelak
Pogledacu da vidim o cemu se radi,ako mi se svidi gledacu,mada bas i nevolim turske serije....
AnGel_Perroni
Re: Gumuš nova telenovela
Post Thu 23 Sep 2010 - 20:03 by AnGel_Perroni
Ne volim Turci, pa ne volim ni njihove serije...xD
Dunja
Re: Gumuš nova telenovela
Post Thu 23 Sep 2010 - 20:08 by Dunja
Ejpril wrote:
nzm,ja mislim da ovi sa fox su se zalepili mnogo za Tursku,mislim ako je 1001 noc bila uspesna zasto misle da ce sve biti uspesne....i jos su dali odlican termin a za sve ostalo ocajan termin kao sto je perro amor dobila glup termin....
gira
Re: Gumuš nova telenovela
Post Fri 24 Sep 2010 - 0:02 by gira
čini mi se da je nova tv stavila tu seriju u nedjelju kod nas...i namijenili joj isti termin koji ima šeherezada na rtlu...mislim,ravno samoubojstvu...
već u četvrtak su je ukinuli hahaha
anouk031
Re: Gumuš nova telenovela
Post Fri 24 Sep 2010 - 1:21 by anouk031
Na Novoj TV se prikazivala serija Ask i Memnu iliti Strasti orijenta. Gumuš je potpuno druga serija.
*Iwona*
Re: Gumuš nova telenovela
Post Fri 24 Sep 2010 - 5:10 by *Iwona*
ne verujem da cu imati vremena da gledam xD
gira
Re: Gumuš nova telenovela
Post Fri 24 Sep 2010 - 9:48 by gira
:super: a u redu...bila sam prelijena guglat i provjeravat dal se radi o istoj seriji, iako mi je zvonilo da su različite...
Anonymous
Re: Gumuš nova telenovela
Post Sat 25 Sep 2010 - 9:37 by Guest
Predlažem da se ova tema prebaci u folder-Telenovele koje se trenutno emituju u Srbiji.


Inače,serija mi se čini boljom od 1001 noći,nekako je radnja brža,likovi su malo bliži onim u latino serijama...
Dunja
Re: Gumuš nova telenovela
Post Sun 26 Sep 2010 - 19:08 by Dunja
Don Pio wrote:
Predlažem da se ova tema prebaci u folder-Telenovele koje se trenutno emituju u Srbiji.


Inače,serija mi se čini boljom od 1001 noći,nekako je radnja brža,likovi su malo bliži onim u latino serijama...
Serija je odlicna,i mnogo bolja od 1001 noci.
Glumci su mnogo bolji(bar glavni glumac nema 100god)
Dulce Princess
Re: Gumuš nova telenovela
Post Sun 26 Sep 2010 - 20:56 by Dulce Princess
Negledam seriju nije mi interesantna
decembar
Re: Gumuš nova telenovela
Post Mon 18 Oct 2010 - 9:57 by decembar
serija je super vjerute vrjedi gledati.
marvelj
Re: Gumuš nova telenovela
Post Thu 18 Nov 2010 - 9:24 by marvelj
gde se moze odgledati cela serija gumus
Re: Gumuš nova telenovela
Post  by Sponsored content
 

Gumuš nova telenovela

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» NOVA TELENOVELA NA RTV!
» Nova telenovela RCN-a
» Nova telenovela na RTL-u
» Yo no creo en los Hombres-nova telenovela
» Edit Gonzales: Nova telenovela u avgustu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: