REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyMon 28 Dec 2009 - 6:17

a hoće brzo ovo da počne nedostaju mi novele:)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyTue 29 Dec 2009 - 0:52

Pocinje odmah posle nove godine... :)
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyTue 29 Dec 2009 - 1:01

:super:
Back to top Go down
Ninach
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ninach

Broj postova : 458
Godina : 27

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyTue 29 Dec 2009 - 3:08

jako mi se sviđa glumačka ekipa i jedva čekam da serija počne...dok su carlos i khotan tu...
joj..baš su super slike jako su mi zgodni..svi ...
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyFri 1 Jan 2010 - 2:59

Sta je prevod Perro Amor?Ali Ljubav? :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyFri 1 Jan 2010 - 11:46

ne,ali se pise sa jednim 'r'-pero...a ovo valjda znai PAS LJUBAVI...ili nesto slicno...

Lady_X_ wrote:
Ja takodje, presladak mi kad kaze MOJ PAS NE UJEDA, ALI ZA MEN NE ODGOVARAM.... aMMMMMMMM dusa moja...
:super: :super: :super:
Back to top Go down
Mole R@t
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Mole R@t

Broj postova : 303

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 6:41

Pseca ljubav je prevod.
Sad vidim kazu da krece 18.januara -.-
Ninos Ricos ima 130epizoda...

Hmm.... uglavnom...za 2-3 nedelje. Ne ocekujem nista posebno od ovoga, jer ce Telemundo upropastiti.
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 12:45

zar ti ne stojis iza Telemundovih serija?
Back to top Go down
Mole R@t
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Mole R@t

Broj postova : 303

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 16:04

Stojim, ali ce upropastiti. Videcemo jos...

I, da, potvrdjeno je da 11.krece. Zezaju sa NRPP nešto, ali ipak 11.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 4:21

Mole ne razumem zasto mislis da ce ovo biti propast, ja ocekujem bummm, jer je super odabir glumaca, a i prica uopste:)
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyWed 13 Jan 2010 - 4:36

odgledala sam prve 2 epke i ne cini mi se kao loša serija....gledacu sad dok sam još na raspustu a onda ako mi se svidi nastavicu je gledat....al mi izgleda kao bas zanimljiva
Back to top Go down
laki12
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
avatar

Broj postova : 199

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyWed 13 Jan 2010 - 10:33

nešto kasnije ću da gledam drugu epizodu, prvom sam oduševljen naročitom Maritzom ... Mnogo joj je dobar novi izgled ...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyWed 13 Jan 2010 - 12:28

Odlicna serija ! Znaci odgledala obe epizode, stvarno je super !

A sto se tice prevoda, ja nekako ne mislim da je ovo Perro amor, pseca ljubav... Ne mislim da ce je tako ikad iko prevesti ako je puste za neku godinu kod nas...
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 0:38

da i ja ne mislim jer ima isto film Amores perros, za koji su nasi preveli Pasja ljubav a na internetu pise da ima drugo znacenje.... mislim da to perro vise se misli na poncea kao da je "dzukac" ili "mangup"... odgledah prvu epku i svidja mi se
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 7:35

nemam poojma za prevod...ali znam da jos nisam odgledala prvu epku.....veceras cu...xD
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 8:00

Sve ove slike sto sam video,zakljucio sam da oni samo vode ljubav brate :D ::D:
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 8:01

Hahaha :)
Aj pa to je to ...
Pa Sofija i on su se samo ljubili, nista ti nisi video hari :) hehehe :)))))
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 8:03

Lady_X_ wrote:
Hahaha :)
Aj pa to je to ...
Pa Sofija i on su se samo ljubili, nista ti nisi video hari :) hehehe :)))))

Nisam geldao seriju al vidim po slikama
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 8:03

Moze neko da prevede ovu novost od Haria ? Ne mogu da povezem neke stavri, vidim da lupaju nesto po carlosu .. Mamicu im...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 8:03

hari_95 wrote:
Lady_X_ wrote:
Hahaha :)
Aj pa to je to ...
Pa Sofija i on su se samo ljubili, nista ti nisi video hari :) hehehe :)))))

Nisam geldao seriju al vidim po slikama

Ma jeste, ali nije vulgarna, malo vise strastvena:)
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyThu 14 Jan 2010 - 10:31

Koga zanima da skida,postavio sam prve 3 epizoda preko megauploada
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyFri 15 Jan 2010 - 4:41

ja odgledala...pa super je...bas onako kako sam i zamisljala....
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyFri 15 Jan 2010 - 9:56

Odlicno upravo postavljam video sa Antoniom i Sofijom na youtube.
Mnogo su mi slatki, za Antonia da ne pricam :P
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptyFri 15 Jan 2010 - 22:26

Bas je dobra serija :super: meni se bas svidja
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 EmptySat 16 Jan 2010 - 1:21

ilce wrote:
Bas je dobra serija :super: meni se bas svidja
:super: Uvek imamo isti ukus :)
Znaci odlicna evo upravo gledam petu epku :)
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-