REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySun 6 Jan 2013 - 1:22

Jelena Karleusa - Ko ovu dramu rezira
https://youtu.be/C8-0tiTxc5Q

Jelena Karleusa Moj Dragi
https://youtu.be/aYkSaLE2Szg

Radim na bol
https://youtu.be/nke2BC47V50

Pucaj u ljubav (Ne vredi)
https://youtu.be/J1dizqSPJn8

Tihi Ubica
https://youtu.be/RajPom4Q75c

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySun 6 Jan 2013 - 10:05

JK: Ateistička poslanica vernicima i nevernicima


Jelena Karleuša - Page 15 Jelena-Karleusa-S-Duskom-na-kraj-sveta-640x408

Popularna pevačica, Jelena Karleuša, deklarisani je ateista. S obzirom da je danas Badnji dan, deo najvećeg hrišćanskog praznika, ona je na svom blogu pod nazivom “Jelena Karleuša: Ateistička poslanica vernicima i nevernicima”, objavila tekst o svom viđenju vere i crkve. Tekst prenosimo vam u celosti.

Dan kad se navodno rodio bezgrešni čovek, Božji sin, ova planeta slavi dva puta godišnje. Čak ni tu nismo mogli biti ujedinjeni kao ljudska rasa. Svih ostalih dana u godini, taj sin se zaboravlja. Ratovi, smrt, glad, mržnja, sveopšti haos. Majke ubijaju decu, deca ubijaju majke. Trka za sticanjem materijalnog, pohlepa, zavist, najniži ljudski porivi, normalna su stvar. Zar ne?

Ali svi veruju. Svi veruju u ideju dobrote, čistote, Isusovih ideala. Licemerje planete dostiglo je tačku topljenja, led na polovima nestaje sa svakim našim udahom i izdahom. Srbija je zemlja u kojoj se svi sećaju Boga po potrebi. Tri prsta i pominjanje Boga, Isusa i vere, ide uz naš mentalitet skorojevića i novopečenih vernika. Neretko uz nasilje usijanih glava koje ni ne znaju šta tri prsta znače. Ima više crkvi od bolnica, sveštenici voze bolje, jedu bolje, žive bolje od većine, upravo zbog sporadične griže savesti domaćih vernika, koji trpaju novac Crkvi u zamenu za oproštaj grehova. Trange frange vera. Vera se kupuje, upakovana. Čist biznis. Prvo se peru pare, a onda se pere duša.
U bajci o Isusu, ljudi su ga izdali i razapeli. U modernim vremenima, prošao bi mnogo gore. Da postoji. A možda i postoji, ali se u sadašnjosti ne zove Isus. Možda je Marko ili Dragan, možda Ištvan, možda Mustafa, ili Antonije. Možda nam je komšija. Možda je žensko. Možda je upravo ostavljen u domu za napuštenu decu. Možda je romsko dete koje slinavo prosi na semaforu. Da li ga vidite? Ne. Ne vidite ga i ne čujete.
A možda se upravo opet rodio. Kako će živeti i kako će završiti? Zar ne vidite da je njegova sudbina u vašim rukama?

Čovek se rodi. Vaistinu se rodi.

Jelena Karleuša
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyTue 8 Jan 2013 - 3:56

Jelena Karleuša - Page 15 380016309930889123855973Jelena Karleuša - Page 15 396809314504621999815795Jelena Karleuša - Page 15 397575316859241764353176

Jelena Karleuša - Page 15 564878313364892113788190Jelena Karleuša - Page 15 734232312107365572874495Jelena Karleuša - Page 15 735220314073562042921201
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyWed 9 Jan 2013 - 8:10

JK: Seku krivim za brzopletost i lakovernost



Jelena Karleuša - Page 15 421115_10150736811111282_664141519_n

Kraj godine služi za sumiranje utisaka – sabiranje i oduzimanje dobrog i lošeg, koje nas je pratilo tokom prethodnih 366 dana. Njena godina je, poslovno, možda bila i najbolja do sada. Privatno, možda još mirnija nego prethodne. Jelena Karleuša, samo za čitaoce Tračare, sumira svojih 366 dana 2012. godine.

Iza Vas je jedna, može se reći, više nego uspešna godina.Koncertna turneja, novi album, spotovi… Koju stvar biste izdvojili kao najlepšu koja vam se dogodila 2012. godine?

JK: Na prvom mestu sam majka. To je moj najveći životni uspeh. Ništa drugo mi nije bitno kao Atina i Nika. One su moje sve. Na drugo mesto bih stavila moju borbu sa vetrenjačama. To me opisuje kao osobu. U stanju sam da se neumorno borim za lične ideale. Ako treba sa svima – sa svima. I ustajem sve dok ne pobedim. Ta moja osobina je ključ uspeha u životu i poslu. Nema ničeg lepšeg nego pobeđivati, a prethodna godina bila je godina pobede na mnogim poljima. Ali od svega, pomenuću moju sreću zbog najtiražnijeg albuma u zemlji i zbog armije fanova koja čini nepobedivi bedem oko mene. Neverovatan je osećaj kada vas tako veliki broj ljudi voli i to fanatično, bezrezervno. To puni baterije, ali i obavezuje da budem još bolja. Ne daju mi da stanem.

Pred sam kraj godine uradili ste na intervju sa Jelenom Bačić Alimpić, sa kojom niste razgovarali godinama. Šta je presudilo da sednete u studio sa njom?

JK: Presudila je moja volja za praštanje i moje razumevanje ljudskih slabosti. Da ne praštam, bukvalno ni sa kim iz posla ne bih komunicirala. Jer retki su oni, od voditelja, pevača, novinara, pa do medijskih kuća, koji se nisu ogrešili o mene, napali me, uvredili… Takav slučaj je bio i sa Jelenom. Ali ja ljudima uvek dam drugu šansu, nikada ne uzvraćam onako kako bih mogla i duboko verujem da su samo izmanipuulisani. Kada je reč o emisiji Dobro veče Srbijo, moj jedini uslov je bio da me ne cenzurišu. Nažalost, kao sekirom su isečeni mnogi ključni delovi. Verovatno su bili preškakljivi i previše istiniti. Ipak, u globalu, emisija je bila pun pogodak.

Nekoliko sati pre emisije desio se nešto neprijatniji susret – sa Sekom Aleksić.

JK: Tu ženu sam otvoreno i ljudski pitala koji problem ima sa mnom. Bilo joj je vrlo neprijatno. Nije uspela da mi objasni zašto me je godinama najstrašnije vređala, toliko da sam je nekoliko puta i tužila. Shvatam da je jako nezgodno mnogima kada se nađu licem u lice sa mnom jer ja uvek gledam ravno u oči i nemam razloga da spustim pogled. Ali ja sam i bez odgovora Seku Aleksić pročitala. Možda će ovo mnoge iznenaditi, ali ne krivim je ni za jednu ružnu reč. To nije ona. To su rezultati loših ljudi oko nje. Jedino je krivim za brzopletost i lakovernost. Uvideće to s godinama. Ni za nju, ni za Jelenu Bačić Alimpić, ni za desetine drugih, nikada nisam rekla ružnu reč, nikada nisam odgovorila na prozivke, a vređalo me je i bolelo. Uvek me je interesovalo da li ti ljudi koji krenu u neke obračune sa mnom, razmisle pre nego ubodu rečima kao nožem… Da li su svesni koliko me povrede, bez ikakvog realnog razloga… Na kraju balade, ja jesam veoma jaka i stabilna, ali sam ipak samo žena koja u krilu drži svoju decu.

U novogodišnjem TV specijalu DIVA SHOW 2013, uživali smo u televizijskom spektaklu, kakav nije viđen na našim televizijama. To je samo mala najava onog što nas čeka na Ušću u junu, zar ne?

JK: Hvala lepo. Potrudila sam se da gledaoci dobiju pravi, visokobudžetni šou, sa live pevanjem, igranjem, odličnim igračima i kostimima, besprekornom scenografijom i svetlom… Taj polučasovni show realizovalo je više od 100 ljudi. Verovali ili ne, za sve ono smo imali samo 4 dana priprema i jedan dan snimaja. Ali tako je to kad radi najbolja ekipa u zemlji. Mogla sam da snimim i show od dva sata, ali ono najbolje ipak ostavljam za jun i Ušće. Moja novogodišnja želja je bila da mi deca budu zdrava i da realizujem koncert na Ušću koji će Beograd učiniti centrom sveta! Hoću da napravim takav spektakl, posle kog ću moći da se povučem.

Kako vam se dopao Cecin novogodišnji specijal?

JK: Specijal, kažete? E, baš je bio specijal. Uključila sam TV sasvim slučajno baš u momentu kad je počeo da preskače njen plejbek. Promenila sam kanal da joj više ne malerišem! Hahaha…

Šta očekujete od 2013. godine?

JK: Očekujem kao i svake godine da osvojim ceo svet. Takva sam, neću se smiriti dok to ne realizujem. Neko će misliti da sam nerealna, ali to je reč koju vizionari i sanjari ne razumeju i ne priznaju.

Pouzdano znam da redovno čitate Tračaru. Koja Vam je omiljena rubrika na našem sajtu?

JK: Obožavam ankete, stil pisanja, sam naziv! Jer svi smo mi ponekad prave tračare…

Šta biste poželeli čitaocima Tračare u 2013. godini?

JK: Vašim čitaocima i svim ljudima dobre volje želim da žive u normalnoj i sređenoj državi, koja će pružiti svojim građanima veru u budućnost, posao, pune frižidere i pune rezervoare, puno srce i široki osmeh dece i starih. Srećnu Novu vam želi vaša Jelena Karleuša!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyWed 9 Jan 2013 - 23:04

Karleušin račun za telefon 631.778 dinara!


Jelena Karleuša - Page 15 261750-06

Pop diva Jelena Kareuša moraće da isplati mobilnom operateru 631.778 dinara kako bi izbegla isključenje koje će se desiti sutra ukoliko to ne učini, a to je svojim pratiocima na društvenoj mreži “tviter” sama priznala.

- Provalila sam vas! Ovo je skrivena kamera! Vi ste mene našli. Sram vas bilo, da ovako zezate majku dvoje dece! - napisala je Jelena. Međutim, možda do isključenja ipak neće doći jer je Karleuši u pomoć pritekla njena koleginica Marija Šerifović.


- Možda ti neko uplati. Ima broj žiro računa i poziv na broj - napisala je Marija, a Jelena je počela da se zahvaljuje.
- Znaš koliko „Louboutin“ cipela za ovo mogu da kupim. Ja ovo nisam napravila. Ne. Tužiću ih. Tužiću sve! Idemo do Strazbura - otkrila je Karleuša.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyThu 10 Jan 2013 - 12:03

Quote :
Tužiću ih. Tužiću sve!
A koga to nisi tužila do sada, Jeco!? :D Carica! thumbup
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyThu 10 Jan 2013 - 21:53

Jelena Karleuša sprema noć za pamćenje!


Jelena Karleuša - Page 15 114427-jelena-karleusa-foto-milos-peric

Jelena Karleuša započela je pripreme spektakularnog koncerta na Ušću koji dugo najavljuje!

- Zvanično su počele pripreme za moj koncert na Ušću! Radi se nacrt bine. Čeka nas 6 meseci priprema – objavila je diva "Tviteru".

Podsetimo se kako je Karleušin koncert izgledao u Areni.

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyThu 10 Jan 2013 - 21:56

Karleuša: Ja sam šampionka rvanja u blatu!


Jelena Karleuša - Page 15 47214-instagr-am

Poznata pevačica Jelena Karleuša na svom Tviter profilu je objavila vrlo neobičnu "činjenicu" o svojim hobijima.

Karleuša ne samo što peva, đuska i razume se u religiju , već sada tvrdi da zna i da se rve! I to u blatu!

"Kao šampionka discipline RVANJE U BLATU, imam pravo na time out, da bih napisala - HVALA! A sad, gde smo stali... A da..." tvitnula je diva, uz link ka poruci pohvale koju je primila na ovoj društvenoj mreži.

Nije da preispitujemo njene sportske veštine, ali cenimo da bi mnogo pijatnije bilo rvati se u, recimo, čokoladi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyThu 10 Jan 2013 - 21:56

JK: Vojska mi pomaže oko koncerta


Jelena Karleuša - Page 15 264109-26

Temeljne pripreme za koncert na Ušću, koji će Jelena Karleuša održati u julu ove godine, počelesu, a kako pop diva otkriva za “Alo!”, u organizaciji spektakla pomažu joj i vojska i policija, ali i Gradska uprava.

- Pošto svi znaju da su moji koncerti muzičko-scenska atrakcija, pripreme su počele već sada. Pošto je Ušće u suštini poljana pored reke, čitav tim domaćih i stranih inženjera zvuka će učiniti da sve izgleda i zvuči u skladu sa svetskim standardima. Inače, šest meseci je neki minimum za pripremanje takvog događaja. U pomoć će nam priskočiti vojska i policija, kao i sama Gradska uprava - otkriva Jelena i dodaje da očekuje veliki broj posetilaca iz zemalja u regionu.


- Zbog ogromnog interesovanja, već su kontaktirale sa mnom turističke organizacije, tako da nam na koncert masovno stižu ljudi iz regiona - otkriva Jelena za “Alo!” a pred koncert svojim fanovima pokloniće pesmu koja će sve iznenaditi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySat 12 Jan 2013 - 10:10

KARLEUŠA NE PRESTAJE DA IZAZIVA: NAOČARE SU POTPUNO SUVIŠNE U OVOM STAJLINGU


Jelena Karleuša - Page 15 Karleusina

Jelena Karleuša uživa u skupocenom nakitu i odevnim predmetima, a ova ogrlica je potpuno u njenom fazonu "Biach", kako ta reč glasi na "njenom jeziku". Svoje fanove obradovala je slikom u izuzetno seksi izdanju sa novom skupocenom ogrlicom, a uz to je dodala i komentar:

- Skinny Zanotti biach! (please, ne ispravljajte me, it's a slang) - napisala je Karleuša na Tviteru.

Možda se tako izgovara u slengu, ali sigurni smo da se ne piše tako. U svakom slučaju, fotografijom dominira atraktivna ogrlica kao i Jelenin stajling, kome ove velike naočare apsolutno nisu potrebne. Da li se vama dopada Jecina nova ogrlica?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyMon 14 Jan 2013 - 4:00

Karleuša: Ionako ćemo umreti mama,neka bar bude uzbudljivo!


Jelena Karleuša - Page 15 114415-jelena-karleusa-foto-goran-srdanov

Jelena Karleuša ne prestaje da šokira javnost, a, čini se - ni rođenu majku!

Poznata pevačica je na svoj Tviter profil postavila vrlo neobičan status, koji govori o prisnom, ali i dinamičnom odnosu koji deli sa mamom koja je, izgleda, Jeleni najbitniji kritičar.

"Čim Divna krene da mi preti u porukama, znam da gađam suštinu u oko. Ionako ćemo umreti mama, neka bar bude uzbudljivo", nije se ustezala da poruči majci diva.

Da zna da, itekako, pogodi neke ljude "prstom u oko", govore i burne reakcije na njenu nedavnu "Ateističku poslanicu vernicima i nevernicima" koja je uzdrmala domaću javnost.

Šta li je mama Divna imala da kaže na to, Karleuša nije otkrila, ali se zato nije libila da javnosti podari uvid u to kako su ona i mama izgledale za vreme pevačicinog detinjstva...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Jelena Karleuša - Page 15 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyTue 15 Jan 2013 - 20:53

Hahaha, ona tim izjavama ume i da privuce paznju :D
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 18 Jan 2013 - 8:52

BEZ ŠMINKE I FOTOŠOPA: JELENA KARLEUŠA PONOVO POKAZALA LICE U PRIRODNOM IZDANJU


- Samo ja. Bez šminke, napisala je Jelena Karleuša pored slike.

Pevačica je već jednom otkrila kao izgleda ujutru nesređena a na taj potez naterali su je brojni komentari i natpisi u novinama na račun njenog lica u prirodnom izdanju. Međutim, ovoga puta JK je rešila da svoje fanove obraduje još jednom takvom sličicom a osim toga dodala je i ko je zaslušan za njen izgled:

- Bez fotošopa, bez šminke... Samo savršena koža srećne žene.

Jelena uvek ima neko iznenađenje, a ovo je sigurno jedno od takvih slučajeva.

Jelena Karleuša - Page 15 Jkbezsmink
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyMon 21 Jan 2013 - 3:21

ONA O "PRVOM GLASU SRBIJE" ZNA NEŠTO ŠTO MI NE ZNAMO: DA LI JK GOVORI ISTINU ?


Jelena Karleuša - Page 15 News_36934

"Prvi glas Srbije" je dobio pobednicu, talentovanu Mirnu Radulović. Mišljenja su podeljena, pogotovu među poznatim ličnostima koji redovno putem društvenih mreža iskazuju stavove.
Jelena Karleuša je, čini se, u komentarima otišla korak dalje.

- Prekosutra se ovih ljudi niko nece sećati. #PGS, napisala je JK na Tviteru.

Delite li njeno mišljenje, i da li će ovi ljudi zaista pasti u zaborav?

JK je otkrila i svog faforita. S obzirom da je i sama vladarka na sceni, dopalo joj se izvođenje Sare Jovanović, pa je prokomentarisala:

- Od male Sare iz PGS, mogla bih da napravim veliku zvezdu. Da joj pomognem svim silama, a zatim dodala:

- Kad postane velika, od ove zemlje će kao nagradu dobiti mržnju, nerazumevanje, omalovažavanje i odbacivanje. Da li je spremna? Da li to želi?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyWed 23 Jan 2013 - 4:14

KARLEUŠA BI SADA I U POLITIKU: ONA BI DA PROMENI ISTORIJU


Jelena Karleuša - Page 15 News_37000

Jelena Karleuša nedavno se prvi put susrela sa Albancima u Albaniji, gde je putovala poslom. Bila je šokirana činjenicom da su Albanci sasvim normalni ljudi, kako je ona to definisala, napisavši "oni su normalni, kao i mi". Najviše ju je iznenadilo što oni misle o Srbima isto što i Srbi o njima. Tako je pevačica zaključila da su mediji čudo i da su oni za sve krivi, jer predstavljaju neku potpuno drugačiju i iskrivljenu sliku realnosti. Tako je svoje saznanje, JK podelila sa svim svojim prijateljima na Fejsbuku kada je napisala status:

- Da li ste znali da su Albanci normalni ljudi? Da li ste znali da oni o nama misle isto što i mi o njima? Mediji prave zlu krv. Albanofobija - napisala je Jelena, izmislivši potpuno novu reč.

Albanofobija bi, verovatno predstavljala pojam osobe koja se plaši Albanaca.

Jelena Karleuša - Page 15 Karleuwkw
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyWed 23 Jan 2013 - 4:46

Jelena Karleuša - Page 15 Bbfvicgcmaad9njJelena Karleuša - Page 15 Bbjvozfciaaqpo

Jelena Karleuša - Page 15 Bbomsb4ceaa8pvc
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyThu 24 Jan 2013 - 2:13

Jelena Karleuša - Page 15 600721415570126606262086Jelena Karleuša - Page 15 401977168616879907374340Jelena Karleuša - Page 15 403628170755099693552125

Jelena Karleuša - Page 15 528812151688444980816194Jelena Karleuša - Page 15 542040318572204926390171Jelena Karleuša - Page 15 556293141854522630875937
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 25 Jan 2013 - 9:11

Jelena Karleuša - Page 15 Bbyojlecqaewlb3

Jelena Karleuša - Page 15 Bbyeeuhcuae0iru
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 25 Jan 2013 - 21:21

Baš je ispala bzv.na ovoj slici...mislim na ovu donju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 25 Jan 2013 - 22:22

Žiri PGS-a o pevačkom umeću Jelene Karleuše!


Jelena Karleuša - Page 15 291120-pgs

“Moguće je da je žena probala, da nije znala tekst, da je bila u fazi propevavanja pesme. Pokušavam da nađem neko logično objašnjenje”, rekla je Aleksandra Radović o pevanju Jelene Karleuše nakon što je pogledala snimak.

Ivanović je na to dodao kako Karleuša pokušava već 20 godina.

Ni Vlado se nije suzdržao od komentarisanja pa je rekao: “Stvarno eksperimentalno deluje, eksperimentalno pevanje šta sve ljudski glas može”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 25 Jan 2013 - 23:03

FACEBOOK
336.801 likes


TWITTER
66.618
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySat 26 Jan 2013 - 22:23

JK: Ivice, gledaj me u oči!


Jelena Karleuša - Page 15 291427-karleusa

Pevačica Jelena Karleuša pohvalila je premijera Srbije, Ivicu Dačića zbog hrabrosti da je gleda pravo u oči, bez obzira na njenu, više nego izazovnu, haljinu!

„Onaj ko me gleda pravo u oči (u ovakvoj haljini), ima svu snagu, volju i kapacitet da bude PREMIJER jedne države“, napisala je Karleuša na svom Tviteru.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySun 27 Jan 2013 - 5:21

KARLEUŠA IRONIČNO: Petnaest ljudi me čeka na koncertu!


Jelena Karleuša - Page 15 34118_646806karleusa_ahl

JK je sinoć nastupila u Beču, gde je u prepunom klubu atmosferu dovela do usijanja. Došao je veliki broj njenih fanova, kojima je "mala od skandala" priredila nezaboravno veče.

Naravno, Jelena ne bi bila Jelena da se nije našalila na svoj račun, naravno ironično, i to na "Tviteru" gde je postavila fotografiju sa nastupa.


- Da vas pozdravim... Pisaću vam kasnije! Moram da izađem na binu! Ljuti se ovih 15 ljudi... - napisala je Karleuša neposredno pre nastupa, a zatim dodala:

- Bolje da vam kažem nego da pročitate u novinama/na portalu - ironična je bila JK na čijem je nastupu u Lugner City holu prisustvovalo više od tri hiljade ljudi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptySun 27 Jan 2013 - 5:38

Quote :
Jelena Karleuša: Uspešno žongliram između karijere i porodice


Jelena Karleuša - Page 15 33680_jvu-5852_af

Na kafu kod Jelene Karleuše zaputili smo se u njen novi dom, kuću smeštenu u elitnom delu Beograda, na Dedinju. Posle zvona, vrata nam otvara ljubazna devojka koja pomaže Jeleni oko dece i kućnih poslova.
Smeštamo se za trpezarijski sto, odakle vidimo prelepo okićenu jelku visine bar tri metra i čekamo da se naša domaćica spremi. Posle samo nekoliko minuta silazi J. K. kakvu ne viđamo svaki dan. Bosa, ali ipak sa stilom, u crnoj haljinici i sa osmehom, poželela nam je dobrodošlicu.
— Da li vam se dopada moja jelka? Jel’ sad vidite zašto mi treba ceo jedan dan da je ukrasim? Ipak, kada obujem štikle, imam dva metra, pa ne bi bilo baš lepo da sam viša od novogodišnje jelke — sa osmehom je rekla Jelena, a onda su se začuli ubrzani koraci niz stepenice.
— Ah, evo i devojčica, spremite se sada za ludnicu.

Jelena Karleuša - Page 15 33685_jvu-5894_af

Bez kafe

Dve male dame strčale su da vide ko je to došao, da se pozdrave i da nam, naravno, pokažu šta sve mogu. Atina je odmah skočila na garnituru, dok se Nika pomalo stidela u početku, ali vrlo brzo nam je pokazala da i ona ume da bude pravi mali zvrk.
— Duško, stigli su nam pulsovci! — viknula je Jelena, a onda su se još jednom u kući začuli koraci na stepeništu.

Jelena Karleuša - Page 15 33686_jvu-5746_af

— Ja ne znam da skuvam kafu, nijednu, nikada je nisam kuvala niti probala, tako da je rizik samo vaš. Ali zato znam da odlično nosim šoljice. Doneću vam prazne šoljice da se slikamo, mnogo su lepe, a nisu mnogo korišćene.
Kada su Nika i Atina optrčale svoje krugove po kući, uz malo rasprave čija je čija igračka, svi smo se našli za stolom, gde je svako imao svoju zanimaciju. Jelena, koja je poznata tviterašica, morala je da proveri zbivanja na mreži, Duško je čitao sportske novine, a devojčice su se igrale svojim igračkama. Žene u ovoj kući nesumnjivo prate nove tehnologije, dok se Duško drži stare, dobre štampe, ali priznaje:
— Odem ponekad na internet, i to baš na vaš sajt, uvek se zabavim.
Zvono na vratima najavilo je još jednog gosta na kafi. Bila je to Jelenina mama Divna, nasmejana i vesela. Donela je torte, kolače i obilje hrane.
— Nisam jela ceo dan, moram sada onako, s nogu — rekla je Jelena. — A ovo je pohovana piletina sa susamom, bolje da probate prvo vi. Inače, ne jedem crveno meso skoro nikada.
Novu godinu Jelena je dočekala u krugu porodice, uz kamin i opuštenu atmosferu.

Jelena Karleuša - Page 15 33682_jvu-5741_af

— Gledali smo novogodišnje programe gde sam se ja pojavljivala, otvarali poklone pored kamina uz čašu dobrog vina, naravno bili su tu i dobri priljatelji i članovi najuže porodice, jer Duško uskoro odlazi za Tursku i želeli smo da tih desetak dana koliko je tu provedemo zajedno — kaže Jelena.
Praznici su bili idealna prilika da porodica Karleuša—Tošić uživa u malim sitnim zadovoljstvima i radi stvari koje inače ne može.
— Kod nas je preko godine potpuni haos, jer ima toliko putovanja, menjanja aviona, život nam je u koferima. Bukvalno smo rastrzani između mnogih evropskih zemalja, gde ja radim, Turske, gde Duško igra, i Beograda. Nekada u toku nedelje promenim po deset aviona i to je opšti haos. Navikla sam se, ali sam često preumorna i nervozna. Nije lako to žongliranje, s jedne strane karijera, a s druge da budem supruga, neko ko stvara topao i stabilan dom, da budem majka dvema devojčicama od tri i četiri godine, koje čas idu u školicu, pa čas ne idu jer putujemo za Tursku.

Jelena Karleuša - Page 15 33681_jvu-5770_af

Mag za marketing


Jelena ipak izlazi na kraj sa svojim obavezama i kaže da ne voli da kuka.
— Moj posao i jeste na neki način da budem iluzija i da izgleda kao da živim u bajci, nije mi dozvoljeno da imam slabosti, da budem umorna, bolesna, nervozna. To su stvari koje javnost ne interesuju i ne treba ni da je zanimaju. Treba da održavam tu iluziju savršenog života jer je to, nažalost, deo mog posla.
Karleuša inače važi za majstora kada je u pitanju lični marketing, i šta god da uradi, nađe se na naslovnim stranama.

Jelena Karleuša - Page 15 33690_jvu-5900_af

— Veoma dobro znam šta i u kom momentu da plasiram, jer znam šta će izazvati efekat, i samo takve stvari i plasiram. Nepogrešivo znam kako se dira nerv medija i nerv javnosti, pa to i radim jer je i to moj posao. Vrlo sam uspešna u tome, pa čak i neke negativne stvari umem da pretvorim u kvalitetne i dobre. Sve je marketing. Ja ništa od toga ne shvatam lično. Neke stvari čak i namerno radim da bih imala potrebnu pažnju. Kod mene se stvari ne dešavaju slučajno.
Zanimalo nas je da li je brine šta će je ćerke pitati za desetak-dvadesetak godina, na primer zašto je nešto uradila ili pak zašto nije.

— One su moja deca, moja krv, moja genetika, sigurna sam da će samo biti ponosne na svoju majku koja je bila jako hrabra i ispred svog vremena i nije dozvoljavala da je balkanski stereotipi i šabloni ubiju. A kada one budu bile velike i kada budu sazrele, sve ono što njihova majka radi sada, tada će biti normalna stvar. Pa, ja sam zbog izjave da je mozak najjači polni organ bila proglašavana za najgluplju osobu u zemlji, na estradi, za najsmešniju izjavu godine, za biser veka, a u stvari sam saopštila genijalnu stvar. Mozak je važan za ljubav, orgazam ide iz mozga i to je sve medicinski dokazano.

Bez kućnih poslova

Ova pevačica često privlači pažnju svađama s kolegama.
— Znate kako, za rat su ipak potrebne dve strane.
Jelena nam je otkrila da je dobila i ponudu da piše kolumnu za jedan ozbiljan politički nedeljnik.
— Ako ja, koja, eto, ipak spadam u kategoriju pevačica, dobijem jednu takvu ponudu, jasno vam je koliko je naš život u svim segmentima estradni. Ponekad mi sve izgleda kao žabokrečina, kojom se manje ili više igram, to mi dođe kao hobi.
Na trenutak smo ozbiljne stvari ostavili po strani, pa smo zagledajući u detalje po kući, pitali da li se ona bavila dekoracijom doma ili je za to ipak zaslužan neko drugi.

Jelena Karleuša - Page 15 33688_jvu-5930_af

— Iskreno, ja to radim u letu. A kućom se najmanje bavim, imam žene koje vode računa o kući jer ja ne stižem ni kofere da prepakujem. Ali moram da se pohvalim, napravila sam ovu divnu ikebanu koja je na trpezarijskom stolu. Inače, kada sam kod kuće, gledam da što više spavam. Nikakvi kućni poslovi i robovanje kući nisu u mom fazonu. Sebi sam dovoljno dobro organizovala život da ne moram time da se bavim.
Na prozoru smo primetili zanimljiv detalj, a Jelena nam je objasnila da su to kosti jelena i govečeta stari preko 2.000 godina.
— A ovo pored su ostaci praistorijskog jelena jer se moj otac bavi i antikvitetima. To je zaista vredan ukras.


Mama Divna

Iako Jelena ne kuva, u njenom domu za goste je bilo svega, a kako sama kaže, ne veruje da bi neko probao ono što ona spremi i kao dokaz navodi prvi i u isto vreme poslednji ručak koji je pripremila za Duška. Bile su to nedovoljno skuvane špagete sa džigericom. Duško čak nije želeo ni da nam odgovori kako je svario taj ručak, a mama Divna, koja je držala telefon u ruci, samo se nasmejala.

Jelena Karleuša - Page 15 33683_jvu-5925_ahp

— Moja mama je kao vesela tinejdžerka, pa da je ne prekidamo u dopisivanju s frajerima. Ljubav je lepa pogotovo kada se zaljubljuješ tri puta nedeljno kao moja mama — zadirkivala je Jelena Divnu.
Kako izgleda jedno jutro u njihovom domu pitali smo Duška, koji nije bio voljan da mnogo priča, ali nam je otkrio da je pomalo ljut.
— Kako izgleda naše jutro? Obučem se i odem. Evo, verujte mi, ovde sam već deset dana i ne mogu da nateram Jelenu da odemo na večeru.
— Pa kad snimam 15 emisija, novogodišnjih programa, svega... Vidiš kako gutam ovu hranu, nisam jela ništa kao čovek sedam dana, ne stižem ni da jedem — pravdala se Jelena.
Dok se Nika u krilu dadilje češkala, Atina je došla kod mame sa jednom željom:
— Mama, molim te, instaliraj mi ovu igricu.
— Ali, ovo je slagalica za velike, srećo.
— Znam, mama, molim te — rekla je Atina i otišla da sedne na kauč. Mi smo za to vreme malo ispitivali Duška i saznali da je upravo on nabavio svu tehniku u kući. Jeleni je kupio I-phone 5, ali i sve kompjutere, laptopove i ostale gedžete.

Jelena Karleuša - Page 15 33684_jvu-5923_ahp

— Svaki dan kupuje nešto — dobacila je Divna.
— Ništa joj nisam kupio već godinu dana, evo tek sad telefon — rekao je Duško.
— Što lažeš, a cipele, haljina za rođendan?! Ma da, ništa mi ne kupuje — smejala se Jelena.


Usvajanje deteta

Kroz razgovor smo provukli i temu proširenja porodice i saznali da Jelena i Duško razmišljaju o tome, jer Duško trenutno živi sa tri žene, pa mu je potrebna ravnoteža.

Jelena Karleuša - Page 15 33692_jvu-5757_af

— Insistiram da napravimo jednog dečaka ove godine — rekao je Duško, a Jelena je dodala da je moguće i da usvoje jednog dečaka nakon njenog koncerta.
Pevačica nam je ozbiljno objasnila da je usvajanje deteta njena dugogodišnja želja.
— Svaka čast Sergeju Ćetkoviću, zaista. Sada kada imam dvoje dece, smatram da treba usrećiti jedno dete koje nema nikog. Moje ćerke imaju apsolutno sve, i ne vidim zašto to ne bi podelile s nekim detetom koje nema ništa. Nije mi bitan ni pol ni rasa ni poreklo.
Kada smo pojeli skoro sve sa stola, Jelena nas je povela na sprat da pogledamo njen čuveni cipelarnik i garderober. I pored lifta u kući, rešili smo da protegnemo noge, pa smo se na sprat ipak popeli peške.

Jelena Karleuša - Page 15 33691_jvu-5849_af

— Trenutno sam u fazi pripremanja novog garderobera, pa mi je sve sada malo natrpano. Recimo da imam oko 300 pari cipela, okvirno.
I pored svega toga, Jelenu kao i mnoge žene muči standardna muka.
— Nikada ne znam šta ću da obučem i nikada nemam šta da obučem, a od svih ovih silnih cipela obično nosim dva para.
Međutim, ni Duško u ovoj disciplini nimalo ne zaostaje za svojom suprugom. On ima isto toliko patika, cipela i garderobe. Gomila parfema u kupatilu otkriva još jednu njihovu pasiju.
— Skoro svi parfemi prekriveni su prašinom, ja ih ne diram uopšte, svi su puni. I uvek neki bedni nosim u tašni — priča nam Jelena.
Kada smo se vratili sa sprata u dnevni boravak, zatekli smo Duška kako se odmara na kauču sa dve pospane devojčice. Scena je bila dirljiva i tada nam se učinilo da je tajna Jeleninog velikog uspeha to što ima lepu porodičnu atmosferu. Ostavili smo ih da uživaju pre nego što se Duško na neko vreme vrati u Tursku. Kafu nismo ni popili, ali uživali jesmo. Ponekad su dovoljne samo prazne šoljice i mnogo dobre volje i smeha.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 EmptyFri 1 Feb 2013 - 9:49

Jelena Karleuša - Page 15 189831020043905496495684Jelena Karleuša - Page 15 295297102004425478122751

Jelena Karleuša - Page 15 734450101514202463712822Jelena Karleuša - Page 15 735032102004291444772003
Back to top Go down
Sponsored content




Jelena Karleuša - Page 15 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 15 Empty

Back to top Go down
 

Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Back to top 
Page 15 of 23Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-