REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 7 Aug 2012 - 8:55

Ja danas kupio HELLO... Odličan intervju. thumbup
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 7 Aug 2012 - 9:01

Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o1_250Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o2_250Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o3_250Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o4_250Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o5_250Jelena Karleuša - Page 9 Tumblr_m6wz5xwOcI1qdunn1o6_250
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 7 Aug 2012 - 16:13

Evo dva gifa i od mene:

Jelena Karleuša - Page 9 Jkdiva

Jelena Karleuša - Page 9 Jkdiva1
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 7 Aug 2012 - 21:53

U današnjem ''Kuriru'' intervju sa Jelenom Karleušom!
''DUŠKO OBOŽAVA MOJU GUZU''!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySun 12 Aug 2012 - 4:04

Jelena Karleuša - Page 9 221577101511445747762821Jelena Karleuša - Page 9 332989101511404759512821Jelena Karleuša - Page 9 337200101511320229312821Jelena Karleuša - Page 9 338635101511322821162827Jelena Karleuša - Page 9 404026101511451816612821

Spot za pesmu "So" stiže za Jelenin rođendan, 17. avgusta.
Jelena Karleuša - Page 9 528762101511462950762821Jelena Karleuša - Page 9 614736101511318475112822Jelena Karleuša - Page 9 209617101511511330012822
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 13 Aug 2012 - 9:14

Jelena Karleuša - Page 9 4126fa50e55211e1904b220.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyWed 15 Aug 2012 - 2:21

Karleuša: Seka i Ivan su mali, debeli i smešni!

Kada nas je Jelena Karleuša sve iznenadila navodnom kupovinom sledbenika na društvenoj mreži „tviter“, po njoj su opleli, što je bilo i očekivano, Seka Aleksić i Ivan Ivanović.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
Naravno, JK im nije ostala dužna, pa je tako u intervjuu za portal „tračara.com“ izjavila da su pevačica i voditelj „mali, debeli i smešni“.
- Da li je meni potrebno da kupujem fanove, pored 400.000 istih samo na „fejsu“?! Mislim da je odgovor jasan. Dalje, da li vam ja delujem nezaštićeno? Znate šta je zajedničko toj Seki i tom Ivanoviću, osim toga što su mali, debeli i smešni? Opsesivna mržnja prema meni. Ali ja uživam kada se oni i njima slični bave mojim likom i delom. Evo, ja im šaljem jedan poljubac iz moje vile od cigala na Dedinju, a sada ću sa dvoje zlatne dece i prezgodnim mužem fudbalskim reprezentativcem zaplivati u mom bazenu sa slanom vodom! Posle ću ići da glancam ove nagrade za najtiražniji i najbolji album godine, tako da neću moći da mislim o njima. Žao mi je - izjavila je JK, a na pitanje da li je pesma „Krimi-rad“ parodija ili realna slika Srbije, odgovorila je:
- Ovde su kriminogene pevaljke „majke nacije“, krimosi, ubice i ratni zločinci - heroji i idoli nacije. Meni su trapavo pokušali da naude podmetnutim pričama o vezama sa kriminalcem iako nikad nisam bila s nekim ko ima kriminalni dosije! Valjda im je bilo lakše da pokušaju da diskredituju mene nego da razmisle o sebi i sopstvenim postupcima. Pesma „Krimi-rad“ je ozbiljna kritika društva u kom živimo. Jedno je sigurno, sve što sam stekla, stekla sam poštenim radom i sama, savestan sam građanin ove zemlje, čistog obraza. Živim u velelepnoj kući koja nije sazidana od kriminala i krvi. Zbog mog dobra niko nije morao da plače ili umre. Mislim da je svakom pametnom ko ovo pročita - dovoljno. Mada, ovo je Srbija, vidite za koga je ovaj narod glasao... Nema nama pomoći. Pretpostavljamo da je i ovog puta aludirala na svoju omiljenu metu - Cecu Ražnatović.
A šta Karleuša misli o moralu, odnosno moralistima?
- Ne znam ko su ti veliki moralisti, ja ih ne poznajem! Meni niko ništa u lice ne sme da kaže, samo skreću pogled. Kada uđem među takve pametnjakoviće, nastane pometnja kao kad lav uđe u kokošinjac! Kokoške lavu nikad ništa nisu zamerile i ostale su u komadu. Muka mi je od lažnih moralista koji stalno pominju i kriju svoja nedela iza sopstvene dece! Pa to ako imaš decu, nije te amnestiralo od nedela! A ovi što ujutru idu sa decom u crkvu, a po podne ih hapse, njih se najviše gadim. Neka moju decu ne uzimaju u usta. U svakom slučaju će biti bolji ljudi od njihove, koja u kući gledaju sve i svašta - osvrnula se Jelena na sve one koju smatraju da njene pesme ne priliče majci dve devojčice.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySun 19 Aug 2012 - 4:31

Divna banula na rođendan JK!

Za svoj 34. rođendan Jelena Karleuša je dobila mnogo čestitki i poklona, ali je za nju svakako najznačajniji bio taj što je njena majka Divna nenajavljena banula i ulepšala joj veče.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
Kao što je poznato, Karleušin suprug Duško Tošić nije mogao da bude uz nju jer je trenutno u Turskoj, gde igra za Genčlerbirligi, majka Divna je već nedeljama „pod ključem“ u „Akademiji debelih“, dok su ćerkice Atina i Nika, kako smo saznali, boravile na Zlatiboru. Zbog njihovog izostanka, Jelena ove godine nije ni želela da organizuje veliko slavlje, već intimnu večeru s najbližim krugom prijatelja. Dan je posvetila sebi, u šta se uverila naša ekipa, koja je ceo dan bila za petama pop zvezdi. Jelena je tako najpre bila u kozmetičkom salonu, potom na masaži i na kraju kod frizera, odakle se uputila ka jednom poznatom splavu u pratnji tetke Danijele i izvršnog producenta Zorana Birtaševića, i ono što smo mogli primetiti je da nije bila vesela koliko se očekivalo, a razlog za to je verovatno bilo odsustvo njenih najbližih članova porodice na slavlju.
Međutim, da se sve u trenutku može promeniti, uverili smo se kada smo ugledali Divnu Karleušu kako se približava mestu slavlja. Naravno, odmah nam je bilo jasno da je uspela da napravi dogovor s produkcijom kako bi iznenadila svoju jedinicu, i to samo na sat vremena.
- Kada sam ugledala mamu kako se približava našem stolu, bio je to najlepši poklon koji sam mogla da dobijem. Već sam se pomirila s činjenicom da ću slaviti bez članova najbliže porodice, ali ona to nije želela da dopusti. Kako mi je kasnije objasnila, dogovorila se s produkcijom da nakratko izađe, a saznala je gde sam tako što se dopisivala s mojim prijateljima koji nisu želeli da mi otkriju da mi se sprema iznenađenje - rekla nam je Karleuša i dodala:
- Naparaviću još jedno slavlje kada svi budemo na okupu, jer nema lepšeg poklona u životu od toga biti okružen ljudima koje voliš i koji te vole.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySun 19 Aug 2012 - 23:14

JK i Seka ukrštaju varjače?!

Konačni obračun dve velike rivalke na našoj estradnoj sceni Jelene Karleuše i Seke Aleksić najverovatnije će se desiti ove jeseni, a kako saznajemo, „oružje“ će im biti varjače, kutlače, oklagije i noževi.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
Ne, neće se gađati kuhinjskim oruđem, kako bi neki mogli pomisliti, već će se, ako sve protekne po planu, Jeca i Seka od septembra boriti za titulu prvog VIP kuvara Srbije u novom rijalitiju Televizije „Pink“.
- Produkcija je blizu dogovora da u takmičenje uđe Jelena Karleuša, koja bi tom prilikom pobila neke predrasude o sebi. Producenti novog „Pinkovog“ šou programa koji preti da postane hit ove sezone pregovaraju i sa Sekom Aleksić, pa će biti zanimljivo da ih vidimo na istom mestu svakog dana. Mada, postoji mogućnost da zbog godišnjeg odmora koji je ranije uplatila Seka ne pristane da učestvuje - izjavio je za „Alo!“ izvor blizak produkciji koja priprema ovaj novi rijaliti program.
Kako saznajemo kulinarske sposobnosti 20 učesnika koji će ući u ovaj rijaliti ocenjivaće tročlani žiri sastavljen od vrhunskih kuvara svetskog ranga, kao i poznatih gastronoma i kulinara, a svakog petka će jedan takmičar ispadati iz daljeg toka nadmetanja.
Kako bismo proverili ove informacije, kontaktirali smo s produkcijom samo rijalitija „Prvi VIP kuvar Srbije“, ali smo ostali uskraćeni za konkretan odgovor.
- Neka to bude iznenađenje 3. septembra. Sigurni smo da će gledaoci biti zadovoljni našim izborom učesnika - rečeno nam je iz produkcije, dok do komentara JK i Seke nismo uspeli da dođemo.
Inače, kako „Alo!“ saznaje, ovih dana je pregovarano s mnogim sportistima, pevačima i glumcima kako bi pokazali svoje kulinarske sposobnosti, a među njima su Zlata Numanagić, Goca Lazarević i Knez, koji je ostao upamćen kao dobar kulinar u rijalitiju „Survivor“.
I pored pravog razloga zbog kog će se naći u ovom rijalitiju, svakako će biti zanimljivo gledati kako će se Seka i Jeca ponašati, koje reči će jedna drugoj uputiti i koja će izaći kao zvanično bolja!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 2:03

Jelena Karleuša - Page 9 34ad4bd2e57d11e19cc8220.thJelena Karleuša - Page 9 5c180d7ae8ab11e18180123.thJelena Karleuša - Page 9 A0p87b7ceaawfr1.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 2:07

Demantuje da ucestvuje u rijalitiju o kuvanju!

"Ne ucestvujem u rijalitiju o kuvanju. Ne znam da kuvam a i gust raspored zakazanih koncerata mi tako nesto ne dozvoljava. Podrzacu ucesnike."
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 7:44

Jelena Karleuša - Page 9 Image0013272539757577dk.thJelena Karleuša - Page 9 261dee1ab07011e18cf9123.th

Jelena Karleuša - Page 9 580c807cc6b811e1bef7220.thJelena Karleuša - Page 9 54253418cce911e1af76123.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 7:45

Jelena Karleuša - Page 9 16bb5d3ad78111e1acff220.thJelena Karleuša - Page 9 54359442defb11e180ff220.th


Jelena Karleuša - Page 9 40b6015cdfac11e189de220.thJelena Karleuša - Page 9 35014b36e48511e186b9220.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 7:45

Jelena Karleuša - Page 9 Ad454b68ead111e1a5a6123.th
Jelena Karleuša - Page 9 A0wlijzceaeiynl.th
Jelena Karleuša - Page 9 21354a74eae011e18fa7220.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 20 Aug 2012 - 22:16

JK: Seka mi je rivalka koliko i Ćana!

Nakon što smo objavili da bi Jelena Karleuša mogla da se takmiči sa Svetlanom Sekom Aleksić u novom rijaliti šouu “Prvi VIP kuvar Srbije” na Televiziji “Pink”, pop diva se oglasila, i to preko “tvitera”. Kao što se vidi, Karleuši je očito zasmetalo poređenje sa Aleksićevom.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
- Pročitah upravo u novinama da Seku Aleksić (?!) nazivaju “mojom rivalkom”. “Rivalka”?! O moj bože! Ko je sledeći? ”Moja rivalka Ćana”?! - našalila se Jelena na račun informacije koja je juče objavljena u “Alo!”. Na ovaj Jelenin post komentar je imala i pevačica Ćana, kojoj nije zasmetalo to što ju je Karleuša spomenula.
- Ja ne obraćam pažnju na Jelenine komentare, svaki put kad se sretnemo, ona je korektna prema meni. Ne znam zbog čega je ovo napisala, ali ako se bude ponovilo, pitaću je da li imamo problem. Za sada joj ne zameram - izjavila je Ćana za “Alo!”. A da Jelena ipak može imati konkurenciju, otkrila je sama.
- Priznajem samo rivalitet između mene i Vere Matović - napisala je Karleuša na društvenoj mreži, a njen komentar veoma se dopao njenoj koleginici Katarini Ostojić Kaji.
Ipak, kao što smo naveli u jučerašnjem broju, postoji samo mogućnost da se Jelena i Seka pojave u istom rijalitiju jer sa Aleksićevom produkcija “Prvog VIP kuvara Srbije” još uvek nije postigla dogovor, a to je ova pevačica juče i potvrdila putem svog “tviter” profila.
- Jesu me kontaktirali za “Prvi kuvar Srbije” da budem gost, ali nisam ništa obećala zbog svojih poslovnih obaveza koje imam sve do januara 2013. godine - napisala je Seka, dok je Jelena na kraju demantovala učešće u ovom rijalitiju.
- Ne učestvujem u rijalitiju o kuvanju. Ne znam da kuvam, a i gust raspored zakazanih koncerata mi tako nešto ne dozvoljava. Podržaću učesnike - napisala je Jelena u istom stilu kao i njena rivalka. Pardon, “rivalka”!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 21 Aug 2012 - 8:44

Karleusu sahranili na internetu!

Pevačica Jelena Karleuša sinoć je bila predmet nečije neumesne šale. Brzinom svetlosti tokom jučerašnje noći internetom se prenela vest da je pevačica nastradala u saobraćajnoj nesreći u Crnoj Gori!


Veliki broj Jeleninih fanova poverovao je da je pevačica zaista nastradala, pa su joj tako na Facebooku i Twitteru izjavljivali saučešće. Bilo je i onih koji su ostavljali vrlo neumesne komentare na račun Karleušine smrti. Nije prošlo puno vremena dok se Jelena nije oglasila i demantovala ovu bizarnu priču.

“Neee… Ne ide uz mene da poginem u saobraćajnoj nesreći. Živeću još 100 godina. Pevaću i igraću i vašim unucima! ;-) Love, JK”, napisala je Jelena na Twitteru.

Pevačica je juče nastupila u budvanskom klubu Trocadero, a fanove je jutros počastila fotkom sa terase hotela u kom je odsela.
Jelena Karleuša - Page 9 Jelena-karleusa
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySat 25 Aug 2012 - 21:52

Glupaca umisljena .... -.-
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySat 25 Aug 2012 - 22:12

JK: Sa 11 godina sam imala IQ 150!

Sve što niste znali o Jeleni Karleuši možete saznati na njenom „tviter“ profilu, a najzanimljiviji detalji definitivno su da je njena prababa bila austrijska grofica koja u Gracu čak ima i svoju ulicu, ali i da je sa 11 godina već imala koeficijent inteligencije 150, no izgleda da ipak nije primetila da joj je tokom nastupa u Budvi na stražnjici pukla čarapa.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
- Da li ste znali da mi je prababa, po mami, bila austrijska grofica Marija von Dajc i da ima svoju ulicu u Gracu? - zapitala je Jelena sve one koji prate njen „tviter“ profil. A potom je nastavila s pitanjima.
- Da li ste znali da su mi već sa 11 godina izračunali IQ preko 150? - zapitala je Karleuša, a njen kolega Vlado Geiorgiev odmah nakon njenog otkrića zatražio je ukinuće društva koje sastavlja testove i meri koeficijent inteligencije.
- „Mensa“ da se raspusti - najpre je napisao Vlado, a potom dodao.
- „Mensa“. Neki splav? - sprdao se Barba, ali i mnogi drugi tviteraši na račun objava pop dive.
Osim ovih pojedinosti iz života Jelene Karluše, pevačica je otkrila i da nikada nije probala cigarete i drogu, ali ni kolače. 
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySun 26 Aug 2012 - 1:11

Koliko laži :hahahaha:

Pametan Vlado haha
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptySun 26 Aug 2012 - 7:46

Jelena Karleuša - Page 9 A05fikpciaa22sj.thJelena Karleuša - Page 9 90d6b562efa811e1b0f41231
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyMon 27 Aug 2012 - 22:18

Karleuša u suzama napustila Kosovo

Tuga i oduševljenje smenjivali su se u raspoloženju Jelene Karleuše nakon koncerta u Gračanici protekle subote, na kome je zapevala pred 3.000 kosovskih Srba i Albanaca, a pop pevačicu je u južnoj pokrajini dočekala i ispratila patrola kosovske policije.
Jelena Karleuša - Page 9 Jk-v
Ekipa “Alo!” došla je u posed snimka na kome se pojavljuje uplakana Jelena Karleuša prilikom povratka sa nastupa u Gračanici, a kada smo pop divu pozvali za komentar, otkrila nam je i kakvu situaciju je zatekla u južnoj srpskoj pokrajini i kakav utisak je stekla.
- Koncert je bio fenomenalan. Zahvaljujem publici i organizatorima! Muzika ujedinjuje, muzika miri. Ovaj koncert je pokazao da je svim ljudima na Kosovu dosta zle krvi, dosta političke propagande! I jedni i drugi su me uveravali da ništa nije onako kako se piše u albanskim i u beogradskim medijima, a ja njima verujem. Doživela sam da me stariji Albanci pozdravljaju na čistom srpskom i stežu ruku u znak dobrodošlice, tako da sve što sam do sada mislila da znam o situaciji Kosovu u stvari ne znam. Niti ja, niti bilo ko iz Srbije. Prava istina je tamo - izjavila je Jelena i izrazila nadu da će se pojaviti političari koji će rešiti situaciju na Kosmetu i zameniti “diletante” koji su se time do sada bavili.
- Srpski narod tamo je divan, hrabar i poseban i nadam se da će se konačno naći ljudi u srpskoj politici koji će na pravi način pomoći da se problemi reše. Jedno je sigurno, do sada su se politikom Kosova bavili diletanti koji o situaciji u toj pokrajini ne znaju ama baš ništa. Sve je to politika, sve je to interes, na grbači svog naroda koji živi tamo - zaključila je pop diva koja se, kako je za “Alo!” otkrio izvor blizak pevačici, pre koncerta srela i večerala sa predsednikom opštine Gračanica Bojanom Stojanovićem.
- Koncertu je prisustvovalo oko 3.000 ljudi i sve je proteklo bez i jednog jedinog incidenta. Jelena je odsela u hotelu u kom, kad god posećuje Kosovo, odseda Hilari Klinton. Koncert je trajao dva sata, a Jelena se pre nastupa srela sa predsednikom opštine Gračanica Bojanom Stojanovićem, sa kojim je večerala i razgovarala o situaciji u pokrajini - otkrio je naš izvor.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyFri 31 Aug 2012 - 4:07

NEMA JE NIGDE: DARA BUBAMARA SE KRIJE OD KARLEUŠE?!

Radojka Kesić Adžić izbegava da se pojavi na sudu! Nju je 2005. godine tužila Jelena Karleuša zbog uvreda koje je pevačica iz Novog Sada izgovorila na njen račun u intervjuu za jedan nedeljnik!

Ročište je trebalo da se održi juče u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, ali je odloženo zbog Radojkinog nedolaska. Adžićevoj, kako je rekao sudija, nijednom do sada nisu uspeli da dostave poziv, pošto nisu mogli da je nađu na adresama u Novom Sadu na kojima je prijavljena. Za ovo poslednje ročište poziv je upućen i na adresu advokata Dragana Gojkovića, koji je bio Radojkin branilac. On joj je odavno otkazao punomoćje, tako da, očito, nije bilo potrebe ni da je obaveštava.

Za naredno ročište, zakazano za 4. oktobar, Radu će ponovo potražiti na obe adrese poznate sudu. Ukoliko je ne pronađu, po zakonu će joj biti dodeljen privremeni zastupnik dok se postupak ne reši.


Jelena Karleuša - Page 9 News_31099
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 4 Sep 2012 - 11:11

Izuzetno nesimpatična i iritantna pojava na našoj estradi.
Uz to,NEMA POJMA da peva, a o pesmama koje peva - NO COMMENT.
Najtragičnije je kad ona počne da proziva druge i da deli moralne lekcije.
Ima i ona svoje fanove, kao što ih svako ima.
Ali, MNOGO JE VIŠE onih koji je NE VOLE.
Na svu sreću.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 4 Sep 2012 - 11:14

dpdragan wrote:
Izuzetno nesimpatična i iritantna pojava na našoj estradi.
Uz to,NEMA POJMA da peva, a o pesmama koje peva - NO COMMENT.
Najtragičnije je kad ona počne da proziva druge i da deli moralne lekcije.
Ima i ona svoje fanove, kao što ih svako ima.
Ali, MNOGO JE VIŠE onih koji je NE VOLE.
Na svu sreću.
Nema glumca, glumice, pjevaca ili pjevacice nebitno a da nema anti fanove.


Ja se slazem sa tobom da njene tekstove ne razumijem, slazem se da bezveze uvijek proziva nekoga. Ali ona time sebi samo nabija rejting popularnosti. Nekima ljudima se to dopada, meni vala licnoi ne.
Vala toliko je nebitna ja nju i ne slusam.

Samo kada sam je vidjela u emisiji SVE ZA LJUBAV, gdje je u studiju vise stariji osoba, a ona dosla u prozirnoj majci ispod koje nema nista ma fuuj thumbdown
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 EmptyTue 4 Sep 2012 - 11:23

Pa,naravno, ona pravi skandale jer joj je to jedini način da privuče pažnju javnosti i da na neki način opstane na sceni, pošto nema NI GLAS,NI STAS, NI DOBRE PESME.
Samo , to se ne zove pevačica, već -SKANDAL MAJSTOR.
Back to top Go down
Sponsored content




Jelena Karleuša - Page 9 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 9 Empty

Back to top Go down
 

Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Back to top 
Page 9 of 23Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-