REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!

Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96


Broj postova : 16321

Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”! Empty
20131021
PostPala poslednja klapa telenovele “Oluja”!

Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”! 1399438_421839424604791_1777158519_o-500x373

Telenovela “Oluja” zvanično je završena. Posle šest meseci ljubavne avanture kapetana Damjana Fabrea i Marine, koja je odolevala raznim smicalicama zločeste Estersite i pokvarenog Ernana, Meksikanci će se oprostiti 27. oktobra od ove uzbudljive TV sage. Uprkos činjenici da se “Oluja” nije baš proslavila gledanošću u rodnoj zemlji, svakako da će veliki broj pripadnica lepšeg pola žaliti zbog rastanka sa zgodnim Vilijamom Levijem koji kreće u pohod na Holivud.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”! :: Comments

avatar
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Tue 22 Oct 2013 - 11:45 by dpdragan
Osim serije SORTILEGIO, sve ostale serije u kojima je igrao Vilijam Levi bile su katastrofa.
Nek mi ne zamere njegove obožavateljke, nemam ništa protiv njega, mislim da je OK glumac, ali činjenica je da su i CUIDADO CON EL ANGEL i EL TRIUNFO DEL AMOR i LA TEMPESTAD - jako loše serije.
Za pravi uspeh serije nije dovoljno samo angažovati lepe i popularne glumce.
To jeste dobro i poželjno, ali je prvenstveno važno da serija ima DOBRU RADNJU i da je ODLIČNO IZREŽIRANA.
FanSte Pall Mall
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Tue 22 Oct 2013 - 11:50 by FanSte Pall Mall
La Tempestad je daleko od loše serije. Svako ko joj je ostao veran od početka do ovih trenutnih epizoda na Pinku, može to da potvrdi. Doduše, malo su usporili radnju u odnosu na početak, ali je meni i dalje zanimljivo i stvarno ne vidim zbog čega je propala u Meksiku. A ja nijednu seriju ne gledam zbog glumaca, već zbog priče.
avatar
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Tue 22 Oct 2013 - 12:00 by dpdragan
Pa, serija je propala u Meksiku zato što se njihova publika verovatno već zasitila serija koje su sve na isti kalup.Zato i generalno poslednjih godina opada gledanost latino serija svuda u svetu.
Prave se ili loše serije ili očajno loši rimejkovi nekada vrlo popularnih serija.
Ako se tu nešto ne promeni , nastaviće da opada gledanost ovakvih serija - to je sigurno.
LadyEstrella
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Wed 23 Oct 2013 - 2:05 by LadyEstrella
Slažem se sa dpdragan za Triunfo del amor i Cuidado con el angel da su loše,tu nema zbora,niti sam ih pratila dalje nakon par odgledanih epizoda.Ali Tempestad i nije toliko loša bar za sada,ima zanimljivu priču.Što se tiče gledanosti,ne vidim da je Abismo de pasion nešto kvalitetna,a bila je gledana u Meksiku,gledanija od ove.A da te serije nemaju prodju u svetu da li bi im se isplatilo da ih dalje snimaju.Neke su gledanije u matičnim zemljama,neke u inostranstvu i to je to.
avatar
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Wed 23 Oct 2013 - 5:32 by dpdragan
Te serije će uvek biti gledane u Latinskoj Americi i to im je i više nego dovoljno da opstanu , ali u ostatku sveta više nisu tako gledane i popularne kao pre par godina, a neke su i u zemljama Latinske Amerike doživele neuspeh.
Mislim da bi trebali da se ugledaju na brazilske serije koje su,po meni, najbolje i najkvalitetnije od svih latino-serija.Imaju mnogo interesantnije priče, likovi su mnogo realniji, gluma je mnogo prirodnija.
Činjenica je da brazilske serije gledaju i neki koji inače ne gledaju latino-serije.I to puno govori o njihovom kvalitetu.
LadyEstrella
Re: Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!
Post Thu 24 Oct 2013 - 4:35 by LadyEstrella
Naravno,pa ja sam uvek za to da u Srbiji prikazuju brazilske,italijanske,argentinske,čileanske serije...druga je stvar što ih naše televizije ne puštaju.Medjutim meni Tempestad nije loša za sada,to što nije imala enormnu gledanost u Meksiku meni ništa ne znači.Ima i Televisa dosta dobrih serija,zašto su neke loše prikazane kod nas i to je druga stvar.
 

Pala poslednja klapa telenovele “Oluja”!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Zbog bolesti pala u depresiju !
» Poslednja epizoda "Naslednika"!
» Poslednja scena u TEREZI !!!!
» Ukradena ljubav - poslednja epizoda
»  Poslednja sezona "Sulejmana" sa novom Hurem!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: