REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi

Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty


Broj postova : 608
Godina : 32

Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi Empty
20100901
PostCarla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi

Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi Anahimonday


Пре само два дана, Алфонсо Ерера, некадашњи припадник групе РБД, одазвао се на позив мексичке продуценткиње, Карле Естраде у форуму 2 телевизије Сан Анхел како би урадио пробе за нову теленовелу "Проклетство" ("El Maleficio"), римејку истоимене мелодраме осамдесетих. Пончо Ерера појавио је у 9ам у Карлиној канцеларији, заједно са својим публицистом Марисол Алселај, како би финализовали договор о сарадњи и склопили споразум. Ипак, ствари нису ишле глатко када је позната продуценткиња објаснила младом глумцу да за његову партнерку жели ни мање ни више него Алфонсову бившу колегеницу Анаи, са којом сарађује пуних 8. година, а говорило се да су били и у романтичној вези.

"Истина је да њих двоје имају врло лош однос, заправо у групи се нису подносили уопште. Ван камера и сцене нису пуно комуницирали, просто нису исте таласне дужине и не одговарају једно другом. Често су озбиљне дискусије у групи заправо биле између њих двоје. Имали су јако лошу комуникацију иако то нису показивали отворено, на последњим концертима је то било и више него очигледно. Она га не подноси, а он је презире.

Карла је 2008. године желела ангажовати Анаи у теленовели Сортилехио, али је млада глумица одбила улогу како би сте посветила новом солситичком материјалу, али уз договор да ће наредни пројекат радити заједно. Карла жели да се врати на велика врата и спремна је платити милион и по долара како би ангажовала тренутно најпопуларнију мексичку звезду у својој новој теленовели. Овога пута не жели пропусте, улоге су потврдили Андрес Гарсија, Сесар Евора и Ерик де Кастиљо. Обезбедиће ударни еленцо. Иако је првобитно планирала укључити Вилијама Левија, то неће бити могуће, јер је млади кубанац везан за већ два пројекта, од којих је један продуциран од стране Салвадора Меије, па је тако контактирала Алфонса Ереру како би подигла ниво експанзије на највећи могући начин, открива саговорник.

Не жели да чује за њу. Заправо, не жели да ради ни са једним од бивших колега из групе, али услов који је поставио је био врло јак. Рекао је да са њом више никада неће радити и да не може да издржи са њом на сцени и ван ње. То је једини услов који је популарни бунтовник затражио. Након лоше вибрације коју је проживео током снимања са Белидном Перегрин у новели Камалеонеси, нема намеру да трпи конфликтисање поново са Анаи"

Са друге стране, изгледа да је слава поприлично ударила у главу Ерери, који је током састанка био на дистанци и незаинтересован за било какве компромисе који му нису ишли по вољи. Доста се променио за последње две године и то се осети. По мишљењу Карле Естраде, након две неуспешне серије, и два филма, Алфонсо није у позицији да поставља услове. Анаи је тренутно најпожељнија мексичка звезда, са којом је успех теленовеле засигуран на интернационалном нивоу, па је тако Карла већ обавила неколико разговора са глумицом.

"Анаи се тренутно налази у густој агенди концерата и промоција по свету, али се по повратку у Мексико Сити нашла са Карлом и разговарале су доста дуго, али за сада се не зна Анаин одговор, иако је већ сада сасвим сигурно да је Анаи прихватила улогу, након што је Карла одлучила позвати неколико глумаца на разгово како би пронашла иделаног галана у својој новели.

Прича говори о угледној жени која остаје удовица, након смрти супруга и наставља живети посвећена васпитању своје двоје деце заједно са својом мајком, која је такође изгубила мужа пре неколико година. Упознаје моћног милионера Енрикеа Де Мартина који се заљубљује у њу и жели да је ожени.

Живот њене породице се мења из корена када се досели у вилу, где упознаје децу свог новог супруга- перверзног Хорхеа, умиљатог али застрашуљућег Сесара и мистериозног Раула. Убрзо открива да њен сурпуг није онакав какав се чини и да је својим алкохолисањем убио своју прву жену. Његов најстарији син, Хорхе доживљава паранормалне околности када га запоседне дух њеног покојног супруга након чега се њен живот претвара у пакао.


"Проклетсво" ће бити пуна ударних повратака, међу којима се налази и Андрес Гарсија, који се након 10. година враћа у своју матичну кућу. Карла је ових дана водила разговоре са доста звучним антологијским именима које за сада држи у строгој тајности. Несумњиво ће ово бити најзначанији пројекат псоледњих година.


Last edited by Alekschica on Thu 2 Sep 2010 - 4:34; edited 1 time in total
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi :: Comments

pa bas mi zao,meni su oni bas lep par..cekam ceo tekst...
Ejpril wrote:
..cekam ceo tekst...

:super:
i ja cak me i zanima sta pise xD
hari_95 wrote:
Ejpril wrote:
..cekam ceo tekst...

:super:
i ja cak me i zanima sta pise xD

:super: :super:
Veceras postavljam prevod ima dosta teksta a idem poslepodne u skolu prevela sam vecinu ostala jos dva pasusa :)
ja cekam prevod... mislim ako si zelela da postavis novost bar ovde postavi na srpskom...
Lepo sam rekla da ću da prevedem. Za svaku vest, ali svaku bilo da je za podforum novosti ili neki određeno postavim prevod :) Dakle, nemoj da trčiš pred rudu :)

Editovala sam poruku i postavila prevod čitavog teksta:)
hvala ti.. pravo si srce :OKM: necu da trcim pred rudu... zato sledeci put postavi na srpskom...
ekstra tekst... u soku sam.. stvarno svaka cast za prevod... stvarno sam iznenadjen koliko karla nudi anahi, a i odglukom alfonsovom
Ok?!?.....u šok sam....ne mogu vjerovat- ne to da se on i annie ne podnose, nego njegov stav...neće da radi s ovim, neće da radi s onim, sa belindom ima loša iskustva pa ne želi da se to ponovi..???
Issseee...nezz stvarno šta da mislim.... :12:
Polivena sam hladnim tusem :kisa: Ovo nisam ocekivla od njih dvoje i nisam spsoobna da mislim :kisa:

Jako, ali jako razocarana u oboje, pogotovu u Poncha ::(:
Alekschica wrote:
Polivena sam hladnim tusem :kisa: Ovo nisam ocekivla od njih dvoje i nisam spsoobna da mislim :kisa:

Jako, ali jako razocarana u oboje, pogotovu u Poncha ::(:

Slažem se, pogotovo s ovim dijelom o ponchu... :kisa:
Ja sam njega na pocetku volela ali sam kasnije po silnim intervjuima ukapirala da je jedan idiot koji je umisljen do bola.
Ne volim ni Anahi,lepo izgleda ali je prava razmazenica i umisljena zvezda.
Idu zajedno,ali bih vise volela da Anahi vidim sa nekim drugim,jer su njih dvoje vec dosadili,i bilo bi glupo da ulogu iz Rebelde poklapaju sa ovom,mnogo ozbiljnijom.
ja iskreno ne verujem u ovo!
*Iwona* wrote:
ja iskreno ne verujem u ovo!
da...ni ja nezz šta da mislim o svemu...
ajoj...strasno..nisam imala pojma da se toliko mrze...
Ejpril wrote:
ajoj...strasno..nisam imala pojma da se toliko mrze...
:super: :super:
mislim da nitko nije... :(:
Mislim da ce Karla napraviti odlican posao. Voleo bih da vidim Anahi u serijama.
i ja bi htela da je vidim u nekoj drugoj seriji...posto sam je samo gledala u rebelde...
Ejpril wrote:
i ja bi htela da je vidim u nekoj drugoj seriji...posto sam je samo gledala u rebelde...
:super:
Lazu za POncha 100%...
Jelen@007 wrote:
Lazu za POncha 100%...
Nadam se...stvarno nemogu da vjerujem da je takav...
Ne mogu ni ja da verujem, mada je to nazalost tacno da se ne slazu.

Kada je trebao da ucestvuje u njenom spotu Me hipnotizas- odbio je, nije se pojavio sa njom na Premios Juventudu 2010, nije se pojavio na njenom koncertu u Metropolitanu, nije se pojavio na Pedrovom rodjendanu i nije se pojavio na Nickelodeon Awards-u.
I kao slag na tortu- nece da radi sa njom.

I vise je ocigledno da je izbegava :’(: A ja to ne mogu da podnesem, njih dvoje pratim od 2002. godine, mnogo pre RBD-a, i ovo me ubilo skroz :’(:

Bas sam razocarana u oboje :(:
Znala sam i ja da se oni ne slažu baš najbolje al da su tak po pas i mačka...u svakom slučaju nisam mislila da je situacija tak kritična,al šta mi ti možemo... :(:
 

Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Karla Estrada: ne vraćam se telenovelama ove godine
» William kupio mami kuću vrednu 200.000 dolara!
» Karla Estrada traži Adelu Noriegu za svoju novu telenovelu
» Drugi put zaredom najplaćenija TV glumica: Sofija Vergara zarađuje 30 miliona dolara godišnje!
» Bred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: