REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:10

Na nivou: Ceca zapalila prepun Top Hill, 1000 ljudi ostalo ispred ulaza!

Sinoć je u Budvi bilo vrelo! Ceca Ražnatović održala je nastup u krcatoj diskoteci Top Hill, koja slovi za najveću na Balkanu. Najveća zvezda na ovim prostorima pred publiku je izašla oko jedan sat posle ponoći u kratkoj haljinici i zapevala najpre “Beograd”, da bi potom usledile “Rasulo”, “Idi dok si mlad”… Oduševljena publika ovacijama je pozdravila Cecin nastup nabijen emocijama.
Kako je interesovanje za ovaj nastup bilo nezapamćeno još od trenutka kada je objavljeno da će Ceca gostovati u Top Hillu, organizatori su brzo sa Ražnatovićevom ugovorili još jedan nastup za sutradan, tj. večeras, a da je odluka bila i te kako ispravna govori i podatak da je sinoć preko 1000 ljudi ostalo ispred ove diskoteke, budući da unutra više nije bilo mesta ni da “igla padne”.
Ceca je svoje oduševljenje podelila sa pratiocima na Tviteru: “Divno veče u Top Hillu. Hvala svima, a posebno gospođi Vukosavi koja je igrala bez prestanka”, napisala je Ceca, uz fotografiju sa svojim velikim fanom.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-top-hill-vukosava
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 TOP-HILL-CECA-1Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 TOP-HILL-CECA-2Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 TOP-HILL-CECA-51
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:14

Ceca jedva stigla u Crnu Goru!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 P1070403
Ceca Ražnatović jedva je stigla u Crnu Goru! Ona je sletela oko 20.10 na Tivatski aerodrom iako se on zatvara zvanično u 20.00 sati. Da je bilo sve po planu Ceca je trebalo da uveliko da bude u hotelu, budući da je imala avion u 18.40 iz Beograda. Međutim, zbog olujnog nevremena poletanje je kasnilo skoro sat vremena, pa je avion jedva sleteo na tivatski aerodrom, pošto ovaj aerodrom nije opremljen signalizacijom za noćno sletanje. Sa Cecom je u Tivat došao i Veljko, ali i frizerka Bucka, a po sletanju smo saznali da je let po sve putnike bio veoma traumatičan, sa mnogo turbulencija i propadanja, te su svi izašli isprepadani.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 P1070401
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:17

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 318734_450389121658253_1544358573_n
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyFri 3 Aug 2012 - 0:05

Ceca u Guči za 35.000 evra

Posetioci Sabora plaćaće ulaznicu samo za Cecin koncert
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-svetlana-raznatovic-guca-1343876740-192955
Malo li je.
Organizatori Sabora trubača u Guči i ove godine najavljuju lud provod. Međutim, iako su svi programi besplatni, posetioci će, ako žele da slušaju najveću srpsku folk zvezdu Svetlanu Cecu Ražnatović, morati i da plate. Organizatori su najavili da će cena ulaznica za njen koncert 12. avgusta koštati simboličnih 300 dinara. Direktor agencije „Profil“ Dobrivoje Marinski objasnio je da nastup Cece u Guči plaćen 35.000 evra i da su bili primorani da se odluče na ovaj potez jer nisu mogli da pokriju sve troškove.

- Ovo je simbolična cena karata jer su, na primer, ulaznice za Cecin koncert u Budvi koštale 25 evra. Moram da naglasim i da 35.000 evra, koliko smo platili Ceci za nastup, nije realna cena i da se za njen koncert u nekim drugim okolnostima plaća mnogo više - dodao je Marinski.

Organizatori ističu i da ovaj koncert neće koštati opštinsku kasu ni dinara, jer će se deo isplatiti od sponzorstava, a ostatak upravo od ulaznica.

Brojni ugostitelji iz svih krajeva Srbije u vreme Sabora postaviće svoje ugostiteljske objekte u dragačevskoj varoši. Još nisu poznati tačni cenovnici, ali saznali smo da će porcija dragačevskog svadbarskog kupusa biti oko 250 dinara, kilogram prasetine 900, jagnjetine od 1.300 do 1.500 dinara, a cena pića oko 200 dinara.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyFri 3 Aug 2012 - 0:06

Ceca će zaraditi 65.000 evra za dva dana!

Svetlana Ražnatović će na festivalu u Strumici zaraditi 30.000, a u Guči dodatnih 35.000 evra
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Svetlana-raznatovic-ceca-dva-koncerta-zarada-guca-strumica-1343956230-193129
Baš je ‘oće!
Srpska folk zvezda Ceca Ražnatović nastupiće kao glavni gost na prvom Open festivalu u Strumici, a za taj užitak Makedonci su izdvojili 30.000 evra, saznaje Kurir iz izvora bliskog organizatorima ovog festivala.

S obzirom na to da Ceca 12. avgusta nastupa na Saboru trubača u Guči za 35.000 evra, a na gorepomenutom festivalu, koji se prvi put održava, i to u Strumici od 13. do 20. avgusta, uzeće još 30.000! Dakle, folk diva će za nedelju dana zaraditi jedan prosečan stan u Beogradu.

- Ceca će u Makedoniji održati koncert u trajanju od sto minuta i biće jedna od najvećih atrakcija na festivalu! Pored nje, nastupiće i Haris Džinović i mnogi drugi. Osim pevača i muzičkog dela, festival će biti obogaćen pozorišnim predstavama na otvorenom. Glavni pokrovitelj je Opština Strumica, koja je samo za Cecin nastup obezbedila 30.000 evra - kaže naš izvor.

Ražnatovićeva će, posle gostovanja u Strumici, pevati i u Ohridu, jer je navodno već ugovorila koncert u poznatom makedonskom letovalištu, a na sve ove nastupe u Makedoniji najavljen je i dolazak brojnih fanova iz Bugarske.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyTue 7 Aug 2012 - 4:57

Toliko jadno da mi se plače.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyTue 7 Aug 2012 - 8:57

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Tumblr_m62ix2G8zM1r7irdyo1_400Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Tumblr_lyxq57E1xO1qh4xjvo1_500Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Tumblr_lwjfr76LU61qh4xjvo1_500Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Tumblr_lwhrbt4a4a1qh4xjvo1_400
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 12 Aug 2012 - 2:31

Svetlana Ceca Ražnatović: Čast je pevati u Guči

Quote :
Folk zvezda Svetlana – Ceca Ražnatović, koja će u nedelju uveče prvi put u karijeri nastupiti na Saboru trubača u Guči, kaže da joj je velika čast što će pevati na najvećoj trubačkoj fešti na svetu i publici obećava pravi spektakl. Slavna pevačica će nastupiti u pratnji trubačkog orkestra Dejana Petrovića, višestrukog pobednika Sabora u Guči, sa kojim je i ranije sarađivala.
Folk diva, međutim, ističe da se ovaj nastup ni po čemu neće razlikovati od njenih dosadašnjih i da će samo jedan deo koncerta biti sa trubačima.
- Izuzetno se radujem ovom koncertu i sigurna sam da će biti veselo, jer publika to i očekuje – rekla je Ceca.
- Velika je čast biti na Saboru trubača u Guči, koji je jedan od najvećih srpskih brendova. Imam ogromnu odgovornost pred svaki koncert, bez obzira na to da li pevam u Parizu, Berlinu, Beogradu, Guči, pred 2.000 ili 150.000 ljudi. Na estradi sam 25 godina i svakom nastupu pristupam podjednako profesionalno.
Na pitanje da li će boravak u prestonici trube iskoristiti da uživa u saborskoj atmosferi i svadbarskom kupusu, s obzirom na to da nikad nije bila u Guči, Ceca kaže:
- Neće biti prilike, jer stižem pred koncert, a vraćam se odmah posle nastupa. Već 18. avgusta imam koncert u Strumici.
Ceca je u petak doputovala u Beograd sa Kipra, gde je provela desetak dana sa decom.
- Baš sam se odmorila. Od onih sam koji vole pasivan odmor, pa mi je apsolutno prijao. Anastasija i Veljko su ostali tamo, jer uskoro počinje nova školska godina. U Beogradu su proveli dva meseca i sada se vraćaju svojim redovnim obavezama – istakla je Ceca.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Svetlana-Ceca-Raznatovic-e1344628963460
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 12 Aug 2012 - 2:32

Svetlana Ceca Ražnatović doputovala sa Kipra

Quote :
Svetlana Ceca Ražnatović danas popodne je stigla sa Kipra. Ona je sama bez dece doputovla u Beograd zbog nastupa u Guči koji će održati 12. avgusta. Ovo je već drugi put da pevačica prekida odmor zbog koncertnih obaveza. Prvi put je to uradila zbog koncerta u Budvi na kojem je bila sa sinom Veljkom. Ni on ni Anastasija sada nisu došli sa majkom u Beograd već će je čekati na Kipru gde na jesen nastavljaju školovanje.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Svetlana-Ceca-Raznatovic-foto-Ivan-Vucicevic-40-e1344615731591Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Svetlana-Ceca-Raznatovic-foto-Ivan-Vucicevic-39-e1344615767466
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 13 Aug 2012 - 5:47

40.000 duša pevalo zajedno sa Cecom u Guči!

Ceca zapalila Guču!
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović koncertom je zatvorila ovogodišnji 52. po redu Dragačevski sabor trubača u Guči.
Obučena u crni kombinezon sa kosom pokupljenom u rep pevačica je pred publiku izašla desetak minuta posle 20 sati i dočekana je gromoglasnim aplauzom od strane 30.000 duša, koliko je posetilaca bilo na gučanskom stadionu, dok je još oko 10.000 ljudi bilo pred kapijama, kao i na okolnim livadama, javlja portal Telegraf.rs.
Ceca je publiku za početak svog performansa zagrejala pesmom "Lepi Grome Moj", koju je u skladu s manifestacijom izvela uz pratnju trubačkog orkestra Dejana Petrovića.
Posle pomenute pesme nizali su se veliki hitovi koji su obeležili njenu karijeru poput "Lepotan", "Oproštajna Večera", "Beograd", "Doktor", "Tačno je", "Rasulo" i mnogi drugi, a publika je svaku pesmu otpevala zajedno sa pevačicom od početka do kraja.
Naravno, pevačica je po starom dobrom običaju u repertoar uvrstila i pesmu "Đurđevdan".
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Postcandidate_8811
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyWed 15 Aug 2012 - 22:51

Ceca pod gasom!

Ceca Ražnatović konstantno je u centru pažnje javnosti, ali juče za to nije bila zaslužna ona sama, već - gas!
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-v
Naime, kako “Alo!” saznaje, komšije su ispred njene vile u ulici Ljutice Bogdana na Dedinju osetile čudan miris i pozvale “Srbijagas”, čiji su radnici odmah izašli na teren.
Kako nam je rekao izvor koji se zatekao na licu mesta, miris koji je izazvao uzbunu bio je nalik plinu:
- Svi koji su u toku jučerašnjeg dana u prepodnevnim satima prolazili ulicom Ljutice Bogdana, u kojoj živi folk zvezda Ceca Ražnatović, mogli su da osete jak, opor i neprijatan miris. Neko od komšija pozvao je službu za prijavu kvara na gasovodu, a nadležni su odmah izašli na teren kako bi utvrdili o čemu se radi. Ipak, nakon detaljne pretrage stručno lice utvrdilo je da je pevačicina vila bezbedna i da nema nikakvog kvara na gasovodu - kaže naš sagovornik.
Tragom ove informacije otišli smo na lice mesta, ispred kuće Cece Ražnatović, gde smo se i sami uverili da radnik vrši nekakve istrage. Na naše pitanje odakle je i šta radi i da li pevačica ima problema sa plinom, radnik je odgovorio.
- Ja sam iz “Srbijagasa” i došao sam u rutinsku kontrolu. Ovo smo radili i ranije u drugim gradovima. Molim vas, moram da radim i dalje, ne želim bilo šta da komentarišem.
Bilo kako bilo, Cecina vila je bezbedna, sa gasovodom je sve u redu, a ovu informaciju smo saznali zahvaljujući savesnom komšiji kojem je juče nešto “zamirisalo”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySat 18 Aug 2012 - 22:25

Ceca: Upoznala sam Anastasijinog dečka, mnogo je fin!

Nakon što je objavljeno da je četrnaestogodišnja Anastasija Ražnatović u vezi sa šest godina starijim fudbalerom Nemanjom Zaladom, počele su spekulacije o tome kako će njena mama Ceca na to reagovati. Pričalo se da Ražnatovićeva baš i nije zadovoljna svojim “zetom”, međutim, u intervjuu za nedeljnik “Star” folk diva je otkrila da je aminovala romansu svoje mezimice.
“Muzika je puna emocija, što znači da i ja znam šta znači voleti i zaljubiti se. Imala sam i ja i 14 i 16 godina… A odgovor na pitanje je – da, upoznala sam Anastasijinog dečka. Mnogo je fin, lepo vaspitan, iz fine porodice… Treba da znam s kim su mi deca kako bih mogla da im pomognem ako zatreba”, izjavila je pevačica.
Inače, Ceca će u junu sledeće godine održati koncert na Ušću, a uskoro počinje sa pripremama za novi album, koji bi trebalo da izađe u tom periodu.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-anastasija
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 19 Aug 2012 - 2:38

Odlicna pevacica,jako zgodna i dobra.Jedini narodni izvodjac kojeg slucam.Ima prelepog sina Veljka thumbup enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 19 Aug 2012 - 22:53

Ceca oduševila 80.000 ljudi na Strumica Open!

Svetlana Ceca Ražnatović održala je sinoć koncert pr­ed oko 80.000 ljudi u Strumici!
Najveća balkanska zvezda nastupila je na festivalu Strumica open i u Makedoniju privukla svoje fanove iz Bugarske, Grčke, Bosne, Srbije i Makedonije.
“Ceca je sletela na aerodrom u Solunu nekoliko sati pre početka nastupa. Bila je presrećna kada je videla da je toliki broj ljudi došao iz svih susednih država, pa se publici odužila dvoipočasovnim performansom”, kaže naš izvor blizak Ražnatovićevoj i dodaje: “Folk zvezda je bila toliko oduševljena jer je publika pevala uglas s njom od početka do kraja koncerta, pa je u jednom trenutku prokomentarisala: ‘Neverovatno je kako pevaju, ja kao da nisam potrebna’. Posle nastupa, Ceca se vratila na Kipar, gde uživa u zasluženom odmoru”, kaže izvor.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca4-610x457Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Cca-strumica1-610x314
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 19 Aug 2012 - 23:12

Cecu napustilo obezbeđenje!

Prizor u kom najveća srpska folk zvezda Svetlana Ražnatović šeta okružena brojnim obezbeđenjem ćemo, kako se čini, u skorijoj budućnosti sve ređe gledati.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-v
Razlog za ovakvu situaciju je, kako nezvanično saznajemo, taj što je veliki broj ljudi koji su radili za Cecu napustio njenu službu pre nekoliko meseci.
- Ceca je ostala bez ljudi koji su radili kod nje kao obezbeđenje. Prekid njihove saradnje dogodio se još pred Uskrs i ona je zaposlila nove ljude, ali njih ima znatno manje nego ranije. Ne znam da li je iko od starog obezbeđenja uopšte ostao da radi za nju. Zvanično, nisu poznati pravi razlozi zašto su se momci iz obezbeđenja odlučili na takav potez, ali se može čuti nekoliko verzija. S više strana pričaju da su bili nezadovoljni visinom plate i kašnjenjem, pa su iz tog razloga dali otkaze. Međutim, postoji i verzija po kojoj je sama Ceca želela da sreže svoje troškove, pa je otpustila ljude, a čuo sam da neki pričaju i da je manje ljudi prati jer želi da počne da živi kao sav normalan svet i daimašto manje obezbeđenja. Da li je neka od ovih verzija tačna ili je istina nešto četvrto, ne znam, ali činjenica je da sadaimamnogo manje ljudi u obezbeđenju - ispričao je za „Alo!“ dobro obavešten izvor blizak folk zvezdi.
Posredna potvrda ove priče desila se nedavno, kada se Ražnatovićeva pojavila na aerodromu bez obezbeđenja, u pratnji svog sina Veljka. Ona je tada putovala u Crnu Goru na nastup, a svi prisutni su se iznenadili kada su folk zvezdu videli da šeta bez pratnje svojih namrštenih momaka.
A da je stvarno smanjen broj ljudi koji čuvaju Arkanovu udovicu, uverili smo se i sami kada smo ispred njene vile na Dedinju videli samo dvojicu momaka koji su se nalazili na parkingu i povremeno obilazili kuću. Do pre nekoliko meseci ova situacija bila je nezamisliva, jer je broj onih koji su čuvali kuću folk zvezde bio mnogo veći.
U želji da saznamo tačan razlog zbog kojeg je Ražnatovićeva ostala bez ljudi koji su je godinama čuvali, postavili smo pitanje folk zvezdi, ali odgovor nismo dobili do zaključenja ovog broja.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 20 Aug 2012 - 22:19

I Ceca prebrojava fanove na društvenim mrežama!

Broj onih koji prate Svetlanu Ražnatović na društvenoj mreži „tviter“ se povećava, a ona to pomno prati. Dokaz za to je i njen post na toj društveoj mreži, u kojem svojim fanovima odgovara poljupcima.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-v
- Najmanje što bih mogla da učinim za vas je da pošaljem 30.000 poljubaca, koliko nas je sada - napisala je Ražnatovićeva, koja očigledno nije sigurna da li je deo fanova ili ne, pa čas piše „vas“, čas „nas“. Ipak, važno je da ona vodi brigu o tome koliko je ljudi prati. Inače, Ražnatovićeva je u nedelju nastupila u Strumici u Makedoniji pred čak 80.000 ljudi!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySat 25 Aug 2012 - 5:26

Ceca potvrdila: Smanjila sam grudi iz zdravstvenih razloga!

Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović otkrila je da trenutno nije zaljubljena i da joj se niko ne udvara, ali da joj to ne predstavlja prepreku da bude srećna. Kada naiđe onaj pravi, koji bi trebalo da bude mentalno i fizički zdrav, Ceca bi se rado odlučila na još jedno dete jer, kako ističe, decu rađa isključivo iz ljubavi.
Pevačica ne krije da je u ljubavnoj vezi dominantna, ali i da istovremeno poštuje želje i navike svog partnera. Kompromis i poštovanje ključni su za jednu uspešnu vezu i toga se uvek pridržava.
Folk pevačica osvrnula se u intervjuu koji je dala za magazin Story i na sve češće pojavljivanje njene dece Anastasije i Veljka u medijima. Podržava ponašanje svojih naslednika, ali ne i objavljivanje njihovih privatnih fotografija u novinama. Ceca osuđuje novinare da previše zadiru u Anastasijinu i Veljkovu privatnost i smatra da ih mediji na taj način zloupotrebljavaju.
U intervjuu, Ceca je potvrdila i priče o tome kako je estetskom operacijom smanjila grudi, ali je istakla da je to uradila prvenstveno iz zdravstvenih razloga.
“Istina je da sam imala operacioni zahvat na grudima i to je bilo pre četiri meseca, a ne pre dva, kako su mediji pisali. Nije bilo reči o problemu sa venama, niti o čiru na želucu, već o intervenciji na grudima. To sam pre svega morala da uradim iz zdravstvenih razloga. Operaciju sam iskoristila i da smanjim grudi, ali mi je pre svega bilo važno da rešim zdravstveni problem. Operisao me je brazilski doktor Hans na beogradskoj klinici ‘Avicena’”, rekla je Ceca.
Svetlana – Ceca Ražnatović izjavila je i da je snagu za najveće životne izazove pronalazila u svojoj porodici. Prema njenim rečima, najveću podršku da prevažiđe probleme pružala joj je rođena sestra Lidija Ocoljković. U trenucima velikih nesreća, kada su joj mnogi okretali leđa, Lidija je bila uz nju i često u najtežim trenucima bila kolateralna šteta.
“Otkad znam za sebe, najveću podršku imam u svojoj rođenoj sestri Lidiji, koja mi je mnogo pomogla u veoma lošim i teškim trenucima. Lidija je zarad mene podnela velike žrtve. Bila je i kolateralna šteta u mojim najtežim trenucima. Ali, mi smo to zaboravile i idemo dalje”, rekla je pevačica.
Porodica i optimističan duh daju energiju pevačici da nastavi dalje. Nikada ne da na sebe, čuva svoj ponos i dostojanstvo, čemu ju je naučio bivši suprug Željko Ražnatović Arkan. Brak sa njim ostao je pevačici u najlepšem sećanju, a njegova ogromna ljubav pomogla joj je da sazri. Za veze koje su usledile nakon njegove smrti Svetlana Ražnatović kaže da su bili emotivni promašaji.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-grudi
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySat 25 Aug 2012 - 21:32

Kao pevacica je jedna od najboljih al kao covek......... thumbdown
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptySun 26 Aug 2012 - 22:52

Ceca i Vlada Mandić demantuju: Glupost je da smo zajedno!

Folk diva Svetlana Ražnatović i rukometaš Vladimir Mandić kažu da nema istine u tvrdnjama da su u ljubavnoj vezi.
Iako su ih mediji i ranije povezivali, a Vlada je pevačicu posećivao i dok je bila u kućnom zatvoru, tvrde da su samo prijatelji.
“Već dva meseca sam na Kipru, gde se odmaram između nastupa, a navodi da se viđam sa Vladom obične su gluposti. Mi smo prijatelji već dugi niz godina. Posvećena sam deci i karijeri”, kaže za Press Ceca.
Rukometaš takođe demantuje da ima romansu sa najvećom balkanskom pevačkom zvezdom.
“Nije tačno da sam u ljubavnoj vezi sa Cecom. Naše prijateljstvo traje već godinama, a zbog njenih i mojih obaveza poslednjih nekoliko meseci se nismo čak ni videli”, kaže Mandić.
On je pre nekoliko dana na bazenima “Kolonijal sana” viđen kako razmenjuje nežnosti sa nepoznatom devojkom, ali nije hteo da nam otkrije ko je ona.
“Emotivno sam zadovoljan i ispunjen, ali to nema veze sa Cecom i to je sve što imam da kažem”, ističe Mandić.
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-vlada-mandic
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyMon 27 Aug 2012 - 22:19

Cecine usne bujaju same?

Folk zvezda Svetlana Ražnatović napokon je priznala da je smanjila svoje silikonske grudi, ali je demantovala svima vidljivu stvar - da je povećavala usta!
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-v
Naime, Ceca je u intervjuu za nedeljnik “Story” između ostalog rekla da nikada nije korigovala svoje usne, iako fotografije i snimci svedoče suprotno!
- Imala sam intervenciju na grudima koja nije imala samo estetski već, pre svega, zdravstveni karakter. Usput sam uradila i korekciju njihove veličine, ali prioritet mi je bilo zdravlje - izjavila je Ceca, a na pitanje da li je korigovala usne, kao što se nagađa, kratko je odgovorila:
- To je glupost - tvrdi Ražnatovićeva, ali slike pokazuju suprotno! Sudeći po njima, Ceca je u prvoj polovini 2002. godine par meseci pre koncerta na „Marakani“ korigovala svoje usne - tačnije, povećala ih je. Mnogi su se iznenadili kada su je ugledali na bini, ali ona nikada nije želela da prizna ono što je očigledno. No, pevačica je izgleda zaboravila da dokazi mogu da poreknu njene izjave.
Ovaj Cecin demanti ne treba da čudi ako se ima u vidu da je godinama poricala ono što je bilo još očiglednije - povećanje poprsja. Pevačica je, naime, još krajem devedesetih godina operisala grudi, ali to je godinama uporno demantovala, da bi se napokon predomislila pre pet-šest godina i u jednoj emisiji na tadašnjoj BK televiziji otkrila ono što se nikada nije ni moglo sakriti - da je estetski hirurg uvećao njene grudi!
Poznate ličnosti često tvrde da nemaju ništa protiv estetske hirurgije, ali opet odbijaju da priznaju da su se podvrgle nekoj intervenciji. Nije nam poznato zašto Ceca odbija da prizna korekcije na svom telu. Možda želi da je ljudi pamte kao prirodnu, ali problem je što fotografije demantuju sva njena poricanja. Mi smo se potrudili i u arhivi pronašli slike kako je izgledala Ražnatovićeva pre i posle korekcije usana, a na vama je da tumačite zašto ona to ne želi da prizna.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyWed 29 Aug 2012 - 4:44

BOJANA STOJKOVIĆ BRANILA CECINU ĆERKU: SAMO BOLESNI UMOVI VREĐAJU KLINKU OD 14 GODINA

Bura koju je izazvala Anastasijina slika potpuno je naljutila manekenku koja nije mogla na sve to da zatvori oči.

- Jel realno da smo toliko bolesna nacija? - zapitala se Bojana Stojković kada je videla bujicu ružnih komentara na račun Anastasije Ražnatović kada je njena slika sa fudbalerom Nemanjom Zaladom ugledala svetlost dana.

- Bolesni umovi vređaju klinku od 14 godina, nastavila je manekenka nakon što je stupila u prepisku sa jednom devojkom.

Ona nije krila svoj bes niti joj je jasno kako neko može da vređa maloletnu devojčicu. Bojana je takođe branila i Zalada, govoreći da je to dečko iz divne porodice i uopšte ne razume ljude koji su u stanju da tako ružno govore. A prepiska je tekla ovako...
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 BojanasmsSvetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Bojanaaga
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyThu 30 Aug 2012 - 7:16

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 148919348760178517792338Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 292945328956497194672190

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 308291154031864681667513Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 391412330423393714649122
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyThu 30 Aug 2012 - 7:17

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 484548330428307047491152Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 485830263915850365404118

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 541148287203088036680130Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 579051351411078252702184
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyThu 30 Aug 2012 - 9:21

Kreće u pohod na Australiju: Ceca za tri koncerta dobija 180.000 evra!

Pregovori o decembarskoj turneji naše folk pevačice ulaze u završnu fazu, a potpisan je i predugovor sa menadžerima australijske ture. Ona bi trebalo da nastupi u Pertu (6.12. – Riverside Theatre), Sidneju (14. 12. – Bayside auditorium) i Melburnu (15. 12. – The Plenary Melbourne Convention Centre). Za tri nastupa u Australiji Svetlana – Ceca Ražnatović trebalo bi da dobije čak 180.000 evra.

Svetlana Ražnatović sa sobom vodi ekipu od 15 do 17 ljudi, što uvećava troškove organizatoru na čak 300.000 eura. Međutim, kada se izračuna da će na svakom Cecinom nastupu biti najmanje 5.000 ljudi, koji će u proseku kartu platiti između 30 i 50 evra, lako se može zaključiti da će i organizatori dobro zaraditi.

Bruto zarada bi na svakom nastupu samo od karata mogla da bude oko 200.000 evra. Dodatnih 100.000 evra na svakom koncertu organizator može zaraditi prodajom pića i eksluzivnih predmeta, majica i CD-ova sa muzikom naše zvezde.

Nedavno je gostovala u Crnoj Gori u diskoteci “Top Hil” koja prima pet hiljada ljudi i napunila je dve večeri za redom. Karta za te koncerte je bila dvadeset i pet evra, a zarada 125.000 evra.

Kada se vrati sa australijske turneje, Cecu sledeće godine očekuje turneja po Kanadi i SAD pa snimanje novog albuma i konačno tokom leta novi veliki koncert 14. 6. na Ušću u Beogradu. Cecina turneja neprekidno traje od marta ove godine, a nastupila je nedavno i u Guči pred 100.000 ljudi.

Njen menadžer i producent Aleksandar Milić Mili je rekao da je od početka njene turneje, Ceca rasprodata svake nedelje do kraja 2013. pa se menadžeri nadaju da će je videti preko milion ljudi na koncertima, što je definitivno stavlja u rang vrhunskih izvođača sa naših prostora poput Zdravka Čolića i Gorana Bregovića.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Ceca-raznatovic
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 EmptyThu 30 Aug 2012 - 9:38

MALA PROVOKATORKA: POGLEDAJTE U KAKVOJ JE SADA POZI CECINA ĆERKA?

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 News_31065

Anastasija Ražnatović, ćerka Cece Ražnatović pokazala je koliko dobro peva, a kako godine odmiču, ona izrasta u pravu lepoticu i "preti" da porazi svoju poznatu majku.
Ona je postavila novu fotografiju na Fejsbuku, a na njoj izgleda bajno.
Pogledajte je i recite, nije li Cecina slika i prilika.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Anastagfg
Back to top Go down
Sponsored content




Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 8 Empty

Back to top Go down
 

Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-