REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Od sada Oluja na Pink 2

Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96


Broj postova : 16321

Od sada Oluja na Pink 2 Empty
20131118
PostOd sada Oluja na Pink 2

Od sada Oluja na Pink 2 1463972_540990262655645_2135089748_n

Prema pisanju magazina Sapunice, "Oluju" od danas možete da pratite na kablovskom kanalu Pink 2, radnim danima u 17:45.

Na RTV Pink se više neće prikazivati.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Od sada Oluja na Pink 2 :: Comments

LadyEstrella
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Mon 18 Nov 2013 - 3:19 by LadyEstrella
Ne znam koliko je ovo uopšte tačno,s obzirom da je Oluja danas bila na Pinku,ne znam kad je počela,ali završila se nešto pre 15 časova.Kad se završila epizoda Ponora ljubavi prebacila sam na Pink i videla da je epizoda išla.A da li će biti na Pink2 i to je pitanje,ništa im ne piše na sajtu.Ma,opet počinju po starom...
avatar
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Mon 18 Nov 2013 - 13:01 by dpdragan
Čim prelazi na Pink 2, znači da ima slabu gledanost samo što to niko neće javno da prizna.
Znao sam da će tako biti.
Sve je na isti kalup, ako i mnogo puta do sada i naravno da gledaocima više nije interesantno.
Autori današnjih telenovela trebalo bi da se ozbiljno zamisle u kom pravcu će ići, jer ovo očigledno nije dobar put.Potrebne su korenite promene, ali oni to izgleda još uvek ne shvataju.
FanSte Pall Mall
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Mon 18 Nov 2013 - 16:01 by FanSte Pall Mall
Moglo se očekivati. Barem će ići cele epizode ako ništa drugo.
latinac
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Tue 19 Nov 2013 - 3:05 by latinac
Pink ne poštuje gledaoce i oni više ne vole da gledaju serije na njihovom kanalu. Propalo im je ukupno 17 serija u protekle tri godine, a samo 3 su bile uspešne.
LadyEstrella
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Tue 19 Nov 2013 - 6:57 by LadyEstrella
Pink je ionako seckao epizode,a to mrzim.Tako i ne može biti išta gledano.Zamislite da su,recimo,Rubi,svojevremeno tako sekli da li bi bila tako gledana kao što je bila?Tačno je da Pink ne poštuje gledaoce.Koliko puta sam i sama rekla kad su nešto najavljivali,ma ne pada mi na pamet da počinjem,ukinuće ili šetkati iz termina u termin.Bar postoji Pink2 i Pink Family,tu sam odgledala gomilu dobrih serija.Pink se izgleda odlučio da emituje samo tzv.rialitije,a sad opet počeo s ovim"kvizovima".Stvar je jasna.Ko voli rialitije gleda Pink,ko voli serije Pink2 i Pink Family,Pink Soap,mada mnogi i nemaju te kanale.A što se premeštanja tiče,nema to veze sa gledanošću,već sa parama,pa tako ide onaj kvazi kviz a ne serija.Što se mene tiče,meni je bolje,bar neće seći epizode.
FanSte Pall Mall
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Tue 19 Nov 2013 - 9:25 by FanSte Pall Mall
Seriju su krenuli da krate jer nije bila gledana ni dok su puštali cele epizode. Ubuduće se informiši pre nego što iskucaš neki ovakav roman, mada je moguće da si ovo i znala ali ti je teško još uvek da se pomiriš sa činjenicom da latino serije više nikada neće biti gledane. Ja gledam Oluju i smatram je jednom od najboljih televisinih serija u poslednjih par godina, ali sam objektivan kada je gledanost u pitanju. Svakako, ne podržavam pinkov potez zamene Oluje ovim kvizom, jer je jasno da sa njim neće povećati sebi gledaost u tom terminu. Možda se nadaju nekoj lovi od naroda, ali slaba vajda. Retko ko na te prevare danas naseda.
avatar
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Tue 19 Nov 2013 - 11:57 by dpdragan
Ja uopšte ne opravdavam to što PINK godinama radi sa serijama, ali da je OLUJA imala onakvu gledanost kakvu su očekivali - oni bi je PAZILI i MAZILI kao što rade sa MALOM NEVESTOM već nekoliko godina.
Eto, ta serija je meni, lično, UŽASNA, ali se emituje već nekoliko godina i to u UDARNOM terminu.
Znači, da nije toliko gledana, odavno bi je ŠUTNULI ili prebacili na neki drugi kanal.
Klasične latino telenovele su već dosadile gledaocima i to nije slučaj samo u našoj zemlji, već i u mnogim drugim zemljama.Jer, sve je na isti kalup i više nije toliko interesantno za gledanje.
Zato sam i znao da OLUJA neće postići neki veći uspeh.Jer, sve je to, na neki način, VEĆ MNOGO PUTA VIĐENO !
Voleo bih da na našim tv budu GLOBOVE i TELEFE telenovele koje su i produkcijski i glumački i sadržajno neuporedivo bolje i kvalitetnije od velike većine onoga što smo do sada gledali.Ne drže se ustaljenog šablona i zato su vrlo interesantne, čak i nekima koji inače ne prate telenovele.
LadyEstrella
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Tue 19 Nov 2013 - 21:55 by LadyEstrella
PALL MALL,dužina postova zavisi od pojedinca koji ga piše a ne od tebe,tako da post može imati i jednu ili milion reči,tako da ti taj komentar uopšte nije na mestu.Drugo,dok nije išla emisija X patrola serija nije seckana,i to je činjenica,bez obzira na gledanost koja me ne zanima,mene zanima ono što ja gledam a ne što mi ti kažeš da je gledano.
Kad već toliko govorite o gledanosti Male neveste,u kom to terminu ona ide?Šta ide tada na drugim tv.sa nacionalnim frekvencijama,a sve se busaju u grudi da su baš tada one najgledanije?A lokalne i kablovske tv?Pa sportski prenosi koji često idu u to vreme?A ljudi koji u to doba uopšte ne gledaju tv,rade,idu u školu,u putu,na ulici?Po vama ispada da u Srbiji ima više gledalaca nego stanovnika?!!!??
Činjenica je da Pink pre svega emituje rialiti programe i da se fokusirao na njih,tako da malo prostora ostaje za bilo šta drugo.Takodje ne poštuje gledaoce,zato ih i gubi,stiče samo ljubitelje rialitija.Zbog toga Pink2 emituje sadržaje koje zbog obaveza koje ima u vezi sa rialiti programima ne može da emituje,i ne vidim u čemu je problem što serija ide na Pink2?Bitno je da ide,čak je i bolje,nema seckanja.
Koliko Pink ima kanala?Jesu li svi enormno gledani?Šta opravdava njihovo postojanje?Jeli količina reklama u nekom programu pokazatelj gledanosti?Zašto je onda u Oluji bilo 15 minuta reklama,a 15 min.serije?Da li ima toliko reklama u tom kvizu?Kažeš da nije gledan?Pa šta onda opravdava to što ide u tom terminu?
I za kraj,ne generalizujem,pa ne pričam "latino serije",a neki čak i kažu"španske" što nema veze sa vezom.Oluja je pre svega meksička serija u produkciji Televise.Ne smatram da je naročito kvalitetna,ali je svakako bolja od tog kviza koji ide,a i gledanija je od njega sigurno bila,tako da te tvoje priče da je prebačena isključivo zbog slabe gledanosti ne piju vodu.Zato ti pre svega razmisli logički a ne brini o dužini mojih postova.
Dpdragan,u pravu si,i ja sam za to da se puštaju Globove i Telefeove,kao i čileanske serije u produkciji Canal13 a ne njihovi rimejkovi.Ali mnogo faktora ima zašto ih ne puštaju,ali o tome drugi put.
EJPRIL
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Wed 20 Nov 2013 - 2:20 by EJPRIL

Nikakvo iznenađenje, čudo da je i ovoliko izdržala na pinku.
avatar
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post Wed 20 Nov 2013 - 12:10 by dpdragan
Ako se nešto PREBACI sa PINKA na PINK 2 - to ipak znači da to nije imalo očekivanu gledanost na običnom PINKU.
Tako je bilo sa serijom NASLEDNICI, a tako je bilo i sa onom indijskom NEŽELJENE (počela na PINKU, prebačena na PINK 2, sada se više nigde i ne emituje - nije mi žao, jer me nije ni interesovala, ali jeste nepoštovanje prema onima koji su to gledali).
Prelazak sa PINKA na PINK 2 i nije baš neki dobitak,jer se na PINKU 2 uglavnom emituju serije koje je PINK otkupio, ali koje ne mogu da im donesu gledanost kakvu oni žele ( iako tu ima zaista kvalitetnih serija : DR.HAUS,OPASNE IGRE.).
Pored toga, ne zaboravite da je PINK 2 - KABLOVSKI KANAL i da mogu da ga gledaju samo oni koji imaju kablovsku, a to je negde oko 50 % ukupnog gledališta, tako da to nikako nije neka dobra preporuka.
Sramota je toliko nepoštovanje publike od strane PINKA, ali je i činjenica da su današnje latino-serije mnogo lošije i manje gledane nego što su bile pre 10-15 godina, i tu ne mislim samo na našu zemlju.
Re: Od sada Oluja na Pink 2
Post  by Sponsored content
 

Od sada Oluja na Pink 2

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» "Kradljivac srca" i "Oluja" na Pink Soap-u
» TWITCAM SA MAITE, UPRAVO SADA!
» JULIO IGLESIAS je sada srecno ozenjen.
» Sin Luisane Lopilato doživeo nesreću,sada je dobro
» Sara Maldonado kakvu do sada nismo videli!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: