REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Tda3

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 11 Jan 2012 - 7:45

anahi 4ever! wrote:


BRAVO! :super: :super: :super: :super: :super:
SVAKA TI JE NA MESTU!


Ne bih zaista sada sve da citiram, Filipe ako ti je toliko ruzna onda nema potreba ni da ulazis u njen topic, tvoje misljenje svakako nije merodavno posto Ceca vise puta bila proglasena najlepsom srpskom pevacicom, tako da mi tvoj kometar dodje i smesan hahaha

Quote :
Ima dobro telo, posle svih onih operacija kako i da nema, ali faca...

da ugradila je silikone u grudi i napumpala usta, i ti to zoves silnim operacijama o.O a, cekaj sta onda Karleusa predstavlja za tebe ako ti je vec Ceca silno izoperisana? o.O Zivo me zanima!


Ako se u nesto razumem onda je to lepota. Ko nju proglasi za najlepsu pevacicu svaka mu cast.

Sto se tice estetskih operacija ja ih potpuno podrzavam i smatram da svi ako zele treba i da ih rade jer to mnogo doprinosi samopouzdanju, ali i to mora nekome dobro da stoji. Na zalost ona nije taj slucaj jer joj nisu mnogo pomogle da postane lepa. Ne kazem ni da Karleusi stoje i ona ima ruznu facu, a dobro telo.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 11 Jan 2012 - 12:04

Quote :
Ako se u nesto razumem onda je to lepota. Ko nju proglasi za najlepsu pevacicu svaka mu cast.

Sto se tice estetskih operacija ja ih potpuno podrzavam i smatram da svi ako zele treba i da ih rade jer to mnogo doprinosi samopouzdanju, ali i to mora nekome dobro da stoji. Na zalost ona nije taj slucaj jer joj nisu mnogo pomogle da postane lepa. Ne kazem ni da Karleusi stoje i ona ima ruznu facu, a dobro telo.

hahaha hahaha hahaha a ko, to tvrdi? haha Ti, jel' da? haha
Strcnjance za lepotu, godinama je Ceca od strane publike i raznih novinara vazila za najlepsu nasu pevacicu! evo, najnovije od od proslog leta amricki magazin "Complex" je poraglasio najlepsom srpkinjom :) usput, nazvali su je "balkanskom Madonom" :) . Takodje od prosle godine na jednom hrvatskom sajtu je bila odrzana anketa , za najlepsu srpiknju gde je takodje Ceca pobedila. :)
Vidim da se tvoje "razumevanje za zensku lepotu" nesto ne poklapa sa ovim :) Sto znaci da i nisi neku strcnjak za lepotu kao sto tvrdis haha


Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 11 Jan 2012 - 12:23

Ceca jeste zgodna i atraktivna,ali meni takodje nije nesto posebno lepa kako vecina kazu,ma da kako god za Karleusu je cak i izmisljena :D
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Tda3

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 6:42

anahi 4ever! wrote:
Quote :
Ako se u nesto razumem onda je to lepota. Ko nju proglasi za najlepsu pevacicu svaka mu cast.

Sto se tice estetskih operacija ja ih potpuno podrzavam i smatram da svi ako zele treba i da ih rade jer to mnogo doprinosi samopouzdanju, ali i to mora nekome dobro da stoji. Na zalost ona nije taj slucaj jer joj nisu mnogo pomogle da postane lepa. Ne kazem ni da Karleusi stoje i ona ima ruznu facu, a dobro telo.

hahaha hahaha hahaha a ko, to tvrdi? haha Ti, jel' da? haha
Strcnjance za lepotu, godinama je Ceca od strane publike i raznih novinara vazila za najlepsu nasu pevacicu! evo, najnovije od od proslog leta amricki magazin "Complex" je poraglasio najlepsom srpkinjom :) usput, nazvali su je "balkanskom Madonom" :) . Takodje od prosle godine na jednom hrvatskom sajtu je bila odrzana anketa , za najlepsu srpiknju gde je takodje Ceca pobedila. :)
Vidim da se tvoje "razumevanje za zensku lepotu" nesto ne poklapa sa ovim :) Sto znaci da i nisi neku strcnjak za lepotu kao sto tvrdis haha



Kao sto kazes od strane publike, a to su njeni fanovi jedini mogli da je proglase lepom sto je i logicno, a taj casopis Complex, mislim da ne treba komentarisati, samo ime sve govori. haha haha haha

Izvini, ali ja za ovo nikada necu reci da je lepo, pa makar svi rekli da je miss universum....
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ceca-ima-zakazane-koncer
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 2001-public





Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 7:16

Filipe, ja sam je video UŽIVO i mogu ti reći da je uživo MILION PUTA LEPŠA nego na bilom kojoj fotografiji.
Usput, da li ti se nekada desilo da na nekoj slici ne ispadneš najbolje?Ja mislim da ne postoji osoba kojoj se to nije desilo.
Ti si vrlo smišljeno izabrao par lošijih Cecinih fotosa.
Toliko o tvojoj objektivnosti.
Ja ne mislim da je ona NAJLEPŠA ŽENA NA SVETU.Naravno da bi svako mogao da joj nađe neke nedostatke, ali je 100% tačno da je JEDNA OD NAJLEPŠIH PEVAČICA NA BALKANU.
Ti ne moraš tako da misliš.
Ali,meni je mnogo drago što većina ljudi to misli, a još više mi je drago što sam se ja u to uverio svojim očima, pa su mi tvoji komentari i više nego smešni.
Najgore je kad neko NE ZNA KOLIKO NE ZNA.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 9:56



i ja sam je videla uzivo pre par godina i ruzna mi je
al lepota je relativna stvar sto je nekom lepo mozda drugom nije i obrnutno
bolje da komentarisemo njenu pevacku karijeru ili nesto drugo
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 11:33

Ne mogu da citiram Filipove smesne komentare. Prosto mi neverovatno deluje da osoba, koja ima 20 godina pise takve stvari o.O . Pa dal' je moguce da ti sebe zaista smatras merodavnijim?? o.O o.O o.O Stvarno lepo sto imas tako visoko misljenje, pa sebe smtras merodavnijim i od uglednih americkih casopisa :) Ponavljam, zaista je lepo imati tako izgradjenu visoku sliku o sebi, ali ne valja nista preterano, posto se onda moze doci do zakljucka da nisi bas pametan :) Ja stvarno ne znam citas li ti svoje komentarre pre nego sto ih objavis?
http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:337976-Ceca-najlepsa-Srpkinja
i ovim prekidam svaku diskusiju sa tobom :cao: iz prostog razloga sto ne volim, da vodim raspravu sa nekim ko pise gluposti, a ne barata cinjenicama.
Back to top Go down
Milicasvc
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milicasvc

Broj postova : 151
Lokacija : Beograd

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 18:36

Lepota je diskutabilna stvar. thumbup
Meni stvarno nebitna kod talentovanih ljudi. Namig
Ceca ima par okej pesama, tipa "Nagovori", "Tražio si sve" i "Trula višnja", koje su se pretvorile u himne nekih važnih životnih događaja, posebno "Nagovori". Namig
Inače, bila sam na Ušću 2006. godine i full se provela, žena odvaljuje kako peva uživo. thumbup
Ima hitove za sva vremena i za sve generacije.

A što se tiče poređenja sa Karleušom, please, just skip it, ni u kakvom smislu nisu za poređenje. Namig
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyFri 13 Jan 2012 - 0:24

Pa, naravno da nisu za poređenje.
Oduvek je na našoj estradi bilo pevačica koje su u jednom trenutku bile RIVALKE.
Nekad su to bile Lepa Lukić i Silvana Armenulić, pa su onda to bile Lepa Brena i Vesna Zmijanac, i na kraju - to su bile Ceca Ražnatović i Dragana Mirković.
Ljudi su se u ovim PEVAČKIM BORBAMA uvek odlučivali za onu koju više vole.
Ali.... poenta je u tome da su sve to bile DOBRE PEVAČICE SA DOBRIM PESMAMA i da su samo neke NIJANSE presuđivale da neko voli više npr.Brenu od Vesne ili Cecu od Dragane.
Jelena Karleuša bi mogla samo da nosi kofere svakoj od ovih dama i da sa velikim poštovanjem priča o svakoj od njih, jer ona nema ni MILIJARDITI deo talenta koje imaju ove istinske dive naše estrade.
Njen USPEH je zasnovan na konstantnom teroru publike u raznoraznim tabloidima i stalnom pravlejnju skandala.Dobrog glasa i dobrih pesama tu nema ni u tragovima.
Zašto nijedna od ovih gore spomenutih pevačica nije tako GRADILA karijeru?
Pa, zato što su one imale I STAS I GLAS I DOBRE PESME I OGROMEN KONCERTE, a sve to je za JK - NAUČNA FANTASTIKA.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 26 Jan 2012 - 12:07

Ivana Selakov: Bez Cece bih bila niko i ništa

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Cecaaaaaaa

U intervjuu za Press Ivana otkriva da je od klupske pevačice do zvezde u usponu stigla zahvaljujući - Ceci Ražnatović.

- Ceca se pokazala kao veliki prijatelj i laf jer mi je pomogla onda kada mi je pomoć bila najpotrebnija. Bez njene pomoći najverovatnije bih odustala od svega. Dok sam snimala u njenom studiju, primetila je da sam u problemu i da malo fali da odustanem od izdavanja CD-a zbog ogromnog novca koji sam morala da uložim. Sama sam se borila za sebe, bilo mi je mnogo teško... Tada mi je Ceca pomogla u svakom smislu i to joj nikad neću zaboraviti.

- Uz nju sam uvek! Ona zna da uvek može da računa na mene, ali mislim da joj sada najviše prija da bude okružena porodicom.

izvor: pressonline.rs
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 26 Jan 2012 - 12:11

Cecin povratnički koncert 14. juna!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ceca

Svetlana Ceca Ražnatović održaće veliki povratnički koncert 14. juna, na svoj 39. rođendan!

Najpopularnija srpska folk pevačica će 22. februara odslužiti kaznu kućnog pritvora, koji joj je odlukom suda određen zbog višemilionske malverzacije oko transfera fudbalera FK ”Obilić”. Ražnatovićeva će konačno moći da izađe na svetlost dana iz njene vile na Autokomandi, da se sretne sa mnogobrojnim prijateljima i fanovima koji su za nju snimili čak i pesmu dobrodošlice, ali će, što je najvažnije, moći da se vrati poslu u kojem je stekla ime – muzici!

Kako telegraf.rs ekskluzivno saznaje, Ceca ima u planu da odmah po izlasku iz ”pritvora” krene u ”muzičku ofanzivu’‘, jer se nakon višemesečnog odsustva sa scene publika itekako uželela njenih hitova.
- Ceca će na leto, najverovatnije na svoj 39. rođendan (14. juna), održati veliki solistički koncert na beogradskom Ušću ili na Marakani, a kao mogući prostor pominje se čak i Arena, u kojoj pevačica do sada nije nastupala, kaže izvor telegrafa.rs blizak Ražnatovićkinom menedžmentu, i dodaje: – Iako ona već sada ima dosta ponuda za nastupe u zemlji i inostranstvu, najverovatnija opcija je da će velika “žurka”, kojom će Ceca sa svojim fanovima proslaviti slobodu i otpevati svoje najveće hitove biti održana početkom leta, zaključuje naš sagovornik.

Tokom boravka u kućnom pritvoru Cecina publika imala je prilike da bez nje uživa u pesmama s poslednjeg albuma “Ljubav živi”, objavljenog početkom maja 2011. u produkciji “Miligram”.

izvor: telegraf.rs
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptySun 29 Jan 2012 - 1:35

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Aca_ceca-29-01-2012

Pevač Aca Lukas je u emisiji "Red Karpet" rekao da Ceca nebi trebala da održi koncert u Sarajevu.
Na pitanje voditeljke šta misli o najavama Cecinog dolaska u grad na Miljacki, Lukas se malo namrštio, a onda rekao:
"Nemoj ni da pomišljaš da ga praviš. Zašto? Pa zato što si se onda slikala u uniformi", kazao je popularni folker.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyMon 30 Jan 2012 - 5:05

EKSKLUZIVNO Danci i Srbi lumpovali uz Cecu i Brenu!

Danski rukometaši popadali pod stolove slušajući narodnjake, jedva hvatali ritam uz ''Hajde Jano'', ''Lepi grome moj'' i ''Pitaju me u mom kraju''

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 IMG_8385a

Zlatni i srebrni rukometaši Danske i Srbije zajedno su slavili osvojene medalje u beogradskom klubu “Teatro”. U klub su prvo stigli Danci da bi im se oko pola dva pridružili i srpski sportski majstori, a slavlje je trajalo do ranih jutarnjih sati.
Pobednici iz Danske mogli su da ”okuse” sve čari beogradskog noćnog života, ni manje ni više nego uz muziku uživo i pevačicu Milenu Ćeranić.
Danci su u klub stigli tačno u ponoć pre nego što je žurka uopšte počela, i krenuli da nazdravljaju šampanjcem i vinom sa ostalim gostima, u čemu je prednjačio njihov najbolji rukometaš Mikael Hansen, koji je naručivao flašu za flašom.
Hansen se bacio i u lov na devojke pa je tako prigrlio jednu od srpskih lepotica, a zatim krenuo u akciju ”ljubim te u obraz”, prebacivši se sa belog vina na koktele.
Videvši da se Hansen zaneo u nazdravljanju, konobarica je odmah ispostavila račun za dotad popijeno, na šta je rukometaš bukvalno zinuo i pokušao da se snađe sa hiljadama dinara koje je vadio iz novčanika. Nakon što je isti ubrzo ispražnjen, a račun uredno plaćen, Hansenovi kokteli za srpske lepotice su nastavljali da pljušte.
Taman kada su se zagrejali uz dobre strane ritmove, među Dancima je nastala opšta zbunjenost kada je na scenu izašla pevačica Milena Ćeranić sa bendom. Evropskim šampionima nikako nije bilo jasno šta to ona peva, mada su se trudili da đuskaju uz ritmove pesama ”Hajde Jano”, ”Lepi grome moj” i ”Pitaju me u mom kraju”.
Oko 01.30h stigli su i srpski rukometaši, koji su Dancima pokazali kako se slavi. Klub je ubrzo goreo od pesme i veselja, pa su i danski rukometaši počeli da đuskaju uz Cecine i Brenine pesme.
- Nije nam jasno zašto ovako svi odjednom pevaju u glas kao hor i ne čuje se muzika uopšte, ovo prvi put vidimo u životu! Bez obzira što ništa ne razumemo, dobro se provodimo - rekao nam je jedan od danskih reprezentativaca, poskakujući uz taktove pesme ”Šta je jablan među borićima”.
U društvu rukometaša do zore su slavili pevač Željko Vasić i voditelj Vladimir Stanojević, koji su Dance uspeli da nauče osnovne srpske reči: ”Živeli”, ”Nazdravlje” i ”Rakija”.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyMon 30 Jan 2012 - 5:09

Ceca u Ljubljani 31 marta i 1 aprila!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ljubljana-2009-1

Ostalo je još 25 dana i Ceca Ražnatović će konačno izaći iz kućnog pritvora. Ono što nas fanove najviše zanima jeste Cecina muzika i Cecini koncerti.
Kao što znate mnogi mediji su pisali da Ceca kreće u martu sa turnejom gde će promovisati svoj album Ljubav Živi koji je (radi podsećanja) najprodavaniji album i najbolji album u 2011 godini.

Poznati sajtovi iz Slovenije, Turbofolk i jedan od najvećih Cecinih foruma CecaMojForum su objavili informaciju da će Ceca imati 2 koncerta u Ljubljani 31 marta i 1 aprila!
Koncert će biti naravno održan u dvorani Gospodarsko Razstavišče.Prodaja ulaznica kreće od 8-og marta, a prvog dana prodaje - ulaznice će koštati 13€!


Takođe se u mnogim medijima piše da će Ceca u martu imati koncerte u gradovima kao što su Cirih, Beč, Berlin... ali kada bude bila zvanična informacija o tome mi ćemo vam javiti ili ćete moći da nađete spisak koncerta na našem sajtu u opciji TURNEJA.

Cecomanija stiže, da li ste spremni Namig

ceca-news
* 30.1.12
Kategorija: VESTI
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyMon 30 Jan 2012 - 6:21

Kako,pa zar nije Karleuša naša najveća zvezda, diva,kraljica,dama......
Odoh da se isplačem što sam tako dugo živeo u zabludi.....

Naravno,i ja jedva čekam da je ponovo vidim na koncertima o kojima mnogi mogu samo da sanjaju.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyThu 2 Feb 2012 - 0:49

Prilikom usisavanja kuće Ceca Ražnatović našla dečka
Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ceca-300x271
BEOGRAD, 1. februar 2012, (Njuz) – Folk zvezda Svetlana Ražnatović je već dva meseca u vezi s bivšim rukometašem Aleksandrom, koga je pronašla prilikom usisavanja kuće, otkriva ekskluzivno za Njuz izvor blizak pevačici.
- Ceca i Saša se poznaju od ranije, ali su ljubavne varnice između njih sevnule pre nešto više od dva meseca, kada ga je Ceca slučajno pronašla nakon što je prilikom usisavanja pomerila ugaonu garnituru u dnevnoj sobi. On se u njenoj kući nalazio par meseci, ali pošto ne voli da se eksponira, Ceca nije imala prilike da ga pronađe prilikom nekih ranijih čišćenja, mada je malo nedostajalo da se sretnu tokom pranja prozora pre četiri meseca – otkriva Cecin poznanik.
Da podsetimo, Ceca je pre skoro osam meseci rešila da se povuče iz javnog života i da se posveti kući i kućnim poslovima. Povremeno je izlazila iz kuće, promovišući pritom elektronsku narukvicu čije je zaštitno lice postala neposredno pred povlačenje. Naš sagovornik ističe da će ovoga puta napraviti presedan, jer se baš zaljubila, tako da Aleksandrovu promociju možemo očekivati krajem februara.
- Najbliži prijatelji nagovaraju Cecu da kuću čisti što češće, ali ona nije oduševljena tom idejom, jer se plaši da bi novo usisavanje moglo da naruši romansu u kojoj trenutno uživa – naglašava naš sagovornik.


Read more: http://www.njuz.net/prilikom-usisavanja-kuce-ceca-raznatovic-nasla-decka/#ixzz1lDyKzSlm


koji ludaci hahaha
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptySat 4 Feb 2012 - 9:06

volim je. nadam se da će praviti koncert ovde. sin joj je uff ^^
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptySat 4 Feb 2012 - 13:31

Quote :
sin joj je uff ^^

Slazeeem seee xDD
Veljko je prava bombonica enamorado
Ima preslikan Cecin osmeh
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyMon 6 Feb 2012 - 4:08

Cecini fanovi snimili pesmu svojoj miljenici (VIDEO)

U okviru projekta "Mi pevamo Ceci" Ražnatovićkini obožavaoci snimili su numeru "Svi za jednu"

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ceca-akcija-fanova-vest

Fanovi Svetlane Cece Ražnatović pre nekoliko meseci pokrenuli su projekat “Mi pevamo Ceci”. Oni su svojoj omiljenoj pevačici u okviru ovog projekta snimili pesmu Svi za jednu, kojom joj pružaju podršku i iskazuju vernost. Cecini fanovi su za novu pesmu uradili tri različite verzije spota.
Na inicijativu nekoliko Cecinih Fan klubova , koji su izrazili zelju da snime pesmu, organizovana je audicija na koju se prijavilo mnoštvo fanova iz celog sveta. Žiri je napravio uži izbor od pristiglih video zapisa, a zatim se glasalo na Fejsbuku.
U realizaciji projekta učestvovalo je tridesetak momaka i devojaka koji obožavaju folk divu. Numera Svi za jednu veoma liči na pesme koje je Ceca otpevala za svoju publiku.
Poslušajte kako zvuči numera Cecinih fanova.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fj__DVEpHKQ

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s7G4Noik6w8

https://www.youtube.com/watch?v=U_Sl_aV36D0&feature=player_embedded
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2012 - 1:53

Cecina figura od voska uskoro u Jagodini

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 187453_1005-ceca-foto-nenad-milosevic_ff

Muzej voštanih figura u Jagodini se na velika vrata vratio u medije prošlonedeljnim svečanim otkrivanjem figure Novaka Đokovića, koju je ličnim prisustvom velikodušno uveličao i najbolji svetski teniser.

I dok javnost gotovo jednoglasno oštro kritikuje izgled i veličinu Novakove figure, koju je izradio vajar iz Beograda Svetomir Radović, u Muzeju se ne osvrću, već najavljuju izrade figura pevačice Cece Ražnatović, Vuka Bojovića, direktora beogradskog Zoo vrta, i pevača Tošeta Proeskog.

izvor: blic.rs
Kategorija: VESTI
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2012 - 2:02

jos malo izlazi enamorado kako bese izlazi 20 ili 22-og?
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyTue 21 Feb 2012 - 12:34

aaaa od SUTRA (sad vec danas xD) KRALJICA se vracaaaa!!! enamorado jea

Konačno je stigao 22. februar!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 C109bg1rb

Danas će Ceca Ražnatović izaći iz osmomesečnog kućnog pritvora. Fanovi su nestrpljivo brojali dane,mesece i konačno je stigao dan koji će otvoriti novo poglavlje u Cecinom životu koje verujemo da će biti obeleženo samo lepim događajima.

Ceca se naravno oglasila i na svom twitter profilu i napisala:
Vreme je da se posvetim svojoj porodici, svojoj karijeri i svojoj publici! Jedino me to zanima i usrećuje.

ceca-news

Od sutra Ceca na slobodi

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Ceca+(11)

Svetlana Ceca Ražnatović nakon osam meseci konačno će biti na slobodi. Naime, 22. juna 2011. godine Ceci je određen kućni pritvor, koji je ona stoički podnela i iz kojeg sutra izlazi. Iako je prvobitno rečeno da će joj fanovi organizovati skup podrške ispred njene vile na Dedinju, tačno u podne, iz sigurnosnih razloga okupljanje je otkazano. Kako je jedan od organizatora skupa rekao, Ceca razume i podržava odluku fanova i zahvalna im je na dosadašnjoj podršci.

izvor: pravda.rs
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyTue 21 Feb 2012 - 12:35

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 418053_385588111467204_157745007584850_1490406_1042479709_n
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 2a5ja09th

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyTue 21 Feb 2012 - 14:02

Kraljica se vraca, JACA NEGO IKAD! thumbup thumbup thumbup enamorado jea
P.S. Jedva cekam koncert u Beogradu... Idemo Idemo Idemo
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 EmptyWed 22 Feb 2012 - 2:36

Šta će sada ona poremećena osoba koja sebe naziva DIVOM?
Već danima pljuje Cecu, a da li će preživeti najnoviji Cecin koncert na MARAKANI ili UŠĆU?
O takvoj popularnosti ta nesrećna i bolesna žena može samo da sanja.
I da zavidi.Celog svog života.Ja je iskreno žalim.
Back to top Go down
Sponsored content




Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-