REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti - Silvia Navaro !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyWed 6 Feb 2013 - 2:34

SILVIJA NAVARO I HIMENA NAVARETE U TRCI ZA "BURU"


[You must be registered and logged in to see this image.]

Producent Salvador Mehija obelodanio je da je Elizabet Gutjeres ispala iz trke za glavnu žensku ulogu u seriji "Bura" i da je izbor sveo na Silviju Navaro i bivši misicu Himenu Navarete, te da će jedna od njih dve biti partnerka Vilijamu Leviju.
- Jedna je glumica sa iskustvom, a druga poseduje mladost i draga je ljudima - rekao je Mehija, opisujući kandidatkinje. - Priznajem da sam se malo uspaničio, ali Sivija Navaro je došla u pravi čas. Prolongirala je svoje aktivnosti i odradila kasting. Veoma sam zadovoljan.
Ipak, producent kaže da još nije odlučio koja će od njih dve biti junakinja njegove nove serije, jer prvo mora da proveri sa kojom će Levi ostvariti bolju hemiju na probama.
- Himena je tek na početku, ništa do sada nije radila, ali smatram da zaslužuje šansu. Uostalom, Meksikanka je i predstavljala je zemlju na izboru za mis - kaže producent, otkrivajući da će prva klapa "Bure" pasti 1. maja.
Sa druge strane, Silvija Navaro je ubeđena da je ostvarila sjajnu hemiju sa Levijem na prvom kastingu, ali da sumnja da bi mogla da se odazove Salvadorovom pozivu.
- Volela bih da igram, ali imam već ugovoren angažman. Mada, ko zna šta će se na kraju dogoditi. Došla sam samo da poljubim Levija i odlazim (smeh). Dopao mi se, očigledno je zgodan muškarac i lepo se poneo prema meni. Dao mi je neke savete, tako da smo se lepo uklopili - rekla je Silvija.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyMon 18 Feb 2013 - 0:56

Silvija Navaro prelazi u Telemundo?!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako navode meksički mediji popularna latino glumica Silvija Navaro, uskoro bi mogla preći iz Televise na američki Telemundo. Ugovor koji je 2008. godine Silvija potpisala za Televisu uskoro ističe, a trenutno kako stvari stoje, nije sigurno da će ga ona obbnoviti. Američka kompanija Silviji je već ponudila ulogu protagonistice u novim projektima.
Podsetimo, Silvija Navaro karijeru je započela 1998. godine u Astekinoj seriji “Perla”, a deset godina posle prešla je u Televisu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptySat 23 Feb 2013 - 9:15

Silvija Navaro: Rođena da bude zvezda!



Meksička glumica Silvija Navaro u rodnoj zemlji uživa status prave zvezde, a obožavana je i među svetskom publikom. I ljubitelji telenovela u našoj zemlji odlično poznaju njen rad – “Kada budeš moja”, “Sumnja” i “Sestre” samo su neki od naslova u kojima je talentovana lepotica briljirala. Popularna Čivas karijeru je započela još kao beba, kada se pojavila u nekoliko reklama za pelene, a nekoliko godina kasnije dobila je glavnu ulogu u dečijoj telenoveli “Carrusel”. Međutim, budući da je sa ocem morala da se preseli u drugi grad, napustila je projekat pre početka snimanja. Nedugo nakon što je postala punoletna, Silvija vodi program “A la cachi cachi porra”, a već kao dvadesetogodišnjakinja dobija prvu ulogu i to u telenoveli “Perla”, gde je igrala uz Leonarda Garsiju. Godinu dana kasnije po prvi put sarađuje sa Serhiom Basanjezom u seriji “Katalina i Sebastijan”, a njih dvoje postaju “večiti par” i sinonim za uspeh – producenti su ih spojili i u “Ulici nevesta”, “Kada budeš moja”, “Sumnji” i “Naslednici”. Nakon što je 2007. godine završila snimanje “Montekrista” za “Asteku”, Navarova dobija ponudu Karle Estrade da odigra glavnu ulogu u “Strasti”, ali matična kuća joj nije dozvolila raskid ugovora, pa je Kamilu na kraju odigrala Suzana Gonzales. Ipak, na kraju uspeva da napusti “Asteku” i priključi se “Televisinim” redovima – ljubi Kolungu u seriji “Ljubav je večna”, ostvaruje odličnu hemiju sa Solerom u “Sestrama”, te oduševljava publiku u “Prkosnoj ljubavi”. Trenutno pregovara sa producentima oko novog angažmana, a osim po radu u telenovelama, Silvija je poznata i po sjajnim ulogama u pozorištu i na velikom platnu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyTue 5 Mar 2013 - 21:45

Silvija Navaro: Ostaje u Televisi!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon izbijanja glasina da glumica Silvija Navaro napušta Televisu kako bi se pridružila redovima Telemunda, njen menadžer, Rubi Kastiljo, demantovao je ove glasine. “Ništa od Telemunda”, rekao je on i dodao: “Razmišljamo šta je sledeće, sapunica, film,…”. Protagonisti serije “Amor Bravio” širom su otvorena vrata za nove ponude. “Ne postoji još ništa konkretno. Trenutno analiziramo sve ponude, pa ćemo odlučiti šta dalje”, rekao je Kastiljo.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyMon 2 Sep 2013 - 9:08

La actriz optó por un enterizo corto en dos tonalidades de rojo y unas sandalias en rojo con tiras de estampado animal. La mexicana lució el pelo suelto y resaltó su mirada con el efecto ahumado.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyMon 2 Sep 2013 - 9:11

Rafael Amaya (centro) y Silvia Navarro saludaron tras bambalinas a Armando Correa, editor de People en Español, tras bambalinas antes de subir al escenario para su presentación en el Festival.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptySun 29 Sep 2013 - 5:58

Meksička glumica Silvija Navaro poslednju seriju za Televisu snimila je 2012- godine i to je bila Amor Bravio.Od tada njeno ime se vezivalo za mnoge projekte,medjutim,ona u njima nije učestvovala.Kako meksička štampa piše,Televisa još uvek razmatra da li će uopšte potpisati novi ugovor sa njom,ili će je pustiti da se oproba u Telemundu,kao što su to učinile mnoge njene kolege sunarodnici.Takodje se priča ni da je Asteka ne želi nazad u svoje redove.Navodno joj nisu oprostili to što im je okrenula ledja u trenutku kada je bila njihova "kraljica novela" i dobijala najbolje uloge.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyFri 11 Oct 2013 - 2:28

La actriz asistió a la presentación de la comedia teatral que protagoniza, Locos de amor, en la Ciudad de México. Para la ocasión lució un suéter tipo capa tejido en color arena, jeans y botines color salmón. La mexicana llevaba el pelo suelto y un maquillaje suave.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyMon 18 Nov 2013 - 2:15

[You must be registered and logged in to see this image.]

Producent Ninkardo Dijaz i glumica Silvija Navaro uskoro bi mogli ponovo da sarađuju. Naime, producent je ponudio Silviji ulogu protagonistkinje u svojoj novoj seriji “Dulce amor” koju priprema za 2014. godinu. Silvijinog partnera u seriji bi trebalo da igra kolumbijski glumac Danijel Arenas.
Silvija Navaro povukla se iz sveta telenovela, a da li će prihvatiti Ninkardovu ponudu ostaje nam samo da čekamo.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyFri 6 Dec 2013 - 21:15

NEĆE VIŠE DA LUDI OD LJUBAVI!


Glumica Silvija Navaro otkazala je svoje učešće u predstavi "Ludi od ljubavi" (Locos de amor), u kojoj je igrala sa španskim kolegom Ivanom Sančezom, i to samo dva meseca nakon premijere.

Silvijino učešće u projketu završeno je nakon što se zavesa preksinoć spustila u pozorištu u Gvadalahari, a iz njenog PR tima poručuju da je uzrok ovakve glumičine odluke loša organizacija.

Naime, iako je bilo planirano da se predstava odigra više od trideset puta širom Meksika, većina izvođenja je otkazana. Glumica je zbog toga odlučila da stavi tačku na svoj angažman, a šuška se da sledeće godine planira da se vrati telenovelama.

Nije poznato hoće li je druga glumica zameniti u ulozi Ivanove partnerke u predstavi ili će se od projekta potpuno odustati.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptySat 15 Mar 2014 - 3:04

Povratak u svet telenovela: Silvija Navaro u seriji “Mi corazón es tuyo”!


[You must be registered and logged in to see this image.]

U novoj seriji Huana Osorija, “Mi corazón es tuyo”, protagonistkinju će igrati Silvija Navaro. Popularna glumica vraća se u svet telenovela nakon dve godine. Huan Osorijo još uvek nije odredio protagonistu serije, ali što je definitivno, Fernando Kolunga neće igrati u ovom projektu. Glavnu negativku zaigraće Majrin Viljanueva.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyFri 11 Apr 2014 - 2:40

[You must be registered and logged in to see this image.]

Silvija Navaro spremna je da pokaže svoj seksepil kroz lik Ane u noveli “Mi corazon es tuyo”, a u svrhu promocije serije objavila je i ove provokativne fotografije.

Snimanje serije Huana Osarija već je u toku, a uz zanosnu Silviju igra i Horhe Salinas, njih dvoje su prve utiske podelili i na Tviter profilima.

“Mi corazon es tuyo” biće meksikanska vertija španskog hita “Ana y los 7″, koja govori o ženi koja se svakog dana brine o sedmoro dece, a noću radi kao egzotična igračica.

Među decom koju Ana čuva su i Emilio, sin Huana Osaria i Paulina Goto.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyTue 15 Jul 2014 - 1:15

Napokon je poznat protagonist "Mi Corazon es Tuyo" (producent Osorio).
Uz preslatku Silviu Navarro u novom projektu zaigraće glumac Jorge Salinas s kojim je Silvia već surađivala u filmu "Labios Rojos".
Za negativca se spominje glumac Lisardo koji je već pakostio Silvii u telenoveli "Cuando me enamoro".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyTue 5 Aug 2014 - 21:06

Silvija Navaro: Oduševljena sam plesom oko šipke


[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica Silvija Navaro, koja trenutno igra u noveli “Mi corazon es tuyo” nedavno je izjavila da obožava svoje časove “pole dance”, da je oduševljena plesom oko šipke, i da joj časovi pomažu da scene u noveli realnije odigra.

“Zapravo, šipka me oduševljava. To je savršen naćin vežbanja, uživaš radeći nešto što voliš”, rekla je Ana iz serije “Mi corazon es tuyo”.

S obzirom na to da joj ples toliko dobro ide, novinari su pitali Silviju da li bi volela da promeni profesiju. Silvija se na pitanje samo glasno nasmejala i kratko rekla da nema takve ambicije.

Glumica trenutno osim aktuelne novele nema zakazanih projekata, ali kako kaže i serija joj oduzima mnigi vremna!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyThu 19 Feb 2015 - 1:14

Silvija Navaro uskoro postaje mama.Glumica je na šuškanja o njenoj trudnoći odgovorila potvrdno i dodala da nije planirala trudnoću ali da je ipak uzbudjena zbog lepih vesti.Glumica nikada nije eksponirala svoj privatni život u javnosti,a sa producentom Herardom Kasanovom je u vezi skoro tri godine."Da,trudna sam.Nemam razloga da to krijem,svakako bi se saznalo.Nisam planirala trudnoću,uostalom,takve stvari se ne planiraju,dese se i to je to,a kada se desi to je uvek dobra stvar koja se dogodila s razlogom",izjavila je lepa glumica.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptySat 30 May 2015 - 6:38

Dok stomak lepe glumice raste,u medijima se nedeljama spekulisalo kog će pola biti dete.Silvija je na Tviter nalogu u prepisci sa prijateljicom napisala da će roditi dečaka.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyFri 11 Sep 2015 - 5:33

Popularna meksička glumica Silvija Navaro postala je mama po prvi put.Glumica je 07.septembra na svet donela dečaka čije ime za sada nije poznato.Otac dečaka je glumičin partner Herardo Kazanova.Čestitamo!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 EmptyMon 19 Oct 2015 - 9:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksička glumica Silvija Navaro pre mesec i po dana je postala majka i na svet donela dečaka Leona.Do sada je jedina fotografija sina bila ona gde drži dečaka u naručju pored plaže.Nedavno se Silvija susrela sa mladim kolegama glumcima iz serije Mi corazon es tuyo a povela je i malog Leona.Tom prilikom su nastale i fotografije koje su neki glumci iz serije objavili na svojim Tviter profilima.Možda i Leon jednog dana podje stopama svoje popularne i uspešne mame.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Novosti - Silvia Navaro !   Novosti - Silvia Navaro ! - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Novosti - Silvia Navaro !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Silvia Navarro-