REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 0:53

AnGel_Perroni wrote:
U kojoj epiki je to otprilike? msm kada Jencarlos...
U 76., imaš otvorenu temu "Jencarlos Canela en Perro Amor".
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 2:06

Joj ja jedva cekammaaammama..
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 10:10

super je epizoda bila... ja ne mogu da izdrzim vise... idem da gledam na you tube... gledao sam avance za nekoliko epizoda unapred... ovo su epizode koje slede fantasticne :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 11:22

Ja nisam gledao celu epizodu, morao sam da idem na vašar. Gledao sam do tamo kada Sofija vidi Pedra u stanu, i onda su reklame bile.
Back to top Go down
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 13:10

Pa nista, Sofija se vratila kuci i zatekla njenog oca i majku kako pricaju i kako se raduju sto je on iznajmio Sofijinu sobu, a zatim je neprimetno napustila kucu i otisla kod Antonija... Prvo mu je rekla da ce samo da prespava kod njega, ali kada je videla sobu sa sve krevecem i poklonima, a Antonio rekao da ce da ide u bar da spava, rekla mu je da moze da ostane... Naravno, Antonio je drzao telefon u rukama i uzivo prenosio sve Kamili... Ako te zanima da pogledas taj deo, slobodno kazi, imam snimljenu celu epizodu...
Back to top Go down
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 14:19

Joj aj molim te postavi to ni ja nisam gledala.Kako je Kamila reagovala?
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 19:07

Epizoda mi se mnogo svidela
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyFri 27 Aug 2010 - 22:25

super je epizoda. bila... a sofija ostani antonio... sad hoces... bruja :D epizode koje slede su veoma uzbudljive... uglavnom se radi o kamili tako da nemoj te ni slucajno da propustite sledece epizoda....
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
maxy mara
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
maxy mara

Broj postova : 682

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptySun 29 Aug 2010 - 5:52

super je serija
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptySun 29 Aug 2010 - 7:53

Da slazem se..
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptySun 29 Aug 2010 - 8:08

ja sam poceo da gledam preko youtuba.. samo cu vam reci ne propustajte sledece epizode... ima da bude sve i svasta :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptySun 29 Aug 2010 - 8:46

Marina_92 wrote:
Joj aj molim te postavi to ni ja nisam gledala.Kako je Kamila reagovala?
Pa bila je zabezeknuta... Hajde videcu malo kasnije da stavim da se uploaduje...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptySun 29 Aug 2010 - 22:06

Danas u 12.26h druga repriza.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyMon 30 Aug 2010 - 0:04

Jao..Meni nema vise uvece epki...Moram ujutro,..joj..
Back to top Go down
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyMon 30 Aug 2010 - 3:52

Opasne Igre (Petak, 27.08.2010) - FOX Televizija
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
dj.zare
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dj.zare

Broj postova : 9
Godina : 40
Fan-gif : Me in Hellas

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 EmptyMon 30 Aug 2010 - 9:20

Danas mi je bila najbolja epizoda za sada :jupi:

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 40 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 40 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-